دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) سخنرانی جنجالی اصغر فرهادی در جشنواره کن 2018 (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) دختر جکی چان بازیگر مشهور کارتن خواب شده است (عکس) وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت وام بهزیستی به ترنس ها (دوجنسه ها) برای تغییر جنسیت قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر قوانین طلایی برای داشتن منزل شیک و بی نظیر چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ چطور عطر و ادکلن اصل و اورجینال بخریم؟ دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) دختری 24 ساله جذاب ترین دختر هکر دنیا ! (عکس) گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن گیاه گل نسترن | خواص گیاه گل نسترن | دمنوش گل نسترن
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

مجموعه : مکانهای تفریحی ایران
تاریخ انتشار : 7 ژوئن 2017
دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

تصاویر از دریاچه بسیار زیبایی «اوان»

 

این دریاچه حدود 500سال پیش ایجاد شده هست. دیدنی هست که بعضی دیگر این دریاچه را باقی مانده یک دریاچه بزرگ تر می‌دانند.

 

دریاچه «اُوان» در فاصله 75 کیلومتری قزوین قرار دارد و با دقت به کوهستانی بودن منطقه منظره‌اي خوشگل پیش چشمان شما به عکس می‌کشد.«اُوان» در روزهای گرم بهار و تابستان می تواند

 

مقصد سفر شما باشد تا ساعاتی از دغدغه‌هاي شهری و ترافیک شما را دور کند. برای سفر به اوان باید به استان قزوین بروید.

 

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

 

پس از رسیدن به استان قزوین باید به سمت جاده قزوین- الموت رفت و جاده‌اي پر پیچ و خم را پشت سر گذاشت. گرچه زیبایی هاي این مسیر به اندازه‌اي هست که شما را خسته نخواهد کرد.

 

مسیر این جاده زمانی 3 الی 4 ساعته از شما صرف می کند اما مطمئن باشید صرف این زمان برای گذراندن ساعاتی در کنار یکی از زیباترین دریاچه‌هاي ایران ارزشمند هست. این دریاچه که در فاصله 75 کیلومتری قزوین قرار دارد و با دقت به کوهستانی بودن منطقه منظره‌اي خوشگل پیش چشمان شما به عکس می‌کشد.

 

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

دریاچه بسیار زیبایی«اوان»

 

دیدنی هست بدانید این دریاچه از سال 89 بعنوان نهمین اثر طبیعی ملی به ثبت رسید و نام آن به معنای محل گرد آمدن آب هست.

 

به گزارش تالاب:آب این دریاچه به اندازه‌اي زلال هست که دوست نخواهید داشت لحظه اي چشم از آن بردارید اما باید این توصیه را به گردشگران اوان داشت که نباید از منظره اطراف دریاچه غافل باشند. در نتیجه بهتر هست در این سفر دوربین عکاسی به همراه داشته باشید تا لحظه لحظه خود را ثبت کنید.

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

دریاچه بسیار زیبایی«اوان»

 

برای جذاب شدن سفر خود توصیه ما این هست در ساعات نخست صبح به کنار دریاچه بروید تا مه غلیظی که اطراف اوان را فراگرفته هست را دیدن کنید.

 

گرچه قایق سواری از دیگر تفریحاتی هست که می توانید به سفر خود اضافه کنید. در کنار آن کوهنوردی نیز می تواند بخشی از سفر شما را شامل شود زیرا کوه‌هاي مرتفعی در اطراف دریاچه قرار دارند که وقتی بر فراز انها می‌ایستید زیبایی دو چندانی از اوان را می بینید.

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

دریاچه بسیار زیبایی«اوان»

 

اما اگر درمورد دریاچه از مردمان بومی منطقه بپرسید به شما خواهند گفت این دریاچه حدود 500سال پیش ایجاد شده هست. دیدنی هست که بعضی دیگر این دریاچه را باقی مانده یک دریاچه بزرگ تر میدانند. عمق این دریاچه 8/6متر هست و آبی شیرین دارد.

 

دریاچه بسیار زیبای «اوان» مقصد گردشگران

دریاچه بسیار زیبایی«اوان»

 

برترین زمان برای سفر به اوان اردیبهشت تا مهر ماه هست. در واقع این دریاچه هوای گرم تابستان را معتدل می کند در نتیجه شما

در روزهای گرم با سفر به این منطقه خاطرات خوشی را برای خود ثبت خواهید کرد.

 

رفع سفیدی مو

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت