مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند انواع میوه هایی که اندام را چاق میکند با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! با نوشیدن دمنوش پوست جوان به خودتان هدیه دهید ! زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) زندگی مردم کرمانشاه بعد از زلزله (+تصاویر) صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت صدور گواهینامه بدون کارت پایان خدمت تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تعداد بسیار زیادی از سارقان زلزله کرمانشاه بازداشت شدند تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی تاثیر گذاری قابل توجه زلزله بر استرس روانی برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع برکناری 3 نفر از کارکنان کاخ سفید بدلیل ارتباط نامشروع تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) تصویر شمشیر پیامبر اسلام (ص) آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ آیا با وجود خالکوبی میتوان وضو گرفت ؟ کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید کانکس نشینی در پایتخت آسیب اجتماعی جدید جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) جشن تولد کودک زلزله زده توسط هلال احمر در کرمانشاه (+عکس) تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان تصاویری از سیل سهمگین و ویرانگر در جده عربستان چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ چگونه موهایمان را پر پشت نشان دهیم ؟ 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج 5 ایده برای محکم شدن روابط زندگی پس از ازدواج بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ بعد از پایان داعش چه فاجعه هایی در راه است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ آیا روز هشتم ربیع‌ الاول تعطیل است ؟ تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون تجاوز و کشتن سه زن توسط راننده کامیون دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) دختر جذابی که پرده بکارت خود را به مزایده گذاشت (+عکس) تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان تصاویر داغ جنیفر لارنس بدون آرایش در خیابان واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز) واکنش نانوایی ها به گران شدن نان ! (طنز)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

مجموعه : نکات قبل از ازدواج
تاریخ انتشار : 17 جولای 2017
یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

خصوصیات برتر زن ایده آل

 

زنی که به خودش اهمیت دهد ودارای خصوصیات برتر باشد باعث می‌شود این خصوصیات وی را به برترین زن تبدیل کند زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست، انچه یک زن را خوشگل و جذاب میکند، خصوصیات اخلاقی اوست. اما این خصوصیات کدامند؟ ما با زنان بسیاری در تماس ایم، بیشتر انها مهربان، دلسوز، احساساتی و مهمان نوازند اما آیا این ها برای کمال یک زن کافی هست؟

 

به گزارش تالاب:لاگر شما هم دوست دارید بدانید که برترین و قوی ترین زنان چه ویژگی هاي بارزی دارند، با ما همراه باشید. در این مقاله مهم ترین ویژگی یک زن راکه باعث برتری و خاص بودن او از دیگر زنان میشود، برایتان آورده ایم.

 

برای خودش ارزش قائل است

زنی که به خودش اهمیت دهد، بعنوان مثال به ظاهرش برسد، برای خودش پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت دهد و در یک کلمه مراقب خودش باشد، زنی هست که دیگران نیز به او احترام می گذارند. این نوع از زنان افرادی قابل اعتماد، سخت کوش و دارای اعتماد به نفس بالایی میباشند که دیگران نیز میتوانند به انها تکیه کنند.

 

از ظاهر خودش راضی است

همۀ ما نقص ها و ایرادهایی در درون خود و ظاهرمان داریم اما زنان قدرتمند خود را همان طور که میباشند دوست دارند و می پذیرند. آن ها از اینکه خود را در آینه نگاه کنند، خجالت نمی‌کشند و برعکس به خودشان افتخار میکنند. در واقع انها می‌دانند که انچه در مورد ظاهرشان اهمیت دارند، تنها نظر خودشان هست نه هیچکس دیگر، پس هیچگاه ناشکری نمیکنند و از زندگی خود نهایت لذت را می‌برند.

 

مستقل است

استقلال یکی از خصوصیاتی هست که زنان را جذاب نشان میدهد، به بیان دیگر زنان مستقل افرادی میباشند که به دیگران احتیاجی ندارد. بعنوان مثال انها برای برآوردن کردن نیازهای خود به دیگری تکیه نمی‌کنند و سعی میکنند که خود از پس زندگی شان بر آیند. بنابراین یک زن مستقل نه برای برآورده کردن نیازهای مالی، جسمی یا روحی، برای تنها بعنوان یک همراه، رابطه عاطفی خود را آغاز می‌کنند. در واقع آن ها شانه هاي خوبی برای تکیه کردن خواهند بود.

 

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

مغرور نیست

یکی از خصوصیات زنان ایده آل این هست که انها به هیچ عنوان مغرور و از خود راضی نیستند، بلکه برعکس آن ها همان قدر که برای خود ارزش قائل اند برای دیگران نیز میباشند. آن ها دیگران را دوست دارند، با انها صادق اند و به انها احترام می گذارند، بنابراین با همۀ خصوصیات اخلاقی خوبی که دارند، نشانه اي از خودشیفتگی در این نوع زنان یافت نمیشود.

 

 

به دنبال دردسر نمی گردد

زنان قدرتمند زنانی میباشند که از درگیری گریزانند. آن ها دوست ندارند که وارد جر و بحث ها شوند یا کاری کنند که حسادت دیگران را برانگیزند. انها آن قدر به بلوغ فکری رسیده اند که تا جایی که امکان دارد از موقعیت هاي استرس زا و ناراحت کننده خودشان را دور می‌کنند. به بیان دیگر، آرامش تنها هدف انها در زندگی هست.

 

شما را تشویق به بهترین ها می کند

اگر زنی به شما گفت که شما توانایی هاي بالایی دارید و شما را تشویق به تلاش بیشتر برای یک زندگی بهتر کرد، بدانید که او یک زن ایده آل هست. زنان پیروز نه تنها به شما و توانایی هایتان حسادت نمی‌کنند، بلکه توانایی هاي شما را می‌بینند و به شما گوشزد میکنند که لایق برترین هایید.

 

برای مشکلات راه حل می یابد

از مشکلات زندگی نمی‌توان فرار کرد، هر آدمی روزی با سختی ها دست و پنجه نرم می‌کند اما زنان قدرتمند آنهایی میباشند که به جای گریه کردن یا باختن خود، به دنبال راه حلی مناسب میگردند. انها در این شرایط منطقی عمل میکنند و قادرند با دقت به شرایط برترین تصمیم را بگیرند.

 

یک زن ایده آل چه خصوصیتی دارد؟

انتقاد پذیر است

زنان پیروز از بیان ایده هایشان ترسی ندارند. انها نه تنها اعتقادات خود را به راحتی به زبان می آورند بلکه انتقادات دیگران را نیز با روی باز می پذیرند. صبر انها برای گوش کردن حرف هاي دیگران بسیار هست و همین خصوصیت انها را نزد دیگران محبوب میکند.

 

 

تاثیر مثبتی بر دیگران می گذارد

زنان قدرتمند خصوصیات منحصر بفرد زیادی دارند که یکی از انها مثبت اندیشی هست. انها نه تنها خود نیمه پر لیوان را می‌بینند بلکه همۀ وقت از خود نیز تاثیر مثبتی بر دیگران می گذارند. بنابراین همنشینی با آن ها برای همۀ دلنشین هست.

 

از داشتن او احساس غرور می کنید

مطمئنا زنانی که خصوصیات اخلاقی بالا را دارند، مورد احترام هر فردی قرار خواهند گرفت. بنابراین اگر شما هم همچین زنی را در زندگی تان دارید، برای نگه داشتن او تلاش و از داشتن او در زندگی تان به خود افتخار کنید.

 

 

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو