مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

طراحی هواپیمایی با قابلیت تبدیل به خودرو + تصاویر

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 27 جولای 2015
طراحی هواپیمایی با قابلیت تبدیل به خودرو + تصاویر

این خودرو تبدیل به یک هواپیمای کوچک میشود . پژوهشگران در جدیدترین نمایشگاه بین‌المللی نمایش‌های هوایی در نیوهمشایر انگلستان یک مدل جدید از اتومبیل با قابلیت پرواز را رونمایی کرده‌اند.

 

گفتنی است، این ماشین پرنده دارای یک رادار پیشرفته است و شرکت سازنده آن در نظر دارد در آینده نزدیک نسخه‌ی تجاری آن برای استفاده عموم را راه‌اندازی نماید.

 

به گزارش تالاب : بررسی ها نشان می‌دهند، علاوه بر اتومبیل پرنده در این نمایشگاه نوآوری‌های منحصر به فرد در زمینه  رادارهای موشکی، سوخت‌های سازگار با محیط زیست و همینطور مخازن سوخت جدید برای هواپیماها نیز معرفی شده است.

 

این نمایشگاه در حدود 200 هزار بازدید کننده داشته و در حدود هزار و 600 غرفه مربوط به صنایع پروازی در آن قرار داشته است.

 

طراحی هواپیمایی با قابلیت تبدیل به خودرو + تصاویر

 

کارشناسان سرعت حرکت این ماشین پرنده را در روی زمین معادل با سرعت خودروهای ساخت شرکت پورشه معرفی کرده‌اند.

 

طراحی هواپیمایی با قابلیت تبدیل به خودرو + تصاویر

 

نام این خودروی پرنده sky runner است و کارشناسان آن را به عنوان وسیله نقلیه تفریحی معرفی کرده‌اند.

این ماشین که تنها 13 دقیقه طول می‌کشد تا به هواپیما تبدیل شود، می‌تواند بر روی انواع سطوح ناهموار فرود بیاید.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو