قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

AnyMote یک نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

AnyMote یک نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

نرم‌افزار کنترل از راه دور جهانی

 

این دستگاه بسیار دیدنی که می‌توان برخی از دستگاها را به صورت از راه دور نظارت نمود محققان پیروز به توسعه یک نرم‌افزار به نام AnyMote شدند که به کاربران اجازه نظارت تمام سیستم‌هاي صوتی و تصویری را از طریق موبایل‌هاي هوشمند می دهد.

به گزارش تالاب به نقل از گیزمگ، کاربران به راحتی میتوانند دستگاه‌هاي گوناگون مثل تلویزیون، گیرنده دیجیتال، تیونر، ساب ووفر و سایر سیستم‌هاي صوتی و تصویری را از طریق این برنامه نظارت کنند.

 

AnyMote

AnyMote یک نرم‌افزار بازرسی از راه دور جهانی هست که می تواند به هر وسیله‌اي که دستورات مادون قرمز را دریافت می کند مثل یک تلویزیون، اکران کننده DVD و BluRay، VCR، آمپلی فایر، Air Conditioner، گیرنده AV، سوئیچر، دوربین DSLR و غیره فرمان داده و آن را نظارت کند.

 

بعنوان مثال شما می توانید صدای تلویزیون خود را کم یا چندان کنید و یا کانال‌هاي آن را با موبایل خود عوض کنید و وارد منوی‌هاي گوناگون آن شوید.

 

این نرم‌افزار از قابلیت AIR GESTURES تلفن همراه بهرهگیری می کند تا شما بتوانید بدون لمس کردن تلفن همراه کانال‌ها را عوض کرده و یا صدا را کم و چندان کنید.

 

اگر صدای تلویزیون چندان باشد و شما تماس دریافتی داشته باشید، این برنامه به طور خودکار صدا را کم و یا قطع میکند.

کاربران با بهرهگیری از این برنامه به راحتی میتوانند تلویزیون را از یک اتاق دیگر خاموش و روشن کنند.

 

در به روز رسانی‌هاي آینده این برنامه به خدمات آنلاین دیگر مثل IFTTT متصل خواهد شد.

 

رفع سفيدي مو

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
شناخت انواع آسانسور ها شناخت کاملی از انواع آسانسور ها هیدورلیک   آسانسور : بالابَر «برای حمل بار» یا آسان‌بَر «برای حمل انسان»، اتاقک متحرکی هست که به وسیلهٔ آن از طبقه‌اي به طبقات بالا روند ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
مشاهده بیشتر