بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟

بهادر وحشی از شاخ های مشهور اینستاگرام میباشد او که مشهور به زدن ترکیبی های پرووو میباشد دنبال کننده های زیادی را پیدا کرده است. بهادر وحشی مدتی برای بالا تر بردن فالوور هایش به دعوای ساختگی با وحید خزایی پرداخت که همین باعث جذاب تر شدن پیج اش در اینستاگرام شد و بعد هم که ماجرای آشتی با وحید خزایی شروع شد.

کلیپ دیدنی که به معرفی بهادر وحشی می پردازد

بهادر وحشی کیست ؟

بهادر وحشی ؛ ترکیبی زن چندش آور با کارهای عجیب و غریب مشهور است.

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش

بهادر وحشی یا بهادر اونلو متولد 1351 در ایران، بازیگر و بدلکار است ؛ بهادر وحشی دانش آموخته رشته هنرهای زیبا در ایران است، درکنار بازیگری، ورزشکار حرفه اي رزمی کار، محافظ شخصی، بدلکار و چهره شاخص اینستاگرامی می باشد.

بهادر وحشی ایرانی – ترکیه ای

بهادر وحشی در ایران متولد شده است، پدرش از کردهای ترکیه شهر ملطیه و مادرش ایرانی است، بهمین علت از 6 ماهگی به ترکیه برگشتند و بهادر وحشی از این کشور شناسنامه گرفته است.

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

بهادر وحشی و بازگشت به ایران

بهادر وحشی 7 ساله بود که خانواده دوباره به ایران بازگشتند و بهادر تا پایان تحصیلات در ایران بود سپس مدت هاست بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در رفت آمد می‌باشد.

بهادر وحشی یا بهادر اونلو بازیگری ایرانی که در بیشتر فیلم ها در نقش بادیگارد و محافظ ویژه ایفای نقش میکرد، حالا با نام مستعار بهادر وحشی یکی از چهره هاي‌ خاص شده در اینستاگرام شده و دقیقا مانند اشخاصی هم چون آقای هزینه «داوود هزینه»؛ وحید خزایی و عبادت عربلو فالورهای زیادی دارد.

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

بهادر وحشی یا  بهادر اونلو که حالا به تابعیت کشور ترکیه در آمده است در فیلم مشهور حس سوم ایفای نقش در گروه قاچاقچیان مواد مخدر را بر عهده داشت ودر فیم آکواریوم نیز حضور داشت.

بهادر وحشی تابعیت خود در کشور ترکیه رابا بوسه زدن بر پرچم این کشور علنی کرد و با شبکه تلویزیونی جم در شهر استانبول نیز همکاری دارد. اما نکته قابل توجه در مورد بهادر اونلو انتشار پست ها و ویدئو هاي‌ او به شکل هاي‌ منزجر کننده اي است که برخی حس بدی از دیدن انها پیدا می‌کنند. 

بهادر وحشی که پیچ رسمی خود در اینستاگرام رابا شعار  “born to be wild” به معنی : بدنیا آمده ام که وحشی باشم، مدیریت میکند، کارهایی مانند خوردن خوراکی هاي‌ خام، افراط در نوشیدن الکل و … را در صفحه مجازی خود منتشر می‌کند.

بهادر وحشی بتازگی در پروژه جدید کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی ایفای نقش کرده است که تولید زمستان ۹۶ بوده و بنظر می رسد سال آینده اکران خواهد شد. 

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

خسرو معصومی که پیش از این فیلم های سینمایی زیادی را از جمله :

«تابو»؛ «باد در علفزار می پیچد»؛ «جایی در دوردست»؛ «رسم عاشق کشی» و «پر پرواز» را کارگردانی کرده است، بازیگران فیلم سینمایی کار کثیف را از میان بازیگران جوانی انتخاب کرده است که که تا کنون زیاد دیده نشده اند و رضا فیاضی و مسعود متواضع از جمله چهره هاي‌ مشهور این فیلم هستند.

بهادر وحشی و علاقه به هنر

بهادر وحشی فعالیت هنری اش از مدرسه کمیل با تئاتر از سوم دبستان شروع شد، مدتی بعد درکنار بازیگری ورزش را نیز به‌ صورت حرفه اي آغاز کرد

بهادر وحشی و ورزشکار رزمی

ابتدا کونگ فو کار می‌کرد، سپس در رشته هاي‌ تایبوکسینگ و مبارزه در قفس MMA نیز فعالیت داشت، از همین بازیگری و ورزش به عنوان بدلکار پایش به سینما باز شد

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

اسامی بازیگران فیلم سینمایی کار کثیف با حضور بهادر اونلو!

پدرام شریفی، الهام نامی، شاهرخ فروتنیان، لوون هفتوان، رضا فیاضی، خیام وقار، مهران نائل، اکبر معززی، نیکان فهیم نیا، کامران فیوضات، مسعود متواضع، آروز ابی زاده، پیام احمدی نیا، ابراهیم عمادی، مهرداد فلاحتگر، حماسه دولتشاهی، رضا یوسفی، مهدی جمشیدی، سیدمهدی میراکبری، علی محمدی، سیمون باغداساریان، حسین زمانی، وحید حبیبیان، علی بهمنش، مرجان نکویی، نیما مهتابی، ساجده مرادپور، امیر پاسبان، امیرحسین آصفی، بهادر اونلو.

با بزرگران و لقب وحشی

بهادر وحشی نخستین بار در فیلم هاي‌ مرحوم ایرج قادری ابتدا در نقش بدلکار سپس بازیکر در نقش هاي‌ منفی حضور پیدا کرد و لقب وحشی سینمای کشور ایران را از او گرفت. بهادر وحشی با کارگردان هاي‌ صاحب نامی چون مهدی فخیم زاده، خسرو معصومی، وحیدزاده و کامران قدکچیان هم کار کرده است.

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

همسر بهادر وحشی

بهادر وحشی 41 ساله هنوز ازدواج رسمی نکرده است، اما دریک رابطه عاشقانه به سر می‌برد و یک نامزد دارد که سالهاست با او زندگی می‌کند

از بادیگاردی تا 70 کار 

بهادر وحشی در ترکیه از نگهبانی مکان هاي‌ مخصوص تا محافظت ار چهره هاي‌ هالیوودی تا بازیگری و بدلکاری حضور داشته است، میگوید نزدیک 70 کار که 15 تای انها در ایران بوده تابحال کار کرده است

از حریم سلطان تا کبری 11

میگوید : از جمله نقش هاي‌ فرعی، سکوریتی و پلیسی را در سریال هاي‌ مثل پارام پارچا، حریم پادشاه و مرحمت و نقش کوتاهی هم در کبری 11 داشته است

کارمند شبکه جم

تا قبل از ترور سعید کریمیان سرمایه دار شبکه جم، بهادر وحشی به عنوان نویسنده، بازیگر ودر ادامه به عنوان کارمند رسمی دراین شبکه حضور داشت

بهادر وحشی اینستاگرام کیست؟ (بیوگرافی بهادر وحشی و همسرش)

ترکیبی خوری

با شروع فعالیت چهره هاي‌ مشهور مجازی، بهادر هم بیکار ننشست، بهادر وحشی با انتشار کلیپ هاي‌ ترکیبی خوری از مخلوط انواع غذاها و مواد غیرقابل هضم و خوردن آن ها سرزبان ها افتاد.

حالا مثل دیگر چهره هاي‌ فالوور بالا به تبلیغ هاي‌ سایت هاي‌ غیر مجاز می‌پردازد و روزگار او با ترکیبی خوری و کل کل با دیگر چهره هاي‌ اینستاگرامی می گذرد.

بهادر وحشی لقب بهادر وحشی بچه پررو اینستاگرام را روی خود گذاشته است.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت