بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

بیوگرافی حسین تهی 

حسین تهی یکی از خوانندگان رپ هست. وی از سال ۱۳۷۹ به طور غیر حرفه‌اي وارد عرصه موسیقی شد و ترانه‌هایش را در استودیوی خانگیش ضبط و تکثیر میکرد.  حسین تهی با ترانه «رقص» خودش را در دل مخاطبانش جا کرد و با ترانه «کلید» به بحبوحه محبوبیت و معروفیت رسید. حسین تهی دوره اي را با تتلو در قالب گروه T&T همکاری کرد و همین باعث شد این دو در کنار هم اکثر و اکثر دیده شوند.

 

نام: سید حسین موسوی

نام مستعار: حسین تهی

متولد: 6 بهمن 1364

رشته تحصیلی: مهندسی کامپيوتر

غذای مورد علاقه: قرمه سبزی

رنگ مورد علاقه: مشکی و سبز

 

آغاز به کار و فعالیت حرفه‌ای حسین تهی

حسین تهی تا کنون بیش از ۵۰ ترانه خوانده هست. اشعار حسین تهی، شامل مفاهیم عاشقانه، اجتماعی، دنس و پارتی، خدا و حتی مذهبی میشود. حسین تهی کارهای زیادی را با همراهیامیر تتلو از خود به جای گذاشته و این دو گروهی به نام “T&T” را تشکیل دادند که پس از آن ترانه‌هاي گسترده‌اي را در قالب مجموعه “T&T” منتشر و در اختیار طرفداران موزیک در ایران قرار دادند.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

حسین تهی در دوره ای با تتلو در قالب گروه T&T همکاری کرد

 

حسین تهی با ترانه «رقص اندام» و با ترانه «کلید» به محبوبیت و معروفیت دست یافت. حسین تهی به همراه گروه ۰۲۱ «امیر تتلو -پیشرو» و روزبه قائم ویدئو کلیپی را برای آهنگ «برو از پیش من» ساختند که اینکار محصول سال ۸۴ هست. یکی از آثار مهم حسین تهی سروده «بغض» می‌باشد، ترانه‌اي که برای کودکان بی سرپرست هست.

 

حسین تهی در سابقهٔ چند ساله هنری خود همکاری‌هاي زیادی را با خوانندگانی همچون افشین، و کامیار داشته هست که این فعالیت‌ها به سبک موسیقی « پاپ» بوده؛ وی در سال ۱۳۸۸، راهی کشور امارات متحده عربی و شهر دوبی شد تا آثارش را با آزادی اکثر و امکانات وسیع‌تر ضبط و تنظیم نماید. حسین تهی به مدت ۲ سال در آنجا سکونت داشت و کنسرت‌هاي متعددی را نیز در این شهر برگزار کرد اما پس از مدتی راهی کشور انگلستان و شهر لندن شد و در این کشور سکنا گزید.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

  عکس حسین تهی ،خواننده رپ فارسی

 

بیوگرافی حسین تهی از زبان خودش

خودت را معرفی کن:

من حسین هستم متولد 1364 با لقب تهی شروع کردم وبا همین هم تموش می‌کنم.

 

تو زاده و بزرگ شده کدام محله تهران هستی؟

حسین تهی: من متولد و بزرگ شده تهرانپارس هستم. همۀ دوران کودکی و نوجوانی ام در آن محل گذشت. گرچه سال هاي آخری که در ایران بودم در خیابان پاسداران ساکن بودم.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

عکس کودکی حسین تهی

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 عکس های جدید حسین تهی

 

از کی به رپ علاقمند شدی؟

حسین تهی: من ازسال 79 به رپ علاقه شدیدی پیداکردم چون از سبک و طرز بیان جملات توی آهنگایی که سبک رپ دارند خیلی خوشم میومد و دوست داشتم اکثر با این سبک آشنابشم.

 

ازکی شروع کردی به رپ خوندن؟

حسین تهی: اواخر سال81 بود که من شروع کردم به رپ کردن اما کارهامو تو خونه و فقط برای خودم میخوندم واصلا قصدبیرون دادن و حتی گذاشتن آهنگا روی سایتو نداشتم مثلا ازآهنگای ریکورد شده تو خونه تا اونجایی یادمه میتونم: ادعای باحالی _ دیس فتال و…… میتونم اسم ببرم که فقط برای خودم بود و هیچکدومشون هیچ جا اکران نشد.

 

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 حسین تهی با ترانه «کلید» به اوج محبوبیت و معروفیت رسید

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 عکس های جدید حسین تهی

 

چه کسایی رو تو رپ فارسی قبول داری؟

شایان _بکس زدبازی _ رضاپیشرو_ابلیس_هیچکس و امزیپرو حمید دیو

 

خارجی ها کی؟

puff dady,b.i.g,2pac,snoop dogg, ۵۰cent,eminem,fat joe

 

خیلی هامیگن توبی تربیت هستی ناراحت نمیشی؟

نه چون هستم«می خنده» مفید بی تربیتی واقعیته و جزیی از رپ منم پسر پیغمبر نیستم عزیزم.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 تصاویر حسین تهی

 

قصدت ازخوندن آهنگ فساد چی بود؟

حسین تهی: داستانش طولانی ولی مختصر توضیح میدم. من اول قرار بود آهنگ << عرف بازی زندگی >> رو با حسین ابلیس بخونم اما به دلایلی نشد و حسین اونو با کیلر خوند بعد از اون کار من به حسین توصیه دادم آهنگ فساد رو باهم بخونیم واونم قبول کرد هدفمون هم این بود که آقاجامعه رو فسادبرداشته یه تکونی بخورین. با این که روش وقت کمی گذاشتیم اما خیلی خدا شد.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 جدیدترین عکس های حسین تهی

 

 تو چه زمانی که در ایران بودی و چه همین حالا که در لندن هستی، در ایام عاشورا همۀ وقت ارادت ویژه اي به مراسم آئینی این ایام داشته اي و بارها در ویدئوهایی که از تو منتشر شده، در حال طبل زدن در دسته هاي عزاداری و نذری دادن هستی. این حس درونی تو در این ایام سال هاست که همچنین باقی مانده و امسال هم تکرار شد. ریشه این علاقه در تو از کجاست؟

حسین تهی: من از امام حسین «ع» در کودکی شفا گرفته ام. اعتقاد من و خانواده ام به امام حسین «ع» از گزینه اسمم معلوم هست. به ایشان یک اعتقاد قلبی داریم. وقتی حدود پنج شش سالم بود یک مریضی عجیب و بدی سراغم آمد و درست در ایام دهه اول محرم بستری شدم. یک شب روی تخت بیمارستان به شدت حالم بد بود. تب شدیدی داشتم و از پنجره بیمارستان دسته هاي عزاداری را می‌دیدم.

مادرم بالای سرم بود و تنها بودیم. با حسرت بیرون بیمارستان را نگاه کردم و گفتم: کاش حالم مفید بود، توی دسته دهل می زدم و شربت می دادم. مادرم این حرف هاي من را ناخودآگاه شنید و گریه کرد. زیر لب دعا می‌خواند و از امام حسین شفای من را میخواست. شب خوابیدم و روز بعد حالم به طرز معجزه واری بهتر شد.

حتی جوری که صبح روز عاشورا از بیمارستان مرخص شدم و توانستم نذرم را ادا کنم. از آن زمان تا حالا هیچ تغییر در عقیده من نسبت به محرم و روز عاشورا به وجود نیامده و همین باعث شده هر سال عاشورا با همان حس و حال آن سال‌ها دهل بزنم. روزها گذشتند و در سن 15 سالگی قطعه «آقاجون» را برای امام حسین «ع» ساختم. قطعه اي که در آن، همۀ احساسم به آقا را آورده بودم و هنوز هم زمانی که آن را میشنوم، یاد آن لحظات می افتم.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 عکس حسین تهی، خواننده رپ

 

امسال هم که برای چندمین سال پی در پی در ایران نبودی و در لندن نذرت را ادا کردی و فیلم دهل زدن و نذری دادن ات خیلی زود در صفحات شخصی خودت و فضای مجازی رکورد بازدید را زد.
امسال هم مانند هر سال به مراسم عزاداری امام حسین «ع» در لندن رفتم. دلم برای محل خود ما و حال و هوایی که در محرم داشتیم، تنگ شده بود. یادش به خیر.

 

هنوز هم با افراد مشهور که آن زمان با هم بالا آمدید و توانستید این موج را راه بیندازید در ارتباط هستی؟
حسین تهی: دوستی و رفاقت ما با هم همچنان پابرجاست و مشکلی با کسی ندارم. فاصله چندان باعث شده که کمتر با هم در ارتباط باشیم. ولی  نداشتن ارتباط علت به اختلاف بین ما نیست. ما و همۀ کسانی که با هم آغاز کرده ایم همۀ مان توانسته ایم هنوز فعالیت هایمان را ادامه دهیم.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

 عکس های جدید حسین تهی

 

ولی ظاهرا هنوز با «سروش لشکری» «هیچکس» در لندن رابطه قوی و خوبی دارید.

سروش از دوستان قدیمی و مفید من هست. همۀ وقت این جا هم جویای احوال هم هستیم. هر چقدر که او درگیر باشد و من هم درگیر کارها و برنامه هایم باشم، باز هم هر چند وقت هم دیگر را میبینیم و اتفاقا خانه سروش هم در لندن نزدیک ماست و همۀ وقت در ارتباط گرمی هستیم.

 

بیوگرافی حسین تهی به همراه عکس

عکس حسین تهی

 

تعدادی از آهنگ های حسین تهی

 

این چیه……. Tohi
سر به هوا «رمیکس» ………. Tohi Ft Ashkan
ترشیدی ………. Tohi Ft Ashkin «0098» Ft Amir Shahriyar
سر به هوا ………. Tohi Ft Ashkan
راست میگن ………. Tohi Ft Shervin
گیر میدادی ………. Afshin & Amir Ali Ft Tataloo & Tohi
میشنوم میگی ………. Tataloo Ft Tohi & P.O.M
زنجیر ………. Tohi Ft Tataloo
غیر مستقیم ………. Tataloo Ft Tohi & Rezaya & 2afm & Tomeh
آقا جون «رمیکس» ………. Tohi Ft Ammin
اینترو ………. Tataloo Ft Tohi
من و اون ………. Tataloo Ft Tohi
بغض………. Tohi
الو منم ………. Tohi Ft Tataloo & Kayot
آقا جون ………. Tohi Ft Ammin
دستمال جیبی ………. Tohi Ft Motlagh & Darvish
بشین کنارم ………. Tohi Ft Tataloo & Shahkar
گربه نره ………. Tohi Ft Tataloo & Tomeh
1001 شب ………. Tataloo Ft Eblis & Tohi & & Enzo
باغ وحش ………. Tataloo Ft Pishro & Felakat & Tohi & Tomeh
نرو ………. Roozbeh Ft Eblis & Tohi
برو از پیش من ………. Roozbeh Ft Tataloo & Pishro & Tohi
پانتومیم ………. Tohi Ft Asir & Emperator
رقص اندام 2 ………. Tohi Ft Eblis
رقص اندام 1 ………. Tohi Ft Pishro
ایران ………. Eblis Ft 2afm & Tohi
Eblis Ft Yar2 & Tohi ……….دافینگ
3 نقطه ………. Tohi Ft Atom & 2afm
تشکر سرخ پوستی
کل بسه
Tohi Ft Ashkan Doggy ………. Rename
جنگ ………. Eblis Ft Tohi & 2afm
فساد ……….Eblis Ft Toh

برترین دوست
رؤیا
تابستون
بالا
روح

و ….

 

جدیدترین مطالب سایت