دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پرواز

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

مجموعه : نکات قبل از ازدواج
تاریخ انتشار : 17 جولای 2017
یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

خصوصیات برتر زن ایده آل

 

زنی که به خودش اهمیت دهد ودارای خصوصیات برتر باشد باعث می‌شود این خصوصیات وی را به برترین زن تبدیل کند زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست، انچه یک زن را خوشگل و جذاب میکند، خصوصیات اخلاقی اوست. اما این خصوصیات کدامند؟ ما با زنان بسیاری در تماس ایم، بیشتر انها مهربان، دلسوز، احساساتی و مهمان نوازند اما آیا این ها برای کمال یک زن کافی هست؟

 

به گزارش تالاب:لاگر شما هم دوست دارید بدانید که برترین و قوی ترین زنان چه ویژگی هاي بارزی دارند، با ما همراه باشید. در این مقاله مهم ترین ویژگی یک زن راکه باعث برتری و خاص بودن او از دیگر زنان میشود، برایتان آورده ایم.

 

برای خودش ارزش قائل است

زنی که به خودش اهمیت دهد، بعنوان مثال به ظاهرش برسد، برای خودش پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت دهد و در یک کلمه مراقب خودش باشد، زنی هست که دیگران نیز به او احترام می گذارند. این نوع از زنان افرادی قابل اعتماد، سخت کوش و دارای اعتماد به نفس بالایی میباشند که دیگران نیز میتوانند به انها تکیه کنند.

 

از ظاهر خودش راضی است

همۀ ما نقص ها و ایرادهایی در درون خود و ظاهرمان داریم اما زنان قدرتمند خود را همان طور که میباشند دوست دارند و می پذیرند. آن ها از اینکه خود را در آینه نگاه کنند، خجالت نمی‌کشند و برعکس به خودشان افتخار میکنند. در واقع انها می‌دانند که انچه در مورد ظاهرشان اهمیت دارند، تنها نظر خودشان هست نه هیچکس دیگر، پس هیچگاه ناشکری نمیکنند و از زندگی خود نهایت لذت را می‌برند.

 

مستقل است

استقلال یکی از خصوصیاتی هست که زنان را جذاب نشان میدهد، به بیان دیگر زنان مستقل افرادی میباشند که به دیگران احتیاجی ندارد. بعنوان مثال انها برای برآوردن کردن نیازهای خود به دیگری تکیه نمی‌کنند و سعی میکنند که خود از پس زندگی شان بر آیند. بنابراین یک زن مستقل نه برای برآورده کردن نیازهای مالی، جسمی یا روحی، برای تنها بعنوان یک همراه، رابطه عاطفی خود را آغاز می‌کنند. در واقع آن ها شانه هاي خوبی برای تکیه کردن خواهند بود.

 

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

مغرور نیست

یکی از خصوصیات زنان ایده آل این هست که انها به هیچ عنوان مغرور و از خود راضی نیستند، بلکه برعکس آن ها همان قدر که برای خود ارزش قائل اند برای دیگران نیز میباشند. آن ها دیگران را دوست دارند، با انها صادق اند و به انها احترام می گذارند، بنابراین با همۀ خصوصیات اخلاقی خوبی که دارند، نشانه اي از خودشیفتگی در این نوع زنان یافت نمیشود.

 

 

به دنبال دردسر نمی گردد

زنان قدرتمند زنانی میباشند که از درگیری گریزانند. آن ها دوست ندارند که وارد جر و بحث ها شوند یا کاری کنند که حسادت دیگران را برانگیزند. انها آن قدر به بلوغ فکری رسیده اند که تا جایی که امکان دارد از موقعیت هاي استرس زا و ناراحت کننده خودشان را دور می‌کنند. به بیان دیگر، آرامش تنها هدف انها در زندگی هست.

 

شما را تشویق به بهترین ها می کند

اگر زنی به شما گفت که شما توانایی هاي بالایی دارید و شما را تشویق به تلاش بیشتر برای یک زندگی بهتر کرد، بدانید که او یک زن ایده آل هست. زنان پیروز نه تنها به شما و توانایی هایتان حسادت نمی‌کنند، بلکه توانایی هاي شما را می‌بینند و به شما گوشزد میکنند که لایق برترین هایید.

 

برای مشکلات راه حل می یابد

از مشکلات زندگی نمی‌توان فرار کرد، هر آدمی روزی با سختی ها دست و پنجه نرم می‌کند اما زنان قدرتمند آنهایی میباشند که به جای گریه کردن یا باختن خود، به دنبال راه حلی مناسب میگردند. انها در این شرایط منطقی عمل میکنند و قادرند با دقت به شرایط برترین تصمیم را بگیرند.

 

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

انتقاد پذیر است

زنان پیروز از بیان ایده هایشان ترسی ندارند. انها نه تنها اعتقادات خود را به راحتی به زبان می آورند بلکه انتقادات دیگران را نیز با روی باز می پذیرند. صبر انها برای گوش کردن حرف هاي دیگران بسیار هست و همین خصوصیت انها را نزد دیگران محبوب میکند.

 

 

تاثیر مثبتی بر دیگران می گذارد

زنان قدرتمند خصوصیات منحصر بفرد زیادی دارند که یکی از انها مثبت اندیشی هست. انها نه تنها خود نیمه پر لیوان را می‌بینند بلکه همۀ وقت از خود نیز تاثیر مثبتی بر دیگران می گذارند. بنابراین همنشینی با آن ها برای همۀ دلنشین هست.

 

از داشتن او احساس غرور می کنید

مطمئنا زنانی که خصوصیات اخلاقی بالا را دارند، مورد احترام هر فردی قرار خواهند گرفت. بنابراین اگر شما هم همچین زنی را در زندگی تان دارید، برای نگه داشتن او تلاش و از داشتن او در زندگی تان به خود افتخار کنید.

 

 

نکات قبل از ازدواج

بیشتر بخوانید
نکات جالب و خواندنی در عاشق شدن اگر عاشق شدید و قصد رسیدن به عشق خود را دارید باید به این نکات جالب و خواندنی توجه نمایید تا به آسانی به عشق خود برسید.   مطابقت با معیارهای خانواده ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي