معرفی چا جو یونگ (Cha Joo-young) بازیگر کره ای

معرفی چا جو یونگ (Cha Joo-young) بازیگر کره ای

اینروزها بسیار فیلم و سریال هاي‌ کره اي باب شده اسـت شاید بـه خاطر داستان هاي‌ جذابشان اسـت کـه طرفداران جهانی پیدا کرده اند. و همچنین پیشرفت چشمگیری در عرصه ي هنر پیدا کرده اند. یکی از این بازیگرانی ک اینروزها بسیار طرفدار پیدا کرده اسـت  چاجو یونگ اسـت در واقع یک هنرمند بین المللی شده اسـت و انصافا بازی خیلی خوبی هم دارد .بـه گفته ي خود از کودکی علاقه ي زیادی بـه بازیگری داشته اسـت چه خوب اسـت انسان روی رویاها و آرزوهایشان کار کند و بـه موفقیت برسد و چا جو یونگ هم یکی از این افرادی بوده اسـت کـه برای رویا و آرزویی کـه هدفش شده بود تلاش کرد و نتیجه بخش هم بود ان هم نه فقط در کشور خود بلکه در جهان هم دیده شد.

 

بیوگرافی چا جو یونگ 

چا جو یونگ ۵ ژوئن ۱۹۹۰ بازیگر اهل کره جنوبی اسـت. او بیشتر بـه خاطر ایفای نقش در تابه عشق، شعبده بازان و جاسوس‌هایي کـه عاشقم بودند شناخته میشود.فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه یوتا می‌باشد کـه کار خودرا از سال ۲۰۱۴ نمود و ۱۷۰ سانتیمتر قد و‌ ۵۰ کیلو گرم وزن دارد.جویونگ تحصیلات ابتدایی و متوسطه خودرا در کره جنوبی و مالزی گذراند و برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی بـه دانشگاه ایالتی یوتا در ایالات متحده رفت و لیسانس خودرا دریافت نمود.

 

تحصیلات چا جو یونگ 

جویونگ تحصیلات ابتدایی و متوسطه خودرا در کره جنوبی و مالزی گذراند و برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی بـه دانشگاه ایالتی یوتا در ایالات متحده رفت و لیسانس خودرا دریافت نمود.

 


مطلب مرتبط: روزی سه قاشق برنج رژیم عجیب این بازیگر کره ای «عکس»


 

 

معرفی چا جو یونگ «Cha Joo-young» بازیگر کره ای

رویای بازیگری

او در زندگی اهداف هاي‌ زیادی نداشت و همیشه گوشه اي از ذهنش رویای بازیگری را تجسم میکرد،جویونگ پس از بازگشت از آمریکا بـه‌عنوان کارآموز دریک شرکت اوراق بهادار مشغول بـه کار شد.پس از پیشنهاد یکی از دوستانش برای بازیگر شدن تصمیم گرفت رویای دوران کودکی اش را عملی کند. بـه همین دلیل باوجود مخالفت شدید والدینش برای بازیگر شدن تلاش کرد.

 

پیش از شهرت

بـه غیر از بازیگری این هنرمند بـه رقص هم علاقه ي زیادی داشت و تلاش هم البته جداگانه برای هدفش کرد،جویونگ از کودکی بـه رقص علاقه زیادی داشت و میخواست در رشته رقص تحصیل کند، اما با مخالفت پدرش روبه‌رو شد و بـه پیشنهاد او در دوران راهنمایی بـه مالزی مهاجرت کرداو دراین کشور بـه تنهایی زبان انگلیسی را یاد گرفت و تجارب زیادی کسب کرد ؛ جویونگ بـه دنبال تجربه‌اي کـه دریک کشور خارجی بـه‌دست آورده بود برای تحصیلات آکادمیک بـه ایالات متحده رفت ودر رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه یوتا فارغ‌التحصیل شد..

 

بیوگرافی چا جو یونگ 

شروع فعالیت به بازیگری

جویونگ کار خودرا از سال ۲۰۱۴ با ایفای نقشی کوتاه در سریال «پزشک فراست» «Dr.Frost» آغاز کرد و پس از ان نقش فرعی سریال‌هاي‌ «دوست پسر بدبخت من» «My Unfortunate Boyfriend ۲۰۱۵» و «پنیر در تله» «Cheese in the Trap ۲۰۱۵» حضور داشت.

 

در ادامه نیز موفقی شد در آثاری مانند «آقایان مغازه خیاطی ولگیسو» «The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop ۲۰۱۶» و «عشق در مهتاب» «Love in the Moonlight ۲۰۱۶» بازی کند اما نتوانست بـه شهرتی کـه مدنظرش بود دست پیدا کند.

 

افزایش شهرت داخلی

این بازیگر با قدرت در نقشی کـه بـه او پیشنهاد شده بود بازی کرد و همین قدرت او در بازی باعث شد موفق شود و از همه ی مهمتر دیده شود و بـه شهرت برسد،این هنرمند سرانجام با بازی در مجموعه‌هاي‌ شناخته شده اي مانند «شعبده بازان» «Jugglers ۲۰۱۷»؛ «جاسوس هایي کـه دوستم داشتند» «The Spies Who Loved Me ۲۰۲۰»؛ «کیمرا» «Chimera ۲۰۲۱» و «زندگی دوباره من» «Again My Life ۲۰۲۲» شهرت خودرا تا در کشورش افزایش داد ولی هنوز نقش بـه‌خصوصی دریافت نکرده بود تا همه ی توجهات را بـه خود جلب کند.

 

چا جو یونگ و رویای بازیگری

شهرت بین‌ المللی

وقتی بیشتر از چیزی کـه فکر می کني برای هدفت تلاش می‌کنی مطمعن باش کـه جواب میدهد و هیچوقت نا امید نمیشوی ،او سرانجام درسال ۲۰۲۳ با ایفای نقش درخشان و جنجالی اش در نقش مکمل سریال محبوب «افتخار» «The Glory» در سطح بین‌ المللی نیز دیده شد و شهرت خودرا تا حد زیادی افزایش داد، پس از این سریال نقش‌هاي‌ مکمل و اصلی بیشتری بـه وی پیشنهاد شد ودر درام‌هاي‌ «آیدل بهشتی» «The Heavenly Idol ۲۰۲۳»؛ «سر و کله اصل کاری پیدا شده» «The Real Has Come ۲۰۲۳» و «وونکیونگ» «Wonkyung ۲۰۲۴» خوش درخشید.

 

جوایز و افتخارات

در کارنامه کاری این هنرمند نامزدی دریافت جوایزی هم چون جایزه بهترین بازیگر زن جدید برای سریال The Glory و جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای سریال The Spies Who Loved Me و Again My Life بـه چشم میخورد.

 

چا جو یونگ و شهرت بین المللی

درباه ی چا جو یونگ بیشتر بدانید

تیپ شخصیتی او ترکیبی از INTJ و INTP بوده و می تواند بـه زبان‌هاي‌ کره‌اي، انگلیسی و ژاپنی صحبت کند

از کودکی عاشق رقص مدرن اسـت و از گوش دادن بـه موسیقی و دوچرخه سواری لذت می برد

یک عروسک خوک بانمک دارد کـه همه ی جا با خود می برد و نامش را موچی گذاشته اسـت

خودش را یک فرد درونگرا توصیف کرده و اعتراف کرد عاشق خانه ماندن اسـت و گاهی ده ساعت از روی مبل تکان نمیخورد

زیاد طول می کشد با کسی دوست شود و از دوست هاي‌ صمیمی اش بـه لیم جی یون، پارک سونگ هون، کیم هیورا و کیم گون وو اشاره کرده اسـت

بـه کتاب خواندن و هنرهایی مانند فیلم، موسیقی، نقاشی علاقه دارد و باوجود ظاهر سرد شخصیتی بسیار دوستانه دارد

بـه لطف ورزش زیادی کـه در کودکی انجام داد اکنون قد بلندی دارد، او برای بازی در سریال The Glory پنج کیلو وزن اضافه کرد و بسیار جذابتر از قبل شد

رنگ‌ مورد علاقه اش بنفش اسـت و از میان حیوانات اسب را دوست دارد

 

درباه ی چا جو یونگ بیشتر بدانید

مجموعه بازی در سریال ها

سال عنوان نقش منابع

۲۰۱۴ پزشک فراست لي جی هه 

۲۰۱۵ دوست‌پسر بدبخت من چا جو یونگ

۲۰۱۵ پنیر در تله نام جو یون 

۲۰۱۶ جنتلمن خیاطی وول‌گه‌سو چوی جی یون

۲۰۱۶ عشق در مهتاب ئه شیم يي

۲۰۱۷ فروزن لاو یون شی یونگ 

۲۰۱۷ شعبده بازان ما بو نا 

۲۰۱۸ تابه عشق سول دا هی 

۲۰۲۰ جاسوس‌هایي کـه عاشقم بودند هوانگ سو را 

۲۰۲۱ کیمرا کیم هیو کیونگ 

۲۰۲۲ زندگی دوباره من هان جی هیون 

۲۰۲۳ آیدل بهشتی بازیگر میهمان

۲۰۲۳ واقعیت داره میاد جانگ سه جین

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی بازیگران سریال من ربات نیستم + موضوع سریال من ربات نیستم چیست؟


 

عکس های بازیگر چا جو یونگ

مجموعه بازی در سریال ها چا جو یونگ

چا جو یونگ بازیگر معروف کره ای

چا جو یونگ و تیپ متفاوت او

چا جو یونگ و مدل عکس های متفاوتش

چا جو یونگ و دوست پسرش

چا جو یونگ و تحصیلاتش

چا جو یونگ در سریال های معروف کره ای

چا جو یونگ بازیگر معروف و مردمی و مهربان

چا جو یونگ و اخلاق های خوب و بدش

چا جو یونگ و بازیگری حرفه ایش

چا جو یونگ و جوایز و افتخاراتش

چا جو یونگ در کار بازیگری بسیار جدی است

چا جو یونگ و طرفدارهای جهانی اش

 


مطلب مرتبط: جذاب ترین مردان جهان «10 مرد جذاب + عکس»


 

و در پایان

تیم تالاب برای این بازیگر جوان کره اي چا جو یونگ کـه بسیار دختر با استعداد و هنرمندو زیبا آرزوی موفقیت بیشتر و سلامتی دارد. این بازیگر جوان همانگونه کـه دراین مطلب خواندید شهرت جهانی پیدا کرده اسـت و بسیار دختر فعال و هنرمندی اسـت و از همه ی مهم تر اخلاق مردمی دارد. در شاخه ي بازیگری باید استعداد هم داشته باشی و فقط بخشی هم مربوط بـه تلاش  اسـت، این بازیگر خوش شانس جزء دسته هایي اسـت کـه استعداد عالی در بازیگری دارد بـه امید نقش هاي‌ جذاب و بهتر از این بازیگر با استعداد و جوان خانم چا جو یونگ .

جدیدترین مطالب سایت