نگاهی به زندگی و حواشی شادمهر عقیلی و همسرش ملیسا

نگاهی به زندگی و حواشی شادمهر عقیلی و همسرش ملیسا

ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز مقاله اي در مورد زندگی خواننده پر آوازه ایرانی، شادمهر عقیلی قبل و بعد از مهاجرتش، بیوگرافی همسر شادمهر عقیلی، ملیسا و حواشی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری را منتشر کرده ایم.

 

بیوگرافی شادمهر عقیلی و همسرش

بیوگرافی شادمهر عقیلی و همسرش

شادمهر عقیلی متولد ۷ بهمن ۱۳۵۱ در تهران اسـت. شادمهر عقیلی خواننده و موسیقی دان ایرانی دریک خانواده پر جمعیت در تهران بزرگ شده اسـت. شادمهر عقیلی درخانواده ۷ نفره با سه برادر بنام هاي‌ «حمید»؛ «محمدتقی»؛ «محمدعلی» و یک خواهر بنام «پروین» بزرگ شد، مادرش عاصفه و پدرش علیقلی در ۲۰ سالگی اش فوت کردند. دو برادر شادمهر عقیلی هم بـه ترتیب یکی در حین خدمت سربازی، یکی در زلزله رودبار ۱۳۶۹ و دیگری درسال ۱۳۹۲ فوت کرده اند.

 


مطالب مشابه: شادمهر عقیلی در کنار همسر و دخترش «عکس»


 

تحصیلات شادمهر عقیلی

تحصیلات شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی تا هنرستان موسیقی تحصیل کرد سپس وارد آهنگسازی موسیقی بی کلام شد و از سال ۱۳۷۷ با آلبوم «مسافر» سرزبان ها افتاد و حالا سالهاست در آمریکا زندگی میکند و تشکیل خانواده داده اسـت.

 

کودکی شادمهر عقیلی

کودکی شادمهر عقیلی

از کودکی با ساز زدن برادرش بـه موسیقی علاقمند شد اما به‌صورت جدی درسال ۱۳۶۷ وقتی ۱۶ ساله بود با نواختن پیانو فعالیت خودرا شروع کرد. سپس وارد هنرستان شد و یادگیری ساز ترومپت و ویولن را آغاز کرد و سپس بـه تنهایی بدون این کـه کسی بـه او یاد دهد نواختن سنتور را نیز کامل یاد گرفت.

 

کار نوازندگی شادمهر عقیلی در ایران

کار نوازندگی شادمهر عقیلی در ایران

از سال ۱۳۶۹ کـه ۱۸ ساله بود به عنوان نوازنده در موقعه اي کـه در ایران بود با چند نفر از دوستانش یک گروه موسیقی تشکیل داد تا بتوانند برای اجرا و کسب درآمد بـه کشور های عربی بروند اما بعد از دو سال بـه نتیجه اي نرسید تا این کـه سال ۱۳۷۰ درگیر خدمت سربازی شد کـه البته خودرا معاف کرد.

 

اولین آلبوم شادمهر عقیلی در ایران

اولین آلبوم شادمهر عقیلی در ایران

سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۵ ساله بود به عنوان آهنگساز شروع بـه ساخت قطعات بی کلامی بنام «معبود» ؛ «فصل آشنایی» و «گل گندم» کرد کـه بعداً تبدیل بـه آلبوم بهار من شد. در ان زمان وقتی کـه در ایران بود این آلبوم را ۸۰۰ هزار تومان بـه شرکت طنین فروخت تا این کـه مدتی بعد به عنوان آهنگساز وارد صدا و سیما شد.

 

به شهرت رسیدن شادمهر عقیلی در ایران

به شهرت رسیدن شادمهر عقیلی در ایران

مدتی با علیرضا عصار وارد همکاری شد تا این کـه تصمیم گرفت خودش بخواند کـه بعد از چند ماه تلاش آلبوم «مسافر» را درسال ۱۳۷۷ در 26 سالگی منتشر کرد. او همچنین سال بعدش یعنی درسال 1378 سوم آلبوم خود بنام «دهاتی» را منتشر کرد. این آلبوم پر فروش ترین آلبوم تاریخ تا قبل از انقلاب 57 شده بود. CD و کاست این آلبوم در ان زمان بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش کرد

 

ورود شادمهر عقیلی به بازیگری

ورود شادمهر عقیلی به بازیگری

سال ۱۳۷۹ در فیلم سینمایی «پر پرواز» بـه کارگردانی خسرو معصومی درکنار چهر هایي چون مرجان شیرمحمدی، زیبا بروفه و شهلا ناظریان نقش یک خواننده فرزند شهید را بازی کرد کـه مجوز انتشار آثارش صادر نمیشود کـه بـه همین دلیل قصد مهاجرت داشت.

 

آلبوم پرپرواز شادمهر عقیلی

آلبوم پرپرواز شادمهر عقیلی

او بر روی موسقی فیلم پر پرواز بسیار کار کرده بودو چند ماه بعد با اضافه کردن چند قطعه دیگر آلبومی بنام «پر پرواز» را انتشار داد کـه قطعه مشهور ان موزیک بنام «یه پنجره یه قفس» مشهور شد. گفته می شد پایان بندی فیلم پرپرواز نوعی تهدید از سوی شادمهر بوده کـه اگر فشارها بر روی من بیشتر شود من از ایران می‌روم کـه اینطورهم شد.

 

مهاجرت شادمهر عقیلی

مهاجرت شادمهر عقیلی

در نهایت شادمهر عقیلی خواننده مشهور موسیقی پاپ ایران، سال ۱۳۸۱ وقتی ۳۰ ساله بود تمام زندگی اش را جمع کرد و برای همیشه ایران را ترک کرد و بـه کانادا رفت و سپس بـه آمریکا رفت و چند ماه بعد آلبوم «خیالی نیست» را آنجا منتشر کرد.

 


مطالب مشابه: شادمهر عقیلی در راه بازگشت به ایران


 

حواشی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری

حواشی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری

با انتشار فیلم و عکس عاشقانه شادمهر و ژینا کلانتری بازیگر ایرانی در زمانی کـه در ایران حضور داشت همه ی را بـه این باور رساند کـه قرار اسـت این دو با یک دیگر ازدواج کنند. اما با مهاجرت شادمهر عقیلی این خیال ها پایان یافت.

 

این عشق چنان مستحکم بود کـه شادمهر موزیک «ژینا گل من» را برای خانم کلانتری خواند و حتی تا قبل از ازدواج هر کدام حلقه هاي‌ نامزدی نیز در دستانشان دیده می شد اما بعد از مهاجرت همه ی چیز بـه هم خورد و این عشق پایان یافت.

 

حواشی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری در روز تولد ژینا

حواشی شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری در روز تولد ژینا

درسال 1402 در روز تولد ژینا کلانتری، شادمهر عقیلی در صفحه ي اینستاگرام خود ویدیو اي از ویولن زدن خود و خواندن موزیک بی احساس منتشر کرده بود کـه بر روی ویولن عدد 58 کـه تاریخ تولد ژینا اسـت نوشته بودو روز بعدش ژینا کلانتری در صفحه ي اینستاگرام خود ویدیو اي از خود با لباس عروس و موزیک ژینا گل من منتشر کرده بود کـه شایعات زیادی را پر رنگ کرد.

 

پایان دادن شادمهر عقیلی به شایعات

پایان دادن شادمهر عقیلی به شایعات

پس از حواشی اي کـه از انتشار ویدیوی ویولون زدن شادمهر عقیلی با ویولنی کـه بر روی ان عدد 58 عدد تاریخ تولد ژینا بود بـه وجود آمده بود. شادمهر عقیلی گفت کـه عدد ۵۸ ربطی بـه سن تولد ژینا کلانتری نداشته و این عدد شانس او بر اساس یکسری متد روانشناسی می‌باشد. سپس او در نخستین کنسرت رسمی خود بعد از این شایعات با معرفی همسر خود بـه حضار وی را در آغوش کشید.

 

سایت قمار شادمهر عقیلی

سایت قمار شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی ۵ آذر ۱۳۹۹ با انتشار کلیپ ویدیوی موزیک بارون با حضور ریحانه پارسا، بازیگری کـه به تازگی از ایران مهاجرت و کشف حجاب کرده بشدت جنجالی شد. چند روزبعد از جنجال با ریحانه پارسا، شادمهر از سایت شرطبندی خود رونمایی کرد و مثل پویان مختاری و دنیا جهانبخت وارد حیطه کسب درآمد از سایت هاي‌ قمار نموند کـه همان‌ گونه ادامه دارد.

 

ازدواج شادمهر عقیلی

ازدواج شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۹ ساله بود با یک دختر فیلیپینی بنام ملیسا میامسا ازدواج کرد کـه ثمره این زندگی یک دختر بنام «ملینا» می باشد. ملیسا در یکی از ویدیوهای شادمهر بـه عنوان رقصنده حضور داشته اسـت کـه باعث دوستی انها شد ودر نتیجه باهم ازدواج کردند.

 

بیوگرافی ملیسا همسر شادمهر عقیلی

بیوگرافی ملیسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میامسا فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه از دانشگاه سن دیه گو می‌باشد کـه در ایالت کالیفرنیا بـه دنیا آمده ودر کار طراحی مرواریدهای فیلیپینی می‌باشد.

 


مطالب مشابه: تصویری از شادمهر عقیلی و همسرش در یک عروسی


 

در پایان

امیدواریم از این مطلب از مجله تالاب کـه در مورد زندگی شادمهر عقیلی خواننده مشهور ایرانی بود لذت برده باشید. البته بـه این اشاره کنیم کـه  شادمهر عقیلی با انتشار سایت قمار خود محبوبیتش را در میان مردم کمرنگ تر کرده اسـت.

جدیدترین مطالب سایت