بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

بیوگرافی شیوا طاهری

شیوا طاهری مشفق در تاریخ 28 مرداد 1369 در تهران متولد شد .شیوا طاهری در اولین تجربه بازیگر نقش اول بوده و میزان تحصیلاتش نیز فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار اسـت. مادرش خانه دار بوده و با اجرای نقش دنیا بـه اوج معروفیت در دنیای تصویر رسید. او در یک خانواده 7 نفره بزرگ شده اسـت.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

شیوا طاهری در 28 اردیبهشت ماه سال 1398 با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود از ازدواج عجیبش در زیر آب خبر داد.

 

 قد و وزن شیوا طاهری + شیوا طاهری مدلینگ

خانواده اش مشوق او در امر بازیگری بودند و همین حالا هم از بارخورد کار او راضی هستند و با علاقه سریال هاي دخترشان را پیگری میکنند. پدر او بازنشسته ارتش، نویسنده، شاعر، خطاط و نقاش اسـت. کتاب او با نام مروارید در سال 76 چاپ سد که مجموعه ای از شعر هم دارد.

 

علاقه‌مندی‌های شیوا طاهری

شیوا طاهری بـه ورزش وهیجان بسیار علاقه‌مند اسـت اما در بین همه ی ورزش‌ها «دوچرخه سواری» را بیشتر از همه ی دوست دارد.

 

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

ازدواج شیوا طاهری در زیر آب

شیوا طاهری چندی پیش و با انتشار ویدیویی عجیب خبر از ازدواج خود داد. او که عکس هـای زیادی درمورد غواصی در اینستاگرام خود منتشر کرده، با انتشار فیلمی زیر آب از زندگی مشترک خود خبر داد. از هویت همسر او اطلاعاتی در دسترس نیست.

 

شیوا طاهری در مورد ورود به دنیای بازیگری می گوید

حدود دو سال پیش آگهی در روزنامه دیدم و از آنجا که از دوران کودکی در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شده و عاشق حرفه‌ی بازیگری بودن بـه دفتر فریدون‌ حسن‌پور‌؛ رفتم و پس از دادن تست برای بازی در نقش “دنیا‌” انتخاب شدم.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

همسر شیوا طاهری

وی در ادامه افزود: لطف خدا بود که در اولین کارم با گروهی حرفه‌ای کار کنم و همین موضوع سبب آرامش روحی و جسمی مـن در این سریال بود.

 

اولین کار و شهرت بزرگ شیوا طاهری

شیول طاهری میگوید: همانطور که می دانید سریال “گذر‌ از‌ رنج‌ها” اولین کار مـن بود و مـن هیچ کلاس بازیگری و تجربه‌ی بازی قبلی نداشتم و با توکل بر خدا و تکیه بر استعداد درونی‌ام وارد این کار شدم.

 

جالب اسـت بدانید مـن تا ۲ سال پیش هیچ‌گاه از خانواده‌ام جدا نبودم و ۴ ماه اولی که در شمال کشور بازی داشتیم با چراغ روشن می‌خوابیدم.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

عکس های اینستاگرام شیوا طاهری

 

طاهری‌؛ عنوان کرد: اما عشق بـه بازیگری و علاقه‌ی زیادم‌ بـه نقش “دنیا‌” سبب شد تمام سختی‌هـای دوری از خانواده و بازی در پستی‌ها و بلندی‌هـای دیلمان را تحمل کنم و در پایان کار با دلتنگی از گروه جدا شدم. سریال “گذر‌از‌رنج‌ها” و شرایط ان نقطه‌ی عطفی‌ در زندگی مـن بود و بـه کلی زندگیم را تغییر داد.

 

شیوا طاهری و شروع کار در کنار بازیگران بزرگ و حرفه ای

در سریال گذر از رنج ها بازیگران شاخص سینما و تلویزیون ایفای نقش می‌کردند و این موضوع برای منی که تا ان زمان هیچ کارنامه‌ای نداشتم استرس زا بود. اما فریدون‌حسن‌پور، بـه مـن آموخت به جای اضطراب داشتن از این بازیگران کار یاد بگیرم حسن‌پور، پله بـه پله تمام تکنیک‌هـای بازی را به مـن آموخت و در تمام لحظات حامیم‌ بود.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

سن شیوا طاهری + ازدواج شیوا طاهری

 

او مرا بـه فضای سال های ۲۰‌تا‌۵۷ میبرد و امکان راحت‌تر بازی کردن را برایم فراهم می کرد. وی در خصوص گروه پشت صحنه‌ی سریال “گذر‌از‌رنج‌ها” گفت: شرایط تصویر‌برداری بسیار سخت بود اما خوشبختانه با تلاش‌هـای آقایان بوستان‌پرور، و حسن‌ پور،گروه پشت صحنه‌ی آرام و مطمئنی داشتیم. ارتباطم‌ با بازیگران هم خوب و صمیمی بود و همین امر توقع مـن را برای انتخاب کارهای بعدی‌ام بالا برد.

 

شیوا طاهری مدلینگ و دوری از بازیگری

پخش شدن گسترده عکس هـای مدلینگ وی این شائبه را در طرفدارانش ایجاد کرده که او از بازیگری دور شده اسـت. اما خودش می گوید فقط بـه‌ صورت اختصاصی مدل برند دومو می باشد و علاقه ای بـه فعالیت بیشتر در این زمینه ندارد و موقتی اسـت.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

عکس شیوا طاهری + اصالت شیوا طاهری

 

او می گوید: مـن با حسن روح پروری که یک طراح لباس بسیار معروف و حرفه ای سینما اسـت؛ در سریال گذر از رنج ها کار می کردم و ایشون گفتند که مـا قرار اسـت یک برند لباس بنام “دومد” را تاسیس کنیم و شما مدل این برند باشید. مـن بـه صورت اختصاصی با این برند همکاری کردم و علاقه ای بـه مدلینگ ندارنم و در ایران هم چیزی بـه اسم مادلینگ وجود ندارد!

 

او میگوید: خب اتفاق بازیگری برای عده ای زود می افتد و شاید کسی پس از ده سال بتواند وارد حرفه بازیگری شود و شاید حتی کسی نتواند هیچوقت بازیگر شود اما این موضوع یک اتفاق اسـت و مقداری دست خود آدم اسـت و بقیه شاید تقدیر یا شانس و اقبال. حالا برای ریحانه پارسا این اتفاق خیلی زود و خوب اتفاق افتاده.

بیوگرافی شیوا طاهری و همسرش + زندگی شیوا طاهری

صفحه اینستاگرام شیوا طاهری shiva_taheriiiii@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم شیوا طاهری و از زاویه نزدیک تری با او آشنا می‌شویم. شیوا طاهری در حال حاضر نزدیک بـه 100 هزار فالوور در اینستاگرام دارد که این رقم هر روز در حال افزایش میباشد.

 

خلاصه داستان سریال گذر از رنج‌ها

داستان گذر از رنج‌ها که فریدون حسن‌پور کارگردانی ان را برعهده داشت، در حال و هوای دهه ۲۰ می‌گذرد و درباره زنی اسـت که با از دنیا رفتن مادرش متولد میشود، پدر بار دیگر ازدواج می کند، البته این زن جدید با دختر کوچک مهربان اسـت اما همه ی خانواده در زندگی سخت روستایی با وضع مالی بد زندگی می کنند. دختر در سن ۱۵ سالگی گله را بـه کوه می برد و…

 

منبع: مجله ستاره

جدیدترین مطالب سایت