مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین !+ تصاویر

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 8 فوریه 2015
بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین !+ تصاویر

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین قرار است احداث شود.

 

کل مجموعه این فرودگاه در سال 2018 تکمیل شده و به بهره برداری برسد. هزینه نهایی این پروژه 13.8 میلیارد دلار عنوان شده است که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

 

یک معمار مشهور سازه در دنیا از آماده شدن نقشه ساخت بزرگترین پایانه مسافری جهان خبر داد. 

 

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین !+ تصاویر

مجله تالاب : چین که در حال حاضر دارای بزرگترین سازه جهان است و در آینده نزدیک پذیرای بزرگترین جفت آسمانخراش دنیا نیز خواهد بود با یک عنوان دیگر نیز همچنان در اوج باقی خواهد ماند و آن چیزی نیست جز بزرگترین پایانه مسافری جهان در یک فرودگاه بی نظیر.

 

زها حدید معمار و طراح بریتانیایی عراقی الاصل به تازگی نقشه جالب توجه بزرگترین پایانه مسافری جهان را برای ساخته شدن در فرودگاهی در چین ارایه کرده است که با استقبال قابل توجه کارشناسانی از سراسر جهان همراه شده است. قرار است این سازه منحصربفرد در پکن احداث شود.

 

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین !+ تصاویر

 

بر اساس برنامه ریزی های از پیش صورت گرفته این پروژه با همکاری زها حدید و شرکت ADP Ingeniérie که تخصص آن ساخت فرودگاه های فوق مدرن است، وارد مرحله عملیاتی شود و در این مدت مرکز نظارتی فرودگاه جدید پکن (BNAH) پیشرفت امور را دنبال خواهد کرد.

 

نکته جالب توجه درخصوص طراحی این سازه عظیم، الهام گرفتن از ساختار ستاره ماهی است به طوریکه اگر از بالا به آن نگاه شود دقیقا مشابه این جانور دریایی به نظر می رسد.

 

گفته می شود پایانه این فرودگاه چیزی درحدود 700 هزار مترمربع وسعت خواهد داشت که از این حیث در دنیا در رتبه نخست قرار می گیرد. قرار است کل مجموعه این فرودگاه در سال 2018 تکمیل شده و به بهره برداری برسد. هزینه نهایی این پروژه 13.8 میلیارد دلار عنوان شده است که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

 

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین

بزرگترین فرودگاه جهان در پکن چین !+ تصاویر
 

پیش بینی می شود در آینده سالانه تا 45 میلیون مسافر از این فرودگاه جدید استفاده کنند.

 

 

 

منبع: مهر

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو