بروزرسانی : 17 مرداد 1397

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

عکس سمت راست مربوط به سحر تبر قبل از عمل جراحی میباشد و عکس سمت چپ مربوط به بعد از عمل

سحر تبر یکی از شاخ هاي‌ مشهور اینستاگرام میباشد. او بعد از عمل جراحی و تغییرات در آرایش خودرا با ظاهری وحشتناک معرفی کرد که همین باعث مشهور شدن سحر تبر شد.

سحر تبر قبل از عمل چهره زیبا و معمولی داشت ولی بعد از عمل تبدیل به چهره اي وحشتناک ماننده عروس مردگان انیمیشنی شد.

متسفانه در جامعه ایرانی عمل جراحی زیبایی در بین خانمها بسیار بالا میباشد و آمار هاي‌ تکان دهنده اي منتشر شده است. مانند سحر تبر کم نیستند.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر هنوز ازدواج نکرده و مجرد است ولی یک‌بار شکست عشقی بدی خورده است.

سحر تبار «tabbar» مشهور به سحر تبر متولد 3 اسفند 1376 در تهران می باش. سحر تبر چهره متفاوت و وحشتناک وی در مدت کوتاهی طرفداران زیادی را دور هم جمع کرده است، بعد از ماجرای دنیا جهانبخت مدت ها بود سوژه اي برای فعالین همیشه در صحنه فضای مجازی دست و پا نشده بود ولی اینک همه ی نگاها بسوی این دختر است

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

شباهت سحر تبر به عروس مردگان

سحر تبر در کیست ؟

سحر تبار مدتی است با نام “سحر تبر” و درست کردن قیافه هاي‌ عجیب و وحشتناک از خود در بین کاربران فضای مجازی نام و شهرتی برای خود دست و پا کرده است.

عجیب ان است که شاید واقعا این چهره و عکس هاي‌ اشتراک گذاری شده توسط سحر تبر جذابیت خاصی نداشته باشند اما به طرز عجیبی برخی علاقه مند به حضور، پیروی، تقلید و یا … در فضای مجازی هستند.

برهمین اساس ودر پی اشتراک گذاری عکس هاي‌ چهره متفاوت و وحشتناک سحر تبر، او توانسته است در مدت کوتاهی طرفداران «به معنی follower، یعنی افرادی که الزاماً موافق یا علاقه مند شخص نبوده و با انگیزه هاي‌ مختلفی علاقه مند به مطلع شدن از اتفاقات صحفه ي اینستاگرام شخص هستند» ؛ زیادی را برای صفحه اینستاگرام خود جمع کرده و بعد از ماجرای دنیا جهانبخت سوژه ي جدید برای فعالیت همیشه در صحنه فضای مجازی باشد.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر قبل از عمل زیبایی وحشتناک

سحر تبر عمل زیبایی یا جنون و یا لاغری ؟

شایعات محتلفی برای این چهره سحر تبر ساخته شده است ؛ عده اي بر این باورن عمل زیبایی وی جواب نداده و باعث تغییر قیاقه اش شده، عده اي نیز میگوید سحر تبر به دلیل شکست عشقی که خورده می‌خواهد خودش را شبیه عروس مرده در بیاورد، و دیگرانی هستند که معتقدن وی به دلیل بیماری آنورکسیا که فکر می‌کند چاق هست به شدت خودش را لاغر کرده است

هر چند که فعالیت هاي‌ سحر تبر از دید رسانه هاي‌ خارجی نیز پنهان نماند و با عنوان عروس مردگان و توضیحاتی هم چون : «دختر نوزده ساله ي ایرانی که عاشق آنجلینا جولی بود، سعی داشت خودرا با جراحی هاي‌ مختلف شبیه آنجلینا جولی کند اما به دلیل نرسیدن به هدف خودرا عروس مردگان نامیده و با قیافه اي شبیه به زامبی ها در اینستاگرام فعالیت می‌کند.»

البته نکته بسیار مهم در خصوص فعالیت هاي‌ سحر تبر استفاده از لنزهای خاص در چشم و تلاش برای جلوه هاي‌ ویژه با ابزارهای مختلف و گریم چهره است. از طرفی توجه به پیشرفت نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و … را نباید نادیده گرفت چرا که با ابزارهای این چنینی امکان ویرایش هاي‌ فوق العاده حرفه اي رابه متخصصان خود می دهد.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

چهره واقعی سحر تبر قبل از عمل جراحی

بعنوان مثال شما می‌توانید ۸۰ کیلو گرم باشید و عکس خودرا با ویرایش به یک شخص ۶۰ کیلویی یا هر وزن دیگری در بیاورید. می‌توانید پوست پر از جوش را صاف جلوه داده و انواع و اقسام تغییرات دلخواه را ایجاد کرده ودر اصل شخصیتی غیر واقعی و مجازی را معرفی کنید.

در واقع در تعداد زیادی از فیلم هاي‌ سینمایی و حتی سریال ها نیز افراد به واسطه ابزارهای ویرایش فیلم ،گریم هاي‌ فوق العاده چهره و … نقش هایي مشابه زامبی ها و … را بازی می‌کنند که به حقه هاي‌ سینمایی مشهور است. در خصوص عکس هاي‌ منتشر شده توسط سحر تبر هم شایعات محتلفی وجوددارد.

عده اي بر این باور هستند که سحر تبر عمل زیبایی روی صورت خود انجام داده و به دلیل جواب عکس دادن و به هم ریختن چهره اش شروع به آن گونه استفاده و تبلیغ شده است و عده اي دیگر می‌گوید سحر تبر شکست عشقی بدی خورده و بهمین علت میـــخواهد خودش را شبیه عروس مردگان در بیاورد، و برخی دیگر معتقد هستند که سحر تبر دچار بیماری آنورکسیا است.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

مقایسه سحر تبر قبل و بعد از عمل زیبایی

آنورکسیا به بی اشتهایی عصبی «Anorexia nervosa» گقته می‌شود که نوعی اختلال روانی در غذا خوردن بوده و بیمار به رغم گرسنگی، از خوردن غذا به میزان کافی امتناع می‌ورزد.

البته چیزی که مشخص است چهره ي واقعی سحر تبر است که تا یک سال پیش در شبکه هاي‌ اجتماعی انتشار داشته ودر نتیجه هر انچه اتفاق افتاده مربوط به چند ماه گذشته است و به نظر میرسد سحر تبر با کمی لاغر شدن و استفاده از گریم و فتوشاپ سعی در متفاوت نشان دادن خود دارد.

 در تمام عکس هاي‌ سحر تبر فتوشاپ نقش اصلی را داشته و خیلی هم حرفه اي عمل نکرده است، جزئیاتی فراوانی از کج کوله شدن پاها و خمیدگی دیوار در عکسها و … نشان دهنده اشتباهات غیر حرفه اي اوست که البته تشخیص ان برای افرادی که آشنایی با ظرافت هاي‌ کار با نرم افزارهای ویرایش فیلم و عکس ندارند شاید کمی سخت باشد ودر نگاه اول چهره ي عجیب سحر تبر برایشان جلب توجه کند.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

عکس های سحر تبر

به هرحال باید بگویبم سحر تبر موفق شده است تا به آنچه می‌خواهد برسد. با کمی فکر و تلاش در مدت کوتاهی هزاران نفر را دنباله رو خود کرده و به هدفی که میخواسته رسیده است و به زودی شک نکنید با روند مشهور شدنش شاهده تبلیغات گسترده در شبکه هاي‌ اجتماعی وی خواهیم بود.

سحر تبر در مدت کوتاهی فالورهای شبکه اجتماعی اش را نزدیک ۲۰۰ هزار نفر رسانده، بشدت دراین اوخر شاکی بود که پشت سرش حرف زیاد است ولی حالا از این که سرزبان ها افتاده خوشحال است و دوست ندارم پیگر شایعات پشت سرش باشد.

البته علاقه سحر تبر به شهرت و استفاده از ان در راستای درآمد زایی از خیلی قبلتر شروع شده بودو وی بیشتر با انتشار دابسمش از موزیک هاي‌ مورد علاقه اش در شبکه یوتیوب طرفدار پیدا کرده بود.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر یکی از شاخ های مشهور در اینستاگرام

سحر تبر موفق شده است

باید بگیم سحر تبر موفق شده است به انچه می‌خواهد برسد با کمی فکر و تلاش در مدت کوتاهی هزاران نفر را دنباله رو خود کرده و به هدفی که میخواسته رسیده است و به زودی شک نکنید با روند مشهور شدنش شاهده تبلیغات گسترده در شبکه هاي‌ اجتماعی وی خواهیم بود

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

واکنش سحر تبر به کامنت های صفحه اینستاگرامش

سحر تبر : «برام عجیبه آدما، نمیشناسن مارو، منو نمیشناسن، شما ها منو نمیشناسین، شما ها فقط یه عکس منو دیدین، جوری میان راجبم قضاوت می‌کنید، جوری میان فحش میدین یکسری هاتون، آخه وقتی چیزی ازم نمی دونید چی باعث میشه بیاین اینجوری فحش بدین به من … خوب واقعا خیلی مسخرس، یه عکسایی که اینقد ساده و معمولیه اینقد مسخرس، اینقد فحش نباید پشتش باشه، یعنی یه آدمی نیستم که دنبال حاشیه باشم تو این داستان، دنبال این چیزا نیستم، این سبکو انتخاب کردم چون زندگیمه، چون دوسش دارم …» . می‌توانید فیلم صحبت هاي‌ سحر تبر را در انتهای همین مطلب مشاهده کنید.

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

فتوشاپ و گریم سحر تبر

با کمی جست‌وجو دریافتیم تا یک سال پیش چهره واقعی وی در شبکه هاي‌ اجتماعی انتشار یافته است و هر انچه اتفاق افتاده در چند ماه گذشته هست، به نظر می‌رسد او با کمی لاغر شدن و استفاده از گریم و فتوشاپ سعی در متفاوت نشان دادن خود است

فتوشاپ نه چندان حرفه ای سحر تبر

در تمام عکس هاي‌ وی فتوشاپ نقش اصلی را داشته و خیلی هم حرفه اي عمل نکرده است، جزئیاتی فراوانی از کج کوله شدن پاها و خمیدگی دیوار در عکسها همه ی نشان دهنده خلاقیت هنری وی می‌باشد !

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر از شاخ های مشهور ایرانی در اینستاگرام

فالوورهای پیگیر سحر تبر

سحر تبر در مدت کوتاهی فالورهای شبکه اجتماعی اش را نزدیک 200 هزار نفر رسانده، بشدت دراین اوخر شاکی بود که پشت سرش حرف زیاد است ولی حالا از این که سرزبان ها افتاده خوشحال است و دوست ندارم پیگر شایعات پشت سرش باشد

انتشار دابسمش سحر تبر

وی بیشتر با انتشار دابسمش از موزیک هاي‌ مورد علاقه اش در شبکه یوتیوب طرفدار پیدا کرده بود

سحر تبر در اینستاگرام کیست ؟ | بیوگرافی سحر تبر و همسرش

سحر تبر میگوید قضاوتم نکنید !

برام عجیبه آدما، نمیشناسن مارو، منو نمیشناسن، شما ها منو نمیشناسین، شما ها فقط یه عکس منو دیدین، جوری میان راجبم قضاوت می‌کنید، جوری میان فحش میدین یکسری هاتون، آخه وقتی چیزی ازم نمی دونید چی باعث میشه بیاین اینجوری فحش بدین به من …

خوب واقعا خیلی مسخرس، یه عکسایی که اینقد ساده و معمولیه اینقد مسخرس، اینقد فحش نباید پشتش باشه، یعنی یه آدمی نیستم که دنبال حاشیه باشم تو این داستان، دنبال این چیزا نیستم، این سبکو انتخاب کردم چون زندگیمه، چون دوسش دارم …

سحر تبر یکی از شاخ های مشهور در اینستاگرام که فالوور های زیادی دارد. از دیگر مطالب ما در مورد سحر تبر دیدن نمایید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت