مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
روش ساخت ماهیچه های مصنوعی توسط علم جدید ماهیچه های مصنوعی چگونه ساخته میشوند  ؟   وقتی که برخی از افراد گریبانگیر ضعف ماهیچه می‌شوند باید برای انها ماهیچه هاي مصنوعی تهیه دید .     پلیمرهای حافظه‌دار به دسته‌اي از مواد هوشمند ...

ساخت طرح مینی تانک خودران

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 17 سپتامبر 2017
ساخت طرح مینی تانک خودران

تولید مینی تانک خودران

 

در عملیات هاي شناساسیی باید از وسایل یاستفاده نمود تا برترین اطلاعات را بیان نمود یک شرکت ساخت کننده تجهیزات نظامی مینی تانک خودرانی ساخته که توانا هست عملیات شناسایی و تخلیه سربازان را انجام دهد.
به گزارش تالاب به نقل از ویرد، شرکت BAE سیستمز به تازگی عکسهایی از یک مینی تانک بی سرنشین رونمایی کرده هست. این تانک خودران انقلابی در جنگ افزارها ایجاد میکند.

 

این طرح نخست نوآورانه که Ironcladنام گرفته به زودی همراه دستگاه هاي بی سرنشن هوایی و زمینی دیگر از نیروهای انسانی در میدان جنگ پشتیبانی میکند.

 

ساخت طرح مینی تانک خودران

 

تانک مذکور دارای افزودنی هاي متعددی هست به عبارت دیگر با کمک آن می‌توان عملیات شناسایی، تخلیه سربازان و واحد خنثی کردن بمب را انجام داد.

 

BAE سیستمز تصمیم داد تا درآینده تانک ها را خودران کند . به عبارت دیگر این تانک ها توانا خواهند بود بدون نظارت کننده انسان عملیات انجام دهند.

 

تانک ها مجهز به نرم افزار« دشمن یا دوست» میباشند تا از آتش نیروهای خودی اجتناب کرده و از سربازان حمایت کنند.

 

در حال حاضر مدل نخست دستگاه در کنفرانس بین المللی تجهیزات امنیتی و دفاع رونمایی شده اما تاریخ بهرهگیری از آن تعیین نشده هست.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

علم و فناوری

مطالب بیشتر
ترفندهای افزایش سرعت وای فای در منزل دلایل زیادی می تواند برای کم شدن سرعت وای فای منزل شما وجود داشته باشد. از زیاد بودن موبایل و تبلت گرفته تا موانع فیزیکی! در ادامه تالاب راه هایی ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي