بیوگرافی بازیگران سریال شریک جرم + سریال شریک جرم چند قسمت است؟

بیوگرافی بازیگران سریال شریک جرم + سریال شریک جرم چند قسمت است؟

کارگردان سریال پربیننده خسوف اینبار دوباره سراغ ماجرای معمایی و عاشقانه رفته و بـه همراه برخی از بازیگران سریالش اینبار بـه سراغ شریک جرم رفته اسـت. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب عکسها و بیوگرافی بازیگران سریال شریک جرم و زمان پخش را در پرشین وی مشاهده کنید.

 

نقد و بررسی سریال شریک جرم

سریال “شریک جرم”؛ یک مجموعه نمایشی درام معمایی-جنایی بـه کارگردانی مازیار میری و بـه نویسندگی امیر عربی و تهیه‌کنندگی همایون اسعدیان اسـت کـه درسال 1402 تولید و ساخته شد ودر آذر ماه همان سال از شبکه نمایش خانگی ایران در نماوا پخش شد. سریال جدید شریک جرم در قالب مینی سریال ساخته شده، یک داستان جنایی جذاب، متفاوت و هیجان‌انگیز اسـت. این سریال رنج سنی دارد و تماشای ان برای کودکان زیر 12 سال ممنوع اسـت.

 

تهیه کنندگی این اثر بر عهده همایون اسعدیان بوده و بازیگران مطرح و سرشناسی در ان ایفای نقش کردند. اکثر بازیگران اصلی سریال شریک جرم از بازیگران جوان و تئاتری می باشند. همایون اسعدیان و مازیار میری پیش از این با سریال عاشقانه و جذاب خسوف، همکاری موفقی با نماوا داشته‌اند.

 


مطالب مشابه: بهترین سریال های خارجی دهه 60 تلویزیون «عکس»


 

خلاصه سریال شریک جرم

خلاصه سریال شریک جرم

خلاصه سریال شریک جرم حول محور یک خانم وکیل خوش‌نام و حرفه‌اي بـه نام میترا می‌ گردد کـه یک روز طی حادثه‌ اي جرمی در محل کارش رخ می‌ دهد. او کـه موقعیت شغلی‌ اش بـه خطر افتاده باید خودش را تبرعه کند و بـه همین دلیل دست بـه تحقیقاتی درباره یکی از موکلان خود میزند. رفته رفته او با رازهای تاریکی روبه‌رو میشود ودر می‌ یابد کـه چقدر همه ی چیز در هم تنیده و حال آینده شغلی او نیز در خطر اسـت.

 

زمان پخش شریک جرم

ژانر سریال شریک جرم درام، رازآلود و جنایی اسـت. هنوز تاریخ پخش دقیقی برای این اثر اعلام نشده اما احتمالا تا هفته اول آذر ماه 1402 شاهد پخش سریال در‌ نماوا باشیم.

 

تعداد قسمت های سریال شریک جرم

تعداد قسمت های سریال شریک جرم

درباره تعداد قسمت هاي‌ سریال شریک جرم نیز باید بگوییم ابتدا گفته شد کـه سریال در قالب مینی سریال اسـت اما سپس طبق آخرین اخبار باید بگوییم احتمالا این مجموعه 15 تا 20 قسمت 50 دقیقه‌ اي باشد.‌ هم چنین رده بندی سنی ان 12 سال اعلام شده اسـت.

 

سریال شریک جرم از کدام پلتفرم پخش میشود؟

سریال شریک جرم از کدام پلتفرم پخش میشود؟

سریال شریک جرم هر هفته و بـه صورت اختصاصی از پلتفرم نماوا پخش میشود.

 

بازیگران سریال شریک جرم

در سریال شریک جرم علاوه بر نقش‌آفرینی بازیگرانی کـه در ابتدای مقاله نام بردیم، چهره‌هاي‌ سرشناسی هم چون علی مصفا، بهناز جعفری، وحید آقاپور، محمد امین شعرباف، علیرضا ثانی‌فر، المیرا دهقانی، علیرضا ثانی فر، مهتاب ثروتی و محمدرضا مالکی نیز ایفای نقش می کنند.

 

سارا بهرامی

سارا بهرامی

سارا بهرامی متولد 2 بهمن 1361 در اصفهان ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن مازندران می باشد کـه سال 1388 در 27سالگی با فیلم «آینه هاي‌ روبه‌رو» جلوی دوربین رفت. او سال 1396 با فیلم «دارکوب» درخشید و علاقه زیادی بـه همکاری با اصغر فرهادی دارد و عاشق رمان و کتاب اسـت.

 

علیرضا ثانی‌ فر

علیرضا ثانی‌ فر

علیرضا ثانی فر متولد 1 فروردین 1351 در تهران، فارغ ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر بوده و سال 1364 در 13 سالگی با فیلم مرگ گرگ‌ ها جلوی دوربین رفت. با سریال شن هاي‌ کف رودخانه درسال 1376 وارد قاب تلویزیون شد و علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی و گویندگی هم فعالیت دارد.

 

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی متولد 13 دی 1359 در تهران، فارغ‌التحصیل از آکادمی تئاتر بوده کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1381 با سریال نو عروس جلوی دوربین رفت و با سریال لحظه گرگ و میش درسال 1397 دیده شد ودر خندوانه هم تجربه اجرای کمدی دارد.

 

محمد امین شعرباف

محمد امین شعرباف

محمد امین شعرباف متولد 10 خرداد 1369؛ بازیگر اسـت. فعالیت خودرا ابتدا با تئاتر شروع کرد و با سریال قورباغه در نقش سروش سال 1398 جلوی دوربین رفت و درخشید و سپس سال 1400 در سریال نوبت لیلی بازی کرد. مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده و بـه شعر علاقه دارد و گاه چند سطری هم مینویسد

 

المیر دهقانی

المیر دهقانی

المیرا دهقانی متولد 5 شهریور 1370 در شیراز، فوق لیسانس رشته صنایع غذایی در تهران می‌باشد کـه از تئاتر شروع کرد. درسال 1393 با سریال همه ی چیز آن جاست جلوی دوربین رفت و سال ۱۳۹۷ با سریال لحظه گرگ و میش در نقش یاسمن بـه شهرت رسید. بـه ورزش هاي‌ اسکیت ؛ دو می‌دانی ؛ والیبال علاقه دارد و اولویتش تئاتر و سینماست.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال پیکی بلایندرز + سریال پیکی بلایندرز چند فصل دارد؟


 

سجاد بابایی

سجاد بابایی

سجاد بابایی متولد 19 اردیبهشت 1372 در تهران ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینماست کـه از تئاتر شروع کرد. درسال 1395 با فیلم کوتاه «جنایات» جلوی دوربین رفت و با مجموعه «خسوف» سال 1400 بـه شهرت رسید و هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 

مهتاب ثروتی

مهتاب ثروتی

مهتاب ثروتی متولد 2 بهمن 1370 در تهران ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته عکاسی می‌باشد کـه از عکاسی در پشت صحته شروع کرد سپس به عنوان بازیگر وارد تئاتر شد. سال 1394 با سریال کیمیا جلوی دوربین رفت و سال 1396 با سریال «در جستجوی آرامش» حضور موفقی داشت. مهم ترین دغدغه اش تاثیر گذاشتن در فضای کنونی جامعه اسـت و هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد و بـه موسیقی علاقه دارد.

 

علی مصفا

علی مصفا

علی مصفا متولد 11 آذر 1345 در تهران ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران از دانشگاه تهران می باشد کـه سال 1370 وقتی 25 ساله بود با فیلم «امید» جلوی دوربین رفت. شهرت او با سریال «کیف انگلیسی» درسال 1387 شروع شد ودر سال 1377 وقتی 32 ساله بود با لیلا حاتمی بازیگر 26 ساله ازدواج کرد و ثمره این زندگی موفق هنری یک پسر بنام مانی و یک دختر بنام عسل می‌باشد

 

بهناز جعفری

بهناز جعفری

بهناز جعفری متولد 25 مرداد 1353 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد می باشد کـه از تئاتر شروع کرد و سال 1373 با فیلم روسری آبی جلوی دوربین رفت. سال 1380 با سریال خاک سرخ بـه شهرت رسید و هنوز مجرد بوده و عاشق نقش منفی اسـت.

 

وحید آقاپور

وحید آقاپور

وحید آقاپور متولد 12 خرداد 1357 در شهر ری، فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی نمایش از دانشکده سینما تئاتر می باشد و فعالیت خودرا از تئاتر شروع کرد. نخستین بار درسال 1387 در 30 سالگی با تله فیلم خوشبختی جلوی دوربین رفت و شهرت او با سریال لحظه گرگ و میش در زمستان 97 شروع شد. درسال 1382 وقتی 25 ساله بود با مریم داننده بازیگر تئاتر ازدواج کرد و بعد از شروع بازیگری در نمایش عروسکی هم فعالیت داشت.

 

امیر شاه علی

امیر شاه علی

امیر شاه علی در ایران بازیگر اسـت و با سریال آرام می گیریم سال 1395 جلوی دوربین رفت ودر اسامی بازیگران سریال شریک جرم قرار دارد.

 

عوامل سریال شریک جرم

عوامل سریال شریک جرم

 • کارگردان:مازیار میری
 • نویسنده:امیر عربی
 • تهیه‌کننده:همایون اسعدیان
 • مدیر تصویربرداری:مسعود امیری تیرانی
 • طراح صحنه و لباس:شیوا رشیدیان
 • موسیقی:کارن همایونفر
 • تدوین:سیاوش کردجان
 • طراح گریم:مهرداد میرکیانی
 • صدابردار:ساسان نخعی
 • صداگذار:زهره علی اکبری
 • سرپرست گروه کارگردانی و مدیر برنامه ریزی:مانفرد اسماعیلی
 • دستیار اول کارگردان:ارشیا بجوشین

 


مطالب مشابه: داستان سریال بریکینگ بد چیست ؟+ بازیگران سریال بریکینگ بد


 

در پایان

سریال شریک جرم کـه در آغاز خواب خرگوش نام داشت، با تغییر نام بـه شریک جرم از یکشنبه 12 آذر ماه 1402 از پلتفرم نماوا منتشر میشود. داستان این مجموعه بـه قلم امیر عربی بـه نگارش درآمده اسـت و همایون اسعدیان تهیه کنندگی سریال جنایی، درام، خانوادگی و معمایی شریک جرم را برعهده دارد.

جدیدترین مطالب سایت