مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ بررسی چوب, رویه ها و اسفنج های راکت پینگ پنگ معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا معرفی تورهای پرطرفدار لوکس اروپا کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! کلیپ شوهر آزاری عجیب یک زن !! دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) دیدن این کلیپ زیبا را از دست ندین ( سگ با وفا ) نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه نگاهی کامل به زندگی علی دایی و حضورش در کرمانشاه تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس) تجاوز وحشیانه دو پسر به دختر جوان در خودرو (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 18 می 2015
ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

 

تیمی از کالج کالوین دانشگاه میشیگان نوعی سامانه جت‌مانند آب‌رو شخصی ارائه داده‌اند که دارای سیستم تعلیق جلویی کج‌شونده و یک موتور 37 کیلوواتی است.

 

نمونه اولیه سامانه ابداعی به نام Jet Blade تکمیل شده و آزمایش‌های ابتدایی آن بر روی آب نیز انجام شده‌اند.

 

سیستم Jet Blade ماشینی با چهره‌ای عجیب است که با استفاده از سه ابزار اسکی‌مانند حرکت می‌کند؛ دو مورد از این ابزارها که در قسمت جلو قرار دارند، از نوعی سیستم تعلیق کج‌شونده فعال استفاده می‌کنند و ابزار اسکی‌مانند واقع در قسمت عقب نیز از یک موتور با قدرت 37 کیلووات استفاده می‌کند.

 

زمانی که کاربر سوار Jet Blade شناور می‌شود، ابزارهای اسکی آن زیر آب هستند و کنترل کمی به آنها اعمال می‌شود؛ با این حال، زمانی که جت مزبور به حرکت در می‌آید، ابزارهای اسکی به سمت بالا حرکت می‌کنند، سطح آب را می‌شکنند، به طوری که سامانه کاملا بر روی آب حرکت می‌کند و سیستم تعلیق نیز، حرکت‌کردن صاف بر روی آب را فراهم می‌کند.

 

کج‌کردن ابزارهای اسکی‌ جلویی امکان ماندن جت مزبور بر روی سطح آب را فراهم می‌کند.

 

گفته می‌شود Jet Blade برای استفاده در دریاچه‌های کوچک طراحی شده یعنی جایی که ارتفاع امواج از 30 تا 60 سانتی‌متر تجاوز نمی‌کند.

 

تیم علمی هم‌اکنون به دنبال جذب سرمایه‌گذاری برای تولید جت ابداعی‌ است و بهای نسخه تولیدی آن 12 هزار دلار اعلام شده است.

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

جت اسکی

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

ساخت جت اسکی

 

 ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

جت اسکی جالب

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

Jet Blade

 

 ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

جت اسکی Jet Blade 

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

ساخت جت اسکی Jet Blade 

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

تصاویر Jet Blade 

 

ساخت یک جت اسکی آب رو (عکس)

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو