بروزرسانی : 20 شهریور 1402

بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر + خلاصه داستان سریال پناه آخر

بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر + خلاصه داستان سریال پناه آخر

بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر

در این قسمت بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر به همراه اسامی کامل بازیگران و خلاصه داستان سریال را مرور میکنیم. سریال پناه آخر یک مینی سریال ده قسمتی اسـت کـه جاگزین سریال ترور خاموش می شود، پخش این سریال از اربعین 1398 آغاز خواهد شد.

هر آنچه لازم است درباره سریال های تلویزیونی بدانید در مجله تالاب بخوانید.

در سریال پناه آخر بازیگران محبوبی مثل:

عباس غزالی، امین زندگانی، بیژن امکانیان و سیما خضرآبادی بـه ایفای نقش پرداخته اند. در ادامه با بازیگران سریال پناه آخر بیشتر آشنا میشویم.

بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر

* زمان پخش سریال پناه آخر

این سریال از روز شنبه مصدف با اربعین 1398 هر شب بعد از پخش اخبار ساعت 21 از شبکه یک سیما بـه روی آنتن میرود. سریال پناه آخر در 10 قسمت و بـه سفارش سیما فیلم ساخته شده اسـت.

فیلمبرداری سریال در پناه آخر

فیلمبرداری سریال در پناه آخر

خلاصه داستان سریال پناه آخر

داستان این سریال چالش‌ هایي را میان دو برادر بـه تصویر میکشد. ایجاد چالش میان برادر بزرگ‌تر با برادر کوچک خود باعث مهاجرت او از ایران میشود. نقش دو برادر را بیژن امکانیان و کاوه خداشناس ایفا میکند. فرزندش کـه نقش وی را عباس غزالی«امیرعلی» برعهده دارد برای پیگیری ماجرایی بـه ایران بازمی‌گردد.

داستان این مجموعه درباره قصه‌ آدم‌هایي اسـت کـه بـه واسطه اتفاقاتی کـه برای شان رخ می دهد، باعث می شود برای شان عاشورا شکل بگیرد و حالا باید بین حقیقت و منفعت فردی یکی را انتخاب کنند. شاید شنیدن چنین واژه‌هایي در ظاهر ساده باشد اما بسیار معنای عمیقی دارد و هر فردی وقتی در چنین موقعیتی قرار می گیرد، واکنش‌هاي‌ متفاوتی هم نشان می دهد.


مطالب مشابه: تمامی بازیگران سریال پناه آخر + ساعت پخش سریال پناه آخر


نام بازیگران سریال پناه آخر

دراین سریال بازیگرانی از جمله: بیژن امکانیان، افسر اسدی، امین زندگانی، عباس غزالی، حدیث میرامینی ،سیما خضرآبادی، تبسم هاشمی، کاظم هژیرآزاد و مهدی فقیه ایفای نقش میکنند.

عکس های بازیگران سریال در پناه آخر

بیوگرافی بازیگران سریال پناه آخر + خلاصه داستان سریال پناه آخر

درباره سریال پناه آخر

کارگردان این سریال میگوید: شناسنامه من دراین حوزه روشن اسـت و کارهایی همچون تله فیلم حبیب، سریال هاتف، اثر سینمایی کربلا جغرافیای یك تاریخ و … ساخته ام. این آثار نشان می دهد نسبت بـه چنین حوزه اي دغدغه دارم و دوست دارم کارهایی کـه می سازم بـه اندازه فضای عاشورا عمق داشته باشد.

این ادعای بزرگی اسـت، اما دوست دارم با شناخت و معرفت زیادی ساخته شود البته آثاری کـه با محوریت عاشورا ساخته می شود، گاهی بـه سمت شعار حرکت می کند و برخی مواقع هم سازندگان آثار نمایشی با برنامه هاي‌ تلویزیون ناخودآگاه بـه این سمت حرکت میکنند.

بـه همین دلیل مفاهیم تکراری می شود، حتی این تکرار در زبان کارشناسان هم رخ می دهد، انگار کـه همه ی انها در یك مدرسه این موارد را یاد گرفتند. این در حالی اسـت کـه ما باید با شناخت و معرفت دراین حوزه حرکت کنیم. این ها صحبت هاي‌ یاری، کارگردان اسـت.

درباره سریال پناه آخر

ما در مجلس حیرانی بـه سمت تکرار حرکت نکرده ایم واین سریال در جست و جوی این اسـت کـه چگونه می شود عاشورا برای ما هم شکل بگیرد؟ اگر دقت کرده باشید قدیم ها مادران گاهی میگفتند کـه دلم عاشورایی اسـت. بنابر این ما برای تک تک افراد قصه کـه برای حسین «ع» سینه زنی میکنند، عاشورا را شکل میدهیم و شخصیت ها باید بین واقعیت و حقیقت و منفعت فردی یکی را انتخاب کنند.

بیوگرافی امین زندگانی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی امین زندگانی بازیگر سریال پناه آخر

امین زندگانی متولد: 5 /6 /1351 می‌باشد، او برادر امید زندگانی بازیگر و مجری معروف می‌باشد ودر رشته تئاتر تحصیل کرده اسـت. امین زندگانی همسر سابق مینا لاکانی اسـت، آن ها در حال حاضر جدا شده اند و او اکنون با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرده اسـت. آقای زندگانی بیشتر با سریال همه ی چیز آن جاست ساخته شهرام شاه حسینی شناخته می شود.

بیوگرافی عباس غزالی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی عباس غزالی بازیگر سریال پناه آخر

عباس غزالی متولد: 4 – 11 – 1363 می باشد. او در رشته علوم انسانی تحصیل کرده و بازی در سریال رستگاران ساخته سیروس مقدم دیده شد، او بعد ها و با بازی در سریال وضعیت سفید بـه چهره اي شناخته شده تبدیل شد. او ازدواج کرده اما تا کنون صاحب فرزندی نشده اسـت. عباس غزالی درکنار بازیگری رشته نقاسی را هم دنبال می کند.

بیوگرافی حدیث میرامینی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی حدیث میرامینی بازیگر سریال پناه آخر

حدیث میرامینی متولد: 19 – 11 -1367 می باشد. او با بازی در سریال هویت و دلنوازان وارد قاب تلویزیون شد و سپس با بازی در سریال همه ی چیز آن جاست بـه شهرت بالایی دست پیدا کرد. حدیث میرامینی همسر مجتبی رجبی دیگر بازیگر کشورمان می باشد. آن ها دریک سریال انقلابی نقش دختر و پسری عاشق را بازی می‌کردند کـه بـه هم نرسیدند.

بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی کاوه خداشناس بازیگر سریال پناه آخر

کاوه خداشناس متولد: 5 / 8 / 1359 می‌باشد. او در رشته نمایش تحصیل کرده و بازیگری رابا شرکت در کلاس هاي‌ خصوصی آغاز کرده اسـت. کاوه خداشناس با بازی در فیلم خدانگهدار رفیق وارد دنیای بازیگری شد و سپس با بازی در سریال عملیات 125 و همچنین معراجی ها ساخته مسعود ده نمکی معروف شد. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

بیوگرافی سیما خضرآبادی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی سیما خضرآبادی بازیگر سریال پناه آخر

سیما خضر آبادی متولد: 11 / 1 / 1368 می باشد. او در رشته بازیگری تحصیل کرده، پدرش مدیر تولید و مادرش چهره پرداز اسـت، سیما خضرآبادی با فیلم کودک و فرشته وارد دنیای سینما و تلویزیون شد و بعد ها با بازی در سریال وضعیت سفید بـه شهرت رسید. او ازدواج کرده و عاشق جهان گردی و شیک پوشی اسـت و بـه هیچ عنوان اهل ریسک کردن نیست.

بیوگرافی تبسم هاشمی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی تبسم هاشمی بازیگر سریال پناه آخر

تبسم هاشمی بازیگر و مجری کشورمان متولد سال 1349 می‌باشد. او در رشته نمایش تحصیل کرده و هم چنین در زمینه باستان شناسی هم تحصیلات دارد. او با بازی در سریال دبیرستان خضرا دیده شد و بعد ها با بازی در سریال هایي از جمله: زمانه و هم چنین لیسانسه ها بـه شهرت بالایی دست یافت، او هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد.

بیوگرافی بیژن امکانیان بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی بیژن امکانیان بازیگر سریال پناه آخر

بیژن امکانیان متولد: 27 / 5 / 1332 می باشد. او بازیگر، کارگردان و تهیه کننده می باشد ودر رشته تئاتر تحصیل کرده اسـت. بیژن امکانیان با بازی در فیلم گلهای داودی بـه شهرت بالایی دست یافت، او دراین فیلم نقش یک نابینا را بازی میکرد. بیژن امکانیان سالهاست کـه متاهل اسـت اما از فرزندان وی اطلاعاتی در معرض نمی باشد.

بیوگرافی افسر اسدی بازیگر سریال پناه آخر

بیوگرافی افسر اسدی بازیگر سریال پناه آخر

افسر اسدی متولد دی ماه سال 1336 می‌باشد، او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده و با بازی در فیلم عبور از غبار و هم چنین فیلم روسری آبی بـه شهرت بالایی دست پیدا کرد. خانم افسر اسدی همسر اصغر همت بازیگر و کارگردان معروف کشورمان اسـت و ثمره این ازدواج یک دختر و یک پسر می باشد و هیچ کدام از فرزندان انها وارد این حرفه نشده اند.

از بیوگرافی بازیگران و زمان پخش و خلاصه داستان سریال های تلویزیونی می توانید در پایین مجله تالاب باخبر شوید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت