بیوگرافی بازیگران سریال سایه باز + سریال سایه باز چند قسمت است؟

بیوگرافی بازیگران سریال سایه باز + سریال سایه باز چند قسمت است؟

سریال سایه باز بـه کارگردانی ؛ نویسندگی و تهیه کنندگی علی یاور محصول مشترک کشور ایران و ترکیه درسال 1402 اسـت. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه جزئیات بیشتری از این سریال و بازیگران ان خواهیم پرداخت.

 

نقد و بررسی سریال سایه باز

این سریال بـه کارگردانی نویسندگی و تهیه‌ کنندگی علی یاور محصول سال 1402 در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی اسـت.این سریال بـه زودی از شبکه خانگی در پلتفرم آپرا پخش می شود و قطعا مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار می‌گیرید.این سریال در ایران و ترکیه فیلم برداری شده اسـت. سریال سایه باز، بـه تازگی در نمایش خانگی منتشر شده اسـت و بازیگرانی هم چون مهدی هاشمی و شقایق فراهانی در ان ایفای نقش می کنند.

 

خلاصه داستان سریال سایه باز

خلاصه داستان سریال سایه باز

داستان سایه باز درباره مردی بـه نام برزو شمس یک تاجر و برج‌ساز موفق اسـت کـه بـه تازگی صاحب نوه‌اي شده و ظاهرا شادی او تکمیل شده اما درست در شب نام‌گذاری نوه او، شاهد حضور یک باره دوست صمیمی برزو پس از سالها هستیم کـه زندگی مرد را دستخوش تغییرات بزرگی میکند و وی را در دنیایی از معما‌ها و رازها سرگردان رها میکند…

 

در خلاصه‌ي داستان این سریال آمده اسـت: «برزو شمس، تاجر و برج‌ساز موفق، در شب جشن نام‌گذاری تنها نوه‌اش با دوست قدیمی خود روبه‌رو می شود. حال این ملاقات زندگی گذشته برزو را برملا کرده و باعث دگرگونی زندگی وی میشود»

 


مطالب مشابه: سریال نیسان آبی 2 چه زمانی پخش می شود؟


 

سریال سایه باز چند قسمت است؟

سریال سایه باز چند قسمت است؟

سریال باز دارای ژانر درام معمایی و اجتماعی بوده و تعداد قسمت‌هاي‌ ان 12 تا 15 قسمت 45 دقیقه‌اي خواهد بود. سریال سایه باز در کشور ایران و ترکیه فیلم برداری شده اسـت و الان در حال پخش در شبکه نمایش خانگی می باشد.

 

سریال سایه باز کی پخش میشود؟

سریال سایه باز کی پخش میشود؟

این سریال از 19 مهر 1402 عرضه شده اسـت. سریال سایه باز چهارشنبه هر هفته ساعت 8 شب پخش می شود.

 

بازیگران سریال سایه باز با عکس و بیوگرافی

سایه باز نامی اسـت کـه از سوی عوامل این سریال انتخاب شده اسـت، درسال 1402 این سریال نخستین قسمت خودرا پخش کرد. دراین مجموعه تلویزیونی هنرمندانی هم چون سام قریبیان، مهدی هاشمی، شبنم قلی خانی، شکیب شجره، فاطمه گودرزی، شاهد احمدلو، همایون ارشادی، شقایق فراهانی، نازلی رجب پور، افسانه ناصری، نیما شعبان نژاد ایفای نقش می کنند.

 

مهدی هاشمی

مهدی هاشمی

مهدی هاشمی متولد 16 آذر 1325 در لنگرود گیلان ؛ فارغ التحصیل لیسانس هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران می باشد کـه قبل از انقلاب با تئاتر کارش را شروع کرد. سال 1358 یک سال بعد از انقلاب با فیلم زنده باد جلوی دوربین رفت و سال 1372 با فیلم همسر بـه شهرت رسید و نامزد سیمرغ بلورین شود. چند سالیست با مهنوش صادقی ازدواج کرده اسـت و اگر فرصتی کند سعی می کند بـه دل طبیعت بزند.

 

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی

شقایق فراهانی متولد 2 مرداد 1351 در تهران ،فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد کـه از تئاتر فعالیت خودرا شروع کرد. سال 1375 وقتی کـه 24 ساله بود با فیلم «لیلا» جلوی دوربین رفت و سال 1379 وقتی 28 ساله بود با حضور در فیلم «چتری برای دو نفر» درخشید. او سال 1369 زمانی کـه دختر 19 ساله اي بود با همسر خود آقای حسامی ازدواج کرد و سوسن تسلیمی از الگوهای بازیگریش اسـت.

 

همایون ارشادی

همایون ارشادی

همایون ارشادی متولد 5 فروردین 1326 در اصفهان، فارغ التحصیل لیسانس معماری از دانشگاه ایتالیا می باشد، با سریال بگذار آفتاب برآید سال 1377 جلوی دوربین رفت. سال 1378 با فیلم طعم گیلاس درخشید و سالهاست ازدواج کرده و یک دختر و یک پسر دارد و تا بـه حال هیچ کلاس بازیگری نرفته اسـت.

 

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران ؛ فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس تئاتر گرایش طراحی صحنه در ایران و فوق لیسانس کارگردانی فیلم از استرالیا می باشد. با فیلم «مریم مقدس» درسال 1379 جلوی دوربین رفت و سال 1384 با سریال «نخستین شب آرامش» بـه شهرت رسید ودر سال 1386 وقتی 30 ساله بود با همسرش آقای رضا ازدواج کرده کـه ثمره این زندگی یک دختر بنام شانا می باشد.

 

شکیب شجره

شکیب شجره

شکیب شجره متولد 1 شهریور 1368 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس فیزیک نظری از دانشگاه علوم و تحقیقات و فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه wollongong استرالیا می باشد. از تئاتر شروع کرده اسـت و نخستین بار درسال 98 با سریال هیولا جلوی دوربین رفت و سال 97 با فیلم خوب، بد جلف شناخته شد و هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او بـه مدت 5 سال اسـت زیر نظر پزشک لوریس هویان موسیقیدان ارمنی دوره هاي‌ آواز و ویس را گذراند.

 


مطالب مشابه: ساعت پخش سریال داوینچیز + بیوگرافی بازیگران سریال داوینچیز


 

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد متولد 21 اردیبهشت 1366 در کشور آلمان، فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر می باشد کـه با تئاتر شروع کرد ودر «خندوانه» با نقش بایرام بـه شهرت رسید. سال 97 با سریال «هیولا» وارد عرصه بازیگری شد و همان سال در سریال رهایم نکن دیده شد و فردی جدی، شوخ طبع اسـت.

 

نازلی رجب پور

نازلی رجب پور

نازلی رجب پور متولد 18 شهریور 1368 در تهران، کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی تهران می باشد و سال 1390 با تله فیلم هاي‌ “سرزمین فصلهای گرم جلوی دوربین رفت. او با سریال سریال “ستایش 2” درسال 1392 در نقش لیلا بـه شهرت رسید و همچنین بـه موسیقی کلاسیک ایران و نقاشی نیز علاقه دارد.

 

محمد نادری

محمد نادری

محمد نادری متولد 10 تیر 1357 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش گرایش کارگردانی از دانشگاه سوره و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. سال 1394 در نخستین کار بازیگریش با سریال شمعدونی بـه شهرت رسید سال 1394 در سریال معمای شاه نیز بازی کرد و از مرگ، بـه ویژه مردن در تنهایی می‌ ترسد. علاقه زیادی بـه شب بیداری دارد و از طرفدران شدید پرسپولیس اسـت.

 

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو

شاهد احمدلو متولد 8 آذر 1353 در تهران ؛ تحصیلکرده رشته گرافیک در هنرستان و لیسانس رشته نقاشی از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد می باشد کـه با تئاتر شروع کرد. سال 1366 وقتی 13 ساله بود با فیلم سرب در نقش کودک جلوی دوربین رفت ودر سال 1372 با مجموعه پاییز بلند وارد قاب تلویزیون شد. تیر ماه 1396 در 43 سالگی ازدواج کرد وصاحب یک دختر اسـت و یک پلی استیشن باز حرفه اي می باشد.

 

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی متولد 19 تیر 1342 در تهران ؛ فارغ التحصیل دیپلم رشته اقتصاد می باشد کـه از تئاتر شروع کرد و سال 1367 نخستین بار در سریال گالش هاي‌ مادر بزرگ جلوی دوربین رفت. او سپس سال 1380 در 38 سالگی با سریال دردسر والدین بـه شهرت رسید و سال 1361 با عبدالرضا گنجی کارگردان ازدواج کرده کـه ثمره این ازدواج یک دختر بنام آوا و یک پسر بنام پویان اسـت.

 

سام قریبیان

سام قریبیان

سام قریبیان متولد 13 دی 1358 در نیویورک آمریکا ؛ فارغ التحصیل لیسانس کارگردانی و فوق لیسانس مدیریت و اقتصاد سینما از دانشگاه ایالت کالیفرنیا می باشد. نخستین بار درسال 1364 وقتی 7 ساله بود با فیلم گرد باد جلوی دوربین رفت و سال 1394 با سریال تنهایی لیلا دیده شد. می‌گوید بازیگری هدفش نیست و علاوه بر بازیگری در زمینه فیلم نامه نویسی و کارگردانی هم فعالیت دارد.

 

اسرافیل علمداری

اسرافیل علمداری

اسرافیل علمداری متولد مرداد 1342 در تهران،کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1375 با فیلم سرعت جلوی دوربین رفت. او با نقش رودامون در سریال یوسف پیامبر درسال 1387 بـه شهرت رسید. هم‌اکنون مدیریت فیلم و سریال مرکز سیمای استانها را بـه عهده دارد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی نیز فعالیت میکند.

 

افسانه ناصری

افسانه ناصری

افسانه ناصری متولد 1339 در تهران،دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی اسـت و سال 1374 با سریال گروه نجات جلوی دوربین رفت و سال 1378 با سریال مریم مقدس شناخته شد. به جز بازیگری گویندگی کرده و تجربه چندین اجرا در تلویزیون را نیز دارد و دهه شصت ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر اسـت و بـه موسیقی و شعر علاقه مند اسـت.

 

بابک نوری

بابک نوری

بابک نوری متولد 16 اسفند 1352 در تهران،فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری بوده کـه با فیلم باد سرخ درسال 1366 جلوی دوربین رفت. سال 1381 با سریال کلانتر 1 شناخته شد و علاوه بر چند فیلم کوتاه و مستند و نماهنگ، دو فیلم بلند سینمایی را نیز کارگردانی کرده‌ اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال زخم کاری 2 + خلاصه داستان سریال زخم کاری 2


 

در پایان

این سریال نخستین تجربه کارگردانی علی یاور در شبکه نمایش خانگی نیز محسوب می شود او کـه پیش از این عمده فعالیت خودرا در زمینه کارگردانی بـه ساخت فیلم ادامه داده اسـت تاکنون فیلم هاي‌ موفق سم پاشی و سینما خر « مشمشه » را در ایران تولید نموده اسـت.

جدیدترین مطالب سایت