قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آشنایی با رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد !

آشنایی با رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد !

رباتی که کارهای خانه را انجام میدهد

با رباتی آشنا می‌شویم که قرار است به بانوان خانه کمک کند و همه ی جوره در اختیار بانوها در خانه باشد در ادامه بیشتر بخوانیم . 

 

به گزارش تالاب ربات یادشده علاوه بر حفاظت از منزل برای تمیزکاری و نظافت، مراقبت از کودکان و سالمندان، همراهی با افراد و غیره نیز قابل استفاده است.

 

ربات «روزی» همچنین میتواند اشیا را بلند کند ودر دست بگیرد و انها رابه افراد دیگر بدهد. لذا ربات یادشده میتواند یک جاروبرقی رابا دستانش بازرسی کند و محیط اطراف را تمیز کند. این ربات میتواند اشیا را هم جابه‌جا کند.

 

ربات روزی مجهز به دوربین هایي نیز هست که میتوانند چهره ساکنان منزل رابه خاطر بسپارند و لذا حضور افراد غریبه را تشخیص دهد. گشت زنی نیز با توجه به ابعاد کوچک و وزن نسبتا کم آن کار ساده اي است.

 

ربات روزی با دستیار صوتی هوشمند الکسا نیز سازگاری دارد و لذا میتواند به سادگی با افراد صحبت کند. قیمت و زمان عرضه این ربات اعلام نشده، اما میتوان حدس زد که این ربات قیمت بالایی داشته باشد.

 

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
گوگل درایو در سیستم عامل لینوکس رونمایی میشود گوگل درایو در سیستم عامل لینوکس رونمایی میشود شرکت معتبر گوگل اعلام کرد که میخواهد گوگل درایور را در سیستم عامل لینوکس بگنجاند در ادامه با گوگل درایو در سیستم عامل لینوکس ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ماجرای تجاوز جنسی پسر پولدار به دختر جوان ایرانی !+ صوتی
ماجرای تجاوز جنسی پسر پولدار به دختر جوان ایرانی !+ صوتی
مشاهده بیشتر