قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

توقف تولید سری دوم ساعت هوشمند اپل

توقف تولید سری دوم ساعت هوشمند اپل

توقف ساعت هوشمند اپل

 

 ارزان ترین مدل اپل واچ، سری اول این ساعت هوشمند هست که سری ساخت آن متوقف شد شرکت اپل پس از رونمایی از نسل سوم ساعت هوشمند خود، ساخت اپل واچ ۲ را متوقف کرده هست.

به گزارش تالاب: اپل سری سوم از اپل واچ را رونمایی کرد و نکته دیدنی آن، حذف سری دوم این محصول می باشد. در حال حاضر فقط، سری اول و سوم ساعت هوشمند اپل به فروش می‌رسد. سری سوم اپل واچ با دو نوع مدل عرضه می‌شود که یک نوع، مجهز به LTE و مدل دیگر، فاقد این دسترسی هست.

 

قیمت مدل های در دسترس اپل واچ به شکل زیر است:

سری 3 اسپورت 38 میلی متری فاقد LTE با قیمت 330 دلار«حدود 1 میلیون و 300 هزار تومان» / پشتیبانی از ارتباط صوتی: 400 دلار«حدود 1 میلیون و 570 هزار تومان»
سری 3 اسپورت 42 میلی متری فاقد LTE با قیمت 360 دلار«حدود 1 میلیون و 410 هزار تومان» / پشتیبانی از ارتباط صوتی: 430 دلار«حدود 1 میلیون و 680 هزار تومان»
سری 1 اسپورت 42 میلی متری 280 دلار«حدود 1 میلیون و 100 هزار تومان»
سری 1 اسپورت 38 میلی متری 250 دلار«حدود 980 هزار تومان»

 

همانطور که دیده می‌شود، ارزان ترین مدل اپل واچ، سری اول این ساعت هوشمند هست و باید دقت داشت که تفاوت قیمتی بین نسخه دارای LTE که امکان برقراری ارتباط را به کاربر می‌دهد با نسخه معمولی سری سوم اپل واچ، 70 دلار هست.

 

رفع سفيدي مو

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
تکنولوژیک‌ ترین تماشاگران جهان + عکس ربات های تماشاگر هم ساخته شدن و به ورزشگاها پا گذاشتند. مجله تالاب : همیشه تیم های ورزشی طرفداران بسیاری ندارند و گاهی اوقات بعضی از تیم ها هستند که سال ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
مشاهده بیشتر