خرید و فروش در اینترنت

بیوگرافی کامل مستر بین

بیوگرافی کامل مستر بین

بیوگرافی کامل مستر بین

نام اصلی مستربین : روان سباستین اتکینسون در 6 ژانویه 1955 در شهر دورام انگلستان متولد شد.

 

او یک کمدین بازیگر ونویسنده انگلیسی است که عمده شهرت خود را مدیون بازی در نقش اقای بین است. والدین او کشاورز بودند و در نزدیکی شهر نیو کاسل زندگی می‌کردند.

 

او پس از اتمام تحصیلاتش در رشته مهندسی برق در دانشگاه نیوکاسل در سال1977 برای اخذ مدرک فوق لیسانس وارد دانشگاه اکسفورد شد و همزمان زندگی هنریش را اغاز کرد.

 

او در نمایش نامه‌هایی که در دانشکده هنرهای نمایشی اکسفورد اجرا می شد نقش افرینی می‌کرد. او پس از مدتی مجری برنامه تلویزیونی کمدی شد و در این برنامه بود که توانایی‌هایش را در استفاده بجا و درست از حرکات صورت و خلق شوخی‌های بصری نشان داد تا جایی که بینندگانش او را مردی با صورت پلاستیکی نامیدند.

 

در دهه 80 او در سریال کمدی به نام (بلک ادر) بازی کرد که 4 سری با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان تلویذیون روبرو شد. از دیگر نقش های اتکینسون که او را از محبوبیتی بیش از پیش برخوردار ساخت نقش اقای بین بود.

 

شهرت جهانی اقای بین باعث شد تا در سال 1977 فیلمی با همین عنوان ساخته شد. اتکینسون درباره سا خت قسمت دوم این اثر گفت در حال حاضر سرگرم نگارش فیلم نامه بسیار دشوار است.

 

او در ادامه صحبتهایش گفت: با وجود دشواری این کار هم چنان برای ساخت این فیلم مصر هستم چرا که مدت زمان زیادی است کاراکتر بین میهمان سالنهای سینما نشده است. فیلم بین اولین و اخرین فیلمی بود که بر اساس شخصیت مذکور ساخته شد و در سال 1977 به نمایش در امد تا اتکینسون اعلام کند که این اخرین باری است که در این نقش بازی می کند.

 

اتکینسون در کودکی از لکنت زبان رنج می برد و اکنون نیز اگر تحت فشار عصبی قرار گیرد دچار لکنت می‌شود.

 

او در سال 1990 با سونترا سستری ازدواج کرد. انها صاحب دو فرزند با نام های لیلی و بنیامین شدند. او اکنون یک میلیونر با سرمایه‌ای بالغ بر 60 میلیون پوند است و اتومبیل‌های پرسرعت بزرگترین سرگرمی او هستند.