عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور و جذاب امریکایی که در اجراهایش بسیار خوش درخشیده است تصاویر جدیدی از خود منتشر کرد .  تیلور سویفت بتازگی عکس هاي‌ جدید و زیبایی برای مجله مد بازار گرفته است که در ادامه آن ها را آماده کرده ایم.

 

به گزارش مجله تالاب : تیلور آلیسون سوئیفت Taylor Alison Swift زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹؛ خواننده و ترانه‌ سرای اهل کشور آمریکا است. او در شهر وایومیسینگ پنسیلوانیا بزرگ شد ودر سن چهارده‌سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل تنسی نقل مکان کرد.

 

تیلور آلیسون سوئیفت «به انگلیسی: Taylor Alison Swift»‏ «زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹»؛ خواننده و ترانه‌سرای اهل آمریکایی است .

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

مشخصات تیلور آلیسون سوئیفت :

نام اصلی : تیلور آلیسون سویفت

زادروز : ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹

اهل کشور : ریدینگ، پنسیلوانیا، کشور آمریکا

کار«ها» : خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر، صداپیشه

ساز«ها» : گیتار، بانجو، یوکللی، پیانو

مدت کار : ۲۰۰۶-اکنون

ناشر«ها» : بیگ خودرو رکوردز

وب‌گاه : www.taylorswift.com

 

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت قراردادی رابا بیگ اتومبیل رکوردز امضاء کرد و به جوان ترین ترانه نویس انتشارات موسیقی سونی/اي تی وی تبدیل شد. تیلور آلیسون سوئیفت در اکتبر ۲۰۰۶؛ اولین آلبومش راکه نام خودش را برای ان انتخاب کرده بود منتشر کرد.

 

آهنگ «ترانهٔ ما» او رابه جوانترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه هاي‌ کانتری رسیده است. سوئیفت درسال ۲۰۰۸ نامزد بهترین خواننده جدید در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد. تیلور آلیسون سوئیفت الان در حال اجرای تور جهانی اعتبار «شهرت» میباشد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

ابتدای زندگی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سویفت در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ در ریدینگ، پنسیلوانیا زاده شد. او دختر اسکات و آندره‌آ سویفت است و یک برادر کوچک تر بنام آستین دارد. پدرش یک دلال سهام و مادرش زنی خانه دار است. مادر تیلور آلیسون سوئیفت عقیده داشت که یک نام خنثی می تواند تاثیر مثبتی روی زندگی کاری او داشته‌باشد و به این دلیل نام او را پس از جیمز تیلور روی او گذاشت.

 

تیلور آلیسون سوئیفت در مزرعه پرورش درختان کریسمس بزرگ شد که در خارج از ریدینگ، پنسیلوانیا قرار دارد.هنگامی‌که او سال چهارم بود در مسابقات ملی شعر با یک شعر سه صفحه‌اي بنام «هیولایی در گنجه من»∗ شرکت کرد و برنده شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

تیلور آلیسون سوئیفت در ده سالگی او به اجراهایی در اطراف شهرش – رقابت‌هاي‌ karaoke، فستیوال‌ها و نمایشگاه‌ها- پرداخت و همچنین شروع به نوشتن آهنگ کرد.

 

در دوازده سالگی او تمام تابستان رابه نوشتن یک رمان ۳۵۰صفحه‌اي اختصاص داد، که هیچ وقت چاپ نشد. شروع فراگیری گیتار تیلور را از یک تعمیرکار کامپیوتر بود که به او نشان داد چگونه میتوان با سه آکورد بنوازد. بعد از آموختن ان او اولین شعرش بنام «خوشبختی تو»∗ را نوشت.

 

بیشترین تاثیر موسیقیایی را شنایا تواین بر روی سویفت گذاشت. ضمن آنکه افراد دیگری بر روی او تاثیر گذاشتند هم چون لي ان ریمس، تینا ترنر، دالی پارتن و مادربزرگش. با این‌که مادربزرگش یک خواننده حرفه‌اي اپرا بود، اما ذائقه تیلور بیشتر به سمت موسیقی کانتری بود. در نوجوانی او علاقه و عشقش را نسبت به پتسی کلاین و دالی پارتن گسترش داد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

محل زندگی اصلی سویفت در پنت هاوسی در وسط شهر نشویل در تنسی است. مطابق با مجله فوربز درآمد او درسال ۲۰۰۹ برابر با ۱۸ میلیون دلار، ۴۵ میلیون دلار در ۲۰۱۰ و ۵۷ میلیون در ۲۰۱۲ تخمین زده شد.

 

تیلور آلیسون سوئیفت درسال ۲۰۰۸ با خوانندهٔ پاپ جو جوناس ارتباط دوستی برقرار کرد که رابطهٔ انها دراکتبر همان سال به اتمام رسید، ودر سال ۲۰۰۹ با تیلور لاتنر دوست بود. از اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۱۰ او با جیک جیلنهال دوست بود. همچنین تیلور سوئیفت به جان مایر علاقه‌مند بوده و رابطه انها از اواخر ۲۰۰۹ تا اوایل ۲۰۱۲ پایدار بود.

 

تیلور آلیسون سوئیفت در اواسط سال ۲۰۱۲ تیلور رابطه کوتاهی با کونور. اف کندی برقرار کرد اما رابطه ان‌ها دیری نپایید. وی از اکتبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳ با هری استایلز خواننده گروه وان دایرکشن رابطه داشت.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

حرفه موسیقی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور سوئیفت تا کنون شش بار شناخته شده است. در سن یازده سالگی سویفت اولین سفرش رابه نشویل انجام داد و امیدوار بود یک برنامهٔ ضبط با نمایش و توزیع ان و آواز خواندن با شعرهایش را داشته باشد. او کپی‌هایي را برای اینکار انتخاب کرد، اماآن‌ها مورد قبول واقع نشدند.

 

تیلور آلیسون سوئیفت پس از بازگشت به پنسیلوانیا از او برای آواز خواندن در تورنمنت تنیس آزاد ایالات امریکا دعوت شد، جاییکه تفسیر او از سرود ملی مورد توجه بسیار قرار گرفت. سویفت در سن ۱۲ سالگی شروع به نوشتن آهنگ و نواختن ان‌ها با گیتار ۱۲ سیمه کرد. او مرتباً به نشویل رفت‌وآمد میکرد و آهنگ‌هایي رابا ترانه‌نویس‌هاي‌ محلی می نوشت.

 

هنگامیکه۱۴ساله بود خانواده‌اش تصمیم گرفتند به حومه شهر نشویل بروند. دراین سن او بعنوان جوان ترین فرد سراینده ملحق شده به انتشارات موسیقی سونی/اي‌تی‌وی بود.

 

در ۱۵سالگی او از انتشارات آرسی‌اي بیرون آمد. بعد از اجراهایش در کافه بلو برد، محل اجتماع ترانه‌نویسان در نشویل، توجه اسکات بورچتا∗؛ کسیکه او رابه شرکت بیگ اتومبیل رکوردز معرفی کرد، رابه خودش جلب کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

آلبوم‌ها :

تیلور سویفت «۲۰۰۶»

بی باک «۲۰۰۸»

حالا صحبت کن «۲۰۱۰»

مال من «۲۰۱۱»

سرخ «۲۰۱۲»

 

تیلور سویفت

تیلور آلیسون سوئیفت برای اولین بار اولین آهنگ خودرا بنام تیم مک گراو، که نوشتن ان را در خلال کلاس ریاضی در دبیرستان انجام داد بود را روانه بازار کرد که رتبه ششم را در مجله «هات کانتری سونگس» ∗به دست آورد. آهنگ ویدیو «تیم مک گراو» باعث دریافت جایزه ” مهم ترین پیشرفت ویدیوی سال ” در اهدای جوایز CMT سال ۲۰۰۷ شد. او اولین آلبومش را بنام خودش یعنی “تیلور سویفت” را در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۶ منتشر کرد.

 

این آلبوم در هفتهٔ اول فروش خود با ۳۹۰۰۰ نسخه به فروش رسید. این آلبوم موفق به کسب رتبه ۱ در برترین آلبوم سبک کانتری در نمودارهای بیلبورد و رتبه ۵ درBillboard 200 نیز شده و به مدت ۸ هفته در بالای نمودار بهترین آلبوم‌هاي‌ سبک کانتری قرار داشت. دومین آهنگ از آلبومش بنام قطرات اشکی بر روی گیتارم «آهنگ» در ۲۴ فوریه ۲۰۰۷ منتشر شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

این آهنگ رتبه ۲ را در «هات کانتری سونگس» و رتبه ۳۳ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» ∗ بدست آورد. این آهنگ دوباره با یک رمیکس و ترکیبی از پاپ و کانتری پخش شد و رتبه ۱۳ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» و رتبه ۱۱ را در «بیلبورد پاپ ۱۰۰» بدست آورد.

 

در اکتبر ۲۰۰۷ تیلور جایزه ” هنرمند/سراینده/سال ” را از جشنواره ” سرایندگان نشویل “∗ را برد که عنوان جوان ترین برنده این جایزه را کسب کرد. سومین آهنگش بنام آهنگ ما به مدت ۶ هفته رتبه ۱ را ” کانتری چارتس” و رتبه ۱۶ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» و رتبه ۲۴ را در «بیلبورد پاپ ۱۰۰» بدست آورد. برای چهارمین بار آلبوم قرمز Red در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۲ منتشر شد.وی همچنین بار دیگر برنده ي جایزه ي گرمی برای تک آهنگ Safe & Sound شده است . گفتنی است این هفتمین جایزه گرمی است که وی دریافت کرده است.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

بی باک

تیلور سویفت دومین آلبوم خودش رابا نام بی باک در ۱۱ نوامبر ۲۰۰۸ توسط بیگ خودرو منتشر کرد سبک آلبوم کانتری پاپ بوده ودر «بیلبورد ۲۰۰» رتبه اول را در کشور آمریکا بدست آورد که در هفته اول، ۵۹۲٬۰۰۰ نسخه از این آلبوم فروخته شد. این آلبوم بعدا بعنوان اولین آلبوم فروخته شده بیش از یک میلیون نسخه درسال ۲۰۰۹ شناخته شد. و همچنین موفق به کسب ۴ جایزه گرمی از جمله تحت عنوان بهترین آلبوم سال نیز شد.

 

حالا صحبت کن

حالا صحبت کن نام سومین آلبوم خواننده کانتری آمریکایی تیلور سوئیفت است. این آلبوم ۲۵ اکتبر ۲۰۱۰ از طریق کمپانی “بیگ اتومبیل” منتشر شد. تیلور سوئیفت دو سال گذشته را بر روی این آلبوم کار کرده‌بودو در استودیوهای مختلف ضبط شده بود. سوئیفت متن تمام شعرها را خود گفته‌است و فضای کار نیز بمانند کارهای قبلی سوئیفت و متن ترانه‌ها نیز عاشقانه‌است. کاور آلبوم نیز در ۱۸ آگوست ۲۰۱۰ و از طریق مجله “یو اس ویکلی” رونمایی شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

مال من

پس از انتشار، آلبوم نقدهای اکثراً مثبتی دریافت کرد و توانست در صدر بیلبورد ۲۰۰ قرار گیرد. آلبوم در هفته اول انتشار، به فروش ۱٫۰۴۷٫۰۰۰ رسید و تمام ۱۴ کار آلبوم، در بیلبورد ۱۰۰تای برتر قرار داشتند. برترین آهنگ نیز، ترانه “مال من” بود که در رده سوم قرار گرفت.

 

قابل ذکر است که در ماه دسامبر سال۲۰۱۱ سه میلیون و هشت صد هزار نسخه از این البوم در ایالت متحده ایالات امریکا به فروش رسید و موفق به کسب پلاتین ۳گانه از طرف انجمن صنعت ضبط کشور آمریکا«RIAA»نیز شد. برای این آلبوم نیز تور جهانی درنظر گرفته شده بود که در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۲ در اوکلند/نیوزلند به اتمام رسید.

 

قرمز

سرخ نام چهارمین آلبوم سویفت است که در اکتبر سال ۲۰۱۲ عرضه‌گردید. این آلبوم دارای ۱۶ ترانه می باشد که ۹شماره از ان‌ها را خود سویفت به تنهایی نوشته‌است و ۷شماره دیگر رابا کمک افراد برجسته‌اي چون مکس مارتین، لیز روز، دن ویلسون، اد شیرن و گری لایت‌بوی نوشت.

 

دراین سال سویفت برنده ۳ جایزهٔ موسیقی ام‌تی‌وی اروپا گردید و لقب بهترین خوانندهٔ زن و بهترین اجرای زنده را نیز از ان خود کرد.او بعنوان بهترین خواننده کانتری زن درسال ۲۰۱۲ از سوی جوایز موسیقی ایالات امریکا انتخاب گردید.همچنین برای پنجمین بار پی در پی جایزه بهترین خواننده و ترانه نویس سال نشویل را نیز از ان خود کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

فعالیت‌هاي‌ وی درسال ۲۰۱۲ تا کنون

در اکتبر ۲۰۱۱؛ سوئیفت به همراه Ryan Seacrest تا ان زمان ۲۵ آهنگ برای آلبوم بدون عنوان و بعدی Speak Now ضبط کرده‌است و طبق برنامه در اواخر سال ۲۰۱۲ منتشر خواهد کرد.

 

او دراین باره گفت: «اگر بخواهم صادق باشم، ان‌ها غمگین هستند». در فوریهٔ ۲۰۱۲ او در گفت و گو‌اي با MTV این مسئله را بیان کرد که قرار است با افرادی مشغول بکار شود که همیشه آرزو داشته‌است.

 

افرادی که از جای مختلف موسیقی سربرآورده‌اند. دربارهٔ مضمون آلبوم نیز اینگونه توضیح داد: «عشق همیشه مهم‌ترین موضوع در هر ان چیزی که من می نویسم است.

 

به این دلیل که هیچ وقت هیچ دو رابطهٔ یکسانی وجود ندارد. هیچ دو باری وجود ندارد که عشق را دریک حالت حس کنید و یا شکست خوردن و یا رد کردن را. همه یٔ اینها متفاوت اند و من همیشه مجذوب ان‌ها بوده‌ام.

 

من واقعاً دوست دارم که به تأثیرات متقابل انسان‌ها بازگردم و این‌که چگونه در یک دیگر احساس ایجاد میکنیم». در پایان آوریل ۲۰۱۲؛ سوئیفت همان‌ گونه مشغول ضبط آلبوم بود.

 

همچنین همکاری سوئیفت در آهنگی به نام «هر دوی ما»«Both of Us»ازآلبوم جدیدانتشارB.O.B، ابرهای عجیبClouds که در اولین روز مه ۲۰۱۲ منتشر شد تأیید شده‌است.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

کارهای مد و دستاورد ها

سوئیفت، عکس روی جلد چندین مجله بوده‌است. اوcover girl مجلهٔ blender بوده‌است. که در پانزدهمین سالگرد این مجله یکی از دو خوانندهٔ کانتری بوده که این مجله به انها پرداخته‌است.

 

وی در مجلهٔ people در فهرست زیباترین اشخاص سال های ۲۰۰۸و۲۰۰۹و۲۰۱۰ بوده‌است. همچنین، بعنوان نفر پنجاه و هفتم درلیست جذابترین ترین خانم‌هاي‌ سال ۲۰۰۸ مجله maxim، نفر پنجاهم درسال ۲۰۰۹ و نفر سی و یکم درسال ۲۰۱۰ انتخاب شد.Cosmo Girl سوئیفت را بعنوان دختر سال ۲۰۰۸ انتخاب کرد. وی توسط مجله رولینگ استونStone Magazine بعنوان یکی از The RS 100:Agents of Change انتخاب شد.

 

سوئیفت کاندیدای نامزدی مجله تایمز در فهرست TIMEs “2009 The Time 100 Finalists” شد، که بر مبنای رای گیری اینترنتی میباشد.مجلهٔ people سوئیفت را بعنوان یکی از بیست و پنج نفر جالب سال ۲۰۰۹ انتخاب کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

محصولات تیلور آلیسون سوئیفت

در اواخر سال ۲۰۰۸؛ Jakks Pacific یک عروسک از سوئیفت را روانهٔ بازار کرد. همچنین سوئیفت چهرهٔ تبلیغاتی جین‌هاي‌ L.E.I Jeans  از سال ۲۰۰۸ تا به حال بوده‌است. سوئیفت و خط تولید لباس L.e.i باهم قرار داد بسته تا بر مبنای نوع لباس پوشیدن سوئیفت، یک خط تولید را راه اندازی کنند. که درنمایشگاه وال-مارت به نمایش درآمد.

 

با این وجود سوئیفت گفته‌است که نمیخواهد به او لقب طراح لباس را بدهند بلکه می خواهد الهام بخش این خط تولید لباس بر مبنای نوع پوشش خود باشد. او گفته:من نمیخواهم این طور بنظر برسد که من یک شغل جدید بعنوان یک طراح را شروع کرده‌ام… این خط تولید لباس تیلور سوئیفت نیست.

 

درسال ۲۰۰۹ سوئیفت جدید ترین هنرمند سخنگوی National Hockey Leagues شد ودر تبلیغات Nashville Predators نیز ظاهر شد. در می۲۰۰۹ سوئیفت یک شکایت نامه«که تا آگوست سال ۲۰۱۰ سربسته ماند»را علیه تعدادی از فروشندگان غیر مجاز که محصولات تقلبی رابا نام وی عرضه میکردند، تنظیم کرد.

 

وی خواستار یک محاکمه شد که در ان موضوعات: جبران خسارت مالی، مجازات کیفری، سه نمونه از خسارات متحمل شده و لطمه به اعتبار او را بررسی کنند و خواهان بازپرداخت حقوق وکلایش توسط آن ها گردید. دادگاهی در نشویل کشور آمریکا مسئولیت اعلام حکم و بررسی قضایی را علیه فروشندگان بر عهده گرفت، کسانی که در چندین کنسرت مختلف تیلور سوئیفت شناسایی شده بودند.

 

دادگاه دستور توقیف محصولات فروشندگان و نابودی آن ها را صادر کرد. در پانزدهم ژوئیه سال ۲۰۱۱ وبسایت رسمی سوئیفت اعلام کرد که او با شراکت Elizabeth Arden در حال ساخت یک عطر می‌باشند، که در اکتبر سال ۲۰۱۱ عرضه شد.

 

اسم این عطر Wonderstruck می باشد که نام این عطر الهام گرفته از آهنگ Enchanted است که در آلبوم Speak Now میباشد. همچنین سوئیفت با Greetings American Greetings در حال کار کردن میباشد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

فعالیت‌هاي‌ خیرخواهانه

در بیست و یکم سپتامبر ۲۰۰۷ سوئیفت به مبارزه برای محافظت از بچه‌ها علیه مهاجمان و سارقان اینترنتی کمک کرد. وی با [Phil Bredesen] شهردار شهر تنسی تشکیل یک تیم را داده تا با سواستفاده‌هاي‌ جنسی در اینترنت مبارزه کنند.

 

این مبارزات یک ساله با همکاری رییس پلیس شهر تنسی، باعث تامین امنیت اطلاعات و محتوای اینترنت برای والدین و دانش آموزان در سراسر ایالت میباشد. در اوایل سال ۲۰۰۸ سوئیفت وانت پیک آپ صورتی رنگش راکه توسط کمپانی موسیقی وی به او هدیه داده شده بود رابه صندوق حمایت از بچه‌هاي‌ Victory Junction Gang اهدا کرد.

 

در جون ۲۰۰۸ سوئیفت تمام درآمد محصولات خود در فستیوال موسیقی محلی ۲۰۰۸ ایالات امریکا رابه سازمان صلیب سرخ اهدا کرد. سوئیفت در جشنوارهٔ Time 100؛ جاییکه از وی تقدیر به عمل آمد.

سوئیفت صد هزار دلار رابه سازمان صلیب سرخ در Cedar Rapids [۳] آیووا اهدا کرد، تا به سیل زدگان سال ۲۰۰۸ آیووا کمک شود. سوئیفت با شبکهٔ ساند مترز همکاری نمود تا به شنونده‌ها آموزش بدهد که چگونه شنوندهٔ مسئولیت پذیری باشند.

 

Swift Supports@15 یک گروه اجتماعی است که توسط Best Buy[۴] حمایت مالی می گردد و به نوجوانان این فرصت را میدهد تا از طریق این وبلاگ فعالیت‌هاي‌ خیر خواهانه را مدیریت نمایند. یکی از آهنگ‌هاي‌ سوئیفت”Fifteen” دراین مبارزات اجرا شد.

 

سوئیفت با شرکت کردن در کنسرت Sound Relief سیدنی به سازمانVictorian Bushfire Appeal کمک کرد، تا بیشترین همکاری رابا سازمان صلیب سرخ استرالیا که تا کنون توسط یک هنرمند انجام شده‌است را داشته باشد.

 

سوئیفت لباس جشن فارغ التحصیلی خود رابه DonateMyDress.orgاهدا نمود که فروش ان هزار و دویست دلار برای این سازمان به ارمغان آورد.

 

در بیستم نوامبر سال ۲۰۰۹ پس از یک اجرای زنده در برنامه، شب بچه‌هاي‌ محتاج به کمک در بی بی سی سوئیفت به تری وگان اعلام کرد که او سیزده هزار دلار از دارایی شخصی خودش را برای این هدف اهدا می کند.

 

در سیزدهم دسامبر در جشن تولد خود تیلور سوئیفت او یکصدو پنجاه هزار دلار رابه مدرسه‌هاي‌ مختلفی که با انها در ارتباط بوده یا در آن ها تحصیل می‌نموده اهدا کرد. سوئیفت یک جفت از کفشهای خود راکه بر روی آن ها امضا کرده بود رابه سازمان هیرو اهدا کرد تا در حراجی به و برای کمک به زنان سرطانی به مصرف برسد. در مواجه با سیل می۲۰۱۰ تنسی، سوئیفت نیم میلیون دلار را طی یک مراسم در ایستگاه تلویزیونی نشویل که با مجری گری WSMV بود، اهدا کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

در بیست و سوم می‌سال ۲۰۱۱ تیلور سوئیفت آخرین اجرا از تور آمریکای شمالی خودش رابه یک کنسرت خیر خواهانه برای آسیب دیدگان طوفان‌هاي‌ جنوب شرقی ایالات امریکا تبدیل کرد این کنسرت در نشویل باحضور سیزده هزار نفر انجام شد و بیش از هفتصد و پنجاه هزار دلار از فروش بلیط‌ها و محصولات دیگر عرضه شده دراین نمایش به دست آمد. بلافاصله این کنسرت در جشنوارهٔ Do Something سال ۲۰۱۱ تقدیر شد.

 

در ژوئیه سال ۲۰۱۱ در همین راستا سوئیفت دویست و پنجاه هزار دلار رابه صندوق خیریهٔ مربی تیم فوتبال آلاباما Nick Saban’s -که صندوقی برای کمک به بچه‌هاي‌ طوفان زدهٔ آلاباما میباشد- اهدا کرد.

 

تیلور به خاطر این سوابق نیک در مراسمجایزه برگزیده کودکان نیکلودین سال ۲۰۱۲ از بانوی اول ایالت متحده ایالات امریکا، میشل اوباما، موفق به کسب جایزه گردید.

 

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

جدیدترین عکسهای تیلور سویفت عکس هاي‌ جدید تیلور سویفت Taylor Swif روی مجله مد هارپر بازار harpersbazaar

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

عکسهای تیلور سویفت

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

جدید ترین تصاویر تیلور سویفت

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

تیلور سویفت Taylor Swif روی مجله مد هارپر بازار

 

جدیدترین مطالب سایت