داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

داستان جنجالی ازدواج نکردن سمانه پاکدل 

این بازیگر محبوب که در برنامه دور همی حضور به هم رسانده بود و در این برنامه از ازدواج خود صحبت کرد با ما در سایت تالاب باشید سمانه پاکدل بازیگر تلویزیون ایران درباره ازدواج نظر بسیار جالبی دارد که در برنامه دور همی نیز آن را مطرح کرد و در رسانه ها نیز منتشر گردید.

 

 سمانه پاکدل Samaneh Pakdel متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶ در اصفهان، بازیگر است او در یک خانواده ۵ نفری بدنیا آمد یک خواهر و یک برادر بزرک تر از خود دارد.

 

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

سمانه پاکدل,تصویر لو رفته سمانه پاکدل

 

به گزارش تالاب:این بازیگر زن سینما و تلویزیون ایرانی ، آخرین فرزند خانواده بوده و یک خواهر و یک برادر بزرگ‌تر از خود دارد که هر دو متأهل هستند.مادرش را خیلی دوست داشته و وی را به عنوان الگوی رفتاری و اخلاقی خود گزینش کرده است.به بازی پرویز پرستویی بسیار علاقه داشته و وی الگوی بازیگریش می باشد.

 

او تجربه بازی در چند مجموعه به صورت کوتاه را داشته اما در سال ۸۸ و با نقش آفرینی در سریال دلنوازانبه کارگردانی حسین سهیلی زاده توانست جایگاه مناسبی برای خود پیدا کند. البته خودش معتقداست که حضور پر رنگ تر در تلویزیون را مدیون مسعود رسام، تهیه کننده با تجربه سینمای و تلویزیون، چرا که سمانه را او به حسین سهیلی زاده معرفی کرد.

 

این بازیگر تاکنون در مجموعه هایی چون سریالروز حسرت ، سریال دلنوازان ، سریال دست بالای دست ، سریال دیگری و سریال معراجی ها به ایفاینقش پرداخته است. در ادامه اخیر ترین عکسهای این بازیگر جوان را ملاحظه فرمایید .

 

علاقه به بازیگری سمانه پاکدل

دوران راهنمایی که به اتمام رسید، می‌ خواستم دبیرستان را در هنرستان سوره بگذرانم اما خانواده‌ ام اجازه ندادند و گفتند رشته دیگری بخوان، اما بعدا می‌ گذاریم بازیگر شوی، کسانی که در این مسیر از من حمایت کردند، خواهرم و همسرش بودندکارم را از تئاتر شروع کردم، البته نه به عنوان بازیگر که به عنوان دستیار صحنه تا این که دکتر علی پویان برای بازی در نمایش رودکی

 

از من دعوت کربه گفته ی خودش او جایگاه فعلی اش را مدیون مسعود رسام «تهیه کننده» است که وی را به حسین سهیلی زاده برای حضور در سریال دلنوازان معرفی کرده است.

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

علاقه به خوانندگی

برای دل خودم دوست دارم یک چیزهایی را در زندگیم تکمیل کنم و از بچگی علاقه داشتمزبان می‌ خونم البته از سال گذشته شروع کردم جا داره اینو بگم که فردا نگن می‌خواد از ایران برود «خنده» فقط بنویسید برای دل خودم این کار را انجام می‌ دهم البته یکسالی هم ورزش حرف های می‌ کنم

 

دوستی صمیمی با سحر قریشی

ارتباط من و سحر حین ساخت سریال دلنوازان شکل گرفت، نه بعد از سریال هر روز با هم درد و دل می کردی سرویس هایمان یکی بود و … اگر من و سحر فکر و درکی که امروز داریم را آن زمان داشتیم، شرایط به کلی تغییر میکرد. روزی که ما برای این سریال گزینش شده بودیم فقط ۲۰ سال مان بود و هیچ درکی از شهرت و بازیگری نداشتیم

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

سمانه پاکدل و سحر قریشی

 

برای یک عکس در اینستاگرام سریعا به ما زنگ میزنند که عکس را بردارید و ما برای جوابگویی احضار میشویم! پس چرا وقتی که بیکار هستیم کسی به ما زنگ نمی زند؟مانند خانه ما می ماند. ما را بلاتکلیف نگه داشته است؟ اگر ما را نمی خواهد یا همین حالا دیگر ما را قبول ندارد بگوید تا ما برای زندگی مان برنامه ریزی داشته باشیم

 

عاشق خواب

در دوران مدرسه درس‌خوان بودم و از معلم گرفته تا ناظم همه ی از من راضی بودند. تنها مسئله‌ ای که داشتم همین خواب ماندن بود. همین حالا برای این که حلش کنم هر موقع برای ضبط سریال یا فیلم آفیش هستم، میگویم حتما سرویس دنبالم بفرستند

 

من علاقه‌ ی زیادی به پیشکسوتان دارم به نظرم افرادی مانند محمد علی کشاورز، عزت الله انتظامی، فریماه فرجامی و نصرالله رادش از جمله کسانی هستند که سینما و تئاتر ایران مدیونشان استاو در میان بازیگران زن از فاطمه معتمدآریا نام می‌برد

 

ماجرای ازدواج نکردن

گفت و گو در برنامه دورهمی با مهران مدیری : سمانه پاکدل در جواب این که عاشق شده است یا نه، به شوخی گفت : نه ! اگر بگویم عاشق شده‌ام میاید مرا بگیرد ؟! نگرفته است دیگر! اگر عاشق شده بودم میامد می‌ گرفت، و در میان خنده مهران مدیری و حاضران در استودیو ادامه داد : یکی از لباس‌هایی که همه وقت} در مهدکودک می‌ پوشیدم لباس عروس بود

 

مهران مدیری با خنده ادامه داد: چرا کسی نمی‌گیردتان ؟ اخلاق تندی دارید یا معیارهای سختی؟! بازیگر نقشِ مهتاب در سریال دلنوازان ادامه داد : من آسان می‌گیرم، آن‌ها سخت می‌ گیرند …چون پدر و مادرم کارمند بودند از کودکی کار خانه میکردم و این کار را دوست داشتم. آشپزی‌ام هم خوب است و در این مورد ادعا دارم. «به شوخی» خانواده‌دارم و تحصیل‌کرده اما نمیدانم چرا کسی نمی‌ گیردم ؟

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

سمانه پاکدل و مادرش

 

سریالهای سمانه پاکدل

● همسایه‌ ها «۱۳۹۵»
● دیگری «۶ قسمت» «۱۳۹۳»
● پنجره «مجموعه تلویزیونی»
● معراجی‌ ها «۱۳۹۲»
● شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
● دلنوازان «۱۳۸۸»
● دست بالای دست «۱۳۹۱»
● بچه‌ های نسبتاً بد «۱۳۹۲»

 

فیلمهای سینمایی سمانه پاکدل

● سال‌ های انتظار «۱۳۹۳ اشکان شاپوری»
● معراجی‌ ها «۱۳۹۲ مسعود ده‌نمکی»
● یکی از ما دو نفر «۱۳۸۹ تهیمنه میلانی»
● جابجا «۱۳۹۲ علی توکل نیا»
● مردی روی ماه «۱۳۹۴-اشکان شاپوری»

 

برنزه شدن پوست صورت سمانه پاکدل

پاکدل در ویدویی که از خودش منتشر کرده بود باعث جلب توجه طرفدارنش شده بود.

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

برنزه شدن پوست صورت سمانه پاکدل

 

سمانه پاکدل بازیگر کشورمان چند روز پیش ویدیویی از خودش را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.این بازیگر ۳۰ ساله در این ویدیو به صحبت با طرفدارنش پرداخته بود.نکته ای که در این ویدیو مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته بود, تغییر رنگ پوست صورت سمانه پاکدل بود که در کامنت های مختلف از وی درباره دلیل این تغییر رنگ پوست و برنزه شدن سوال کرده بودند.

 

گفتگو با سمانه پاکدل

بازیگر نقش مهتاب در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” راهنمایی دقیق حسین سهیلی‌زاده و حضور بازیگران پیشکسوت را بزرگترین کمک به بازیگران جوان در ایفای نقش دانست. سمانه پاکدل درباره بازی در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” به کارگردانی سهیلی‌زاده به خبرنگار مهر گفت خصوصیات اخلاقی مهتاب که دختری احساسی است،

 

اما منطقی تصمیم میگیرد و بین احساس و تدبیر توازن را رعایت میکند برایم جالب بود و من را برای بازی در این پروژه ترغیب کرد. سمانه پاکدل در ادامه افزود: حضور سهیلی‌ زاده و پخش شبانه “دلنوازان” در انتخابم بی‌تاثیر نبود.

 

به هر حال مخاطبان دیدن مجموعه‌های اجتماعی را دوست دارند و این مجموعه هم تعلیق‌های زیادی برای مخاطبان دارد. به نظرم شخصیت مهتاب سفید مطلق نیست و نقاط خاکستری هم دارد مانند قضاوت نادرست او درباره دکتر فرهاد زند.

 

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

 

سمانه پاکدل ادامه داد:

مهتاب درونگرا است و سعی می‌کند مشکلاتش را خودش حل کند، چون مادری بیمار و خواهری دارد که بیشتر به دنبال شیطنت است. مهتاب دختری است مستقل که روی پای خودش می‌ایستد. بنابراین سر زدن اشتباهات کمتر از او به دلیل تحصیلات و موقعیت خانوادگی‌اش بیراه هم نیست.

 

پاکدل ادامه داد:

نقش مهتاب را خیلی دوست داشتم و سعی کردم نقش را آنطور که آقای سهیلی‌زاده و فیلمنامه از من میخواهد دربیاورم. نقش دختری صبور و متین. مهتاب یک عاشق واقعی است و سنت‌شکنی میکند. او عشق خود را با بهزاد نادیده میگیرد تا یک ازدواج تحمیلی انجام نشود. وی درباره همکاری با سهیلی‌زاده گفت: با توجه به این که من به درجه‌ای از بازیگری نرسیده‌ام که بخواهم درباره شخصیتی که بازی میکنم نظر بدهم،

 

اما کارگردان مانند پدری مهربان نه تنها به بازیگران هنگام بازی آرامش می‌داد، بلکه برای تمام صحنه‌ها از نظر بازیگران هم استفاده می‌کرد و می‌خواست دیالوگ‌ها را آنطور که راحت‌ترند، اما صحیح بیان کنند. این بازیگر درباره حضور بازیگران پیشکسوت همچون پرویز فلاحی‌پور گفت: نمیدانم چگونه از کمک بازیگرانی چون آقای فلاحی‌پور، خانم کوثری و… تشکر کنم.

 

آن ها نهایت همکاری را با بازیگران جوان کردند. از زحمات سهیلی‌زاده کارگردان، ایرج محمدی و مهران مهام تهیه‌کنندگان و امیر سلیمانی دستیار کارگردان قدردانی میکنم که کمک زیادی به من کردند.

 

سمانه پاکدل در برنامه دورهمی

در شروع بخش گفت و گوی برنامه، مهران مدیری از سمانه پاکدل پرسید:«عاشق خوابی!» و پاکدل جواب داد:«در دوران مدرسه درس خوان بودم و از معلم گرفته تا ناظم همه از من راضی بودند. تنها مسئله ای که داشتم همین خواب ماندن بود. همین حالا برای این که حلش کنم هر موقع برای ضبط سریال یا فیلم آفیش هستم، میگویم حتما سرویس دنبالم بفرستند.»

 

او در مورد نظر خانواده اش نسبت به ورود به عرصه بازیگری توضیح داد:«دوران راهنمایی که به اتمام رسید، می خواستم دبیرستان را در هنرستان سوره بگذرانم اما خانواده ام اجازه ندادند و گفتند رشته دیگری بخوان، اما بعدا میگذاریم بازیگر شوی. کسانی که در این مسیر از من حمایت کردند، خواهرم و همسرش بودند. کارم را از تئاتر شروع کردم، البته نه به عنوان بازیگر که به عنوان دستیار صحنه تا این که دکتر علی پویان برای بازی در نمایش «رودکی» از من دعوت کرد.»

 

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

اظهارات دیدنی سمانه پاکدل در دورهمی

 

مهران مدیری در ادامه پرسید:«آن زمان چند ساله بودی؟» که سمانه پاکدل جواب داد:«۱۷ ساله.» و خودش ادامه داد:«اگر منظورتان این است که چند سالم است متولد ۱۳۶۶ هستم.» در ادامه کل کلی بین او و مدیری صورت گرفت که پاکدل ۳۰ ساله است یا طبق گفته خودش ۲۹ ساله و نیم.

 

پاکدل در مورد بحران ۳۰ سالگی هم گفت:«از ۲۶، ۲۷ سالگی به این قضیه فکر می‌کردم اما الان واقعا حالم بابتش بد نیست. مسلما اشتباهاتی را که در فاصله ۲۰ سالگی تا ۳۰ سالگی انجام داده ام، در ادامه انجام نخواهم داد، با آگاهی بیشتری پیش خواهم رفت و هر چند بیشتر شدن سن چین و چروک صورت و تغییرات فیزیکی با خود می آورد اما باعث می‌شود قدر لحظات را بیشتر بدانم.»

 

سمانه پاکدل در ادامه افزود:«اولین کار تلویزیونی ام تله فیلمی با مهدی گلستانه بود و بعد «روز حسرت» با سیروس مقدم اما جایی که باعث معرفی شدنم شد، سریال «دلنوازان» بود که سال ۱۳۸۸ پخش شد و هنوز هم بهترین کارم می دانمش.»

 

او در مورد کم کاری اش در حوزه سینما نیز توضیح داد:«ایام نوروز است و نمی خواهم کام مردم را تلخ کنم اما دغدغه اصلی ام این است که مساوات رعایت شود. وقتی من با کاری وارد عرصه بازیگری شده ام که حداقل از ۱۰۰، ۹۰ یا ۸۵ میگیرد، نمی توانم در ادامه پایین تر از آن را قبول کنم ولی این فرصت باید برایم فراهم شود تا بتوانم چیزی را که دارم نشان دهم.»

 

داستان جالب ازدواج نکردن سمانه پاکدل

بازیگر نقشِ مهتاب در سریال «دلنوازان» ادامه داد:«من آسان میگیرم، انها سخت می گیرند.»بازیگر «معراجی ها» در مورد این که آدم ها از چه چیز او باید بترسند گفت:«مرز بین صفر تا صدم یک تار مو است. دیر عصبانی می شوم و تحملم عمده است اما اگر پا روی دمم بگذارند، پا روی دمشان می گذارم.»

 

او در پاسخ به مهران مدیری که پرسید چه چیزی به موزه «دورهمی» می دهد گفت:«شما به من عیدی چه می دهید؟!» مهران مدیری در نهایت گفت:«یک جلد کتاب نفیس.» سمانه پاکدل جواب داد:«همه ی می آیند این جا هدیه می دهند، من هدیه میگیرم!» مدیری به شوخی گفت:«برای همین است که کسی نمی گیردتان!»

 

جدیدترین مطالب سایت