مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

مجموعه : مکانهای تاریخی جهان
تاریخ انتشار : 15 می 2015
شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

 

در جنوب کشور زیبای ایتالیا، یک شهر به نام “کُلوبرارو” وجود دارد که مردم ایتالیا جرات نمی کنند حتی اسم آن را به زبان بیاورند. شهرت این شهر به خاطر داشتن جادوگرها و اتفاقات عجیب و غریب این شهر است.

 

این بدنامی ،اما بر گردشگری این ناحیه تاثیری نداشته و گردشگران همچنان برای شرکت در جشنواره “جایی که بدبیاری ها،جادو می شوند” به این شهر می روند.

 

همسایگان منطقه “باسیلیکاتا” شهر نفرین شده را با عنوان “آن شهر” نام می برند. ساکنان این منطقه از رفتن به ویرانه های شهر خودداری می کنند.

 

Coluber (نام شهر) در لاتین به معنای “شیطان” است و اگرچه که همیشه شهری ترسناک بوده اما در نیمه اول قرن بیستم،یک وکیل ،نفرین را به شهر آورد.

 

“بیاجیو ورگیلیو” وکیل ثروتمند با چشمانی آتشین بود که در هیچ یک از پرونده هایش شکست نمی خورد و دشمنان زیادی داشت.یک روز در دادگاهی،او گفت: “اگر حرف من دروغ باشد،لوستر این اتاق به زمین می افتد.”

 

چنین اتفاقی افتاد و نفرین شهر را فرا گرفت.پس از آن جادوگرانی پیر در آن جا جمع شدند و اغلب حوادث عجیب و تصادف های غیر عادی در این شهر اتفاق می افتد.

 

باوری وجود دارد که این اتفاقات تنها برای بازدیدکنندگان غیر بومی شهر اتفاق می افتد. در طول تابستان ،جشنواره “رویای شبانه” نیز برگزار می شود.

 

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

شهر جادوگرها

 

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

شهر جادوگرها در ایتالیا

 

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

کُلوبرارو

 

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

شهر نفرین شده کُلوبرارو

 

شهر جادوگران و نفرین شده در ایتالیا + تصاویر

شهر جادوگرها در ایتالیا

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو