بروزرسانی : 9 آبان 1402

از بازیگری تا خوانندگی امیرحسین آرمان + عکس های امیرحسین آرمان

از بازیگری تا خوانندگی امیرحسین آرمان + عکس های امیرحسین آرمان

«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری کـه چند سالی اسـت بر پرده هاي‌ سینما ظاهر شده اسـت، بازیگری کـه دورنمای خوبی از فعالیت هاي‌ هنری وی بـه چشم می‌خورد، میگوید از ان دست بازیگران نیست کـه سینما وی را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد اسـت هردو با هم منتخب یکدیگرشدند. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بیوگرافی اي از او بـه همراه بهترین عکس هاي‌ اینستاگرامش را منتشر کرده ایم.

زندگی شخصی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی دکوراسیون داخلی می‌باشد کـه زبان انگلیسی می‌داند و مطالعاتی در روانشناسی داشته و تجربه مدلینگ هم دارد

تحصیلات امیرحسین آرمان

تحصیلات امیرحسین آرمان

امیر حسین آرمان بـه دلیل علاقه بـه هنر و میسر نشدن امکان تحصیل دراین رشته، ضمن ادامه تحصیلات دانشگاهی خود، در کلاس‌هاي‌ بازیگری نیز ثبت نام و ان را بـه طور جدی دنبال کرد. او درسال 1381 ودر حالی کـه تنها 20 سال سن داشت در کلاس‌هاي‌ بازیگری مرحوم مصطفی اسکویی شرکت میکرد ودر این کلاس‌ها فنون بازیگری را فرا گرفته اسـت. امیرحسین آرمان فعالیت هنری خودرا دراین عرصه با اتودهای صحنه‌اي آغاز کرد و بـه تدریج وارد دنیای بازیگری شد.


مطالب مشابه: بیوگرافی امیرحسین آرمان | زندگی شخصی و عکس های امیرحسین آرمان


آغاز بازیگری امیرحسین آرمان

آغاز بازیگری امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان درسال 1383 با معرفی و پا درمیانی محمدرضا شریفی‌نیا در فیلم «ازدواج بـه سبک ایرانی» بـه کارگردانی حسن فتحی، نقش کوتاهی را ایفا کرد. این فیلم نخستین تجربه جدی بازیگری او محسوب می شود کـه با قرار گرفتن در مقابل دوربین حسن فتحی و افتخار حضور درکنار استاد داریوش محترم، رقم خورد.

بازی در سینما

امیرحسین آرمان پس از بازی در فیلم ازدواج بـه سبک ایرانی، یکسال بعد یعنی درسال 1384 در فیلم سینمایی «قتل آنلاین» بـه کارگردانی مسعود آب‌پرور حضور پیدا کرد و یکی از نقش‌هاي‌ فرعی این فیلم را بر عهده داشت. او دراین فیلم درکنار شهاب حسینی بـه ایفای نقش پرداخت کـه در ان زمان تجربه ارزشمندی برایش بود.

به شهرت رسیدن امیرحسین آرمان

به شهرت رسیدن امیرحسین آرمان

امیر حسین آرمان پس از فیلم سینمایی قتل آنلاین در چندین فیلم دیگر از جمله هدف اصلی محصول سال 1385؛ صد سال بـه این سالها محصول سال 1386-توقیفی، امشب شب مهتابه محصول سال 1387؛ یه حبه قند محصول سال 1388؛ در امتداد شهر محصول سال 1389و آثار بسیار دیگری بـه ایفای نقش پرداخت و بـه تدریج شناخته شد.

در سریال «کلاه پهلوی»

بازی امیرحسین آرمان در سریال «کلاه پهلوی»

وی پس از بازی در چندین فیلم سینمایی، درسال 1391 در سریال «کلاه پهلوی» بـه کارگردانی سید ضیاالدین دری حضور پیدا کرد و برای نخستین بار در تلویزیون دیده شد، اما نقش پررنگی نداشت. او پس از بازی در سریال کلاه پهلوی در چندین سریال دیگر مانند سرزمین کهن محصول سال 1392؛ پیدا و پنهان محصول سال 1392 و سریال زخم محصول سال 1392 بـه ایفای نقش پرداخت.

در سریال کیمیا

بازی امیرحسین آرمان در سریال کیمیا

اما نقطه عطف کارنامه هنری امیرحسین آرمان کـه موجب شهرت و محبوبیت او در بین مردم شد، حضور در سریال «کیمیا» بود. او درسال 1394 برای بازی در سریال کیمیا در مقابل دوربین جواد افشار قرار گرفت ودر فصل سوم این سریال 110 قسمتی بـه ایفای نقش پرداخت. امیر حسین آرمان دراین سریال با پوریا پورسرخ و رضا کیانیان همبازی شد و پس از ان بـه شهرت رسید و نامش بر سرزبان‌ها افتاد.

امیرحسین آرمان پس از حضور در سریال کیمیا و رسیدن بـه شهرت و محبوبیت نسبی، درسال 1395 در سریال «پریا» بـه ایفای نقش پرداخت ودر مقابل دوربین حسین سهیلی‌زاده قرار گرفت. او دراین سریال نقش اصلی را بر عهده داشت ودر کنار محمود پاک‌نیت و لادن مستوفی بـه ایفای نقش پرداخت.

بازی دراین سریال، امیرحسین آرمان را بـه اوج شهرت رساند و پس از ان دیگر کمتر کسی وجود داشت کـه وی را نشناسد. سریال پریا نقش مهمی در محبوبیت آرمان داشت کـه یکی از کارهای موفق و ماندگار او محسوب می شود.

بازی امیرحسین آرمان در سریال «مرز خوشبختی»

از دیگر آثار تلویزیونی امیرحسین آرمان می توانیم بـه سریال «مرز خوشبختی» اشاره کنیم کـه دومین تجربه همکاری او با حسین سهیلی‌زاده بود. امیر حسین آرمان پس از پایان سریال پریا درسال 1396 باری دیگر در مقابل دوربین سهیلی‌زاده قرار گرفت و مجددا با پوریا پورسرخ همبازی شد. این سریال نیز با استقبال مخاطبان مواجه شد و محبوبیت این هنرمند را دو چندان کرد.

 در سریال «ممنوعه»

بازی امیرحسین آرمان در سریال «ممنوعه»

امیر حسین آرمان پس از درخشندگی در تلویزیون و بازی در چندین فیلم سینمایی موفق، درسال 1397 با یک سریال جنجالی وارد نمایش خانگی شد ودر یک کاراکتر متفاوت بـه ایفای نقش پرداخت. او در سریال «ممنوعه» بـه کارگردانی امیر پورکیان، نقش متفاوتی را بر عهده داشت کـه بـه خوبی از عهده ان برآمد و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

اما سکانس‌هاي‌ بسیاری از این سریال در زمان پخش سانسور شد و بخش عمده‌اي از بازی امیرحسین آرماندر ممنوعه دیده نشد. این موضوع موجب ناراحتی و واکنش او نسبت بـه سانسورهای فراوان کاراکتر «باربد» در ممنوعه شد.

بازی امیرحسین آرمان در سریال «مانکن»

بازی امیرحسین آرمان در سریال «مانکن»

او درسال 1398 نیز در سریال مانکن بـه ایفای نقش پرداخت کـه دراین سریال نیز بسیار خوش درخشید و بیش از پیش محبوب و مشهور شد. او همچنین اخیرا در فیلم بخارست محصول سال 1401 بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

همسر امیرحسین آرمان

همسر امیرحسین آرمان

در جواب سوالاتی چون آیا امیرحسین آرمان ازدواج کرده؟؟ باید گفت کـه این هنرمند محبوب تا کنون ازدواج نکرده ودر حال حاضر مجرد اسـت و خودش نیز بارها در گفت‌وگو‌هاي‌ مختلف بـه این موضوع اشاره کرده و تمام شایعات و اخبار را تکذیب کرده و هر گونه خبری با تیتر همسر امیرحسین آرمان یا امیرحسین آرمان و همسرش و فرزندش شایعاتی بیش نیستند. امیرحسین آرمان در برنامه دورهمی نیز صراحتا بـه این موضوع اشاره داشت و گفت:

“من در زندگی شخصی‌ام بـه عشق اعتقاد دارم و ازدواج رمزی اسـت کـه هنوز برایم پیش نیامده اسـت. خیلی درگیر زمان نیستم و معتقدم اگر شـما در سنی ازدواج کنید کـه عشق برایتان بـه وجود آمده، خیلی بهتر از ان اسـت کـه وادار شوید چون وقت ازدواجتان شده با کسی پیمان ازدواج ببندید.”

خوانندگی امیرحسین آرمان

خوانندگی امیرحسین آرمان

امیر حسین آرمان علاوه بر بازیگری بـه خوانندگی نیز علاقه بسیاری دارد و طبق گفته خودش از کودکی شروع بـه خواندن کرده اسـت. او در سریال ممنوعه نیز در نقش یک خواننده ظاهر شد ودر چندین سکانس، وی را در حال خواندن و نواختن دیدیم. خوانندگی امیرحسین آرمان مانند بازیگری او بسیار جذاب و دلنشین اسـت و این بازیگر توانا علاوه بر استعداد بازیگری، صدای گرم و گیرایی نیز دارد. فهرست تک موزیک‌هاي‌ امیرحسین آرمان را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

 1. بـه سوی تو 1382
 2. مثل یک خواب 1391
 3. آتش 1394
 4. هر شب 1395
 5. خواستنی 1395
 6. تا تو نگاهم میکنی 1396
 7. ترفند 1396
 8. وقتی کـه با منی 1398

فیلم های امیرحسین آرمان

فیلم های امیرحسین آرمان

 1. ازدواج بـه سبک ایرانی 1383
 2. قتل آنلاین 1384 
 3. هدف اصلی 1385 
 4. صدسال بـه این سالها 1386
 5. امشب شب مهتابه 1387 
 6. بیداری رویاها 1388 
 7. در امتداد شهر 1389
 8. من مادر هستم 1389 
 9. برف روی شیروانی داغ 1389 
 10. یه حبه قند 1390
 11. دوباره با هم 1390 
 12. ساکن خانه چوبی 1391 
 13. بشارت بـه یک شهروند هزاره سوم 1391
 14. نازنین 1392 
 15. داره صبح میشه 1393 
 16. خبر خاصی نیست 1393 
 17. شیفت شب 1393 
 18. نهنگ عنبر 2 1395 
 19. ان‌ها 1395
 20. دشمن زن 1396
 21. بخارست 1401
 22. انها مرا دوست داشتند 1401
 23. بخارست 2 1402 

مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال ممنوعه «خلاصه داستان + اسامی بازیگران»


عکس های امیرحسین آرمان در خارج از کشور

عکس های امیرحسین آرمان در خارج از کشور

عکس های اینستاگرام امیرحسین آرمان

عکس های دیده نشده از امیرحسین آرمان


مطالب مشابه: درد و دل های بیماران مبتلا به ایدز با کیوان سریال پریا


در پایان

او کـه با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن بـه زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه اي خود کرده اسـت و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان رابا چهره اي آرام بر پرده سینما ها می شناسیم.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت