بروزرسانی : 11 اردیبهشت 1398

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

تمامی سریال های ماه رمضان 1398

در سایت تالاب در قسمت بیوگرافی سریال ها میتوانید زمان پخش و بیوگرافی تمامی بازیگران سریال های‌ ماه رمضان را می‌توانید مشاهده نمایید. در اینبخش تمامی سریال های‌ ماه رمضان و شبکه ای که قرار اسـت پخش شود را بخوانید.

در مجله تالاب سریال های ماه رمضان 1398 را مرور می کنیم، سریال های ماه رمضان 1398 حال و هوای درام دارند و جالب تر این که برای اولین بار یک سریال کره ای نامزد پخش از شبکه پنج سیما شده اسـت.

آقای علیرضا باشکندی «دوبلور کاراکتر جومونگ» مدیریت تیم دوبلاژ این سریال را بر عهده داشته اسـت. در ادامه با تالاب همراه باشید تا با سریال های رمضانی امسال آشنا شویم.

از قسمت زیر میتوانید اطلاعات بیشتر در مورد سریال های‌ ماه رمضان دریافت نمایید:

سریال های ماه رمضان :

بیوگرافی بازیگران سریال از یادها رفته + خلاصه داستان و زمان پخش

بیوگرافی بازیگران سریال دلدار + زمان پخش و خلاصه داستان

بیوگرافی بازیگران سریال برادر جان + زمان پخش و خلاصه داستان

– شبکه 1 سریال از یادها رفته « «از یاد‌ها رفته» کاندید پخش رمضانی شبکه یک»

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

کارگردان: بهرام بهرامیان

خلاصه داستان: این سریال تاریخی که ساخت آن از تیرماه سال ۹۶ آغاز شده اسـت، بـه زندگی دختری جوانی می پردازد که بـه خاطر نداشتن آگاهی از آداب و رسوم و اوضاع کشور بـه بحران جدی دچار میشود ولی رفته رفته و با کشف حقایق این آداب و سنن، بـه آرامش میرسد. این اثر روایتی اسـت از آداب و رسوم ایرانیان در دهه بیستم هجری شمسی و قصه زندگی “خسرو” و “مهربانو”.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

در این سریال بـه برخی وقایع تاریخی از جمله کشف حجاب و کشت و تولید تریاک پرداخته شده اسـت. هلیا امامی در این سریال بازی در نقش “مهربانو” را بر عهده دارد. او که در یک خانواده متوسط با پدر، نامادری و برادر نامادریش زندگی می‌کند، تحت حمایت یک خانواده بـه خارج فرستاده میشود تا در آنجا تحصیل کند. مهربانو در آنجا خبرنگاری می‌خواند ولی پس از بازگشت بـه ایران دچار مشکلاتی میشود.

بازیگران: حسین یاری – هلیا امامی – میترا حجار – پوریا پورسرخ – بیتا فرهی – کامران تفتی – لیلا بلوکات – سیما تیر انداز – مهدی سلوکی – رضا یزدانی – رسول نجفیان – علیرام نورایی – حبیب دهقان نسب. بهرام بهرامیان، کارگردان این مجموعه، تجربه ساخت آثاری از جمله “سقوط یک فرشته” و “ساعت شنی” را در کارنامه خود دارد. هلیا امامی نیز به عنوان نقش اول زن در این مجموعه حضور دارد.

– شبکه 2 سریال دلدار

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

کارگردان: نوید و جمشید محمودی

خلاصه داستان: “دلدار” که ساخت آن از اوایل دی ماه ۹۷ آغاز شده یک ملودرام عاشقانه اسـت. این سریال داستان عاشقانه چند دختر و پسر را روایت می‌کند و در این میان بـه سراغ معضلات این روزهای جوانان از جمله بیکاری میرود. محمدرضا غفاری که در این سریال نقش “آرش” را بازی میکند، یک نخبه دانشگاهی اسـت که بـه خاطر بیماری مادرش مجبور بـه ترک دانشگاه میشود.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بازیگران: محمدرضا غفاری – الناز حبیبی – حسام محمودی – سوگل خلیق – بهزاد فراهانی – پریوش نظریه – همایون ارشادی و… نوید و جمشید محمودی برادر و کارگردانان افغان تبار مقیم ایران هستند. از جمله کارهای مطرح و مشترک این دو برادر میتوان بـه فیلم سینمایی “چند متر مکعب عشق” و “شکستن همزمان بیست استخوان” اشاره نمود.

– شبکه 3 سریال برادر جان

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

کارگردان: محمدرضا آهنج

خلاصه داستان: ساخت این سریال از دی‌ماه سال گذشته آغاز شده اسـت. “برادر جان” که یک ملودرام اجتماعی مذهبی اسـت بـه مساله “حق الناس” پرداخته اسـت. در این سریال، پسری پس از فوت پدرش در صدد بر می‌آید تا دِین‌هایی که بر گردن پدرش بوده را ادا کند. نسبت بـه دو سریال دیگر، این مجموعه مضمونی مذهبی‌تر و شاید متناسب‌تر با حال و هوای ماه رمضان داشته باشد.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بازیگران: علی نصیریان – حسام منظور – لعیا زنگنه – آفرین عبیسی – سعید چنگیزیان – کامران تفتی – سجاد افشاریان – نسیم ادبی و… محمدرضا آهنج که کارگردان این مجموعه اسـت، علاوه بر کارگردانی تجربه بازیگری را در عرصه سینما و در سال‌های دور دارد. بدون شک حضور علی نصیریان به عنوان پیشکسوت مطرح سینما و تلویزیون در این مجموعه، بر جذب مخاطب آن اثرگذار اسـت.


شبکه پنج سیما

هنوز شبکه برنامه مشخصی برای پخش سریال مناسبی چه در ایام رمضان، فجر و چه عید نوروز ندارد. پیش از این هم غلامرضا الماسی در کسوت مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج در این باره گفته بود:هنوز شبکه تکلیف مشخصی برای پخش سریال مناسبتی «فجر و نوروز» برای این ایام ندارد.

امروز هم در پیگیری‌ها بـه این جا رسیدیم که کماکان پخش سریال مناسبتی در شبکه پنج سیما در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. البته شاید سریال تأمینی در این ایام مناسبتی فجر انقلاب اسلامی، نوروز و رمضان، روی آنتن برود.

البته درکنار سریال‌هایی که برای پخش آماده میشوند، برنامه‌های‌ مختلفی نیز در دست تولید اسـت و همچنین شبکه‌های‌ تماشا و آی‌فیلم هم مثل همیشه بازپخش سریال‌های‌ پرمخاطب سال‌های‌ گذشته را در کنداکتور خود دارند.


انتخاب یک سریال کره‌ ای برای پخش در رمضان شبکه 5

سریال افسانه جونگ میونگ در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش میشود. این سریال تاریخی محصول ۲۰۱۵ کره جنوبی بـه کارگردانی سنگ هو کیم اسـت که در ۵۰ قسمت بـه مدیر دوبلاژی علیرضا باشکندی برای شبکه پنج سیما دوبله شده اسـت. در خلاصه داستان سریال کره‌ای جونگ میونگ آمده اسـت:

جونگ میونگ دختری شش هفت ساله، فرزند ملکه و امپراطور بزرگ در کشور کوچک جوسان زندگی می‌کند. او طی چند دهه شاهد تغییرات سیاسی و نظامی کشور خود اسـت و در تمام این سال ها با وجود خطرات بسیار، تلاش می‌کند تا کشورش را در شرایط دشوار جنگ با کشور هـای دیگر و از اختلافات داخلی نجات دهد.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

او در این راه برادر کوچک و پدر خود را از دست میدهد و خودش نیز بـه سرزمین دیگری فرار می‌کند و مجبور میشود به عنوان کارگر معدن بـه سختی کار کند. اما بعد از سال ها بـه کشورش بازمی گردد. او همواره با برادرهای ناتنی خود که یکی بعد از دیگری بر تخت امپراطوری تکیه می‌زنند، همکاری و گاهی اوقات مخالفت میکند تا بتواند وطن کوچک خود را به کشوری قدرتمند تبدیل کند.

صداپیشگان افسانه جونگ میونگ عبارتند از:

محمد یار احمدی، علی جلیلی باله «امپراطور مینگ و پسر لیگوی»؛ نصراله مدقالچی «امپراطور»؛ رزیتا یاراحمدی «جونگ میونگ»؛ مریم رادپور «ملکه انموک»؛ الهام چارانی«بازرس بانوان و ملکه»؛ آزیتا یاراحمدی «آن سول»؛ سمیه موسوی «کودکی جونگ میونگ»؛ ژرژ پطروسی «کیمجاجوم»؛ سعید مقدم منش «یانگ بی»؛ عباس نباتی «کیم»؛ منوچهر زنده دل «جی چان»؛ امیر محمد صمصامی «جوون»

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بیژن علیمحمدی «کیم ریو»؛ تورج مهرزادیان «گیوسان»؛ فاطمه برزویی «کیم گیشی»؛ نسرین اسنجانی«شاهزاده خانم»؛ علی همت مومیوند «ریپ و لی گال»؛ فاطمه صبا «بانو کیم»؛ سحر اطلسی «کودکی جوون»؛ متانت اسماعیلی «کودکی این دو»؛ حسین بیگی «کانگ»؛ امیر منوچهری «لی»؛ علی محمد اشکبوس «پیرمرد»،رهبر نوربخش «پیشکار لی چونگ»،حسن کاخی «اوسانگ و جانگ»

سعید شیخ‌زاده «بونگ ریم»؛ بهروز علیمحمدی«نانگیانگ»؛ اسفندیار مهرتاش «مقام، پزشک و پیشکار»؛ علیرضا شایگان «گربوک»؛ شهروز ملک‌آرایی «لی گوی»؛ مهرداد ارمغان «جاکیونگ»؛ حسین سرآبادانی «این دو»؛ امیر حکیمی «حانوم»؛ ظفر گرایی «لی بک»؛ بابک اشکبوس «سودوک»؛ حمیدرضا رضایی «پزشک»؛ امیر بهرام کاویان‌پور «مدیر-هونگ»؛ علیرضا کامیابی‌پور «پیشکار»

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

امیرصالح کسروی «ایداچی»؛ نیما نکویی «افسر»؛ محمد بهاریان «فرمانده»؛ علی منصوری‌راد «کیونگ»؛ کوروش فهیمی «بونگلو»؛ اعظم دلبری «بانو چوی»؛ مریم معینیان «بانو جانگ»؛ فاطمه حدادی «جویونگ»؛ زهرا سوهانی «آشپز»؛ زهراالکایی «یون»،نغمه عزیزی، فاطمه آریا بقا، شوکت قهرمانی، فاطمه مرادی و علیرضا باشکندی «گوانگهی».


سریال های رمضانی سال گذشته کدام بودند و چقدر موفقیت داشتند؟

در آخر نیز بار دیگر سریال های رمضانی سال 1397 را مرور میکنیم. حقیقت این اسـت که سریال های سال گذشته بسیار بهتر از امسال بوده اند.

شبکه 1

اسم سریال: سرّ دلبران. خلاصه داستان: نقش اول این سریال، برزو ارجمند اسـت که در کسوت یک روحانی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت و داستان سریال نیز در مورد این روحانی اسـت. کارگردان: محمد حسین لطیفی.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بازیگران: برزو ارجمند – متین ستوده – فرهاد قائمیان – کامران تفتی – محمد کاسبی – جعفر دهقان – جهانبخش سلطانی – شهرام عبدلی – مختار سائقی – افسانه کمالی.

شبکه 2

اسم سریال: بچه مهندس. خلاصه داستان: این سریال، زندگی پسری را به تصویر می کشد که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ میشود. کارگردان: علی غفاری.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بازیگران: بهناز جعفری – بهاره رهنما – برزو ارجمند – اندیشه فولادوند – مریم خدارحمی – نفیسه روشن – سوگل طهماسبی – ساناز سعیدی – عباس جمشیدی‌فر – سلمان فرخنده.

شبکه 3

اسم سریال: رهایم نکن. خلاصه داستان: در این سریال، رسول تولایی کسی اسـت که بزرگ‌تر و مورد اعتماد چندین خانواده اسـت، اما بـه واسطه آن چه در گذشته اتفاق افتاده و اکنون قضیه روشن شده، این اعتماد خدشه دار میشود. خانواده‌ها با وجود مشکلاتی که دارند، هریک بـه دنبال یافتن مقصر اصلی می‌گردند. کارگردان: محمد مهدی عسگر پور.

تمامی سریال های ماه رمضان 1398 + ساعت پخش سریال های ماه رمضان

بازیگران: امین تارخ – فریبا متخصص – محمدرضا هدایتی – مارال فرجاد – نیما شعبان نژاد – مریم بوبانی – دنیا مدنی – بابک بهشاد – علی استادی – معصومه قاسمی پور.

در اخر می‌توانید با دیگر سریال های‌ ایرانی در پایین آشنا شوید. مجله تالاب بهترین مجله معرفی سریال ها و بیوگرافی بازیگران میباشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت