تلخ ترین اتفاقات در حین فیلمبرداری فیلم های سینمایی

تلخ ترین اتفاقات در حین فیلمبرداری فیلم های سینمایی

صحنه فیلم برداری مخصوصاً در فیلم هاي‌ اکشن میتواند پر از اتفاقاتِ مختلف باشد و همه ی را شوکه کند. حتی بسیاری از بازیگران و عوامل فیلم در طول فیلم برداری جان خودرا از دست داده اند. دراین قسمت از مجله تالاب تلخ ترینِ این اتفاقات در صحنه فیلم برداری در کل دنیا را بـه شـما معرفی می کنیم کـه احتمالاً از ان ها حیرت زده میشوید.

 

اتفاقات عجیبی که سر صحنه برخی فیلم‌ها افتاده

اگر از ان‌دسته از علاقمندان سینما باشید کـه حواشی ساخت فیلم‌ها را دنبال میکنید، حتماً آگاه هستید کـه در جریان ساخت بسیاری از فیلم‌ها اتفاق‌هاي‌ عجیب و بعضا باورنکردنی می‌افتد. داستانِ این مقاله همین اتفاقاتِ پیش‌بینی نشده اسـت کـه برای بازیگران یا عوامل ودر حین ساخت این فیلم‌ها افتاده اسـت. باهم 10 اتفاق عجیب کـه در جریان ساخت 10 فیلم معروف و محبوب افتاده اسـت را مرور می کنیم.

 


مطالب مشابه: اتفاقات ترسناک که در پشت صحنه فیلم های ترسناک رخ داده است


 

فیلم سینمایی سرقت در 60 ثانیه

فیلم سینمایی سرقت در 60 ثانیه

این فیلم صحنه هاي‌ جذابی از خودرو هاي‌ مختلف را نشان می داد کـه درسال 1974 ساخته شده بود اما همه ی چیز ان طور کـه میخواستند پیش نرفت. این کارگردان بـه شدت با استعداد بود اما نتوانست مدیریت حرکت خودروها را را بـه خوبی انجام دهد تا این‌که یکی از ماشین ها با کابل برق تصادف کرد و راننده ان بـه سرعت جان خودرا از دست داد.

 

فیلم سینمایی فرار نیمه شب

فیلم سینمایی فرار نیمه شب

این فیلم درسال 2014 ساخته شد‌. در طول ان قرار بود کـه افرادی از ریل قطار عبور کنند و هم زمان در حال تیراندازی باشند اما قطار با سرعت غیرقابل پیشبینی بـه سمت ان ها آمد‌. هم زمان با آمدن قطار، تیراندازی هم ادامه داشت و خیلی ها فرار کردند اما دستیار کارگردان خوش شانس نبود و نتوانست از ریل قطار بیرون بیاید و فرار کند تا این‌که قطار از روی او رد شد.

 

فیلم سینمایی منطقه گرگ و میش

فیلم سینمایی منطقه گرگ و میش

این داستان بـه شدت تلخ و تراژدی بود. همه ی چیز درسال 1982 اتفاق افتاد کـه یکی از بازیگران همراه با دو فرزندش در حال تیراندازی از هلی کوپتر بودند و سکانس ‌آخر را بازی میکردند. داستان در مورد جنگ ویتنام و هلی کوپترهای ارتش بود تا این‌که نظارت همه ی چیز از دست افراد خارج شد. خلبان نتوانست هلیکوپتر را بازرسی کند و این بازیگر همراه با دو فرزندش سقوط کرده و جان خودرا از دست دادند.

 

فیلم سینمایی ددپول 2

فیلم سینمایی ددپول 2

این فیلم کـه محصول سال 2017 اسـت، یکی از فیلم هاي‌ جذاب رینولد اسـت کـه داستان بسیار منحصر بـه فردی دارد. وقتی کـه قرار بود این فیلم را بسازند، تعدادی موتورسیکلت را در طول فیلم نشان دادند کـه قرار بود نمایش اجرا کنند اما یکی از این صحنه ها با تصادف یکی از موتورسواران بـه پایان رسید.

 

فیلم سینمایی کلاغ

فیلم سینمایی کلاغ

دراین فیلم چندین اتفاق تراژدی پشت سر هم رخ داد و تلخ ترینِ انها؛ این بود کـه باعث مرگ براندون لي شد کـه پسر بروسلی بود.‌ این اتفاق زمانی رخ داد کـه قرار بود اسلحه کاملا نمایشی شلیک شود اما داخل ان تیر واقعی بود.

 

فیلم سینمایی تاپ گان

فیلم سینمایی تاپ گان

این فیلم در مورد شغل خلبانی صحبت میکند کـه یکی از پر خطر ترین شغل هاي‌ جهان اسـت. همه ی چیز خیلی خوب پیش می رفت تا این‌که خلبان در طول فیلم نظارت هواپیما را از دست داد ودر دریا سقوط کرد و هیچوقت آثاری از هواپیما پیدا نکردند‌.

 

فیلم سینمایی هابیت

فیلم سینمایی هابیت

دراین فیلم تعداد زیادی حیوان را وارد صحنه کردند؛ حیوان هایي کـه باید تحت بازرسی می بودند اما افراد، دیگر قادر بـه بازرسی کردن ان ها نشدند. وضعیت بازرسی این حیوانات خیلی سخت و اسفناک شده بود. سه اسب، 6 گوسفند و چند بز و حداقل 12 مرغ دراین فیلم حضور داشتند کـه همگی بـه خاطر مراقبت نامناسب از بین رفتند.

 


مطالب مشابه: عجیب ترین سینماهای سراسر دنیا کدام اند ؟


 

فیلم سینمایی فاتح

فیلم سینمایی فاتح

این فیلم محصول سال 1956 اسـت کـه می توانست جذاب ترین صحنه ها را ارائه دهد؛ بـه شرطی کـه این اتفاقات تلخ در ان رخ نمی داد. دراین فیلم وادار بودند بـه خاطر تست هاي‌ انرژی هسته‌اي از مواد شیمیایی استفاده کنند کـه بسیاری از عوامل ان دچار مشکلات ریوی شدند و 46 نفر ان ها در عرض 30 سال جان خودرا از دست دادند.

 

فیلم سینمایی جهنده

فیلم سینمایی جهنده

این فیلم کـه درسال 2008 ساخته شد، فروش بسیار زیادی کرد اما تولید ان خطرات بسیار زیادی داشت. یکی از افراد در صحنه فیلم برداری جان خودرا از دست داد و یکی از ان ها هم بـه خاطر همین تصادف، آسیب بسیار شدیدی دید.

 

فیلم سینمایی تبدیل شوندگان : نیمه تاریک ماه

فیلم سینمایی تبدیل شوندگان:نیمه تاریک ماه

این فیلم محصول سال 2010 و یکی از بی نظیر ترین فیلم هاي‌ رباتیک اسـت کـه البته صحنه هاي‌ ان بی خطر نبودند و بسیاری از افراد در طول این فیلم با مشکلات جسمانی مواجه شدند‌. صحنه ماشین بازی ها خیلی عجیب‌وغریب بودو در نهایت این صحنه ها با آسیب تعداد زیادی از عوامل فیلم بـه پایان رسید.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی شهر هرت


 

در پایان

اگر چه ما با تماشای انچه کـه طی پخش فیلم‌هاي‌ سینمایی و مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی بـه نمایش در می آید بـه ان اثر علاقه مند شده یا درباره‌ي ان بـه اظهار نظر میپردازیم و طبق معمول بـه چیزی بیش از آنچه روی صحنه رخ داده و دوربین‌هاي‌ فیلم برداری آن ها را ضبط کرده‌اند دست نمییابیم اما گاهاً در پشت صحنه‌ي آثار مختلف، اتفاقاتی رخ داده کـه بـه مراتب از آنچه کـه در مقابل دوربین رقم می خورد عجیب تر هستند ودر نهایت نیز بسیار خبرساز می شوند.

جدیدترین مطالب سایت