بروزرسانی : 14 مرداد 1397

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

زندگی خصوصی فوتبالیست هاي مشهور

با افشایی راز های زندگی افراد مشهور و نیز فوتبالیست های جهان را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم زندگی فوتبالیست های مشهور جهان این روزها اتفاقات جالب و جنجالی رو تجربه میکند

از رونالدو و دوقلوهایش گرفته تا عروسی مسی. زندگی عجیب فوتبالیست های مشهور که بیشتر انها الگوی جوانان هستند ولی زندگی انها خلاف عرف و اخلاق میباشد متاسفانه جوانان جوامع مختلف آنها را الگوی زندگی خود قرار می دهند.

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور

به گزارش تالاب:فوتبالیست ها با محبوبیتی که دارند می توانند تاثیر گذاری زیادیدر موارد مختلف به وجود بیاورند. اما آنچه که در ادامه می آید بدترین الگوها برای جوانان هستند،ستاره هایی که میزان محبوبیت آنها در جهان بسیار عمده است. اما چگونه سوپراستارهای محبوب ماتبدیل به الگوهایی بد برای جوانان تبدیل شدند؟

لیونل مسی و ازدواج دیرهنگام!

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

باورش سخت است، فوتبالیستی که مدام در کارهای خیریه حضوری پررنگی دارد و مرد خانه و خانواده محسوب می شود چگونه می تواند الگوی بدی برای جوانان باشد؟! پاسخ به این سوال به نحوهازدواج او برمی گردد. او بیش از هفت سال با همسر کنونی اش یعنی آنتونیا روکوزو زندگی کرد،

دو مرتبه بچه دار شد و پس از این مدت یادش افتاد که باید با مادر بچه هایش ازدواج کند. مسلما مسی ناخواسته ترویج دهنده فرهنگی است که در تمامی آیین ها به شدت از آن نهی میشود.او به عنوان یک فوق ستاره و مردی که از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است می توانستالگوی بهتری برای جوانان باشد.

کریستیانو رونالدو و پایین آوردن ارزش خانواده

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

انتقاد از رونالدو بیشتر است. او سه بار به روش «رحم جایگزین» بچه دار شده است. مادر فرزنداناو مشخص نیست. او بدون اینکه به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کند به آزمایشگاه های پیشرفتهژنتیک در فلوریدای کشور ایالات امریکا سفارش می دهد تا با استفاده از اسپرم او و تخمک زنی که هرگز مشخصنمی شود کیست

و چه هویتی دارد بچه بسازند! او به تازگی صاحب دوقلویی شده است کهبا همین روش و رحم اجاره ای متولد شده اند. رونالدو حالا به عنوان کسی شناخته می شودکه ارزش خانواده را نمی فهمد و البته ارزش های مادر بودن را پایین می آورد. برای او فقط بچه مهم استو ناخواسته ترویج گر این است که مادر اهمیتی ندارد.

ماریو بالوتلی همچنان پسر بد فوتبال

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

به گزارش تالاب درباره این فوتبالیست بی بند و بار ایتالیایی که هم اکنون برای نیس فرانسه بازی میکند بارها شنیده ایم.او به دلیل جنجال های بی پایانش به عنوان پسر بد فوتبال شناخته میشود. از هر لحاظی که فکرشرا بکنید ماریو الگوی بدی برای جوانان است، از سبک زندگی لاکچری گرفته تا حتی لباس پوشیدنش. متاسفانه او مدت ها از زیر بار پذیرفتن دختری که حاصل ارتباط او با یک مدل ایتالیایی بود خودداری می کرد

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

و در نهایت با آزمایش DNA همه چیز مشخص شد. مادر آن دختر نیز به تلافی این کار ماریو تا مدت هااجازه ملاقات بین پدر و دختر را نمی داد. ماریو البته علاقه زیادی هم برای به رخ کشیدن ثروتش دارد،چیزی که در تمامی فرهنگ و آیین ها به شدت نهی شده است.

نیمار و همۀ بی بند و باری هایش

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

زندگی فوتبالیست ها،نکات خصوصی زندگی فوتبالیست ها،زندگی نیمار و دوست دخترش،مسی و همسرش،رونالدو و دوقلوهایش

زندگی عجیب فوتبالیست هاي مشهور (عکس)

او محبوب است و گلزن. اما متاسفانه نیمار نیز در دایره بی اخلاق های فوتبال جای میگیرد.او شیوه ای کاملا بر مبنای بی بند و باری در پیش گرفته و مدام با دختران زیادی ارتباط برقرار میکند.

پس از مدتی ارتباط خود را با یک دختر به هم می زند و به سراغ دیگری می‌رود. مسلما چنین کسینمی تواند الگوی خوبی از لحاظ شخصی برای جوانان باشد.

نیمار آخرین بار با یک هنرپیشه و مدل ارتباط داشت. نکته بسیار مهم این است که او علاقه زیادیبرای ارتباط با مدل های مشهور دارد.نیمار ۲۵ ساله خود پدر یک پسر شش ساله است.

در زمان تولد این پسر نیمار اعلام کرد برنامه ایبرای ازدواج با مادر پسرش ندارد. داوی لوکا پسر نیمار همین حالا نزد مادرش زندگی میکند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت