بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

سریال جدید «سرگیجه» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی مهدی بدرلو یکی از تازه ترین سریال هاست کـه به تازگی در شبکه نمایش خانگی پخش شده اسـت.

 

موضوع سریال سرگیجه چیست؟

در خلاصه‌ي داستان این سریال آمده اسـت کـه « پیمان بعد از یک سوءتفاهم خانوادگی با کامران درگیر میشود. گمان‌ها به این سمت میرود کـه پیمان کامران را کشته اسـت ماجرایی کـه شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود…» کـه به نظر می‌رسد با قصه‌اي معمایی و پلیسی روبه‌رو هستیم؛ ژانری کـه به همان اندازه کـه بین مخاطبان محبوب و جذاب اسـت، کمبودش نیز در سریال‌سازی ایران احساس میشود.

 

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های ایرانی «کمدی، عاشقانه، درام…»

 

خلاصه سریال سرگیجه چیست؟

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

داستان سریال سرگیجه درباره مردی به نام پیمان اسـت کـه از مشکلات روانی رنج میبرد و فردی عصبی و پرخاشگر اسـت با این حال درکنار همسر و فرزندش زندگی به ظاهر خوبی دارد اما وقتی از قرار ملاقات دوست صمیمی اش به نام کامران و همسرش دریک رستوران مطلع میشود به آنجا میرود، با کارمان درگیر می شود و قتلی اتفاق میوفتد. حالا همه ی ي ي شواهد علیه پیمان اسـت و حتی ما نیز دیده ایم کـه او بود کـه دوستش را هل داد اما فرجام پیمان چه خواهد شد و چه ماجراهایی در پشت پرده وجوددارد؟

 

معرفی بازیگران سریال سرگیجه

یکی از ویژگی هاي‌‌ این سریال جدید حضور بازگیران مطرح در ان اسـت. حامد بهداد، رعنا آزادی ور، هومن سیدی، هادی حجازی فر، علی عمرانی، مهراوه شریفی نیا، پیام دهکردی، ژرژ هاشم زاده، فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی، شبنم مقدمی، میلاد معیری و شایسته سجادی دراین سریال بازی کرده اند.

 

بیشتر بخوانید: سریال های پرمخاطب سال | از سریال زوج و فرد تا سریال نون. خ

 

کارگردان و نویسنده سریال سرگیجه کیست؟

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

بهرنگ توفیقی کارگردان سریال نمایش خانگی آقازاده پس از ساخت چند اثر تلویزیونی، با سریال سرگیجه به شبکه نمایش خانگی برگشت تا یک سریال موفق دیگر در کارنامه خود ثبت کند.

 

به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده اسـت. این سریال کـه در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یکباره آغاز به پخش کرد.

 

زمان پخش سریال سرگیجه

سریال ایرانی سرگیجه هفته اي یک‌بار، دوشنبه ها از طریق نماوا منتشر میشود. ساعت پخش ان نیز 8 شب اسـت و شـما میتوانید به تماشای این درام رازآلود و پرمعما باشید.

 

سریال سرگیجه چند قسمت است؟

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

بهرنگ توفیقی بعد از تجربه هاي‌‌ بسیار موفق در سریال سازی چه در تلویزیون و چه در شبکه نمایش خانگی اینبار سریال سرگیجه را کارگردانی کرده، مجموعه اي کـه مهدی بدرلو تهیه کنندگی ان را برعهده دارد. این سریال ایرانی در 20 قسمت ساخته شده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: سریال های جدید تلویزیونی | سریال جدید نوروزی

 

بیوگرافی بازیگران اصلی سریال سرگیجه

حامد بهداد

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

حامد بهداد بازیگر و نوازنده، متولد 26 آبان 1352 در مشهد اسـت. حامد بهداد در تهران به دنیا آمده اما بخاطر شرایط شغلی پدرش، بزرگ شده شهر نیشابور می‌باشد و به شدت به خراسان و مردمش تعصب دارد.

 

فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد تهران می‌باشد کـه از یک شرکت تبلیغاتی شروع به کار کرد و با کمک رامبد جوان وارد بازیگری شد. نخستین بار درسال 1361 وقتی 9 ساله بود یکبار بازی در تئاتر را تجربه کرد.

 

شهرت بهداد اما از سال 1382 با فیلم «بوتیکم حمید نعمت الله شروع شد کـه با محمدرضا گلزار، گلشیفته فراهانی و رضا رویگری همبازی بود. بهداد در عرصه دوبله انیمیشن و مستند نیز تجربه هاي‌‌ موفقی داشته اسـت.

 

رعنا آزادی ور

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

رعنا آزادی ور بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 17 فروردین 1362 در تهران اسـت. دوره دیده بازیگری از موسسه کارنامه میباشد . درسال 1382 از کلاس بازیگری به فیلم «مارمولک» کمال تبریزی معرفی شد ودر نقش فائزه کنار پرویز پرستویی تجربه بسیار موفق را بدست آورد.

 

رعنا آزادی ور سال 1400 با سریال «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان ودر کنار جواد عزتی در نقش «سمیرا» به شدت درخشید. رعنا آزادی ور در تاریخ 29 آبان 1399 با بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون، مهدی پاکدل ازدواج کرد.

 

هومن سیدی

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

هومن سیدی بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس، متولد 8 آذر 1359 در رشت اسـت. او فرزند دوم یک خانواده رشتی با چهار فرزند اسـت کـه دو برادرش «حامد» و «هامون» و خواهرش «هیلدا» نام دارد. مادرش بازنشسته نیروی دریایی و پدرش بازنشسته بانک کشاورزی اسـت.

 

هوم سیدی فازغ التحصیل دیپلم گرافیک می‌باشد. سیدی سال 1383 وقتی 24 ساله بود در تست کمال تبریزی قبول شد ودر فیلم «یک تکه نان» به کارگردانی وی، نخستین تجربه بازیگری خودرا بدست آورد. شروع شهرت هومن با فیلم «پابرهنه در بهشت» به کارگردانی بهرام توکلی درسال 1384 بود.

 

هومن سیدی سال 1386 در قامت کارگردان فیلم کوتاه «35 متری سطح آب» و «دندان آبی» را ساخت.

 

هومن سیدی سال 1385 در 26 سالگی با آزاده صمدی بازیگر 28 ساله ازدواج کرد تا این‌که سال 1392 پس از هفت سال زندگی مشترک از هم طلاق گرفتند. هومن سیدی سال 1393 برای بار دوم با خانم بیتا اصلانی در سکوت ازدواج کرد کـه خبر ان پاییز 1396 با تبریک حامد بهداد برای به دنیا آمدن دخترش نیل رسانه اي شد

 

هادی حجازی فر

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

هادی حجازی فر بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 31 خرداد 1355 در خوی اسـت. از سال 1370 وقتی 15 ساله بود در شهر تورک نشین «خوی» در استان آذربایجان غربی فعالیت هنری خودرا با تئاتر دانش‌ آموزی در مدرسه شروع کردند.

 

با این‌که فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایس عروسکی دانشگاه تهران اسـت. حجازی فر بعد از چندین سال تجربه تئاتر نخستین بار درسال 1382 وقتی 27 ساله بود در فیلم سینمایی «مزرعه پدری» به کارگردانی رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت.

 

حجازی فرد درسال 1391 مجموعه 13 قسمتی «کرکره» را برای تلویزیون کارگردانی کرد و خود در قامت بازیگر سال 1396 با سریال «نفس» وارد قاب تلویزیون شد.

 

هادی حجازی فر سالهاست ازدواج کرده و این زندگی موفق زناشویی ثمره اش یک فرزند پسر بنام «هامون» میباشد.

 

مهراوه شریفی نیا

بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 29 فروردین 1360 در تهران اسـت. مهراوه شریفی نیا نخستین فرزند محمدرضا شریفی نیا «اصالتا تهرانی» و آزیتا حاجیان «اصالتا ملایری» میباشد کـه هردو بازیگر می باشند. تنها یک خواهر کوچک تر بنام ملکیا دارد کـه او هم بازیگر اسـت و پدر و مادرش درسال 1388 هز هم طلاق گرفتند.

 

فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه هنر میباشد. به لطف پدر و مادرش از سال 1368 وقتی 8 ساله بود با فیلم «دزد عکروسکها» درکنار مادرش شروع کرد. سال 1387 با سریال «روز حسرت» دیده شد و سال 89 در سریال شبکه «قلب یخی» به شهرت رسید و سال 1391 حضور موفقی در سریال «خدانگهدار بچه» داشت.

 

مهراوه شریفی نیا مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده اسـت.

جدیدترین مطالب سایت