مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
روش ساخت ماهیچه های مصنوعی توسط علم جدید ماهیچه های مصنوعی چگونه ساخته میشوند  ؟   وقتی که برخی از افراد گریبانگیر ضعف ماهیچه می‌شوند باید برای انها ماهیچه هاي مصنوعی تهیه دید .     پلیمرهای حافظه‌دار به دسته‌اي از مواد هوشمند ...

AnyMote یک نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 12 آگوست 2017
AnyMote یک نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

 

این دستگاه بسیار دیدنی که می‌توان برخی از دستگاها را به صورت از راه دور نظارت نمود محققان پیروز به توسعه یک نرم‌افزار به نام AnyMote شدند که به کاربران اجازه نظارت تمام سیستم‌هاي صوتی و تصویری را از طریق موبایل‌هاي هوشمند می دهد.

به گزارش تالاب به نقل از گیزمگ، کاربران به راحتی میتوانند دستگاه‌هاي گوناگون مثل تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تیونر، ساب ووفر و سایر سیستم‌هاي صوتی و تصویری را از طریق این برنامه نظارت کنند.

 

AnyMote

AnyMote یک نرم‌افزار بازرسی از راه دور جهانی هست که می تواند به هر وسیله‌اي که دستورات مادون قرمز را دریافت می کند مثل یک تلویزیون، اکران کننده DVD و BluRay، VCR، آمپلی فایر، Air Conditioner، گیرنده AV، سوئیچر، دوربین DSLR و غیره فرمان داده و آن را نظارت کند.

 

بعنوان مثال شما می توانید صدای تلویزیون خود را کم یا چندان کنید و یا کانال‌هاي آن را با موبایل خود عوض کنید و وارد منوی‌هاي گوناگون آن شوید.

 

این نرم‌افزار از قابلیت AIR GESTURES تلفن همراه بهرهگیری می کند تا شما بتوانید بدون لمس کردن تلفن همراه کانال‌ها را عوض کرده و یا صدا را کم و چندان کنید.

 

اگر صدای تلویزیون چندان باشد و شما تماس دریافتی داشته باشید، این برنامه به طور خودکار صدا را کم و یا قطع میکند.

کاربران با بهرهگیری از این برنامه به راحتی میتوانند تلویزیون را از یک اتاق دیگر خاموش و روشن کنند.

 

در به روز رسانی‌هاي آینده این برنامه به خدمات آنلاین دیگر مثل IFTTT متصل خواهد شد.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

علم و فناوری

مطالب بیشتر
تشخیص نادرست زمان در تغذیه زمان صحیح و غلط در تغذیه   بیشتر مواقع،در حالیکه واقعاً گرسنه نیستیم شروع به غذا خوردن می‌کنیم.ممکن است یکی از دلایل این عمل، تشخیص نادرست زمان نیاز بدن به غذا باشد. ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي