بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

بیماری گلو و حنجره سحر زکریا

در اواسط فرودین سال 1400 سحر زکریا بـه انتشار ویدئویی در فضای مجازی از عدم پرداخت دستمزد در سریال قهوه تلخ گفت. وی همچنین در صفحه خود توهین هایی بـه مهران مدیری کرد که باعث حمله هواداران مهران مدیری بـه وی شد ؛ در ادامه بـه بیوگرافی و حواشی اخیر این بازیگر می‌پردازیم.

 

ماجرای بیماری سحر زکریا

آیا او واقعا از بیماری خاصی رنج می‌برد؟بازیگری که امروز جنجال های زیادی به پا می‌کند. ماجراهای او از حمله بـه مهران مدیری شروع شد. او هم چنین بخاطر اعتراض بـه نحوه واکسینه کرونا در کشور ممنوع الفعالیت شده اسـت. در ادامه با مـا همراه باشید تا به طور کامل با سحر زکریا و حواشی او آشنا شویم.

 

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

 

بیماری حنجره و گلو سحر زکریا

بـه گزارش تالاب این بازیگر پرحاشیه و جنجالی، روز گذشته با انتشار پست هایی علت حضور کمرنگش در فضای مجازی در روزهای اخیر را بیماری خود عنوان کرد. زکریا ابتدا در پستی نوشت: دوستان مـن بیمارم. فقط یادتان باشد دوستتان دارم و کنارتان هستم. دلم تنگتان اسـت و پیشتان. مرا ببخشید چون حالم خوش نیست. عاشقتونم.

 

سحر زکریا ویدئویی از خود منتشر کرد که حال ناخوش او را نشان می داد. او که بـه سختی صحبت می کرد در این ویدئو گفت ماه ها اسـت از درد حنجره و گلو رنج می برد، اما توضیح بیشتری در مورد علت بیماری خود نداد.

 

انتقاد تند سحر زکریا به مهران مدیری

جنجالی ترین این واکنش ها که حواشی زیادی بـه دنبال داشت، انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری بود. ماجرا از یکی از گفت و گو های مهران مدیری آغاز شد که در ان از مدیری درباره ی علت ادامه نیافتن همکاری او با تیم قدیمی بازیگرانش سؤال شده بود. مدیری در پاسخ بـه این سؤال گفت که هر پروژه ای بازیگران و جنس بازی مخصوص بـه خودش را می طلبد و هر بازیگری برای هر پروژه ای مناسب نیست.

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

بیوگرافی کامل سحر زکریا

 

سحر زکریا اما در واکنش بـه صحبت های مدیری از او بخاطر بی توجهی بـه تیم قدیمی بازیگرانش و رها کردن انها انتقاد کرد و گفت این بازیگران به دلیل سالها همکاری با مهران مدیری، دیگر پیشنهاد کاری ای نداشته اند و این بیکاری طولانی مدت ها اسـت گذران زندگی را برای انها دشوار کرده اسـت. این انتقاد بسیار خبرساز شد و واکنش تند طرفداران مهران مدیری و حتی برخی چهره های مشهور را به دنبال داشت.

 

دلیل انتقاد تند سحر زکریا به مهران مدیری

 سحر زکریا با انتشار ویدیویی از عدم پرداخت دستمزد خود برای بازی در مجموعه تلویزیونی قهوه تلخ گفت. وی هم چنین در صفحه اینستاگرام خود توهین هایی بـه مهران مدیری کرد که باعث حمله هواداران مهران مدیری بـه او شد.

 

انتقاد تند سحر زکریا به شهاب حسینی

از آن زمان سحر زکریا هر از گاهی بـه موضوع اختلافش با مهران مدیری پرداخته و ان گونه حاشیه ساز شده اسـت. زکریا در واکنش های اینستاگرامی اش بارها بـه بازیگران دیگر نیز تاخته اسـت. واکسن زدن شهاب حسینی در کشور آمریکا، دستمزد میلیاردی محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه هفت خوان و واکنش بازیگران بـه مرگ آزادی نامداری، از جمله موضوعاتی بود که مورد انتقاد سحر زکریا قرار گرفت و حاشیه هایی بـه دنبال داشت.

 

اعتراض سحر زکریا به خرید واکسن کرونا

واکنش تند و اعتراضی سحر زکریا بـه موضوع تأخیر ایران در خصوص خرید واکسن کرونا هم بسیار خبرساز شد. او سال گذشته در لایوی اینستاگرامی با فریاد و گریه مسئولین کشور را به خاطر عدم خرید واکسن کرونا مورد شدیدترین انتقادات قرار داد.

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

ماجرای ممنوع‌ الکاری سحر زکریا چیست؟

در بهمن ۱۳۹۹ سحر زکریا در پی درگذشت علی انصاریان در صفحه شخصی خود بـه نخریدن واکسن کرونا اعتراض کرد كه باعث واكنش تند در ٢٠:٣٠ شد. او در فروردین ۱۴۰۰ با انتشار ویدیویی اعلام کرد که به دلیل این اعتراض ممنوع‌ الکار شده اسـت.

 

محل تولد و اصالت سحر زکریا

سحر زکریا «زادهٔ ۲ مهرماه ۱۳۵۲؛ اراک» بازیگر ایرانی اسـت. سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تـو» «در نقش دخترعموی رامین» وارد دنیای بازیگری شد.

 

در گیلان به دنیا آمدم اما شناسنامه ام از اراک اسـت. مادرم گیلانی اسـت و از آنجا که پدرهای قدیم دوست داشتند شناسنامه فرزندشان بنام شهر خودشان ثبت شود، پدر مـن هم شناسنامه مرا در اراک گرفت. تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارم که ازدواج کرده و بچه دارد.

 

سحر زکریا چگونه مشهور شده است؟

سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تـو «در نقش دخترعموی رامین» وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تئاترهای گوناگون آزمود. اما با بازی در فیلم مردی از جنس بلور بود که دیده شد و بار دیگر بـه تلویزیون بازگشت.

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

شهرت سحر زکریا و همکاری با مهران مدیری

بازی در نقش همسر رابین هود در مجموعۀ طنز قطار ابدی تا اندازه‌ای او را بـه شهرت رساند. اما با برنامهٔ طنز پاورچین، استعداد نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و توانست بـه محبوبیت دست یابد. سحر زکریا کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد.

 

ازدواج سحر زکریا و همسر او

او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

دلایل ازدواح نکردن سحر زکریا از زبان وی

ازدواج نکردن نباید بـه معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان میدهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا این که فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید.

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

نباید بخاطر ترس از تنهایی یا این که سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن بـه هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید.

 

متاسفانه بعضی از خانم های مـا بر اساس معیار هـای اشتباهی پای سفره عقد می‌نشینند. آن ها نگاه مادی بـه ازدواج دارند و بـه این امید خانه بخت می‌روند که طرف مقابل شان انها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه ی ی موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد.

 

 

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

نظر سحر زکریا در رابطه با ازدواج

وقتی شما دست تان در جیب خودتان اسـت، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد. شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی اسـت که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ میدهد. از این جهت نمیتوان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع ان و شرایطش داشت.

 

اعتراض به سطح درآمد پایین بازیگران

با توجه بـه وضعیت نرخ تورم، شرایط اقتصادی و افزایش قیمت ها نمی توان با دستمزدهای پایین کار کرد و یا چرا باید کاری را بپذیرم و دستمزد هم نگیرم. آخرین کاری که در تلویزیون انجام دادم مسابقه «زمانی برای خندیدن» بـه تهیه کنندگی عباس قنبری و محسن تقوی زنوز بود که از شبکه سه سیما روی آنتن می‌ رفت.

 

 

در این مسابقه نیز مشکل مالی داشتیم و مـن با هر سختی بود دستمزد خود را گرفتم. علاوه بر مسایل مالی کارها و نقش هایی هم که پیشنهاد می‌شود خوب نیست و این شرایط را برای مـن سخت تر میکند چرا که منبع درآمد دیگری ندارم.

بیوگرافی کامل سحر زکریا (+ بیماری سحر زکریا )

 

عمل بینی سخت سحر زکریا

او می گوید: از جراحی بینی‌ام پشیمانم. دوره‌ای که مـن وارد سینما و تلویزیون شدم یعنی حدود ۲۰ سال پیش مـن بسیاری از نقش‌ها را بابت همین عمل زیبایی از دست دادم. همین برای مـن اتفاق خیلی بدی بود.

 

علاقه زیاد سحر زکریا به آشپزی

مـن از آن دسته افراد هستم که با علاقه غذا می پزم و خوشبختانه معمولاً دستپختم خوب از آب درمی آید. خورش بادمجان، آلواسفناج و ماکارونی ام را دیگران دوست دارند. آشپزی بخش بسیارمهمی از وجود یک زن اسـت و مـن بـه این مساله اعتقاد دارم.

 

بـه طور کل سحر زکریا جز بازیگران خوب سینما و تلویزیون بـه شمار می‌آید که اوج شهرت او با فیلم های‌ مهران مدیری بوده، اما کمی حاشیه های‌ دردسرساز اخیر برای وی و بیماری او برای او خبرساز رسانه ها شده اسـت.

جدیدترین مطالب سایت
زنی که در خواب آلت تناسلی همسرش را از ته برید (عکس)
زنی که در خواب آلت تناسلی همسرش را از ته برید (عکس)