قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آجری که باعث خنک شدن خانه میشود ! (عکس)

آجری که باعث خنک شدن خانه میشود ! (عکس)

آجری که باعث خنک شدن خانه میشود…

 

پیش از این چندین بار طرح هایی را دیده ایم که برای گرم و خنک کردن خانه ساخته شده اند ولی شاید هیچکدام به قدری خوب نبوده اند که بتوان از آن ها در واقعیت استفاده کرد. ولی جدیدترین طرح این سیستم در دنیا می تواند یک نمونه بی نظیر باشد.

 

آجرهای خنک کننده جدیدترین طرحی است که در دنیا ساخته شده است و با استفاده از پرینترهای سه بعدی ساخته شده است. این آجرها می توانند خانه را به سرعت خنک کنند و قدرت کاهش دمایی بی نظیری دارند.

 

این آجرها دارای منافذی هستند که اجازه می دهد هوا به راحتی در میان آن حرکت کند. اگر شما روی این آجرها آب بریزید با هوای در حال جریان ترکیب شده و تبدیل به سیستم بی نظیر خنک کننده خواهد شد که سال هاست دنبال آن می گردیم.

 

استفاده از این آجرهای جدید در خانه باعث خواهد شد تا دمای خانه شما از طریق دیوارها کم شود. البته در فصل های سرما با نریختن آب روی دیوار می توانید خانه را گرم و مطلوب نگه دارید.

 

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
طراحی روباتی به شکل سگ برای پلیس کارشناسان شرکت گوگل به تازگی یک روبات منحصر به فرد مخصوص گشت‌زنی تولید کرده‌اند که به ویژه در حال حاضر توسط تفنگداران دریایی آمریکا به صورت آزمایشی در حال کار ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
تجاوز جنسی به زنی که شوهرش او را اجاره داد !+ فیلم
تجاوز جنسی به زنی که شوهرش او را اجاره داد !+ فیلم
مشاهده بیشتر