دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

آجری که باعث خنک شدن خانه میشود ! (عکس)

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 2 مارس 2015
آجری که باعث خنک شدن خانه میشود ! (عکس)

آجری که باعث خنک شدن خانه میشود…

 

پیش از این چندین بار طرح هایی را دیده ایم که برای گرم و خنک کردن خانه ساخته شده اند ولی شاید هیچکدام به قدری خوب نبوده اند که بتوان از آن ها در واقعیت استفاده کرد. ولی جدیدترین طرح این سیستم در دنیا می تواند یک نمونه بی نظیر باشد.

 

آجرهای خنک کننده جدیدترین طرحی است که در دنیا ساخته شده است و با استفاده از پرینترهای سه بعدی ساخته شده است. این آجرها می توانند خانه را به سرعت خنک کنند و قدرت کاهش دمایی بی نظیری دارند.

 

این آجرها دارای منافذی هستند که اجازه می دهد هوا به راحتی در میان آن حرکت کند. اگر شما روی این آجرها آب بریزید با هوای در حال جریان ترکیب شده و تبدیل به سیستم بی نظیر خنک کننده خواهد شد که سال هاست دنبال آن می گردیم.

 

استفاده از این آجرهای جدید در خانه باعث خواهد شد تا دمای خانه شما از طریق دیوارها کم شود. البته در فصل های سرما با نریختن آب روی دیوار می توانید خانه را گرم و مطلوب نگه دارید.

 

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها:

رفع سفیدی مو

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
کوچکترین پردازنده گرافیکی دنیا (+عکس) شرکت Imagination Technology کوچک‌ترین پردازنده گرافیکی دنیا را با نام PowerVR GX5300 تولید کرده است. دستگاه‌های پوشیدنی و دستگاه‌های اینترنت اشیا بهترین گزینه‌ها برای استفاده از چنین پردازنده‌ای هستند. به گزارش ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي