بروزرسانی : 11 تیر 1403

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش

حمید سپیدنام مشهور به مستر تیستر متولد منچستره «انگلستان»؛ و وقتی پدرش دكترای الكترونیك میگرفت اونجا متولد شد. حمید سپیدنام متولد 22 بهمن 1356 در انگلستان، چهره مشهور است .

میزان تحصیلات وی : فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد می باشد، مشهور به مستر تیستر می‌باشد. که به رستوران ها رفته غذا میخورد و نقد خود بر غذا و رستوران را در شبکه هاي‌ اجتماعی منتشر میکند.

همسرش پگاه در بیشتر برنامه هاي‌ مستر تیستر وی را همراهی میکند. مستر تیستر برای تست غذاها پول می‌گیرد و خود نیز صاحب چند شرکت است…«معرفی رستوران ها کار اصلی مستر تیستر»

اصلیت مستر تیستر «حمید سپیدنام» اردبیلیه و بزرگ شده شهر مشهد و ساكن تهرانه. مامان تیستر معلم و فرهنگیه و بعد ها مدرسه غیرانتفاعی به نام زنبق رو راه انداخت. دو تا برادر به نام نوید«كوچیكه» و حسین «یكسال بزرگ تر» دارم كه هردو كامپیوتر خوندن مثل مستر.

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

عکس هاي‌ حمید سپیدنام 

ازدواج و همسر مستر تیستر

حمید سپیدنام با پگاه سپیدنام ازدواج کرده و متاهل است، این زوج هنوز فرزندی ندارند.

مستر كلا شاگرد زرنگی در دبیرستان و دانشگاه نبود ولی عاشق ورزش بود مخصوصا فوتسال و پینگ پنگ. سال دوم دانشگاه بود كه باباقدرت پنجاه هزار تومان به كارخونه ماشین لنت داد تا طراحی سایتش رو مستر انجام بده . مستر و شریكش فرهاد باهم این كارو انجام دادن و شركت كاسپید كه بیست سال از عمرش می گذره رو باهم شروع كردن. بعد دو سال تصمیم گرفتم دوباره برم انگلستان و اونجا زندگی كنم.

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

زندگی در انگلیس با سختیای زیادی همراه بودو شاید یكی دو سال خیلی خیلی سخت داشتم ولی پا پس نكشیدم و دوست نداشتم شكست خورده برگردم.

دو سال آخر در انگلستان همراه شد با موفقیت هاي‌ زیاد و كار كردن در بانك باركلیز و كردیت پلاس همراه شد . با تجارب عالی و شركت در همایش همای ماركتینگ بزرگ دنیا و گرفتن مدرك ادوردز گوگل.

دو سالی رو با شون آرمسترانگ كه از بیزنس من هاي‌ موفق انگلیس بود كار كردم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و بعدش تصمیم گرفتم برگردم ایران و چیزایی كه یاد گرفتم رو با شركت ها و تولید كننده ها و جوونا تقسیم كنم.

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

مستر تیستر در کنار آشپز مشهور نصرت

پول می گیرم غذا می خورم

او حالا از رستوران ها پول می‌گیرد، غذا می‌خورد و تجارب خودرا از رستوران و غذا منتشر میکند، شهرت او به جز ایران در بيرون از کشور نیز زبان زد شده است

زندگی از انگلستان تا ایران

حمید سپیدنام تا 5 سالگی بعلت تحصیل پدر در رشته دکترای الکترونیک در منسچر انگلستان زندگی میکردند که سپس به ایران بازگشتند ودر مشهد ساکن شدند.

از دبیرستان تا برنامه نویسی

حمید سپیدنام تا دبیرستان در مشهد زندگی می‌کرد، درسال 1376 در دانشگاه آزاد میبد رشته کامپیوتر قبول شد و موفق به دریافت لیسانس شد. او از سال سوم شروع به یاد گیری برنامه نویسی کرد.

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

عکس حمید سپیدنام و همسرش پگاه

پارتی بابا برای طراحی سایت

درسال 1379 که وارد کار طراحی سایت شده بود یک سفارش بزرگی از کارخانه لنت سازی برای طراحی سایت گرفت، بعد ها فهمید پدرش مبلغی رابه این کارخانه داده تا سفارش طراحی سایت رو به پسرش بدهند.

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

اینستاگرام مستر تیستر

instagram.com/mr.taster

بازگشت به انگلیس

به همرا یکی از دستانش تا مدت ها با کمک از روابط پدرش طراحی سایت شرکت ها را انجام می داد تا این که برای کسب تجربه و بروز کردن اطلاعاتش به انگلیس بازگشت. او در شرکت هاي‌ معروفی در حوزه تبلیغات اینترنتی انگلستان فعالیت می‌کرد.

کش رفتن 20 هزار پوند از گوگل

در ان زمان از طریق یک مشکل امنیتی گوگل 20 هزار پوند کش رفت و کسب کار خود در حوزه تبلیغات گوگل برای شرکت ها را به‌ صورت مستقل شروع کرد و درآمد خوب نیز کسب کرد !!

زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه

بیوگرافی مستر تیستر و همسرش (زندگی حمید سپیدنام و همسرش پگاه)

مستر تیستر کیست ؟

بازگشت مستر تستر به ایران

بعد از 5 سال دوباره به ایران بازگشت و تجارب خودرا در قالب شرکت اسپید در طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی و برند سازی راه اندازی نمود

شهرت با آقای خوش خوراک

درکنار کار شرکت به رستوران ها می رفت و تجارب خودرا در فیسبوک منتشر می‌کرد، کم کم به روزنامه آسیا دعوت شد و ستون خوش خوراک را از تجارب رستوران گردی خود منتشر کرد. او به عنوان آقای خوش خوراک و بعداً با نام انگلیسی مستر تیستر مشهور شد.

جنجال با نگار شمس گیاهخوار معروف

نگار شمس کاریکاتوریست و از حامیان رژیم گیاهخواری وگان در واکنش به برخی تصاویر مستر تیستر، کاریکاتور پایین را کشیده و منتشر می کند.

این عکس در واقع نقد به فیلم آقای سیپدنام با شترها بر می گردد. که ابتدا سلفی میگیرد بعد کله خون آلود آنها را منتشر می کند و در نهایت تصویر خوردن همان گوشت را نشان می دهد.

اما این کاریکاتور با واکنش عجیب آقای مستر تیستر مواجه می شود و بعد از آن با انتشار اسکرین شات از چت های ما بین این دو، با الفاظ بسیار رکیک مواجه می شویم .

تکذیب از طرف مسترتیستر

تکذیب از طرف مسترتیستر

بعد از انتشار عکس حرف های رکیک آقای مستر تیستر ، او می گوید:

در واکنش به انتشار این کاریکاتور از خانم شمس خواستم این کاریکاتور رو حذف کند اما بخاطر مخالفت وی پیج او را به کمک هواداران از اینستاگرام ریپورت و حذف کردیم .

آنچه از مکالمات بنده منتشر شده فتوشاپ بوده و واقعیت ندارد .

مسترتیستر معقتد است این جریانات پشت هر آدم موفقی بوجود می آید و او حالا با تبدیل کردن آن به فرصت در حال گرفتن فالوور است !

ایشان در ویدیوهایی متعدد اعلام کرده انتساب این گفتگوها و فحاشی ها علیه وی کذب بوده و آماده است در هر محکمه ای برای رسیدگی به این اتهامات حاضر شود.

طرف دیگر ماجرا نیز اعلام کرده از طریق قانونی در حال پیگیری است .

خروج مستر تیستر از ایران به دبی

خروج مستر تیستر از ایران به دبی

میستر تیستر 1401 به دبی برای کار و زندگی مهاجرت کرد. وی که چهره مشهوری شده در غذا و معرفی رستوران است به ساخت برنامه در کشورهای مختلف مشغول میباشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت