مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

مجموعه : مکانهای تفریحی جهان
تاریخ انتشار : 30 آوریل 2015
معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

دوچرخه سواری یک ورزش سالم و مفرح است که بسیار به سلامتی کمک می کند . اما مشکلی که وجود دارد ، بودن مکان هایی است که بتوان در آنها به راحتی دوچرخه سواری کرد.

 

تالاب، در این مطلب بهترین جاده های مناسب برای دوچرخه سواری را به شما معرفی می کنیم.

 

 

راه سبز کانادا یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه سواری

 

یکی از بلندترین و بهترین مسیرهای دوچرخه سواری در کانادا که مسافتی بیش از 4 هزار کیلومتر دارد. مسافت بالای این مسیر باعث شده تا دوچرخه سواران بتوانند در مسیر دوچرخه سواری از مناظر زیبا و طبیعی به شدت لذت ببرند.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

مسیر 7 در شیلی

 

جاده ای 1300 کیلومتری با آسفالتی ناهموار که از مسیرهای بسیار مختلفی عبور می‌کند و مسافران را در چندین بخش وادار می‌کند تا از قایق برای جا به جایی استفاده کنند.

 

این مسیر یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه سواری و از جمله ویژگی‌های اصلی این مسیر می‌توان به مناظر زیبا و متنوع طبیعت کشور شیلی اشاره کرد.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

مسیر دوچرخه سواری “راه آهن زیر زمینی”

 

این مسیر 3310 کیلومتری به عنوان یادگاری از تونل‌های زیرزمینی ساخته شده به منظور فرار برده‌ها نام گذاری شده است.

 

افرادی که این مسیر را انتخاب می‌کنند برای دوچرخه سواری در طول سفر خود از 5 بخش مختلف عبور می‌کنند و در این بخش‌ها می‌توانند از نقاط تاریخی بسیاری دیدن کنند.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

جاده میان هانوی تا هوشی مین در ویتنام

 

اگر دوچرخه سواری در کنار دریا و در امتداد سواحل برای شما لذت بخش است مطمئناً از این مسیر به شدت لذت می‌برید.

 

این مسیر 1200 کیلومتری در میان دو شهر عظیم ویتنام در امتداد دریا ساخته شده است. با این حال این مسیر هم خالی از سختی نیست و دوچرخه سواران در طول آن باید از بخش‌های مختلفی عبور کنند.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

راه Munda Biddi

 

در زبان محلی بومیان استرالیا نام این مسیر به معنای ” راهی در جنگل” است. این مسیر 332 کیلومتری از بخش‌های مختلف جنگل‌های اکالیپتوس عبور می‌کند و می‌تواند مسیر بسیار زیبایی برای علاقه‌مندان به طبیعت و دوچرخه سواری باشد.

 

دوچرخه سواران و مسافران در طول این مسیر با انواع گونه های حیوانی مختلف مواجه خواهند شد.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

جاده گران فوندو در ایتالیا

 

یکی از بهترین مسیرهای دوچرخه سواری که هر ساله یک دوره مسابقات بزرگ در آن برگزار می‌شود. شرکت کنندگان این مسابقه باید در طول مسیر بیش از 4200 در مسیری 209 کیلومتری بالا روند، موضوعی که باعث شده تا بسیاری از دوچرخه سواران مسیرهای عادی نتوانند به هدف نهایی مسابقه برسند.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

مسیر du Comte Jean در بلژیک و فرانسه

 

بلژیک کشوری است که در آن جاده های بسیاری مخصوص دوچرخه سواری ساخته شده و رفت و آمد خودروها به صورت کامل در آن‌ها ممنوع است.

 

این مسیر 220 کیلومتری نیز در بخش‌های به صورت انحصاری برای دوچرخه سواران است و می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌ها را برای مسافران به همراه داشته باشد.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

جاده لوشان تا بایون در فرانسه

 

مسابقات تور دو فرانس اولین بار در سال 1910 از مسیرهای کوهستانی عبور کرد. در طول بخش دهم این مسابقه، نفر اول بیش از 14 ساعت در مسیر 325 کیلومتری میان شهر لوشان تا بایون پا زد.

 

در آن زمان این مسیر به صورت کامل خاکی بود موضوعی که به سختی هرچه بیشتر مسابقه می‌افزود.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

مسابقات دوچرخه سواری کیپ‌تاون در آفریقای جنوبی

 

با مسیری 109 کیلومتری شاید این سری از مسابقات در نوع خود طولانی‌ترین نباشد اما بدون شک شلوغ‌ترین محسوب می‌شود.

 

در برگزاری سالانه آن بیش از 35 هزار نفر دوچرخه سوار شرکت می‌کنند که باعث می‌شود تا کیپ‌تاون هر ساله میزبان شلوغ‌ترین مسابقه دوچرخه سواری جهان باشد.

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

Lands End to John OGroats در انگلستان

 

مسیری 1450 کیلومتری در کشور جزیره ای انگلیس. این مسیر با توجه به راهی که دوچرخه سواران برای پیمودن آن انتخاب می‌کند می‌تواند کمی کوتاه تر یا بلندتر باشد.اولین رکورد پیمایش این راه در سال 1885 در 65 روز به ثبت رسید. 

 

معرفی بهترین جاده های مناسب دوچرخه سواری

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو