تغییرات عجیب صهبا شرافتی بازیگر سریال نون خ

تغییرات عجیب صهبا شرافتی بازیگر سریال نون خ

صهبا شرافتی از هنرمندان تازه‌ کار و کرد زبان اسـت و دانشجو اسـت و بـه نظر می‌رسد بازی در سریال نون خ نخستین تجربه بازیگری او در دنیای تصویر اسـت. ما دراین قسمت از مجله تالاب نگاهی بـه زندگی هنری صهبا شرافتی انداخته ایم.

 

بیوگرافی صهبا شرافتی بازیگر

بیوگرافی صهبا شرافتی بازیگر

صهبا شرافتی متولد 8 مهر 1377 در سقز کردستان، بازیگر اسـت. دیپلمه رشته ریاضی و فیزیک بوده و امسال کنکوری می‌باشد از تئاتر شروع کرد سپس به عنوان سیاهی لشکر ادامه داد تا این کـه با نقش روناک سریال نون خ درخشید.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال نون خ + خلاصه داستان سریال ن.خ


 

شروع فعالیت هنری صهبا شرافتی

شروع فعالیت هنری صهبا شرافتی

روناک در سریال نون خ فعلا دانشجوست و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. بـه نظر می‌رسد سریال نون خ نخستین حضور تلویزیونی او باشد هر چند کـه بـه گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

 

علاقه به کارگردانی صهبا شرافتی

علاقه به کارگردانی صهبا شرافتی

 

دوست دارم در زمینه کارگردانی تحصیلاتم را ادامه بدهم، در واقع مایلم بازیگری را پیگیری ودر نهایت کارگردانی را تجربه کنم. اصلا بخاطر کارگردانی، بازیگری را انتخاب کردم. در بازیگری دست آدم بسته اسـت و ممکنه سال‌ها دیده نشوم و کسی من را برای بازی در فیلم و سینما انتخابم نکند اما با کارگردانی این فرصت را برایم خودم ایجاد میکنم.

 

شرافتی نقش روناک را بازی کرده است

شرافتی نقش روناک را بازی کرده است

کژال کـه کوچک ترین دختر آقای خانزاده در سریال نون خ بود، حال در نبودش در فصل 2 و 3 جای خالی اش را صهبا شرافتی در نقش روناک پر میکند. نبود کژال در فصل هاي‌ بعدی، خشونت دختران کـه درخانواده خانزاده ارثی بود را از بین می‌برد بـه همین دلیل روناک دراین سریال بـه این نقش میپردازد.

 

او دراین فیلم با خشونت خود از دختر دایی هایش دفاع میکند دقیقا همان کاری کـه کژال دختر کوچک برای خانواده اش انجام می داد. از این رو صهبا شرافتی وارد این سریال تلویزیونی شد. تکه کلام “دوغ یا نوشابه” همان چیزی بود کـه با انتشار در شبکه هاي‌ اجتماعی شرافتی را مشهور کرد.

 

صهبا شرافتی امروزه با فعالیتش در اینستاگرام محبوب تر و شناخته شده تر از قبل حرکت می‌کند و با انتشار یک استوری خودرا یک اکسوال معرفی کرده اسـت. اکسوال بـه طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می‌شود. این گروه تشکیل شده از پسران کره اي – چینی اسـت و از سال 2011 تا فعالیت میکنند. صهبا شرافتی یکی از بازیگران و هنرمندان اینده دار کشورمان می‌باشد کـه شاهد پیشرفت وی خواهیم بود.

 


مطالب مشابه: تصاویری از بازیگران سریال نون خ + اسامی بازیگران سریال نون خ


 

صحبت های صهبا شرافتی از علاقه اش به بازیگری

صحبت های صهبا شرافتی از علاقه اش به بازیگری

هنگامی کـه حدودا 10 ساله بودم ؛ سریال قهوه تلخ را میدیدم و علاقه من بـه بازیگری از همان موقع شروع شد. در مدرسه هم مورد تشویق قرار می‌گرفتم ودر خانه برای خودم فیلم می گذاشتم و سعی میکردم همانند بازیگران نقش اجرا کنم و جای آن ها بازی کنم. اینکار را ادامه می دادم تا در جلوی دوربین راحت تر و با اعتماد بـه نفس بیشتر بازی کنم.

 

همچنین بـه پروژه هاي‌ مختلف می رفتم و از من تست میگرفتند و بـه میگفتند من استعداد دارم. قبل از این کـه بـه عنوان هنرور بازی کنم بـه دفتر سریال رفتم و اقای تنابنده مشاور کارگردان ؛ از من تست گرفت و آن را بـه اقای اقاخانی نشان دادند و با پذیرش ایشان وارد سریال نون خ شدم.

 

راستش را بخواهید تلویزیون و سینما ؛ هر دو را دوست دارم اما دوست دارم با تلوزیون شروع کنم چون مردم خواه ناخواه پای فیلم ها می‌نشینند و بـه همین دلیل تلویزیون مخاطب بیشتری دارد.

 

بازیگران مورد علاقه صهبا شرافتی

بازیگران مورد علاقه صهبا شرافتی

در میان بازیگران دو نفر را به عنوان الگو انتخاب کردم، یکی خانم طناز طباطبایی اسـت کـه بازی هاي‌ واقع گرایانه دارد و دیگری آقای سعید آقاخانی می باشد

 

ازدواج صهبا شرافتی

ازدواج صهبا شرافتی

صهبا شرافتی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 


مطالب مشابه: سریال های پرمخاطب سال | از سریال زوج و فرد تا سریال نون. خ


 

در پایان

صهبا شرافتی بازیگر مشهور و جوان ایرانی در سریال نون خ بـه کارگردانی سعید آقاخانی بازی کرده اسـت. او بـه واسطه بازی دراین سریال بـه شهرت رسید. خانم بازیگر در سریال نون خ نقش روناک را بازی می‌کند.

جدیدترین مطالب سایت