مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تکنولوژیک‌ ترین تماشاگران جهان + عکس

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 23 می 2015
تکنولوژیک‌ ترین تماشاگران جهان + عکس

ربات های تماشاگر هم ساخته شدن و به ورزشگاها پا گذاشتند.

 

مجله تالاب : همیشه تیم های ورزشی طرفداران بسیاری ندارند و گاهی اوقات بعضی از تیم ها هستند که سال های طول می کشد تا طرفداران خود را پیدا کنند. این تیم های کم تماشاگر معمولا روحیه بالایی برای بازی ندارند و شاید همیشه در بین تیم های شکست خورده باشند.

 

“عقاب های هانوا” نام یک تیم بیسبال کره ای است که همیشه با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کرده است به همین خاطر طرفداران چندانی ندارد و بازی های خود را بدون حضور هوادران برگزار میکند. این موضوع بر روحیه تیم تاثیر منفی داشته و حالا هیچکدام انگیزه ای برای ادامه لیگ ندارند.

 

تیم عقاب ها برای افزایش روحیه بازیکن های خود تعدادی زیادی ربات های تماشاگر ساخته و در استادیوم مستقر کرده است. این ربات های تماشاگر میتوانند بازیکنان را تشویق کنند یا شعارهای مختلف بدهند. همچنین با کنترل از راه دور توانایی دست زدن یا حتی درست کردن پلاکاردهای تشویقی هم دارند.

تکنولوژیک‌ ترین تماشاگران جهان + عکس

گزینه تماشاگران رباتیک که برای اولین بار در دنیا اجرا می شود، پس از 400 شکست این تیم در طول 5 سال گذشته تایید شده است زیرا دیگر هیچ تماشاگر یا هواداری برای این تیم باقی نمانده بود.

 

مسئولین تیم برای افرادی که دوست داشته باشند هوادار عقاب ها شوند، یک قابلیت جدید تدارک دیده اند. از این پس اگر طرفداری نتواند خودش را به استادیوم برساند می تواند ربات خودش را درون استادیوم و از طریق اینترنت هدایت کند و شعارهایی که دوست دارد بدهد.

 

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو