بیوگرافی هنرمند کمدین سامان گوران

بیوگرافی هنرمند کمدین سامان گوران

بیوگرافی کامل سامان گوران

نام:سامان
نام خانوادگی:گوران
تاریخ تولد:19 دی 1364
تحصیلات:دانشجوی انصرافی رشته بازیگری تئاتر
پیشه:بازیگر و کمدین
زندگی شخصی سامان گوران
سامان گوران بازیگر و کمدین کشورمان 19 دی ماه سال 1364 در خرم آباد متولد شد.

 

بیوگرافی هنرمند کمدین سامان گوران

 

سامان گوران بازیگر و کمدین

زمانی کـه پای تقلید صدا بـه میان می‌آید محال اسـت کـه نامی از سامان گوران بخاطر افراد خطور نکند و این هنرمند کشورمان را اغلب مردم با تقلید صداهایی کـه انجام می‌دهد می شناسند.

 

سامان گوران دانشجوی انصرافی رشته تئاتر اسـت و با بازی دریک مجموعه طنز وارد تلویزیون شد و بعد از ان با تقلید صداهایی کـه انجام داد بـه شهرت بیشتری دست یافت.

 

این چهره طناز دنیای هنر درخانواده اي شش نفره بـه دنیا آمد و دو خواهر و یک برادر دارد و خودش سومین فرزند خانواده اسـت و پدر جزو اقشار زحمت کش جامعه بوده کـه در چندین کارخانه معتبر کار کرده و بازنشسته شده اسـت.

 

شیطنت های کودکی سامان گوران

سامان گوران در دوران کودکی شیطنت هاي‌ زیادی داشته و بـه دلیل این کـه کـه دائما ادای معلم ها و مسئولین مدرسه را در می آورد چند روزی اخراج می ‌شد و دوباره بـه مدرسه بازمیگشت و همان روال سابق را در پیش می گرفت و بـه دلیل کارهای این چنینی همیشه از سوی بچه ها مورد توجه بود اما مدیر و معلم رضایت چندانی از او نداشتند.

 

بیوگرافی هنرمند کمدین سامان گوران

 

علاقه سامان گوران به فوتبال

سامان گوران بـه دنیای فوتبال علاقه زیادی داشت ودر دوران نوجوانی در تیم ملی نوجوانان بازی کرد و بـه گفته خودش از تیم امارات متحده عربی هم پیشنهاد بازی داشته و مدتی هم برای تیم سایپا بازی کرده اسـت اما پارگی مینیسک پا مانع از ادامه فعالیت او در دنیای فوتبال شد سامان گوران از طرفداران سرسخت تیم فوتبال استقلال اسـت.

 

ازدواج سامان گوران

خبری از ازدواج سامان گوران در دست نیست و بنابر این این هنرمند کشورمان تابحال ازدواج نکرده اسـت و مجرد اسـت.

 

خواستگاری سامان گوران از پرستو صالحی

یکی از اتفاقات خبرساز درباره سامان گوران مربوط بـه ماجرای خواستگاری او از پرستو صالحی اسـت.

آبان ماه سال 96؛ پرستو صالحی در شب تولدش در برنامه شب جمعه با اجرای سامان گوران حضور داشت و خواستگاری از او وسط اجرای برنامه یکی از اتفاقات پرحاشیه درباره این دو هنرمند بود کـه البته این اتفاق یک شوخی میان آن ها بود.

 

حضور سامان گوران در تلویزیون

سامان گوران برای نخستین بار سال 1390 با بازی در مجموعه خنده بازار بـه کارگردانی شهاب عباسی بـه دنیای تلویزیون راه یافت.

بازی در مجموعه خنده بازار باعث شناخته و شهرت سامان گوران شد و تقلیدهای طنزآمیز این برنامه از شخصیت ها و برنامه ها مورد استقبال و انتقادهای زیادی قرار گرفت اما بـه شهرت سامان گوران دامن زد.

 

سامان گوران در دو فصل اول خنده بازار حضور داشت و از فصل سوم دیگر با این برنامه همکاری نکرد.

تقلید صدا هنر اصلی سامان گوران
سامان گوران تئاتر را زیر نظر سیدجواد هاشمی آموخته اسـت و تیپ سازی و تقلید صدا از کارهای مورد علاقه او اسـت و گاهی برای رسیدن بـه صدای مورد نظرش ماه ها تلاش کرده اسـت.

 

بیوگرافی هنرمند کمدین سامان گوران

 

تقلید صدای علی دایی و جدایی از خنده بازار

تقلید صدای علی دایی و تیپ سازی او یکی از کارهای سختی بود کـه انجام داد و بـه گفته خودش 6 ماه بر سر تمرینات علی دایی حاضر می ‌شد تا شخصیت او مستقیم زیرنظر بگیرد و تقلید صدای علی دایی در مجموعه خنده بازار با انتقادات زیادی مواجه شد و این انتقادات منجر بـه جدایی نهایی او از تیم خنده بازار گردید.

 

ماجرای قهر و آشتی سامان گوران با علی دایی

سامان گوران در یک گفتگو درباره ماجرای حاشیه ساز قهر و آشتی با علی دایی گفت:

وقتی استقلال قهرمان جام حذفی شد چون از بچگی استقلالی دوآتیشه بودم بـه جشن مراسم شان، دعوت شدم. روی استیج رفتم عادل فردوسی پور شدم، مهران مدیری شدم و… امید زندگانی روی استیج گفت، آرش برهانی می‌گوید ادای علی دایی را اجرا کن.

 

یک ژست علی دایی آمدم، یک جمله گفتم و بیچاره شدم. از فردای ان روز همه ی روزنامه ها تیتر زدند بدل عادل بدل دایی شد و فلان و فلان … علی دایی با من لج کرد، علیرضا محمد را بـه این دلیل کـه دوست و همسایه مان و دفاع راست پرسپولیس بود اخراج کرد. بنده خدا بـه دلیل رفاقت با من از دنیای فوتبال رانده شد.

 

از وقتی با علی دایی آشتی کردم، ارتباطم با کل ایران خوب شد. خیلی ها از کدورت من و دایی سوءاستفاده کردند. تصمیم گرفتم هرطور شده دل آقای دایی را بـه دست بیاورم.

 

پیغام دادم بـه دوستان مشترکمان کـه هر وقت مناسب دیدند بـه من بگویند با آقای دایی آشتی کنیم. وقتی راه آهن از پرسپولیس برد بچه ها تماس گرفتند و گفتند علی آقا دوست دارد شـما را ببیند. وقتی آنجا رفتم , با من سرسنگین بود، اما کم کم با من راه آمدند.

 

من هم ایشان را بـه کنسرت شهرام شکوهی دعوت کردم, کـه با همسرشان بـه کنسرت آمدند. اعتراف می‌کنم از وقتی ارتباطم با علی دایی خوب شد انگار ارتباطم با کل ایران خوب شد.

 

سامان گوران یکی از چندین هنرمندانی اسـت کـه در زمینه شومنی و کمدین بسیار تبهر ویژه دارد، سامان گوران بیشتر در خنده بازار اوج شهرت یافت و تا بـه امروز کمی کم رنگتر شده اسـت در زمینه سینما و تلویزیون.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت