مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
روش ساخت ماهیچه های مصنوعی توسط علم جدید ماهیچه های مصنوعی چگونه ساخته میشوند  ؟   وقتی که برخی از افراد گریبانگیر ضعف ماهیچه می‌شوند باید برای انها ماهیچه هاي مصنوعی تهیه دید .     پلیمرهای حافظه‌دار به دسته‌اي از مواد هوشمند ...

ساختن شهری هوشمند توسط بیل گیتس

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 16 نوامبر 2017
ساختن شهری هوشمند توسط بیل گیتس

بیل گیتس میخواهد یک شهر هوشمند بساز 

 

بیل گیتس یکی از ثروتمند ترین افراد دنیا هست که قول داده تا بتواند یکی از برترین شهر های هوشمند دنیا را درست کند .

 

به گزارش تالاب این شهر که دریک محدوده 25 هزار هکتاری در منطقه‌اي بیابانی ساخته می شود، زیرساخت‌هاي ارتباطی با سرعت بالا، خودرو های خودران ودر یک کلام متصل‌ترین و بروز ترین شهر فناورانه دنیا خواهد بود.

 

کمپانی “بلمونت پارتنرز”«Belmont Partners» که مسئولیت تولید این شهر را بر عهده دارد در بیانیه‌اي اعلام کرد که این شهر یکی از پیشروترین و آینده‌نگرانه ترین شهرها در عرصه فناوری خواهد بودو به روزترین فناوری‌هاي دنیا در آن مورد بهرهگیری قرار خواهند گرفت.

 

زمین این شهر در فاصله 45 دقیقه‌اي شهر فونیکس قرار دارد و طبق اعلام مسئولان کمپانی سازنده 3800 هکتار آن برای ساختمان‌هاي اداری، 470 هکتار آن برای مدارس و حدود 80 هزار هکتار آن به مناطق مسکونی اختصاص خواهد یافت.

 

این شهر فوق مدرن میتواند پنجره‌اي به نسل نوینی از فناوری‌ها در قرن 21 باشد که نشان ‌دهنده بلندپروازی‌هاي بنیانگذار مایکروسافت هست.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

علم و فناوری

مطالب بیشتر
نحوه تهیه ذرت مكزیکی مواد لازم ذرت مكزیکی :   ذرت یا بلال= چند عدد به تعداد نفرات مارگارین= دو قاشق غذا خوری سس سفید= چند قاشق آبلیمو= به میزان دلخواه پنیر پیتزا= به مقدار دلخواه ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي