قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

تیزر کوتاه از فصل سوم سریال شهرزاد

مجموعه : کلیپ و فیلم
تیزر کوتاه از فصل سوم سریال شهرزاد

فیلمی از فصل سوم سریال شهرزاد

 

سریال موفق شهرزاد فصل سوم آن در حال ساخت است . بتازگی تیزر فصل سوم سریال شهرزاد منتشر شده که در ادامه خواهید دید.سریال «شهرزاد» به کارگردانی «حسن فتحی» و بازی «ترانه علیدوستی» ، «شهاب حسینی» ، «علی نصیریان» و «مصطفی زمانی» یک سریال درام تاریخی و عاشقانه است که برای پخش خانگی ساخت شده است .

 

سریال شهرزاد , حکايت سریال شهرزاد از دوران کودتای ۲۸ مرداد به بعد رخداد می‌افتد و بیشتر مضمونی رمانتیک دارد و میتوان آنرا ملودرامی عشقی جنایی تعریف کرد زیرا این اثر معتقد است “در تندباد حادثه ، عشق نخستین قربانی است” .

تیزر کوتاه از فصل سوم سریال شهرزاد

سریال شهرزاد فصل سوم

 

سریال شهرزاد با هنرنمایی سه نسل از هنرمندان ایرانی ، پرهزینه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که حکايت عاشقانه‌اي را در تهران قدیم روایت می کند . «شهرزاد» سومین محصول شرکت تصویر گستر پاسارگاد می‌باشد . حسن فتحی که افزون بر کارگردانی سریال «شهرزاد» ، نویسندگی آنرا نیز انجام داده ،

 

به گزارش تالاب پیش از این مجموعه‌هاي دلاوران نمی‌میرند ، میوه ممنوعه و مدار صفر درجه و شب دهم را ساخته است . سریال شهرزاد از معدود سریال هایي است که برای ساخت و پرداخت تک تک کاراکترهایش فکر زیادی شده . درست است که گهگاه بعضی شخصیت ها آن ‌طور که باید شناسنامه اي درست و قابل درک ندارند ، اما مسئله اینجاست که حضور هیچ کدامشان بی علت نیست .

 

از مادران و خواهران خانواده که بگذریم ، دیگر نقش ها همگان در پیش بردن اتفاقی مهم تاثیر دارند . بتازگی تیزر فصل سوم سریال شهرزاد منتشر شده که در ادامه خواهید دید.

تیزر سریال شهرزاد فصل سوم

 

مجتمع فنی تهران

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

رابطه شهوت آلود مدیر شرکت با دختر جوان 23 ساله !
رابطه شهوت آلود مدیر شرکت با دختر جوان 23 ساله !
مشاهده بیشتر