سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند !+ تصاویر

مجموعه : سینما
سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند !+ تصاویر

سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند

 

سریال  علی البدل

«حسین محب اهری» با بیان اینکه فعلا حال عمومی‌ام خوب است، گفت: مدتی به دلیل عفونت در بیمارستان بستری بودم. در حال حاضر دوره دوم شیمی درمانی‌ام تمام شده و به امید خداوند از هفته دیگر وارد دوره سوم شیمی درمانی خواهم شد.

 

ضمن اینکه معمولا یک هفته بعد از پایان شیمی درمانی حالم بهتر می‌شود.

 

وی با اشاره به زمان جراحی و پیوند مغز استخوان نیز بیان داشت: بعد از اتمام دوره سوم شیمی درمانی، باید نتیجه اسکن‌هایم را به کمیسیون پزشکی بیمارستان شریعتی ببرم تا برای جراحی آماده شوم.
 

بازیگر سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم درباره حضورش در این سریال نیز گفت: مدتی به دلیل بیماری‌ام در تهران بودم و به همدان نرفتم و امشب به همدان می‌روم تا آخرین سکانس‌های حضورم را در این سریال ضبط کنند.

 

وی درباره نقش خود در «علی البدل»‌بیان داشت: در این سریال نقش رئیس شورای روستای چشمه قلقل هستم که در درگیری بین دو خان، گرفتار دسیسه‌هایی می‌شود.

 

بازیگر سریال «بیمار استاندارد» ادامه داد: متن این سریال بسیار جذاب و با نمک است.

 

نگاه تازه، تنوع لوکیشن و قصه جذاب از نقاط قوت این سریال است که مرا ترغیب کرد تا این نقش را بپذیرم. معتقدم «علی البدل» یکی از نقطه عطف‌های سریال‌سازی در ایران است، آنهم به دلیل نوع نگاه به داستان،‌لوکیشن‌های متفاوت و غیر قابل تصور برای مخاطب و همچنین گروه کارگردانی، بازیگری و …

 

 سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند !+ تصاویر

سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند

 

به گزارش تالاب وی با اشاره به لوکیشن‌های جدید و به کار گرفته شده در این اثر افزود: لوکیشن‌های اصلی ما در «علی البدل» روستاهای تازه و بکری هستند که با نشان دادن آنها شکل سریال تغییر کرده و از حالت روزمرگی به سمتی رفته که جذابیت بصری را برای مخاطب به همراه دارد و او را از روزمرگی دور می‌کند.

 

اغلب اوقات که در زمان‌های استراحتمان با بازیگرهای سریال صحبت می‌کنیم همگی معتقدیم که این سریال می‌تواند به دلیل نوع ساخت، مخاطب را شوکه کند.

 

محب اهری همچنین ادامه داد: در این مدت دو نمایش «ننه دلاور و فرزندانش» و «شاهزاده خانم بد ترکیب» را روی صحنه داشتم و بعد از آن به دلیل حضور در سریال «علی البدل» و اینکه لوکیشن اصلی‌مان همدان است، نتوانستم کار دیگری را قبول کنم.

 

الان هم منتظرم بعد از بهبود بیماری‌ام در دو اثر جدید نمایشی به کارگردنی امیر دژاکام و مریم کاظمی کار کنم. همه امیدم این است که بهبود پیدا کرده و به راحتی بتوانم کار کنم چراکه همه زندگی‌ام بازیگری است و بدون آن نمی‌توانم زندگی کنم.

 
 سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند !+ تصاویر

سریالی ایرانی که مخاطبش را شوکه می‌کند

 

بازیگر سریال «خوب، بد، زشت» گفت: از تیرماه امسال عضو بیمه تکمیلی شدم و تا الان که هزینه‌های درمانی زیادی را پرداخت کردم، سازمان بیمه پولی را به من نداده‌اند که آنهم در سیکل اداری زمان زیادی خواهد برد.

 

وی با اشاره به هزینه درمانی خود و استفاده از بیمه تکمیلی نیز بیان داشت: متاسفانه هزینه درمانی‌ام بسیار بالا است و آمپول‌هایی که باید تهیه کنم حدود 3 میلیون تومان است که با دفترچه بیمه برای من 900 تومن می‌شود. از طرفی پزشک معالجم در بیمارستان لاله مستقر است که آنجا هم به نسبت سایر بیمارستان‌ها، بیمارستان گرانی است.

 

این بازیگر افزود: بخشی از هزینه‌های درمان را از دستمزدم و بخش دیگری را قرض کرده و پرداخت کردم. اما وزارت بهداشت و درمان قول داده تا یکی از دوره‌های بستری شدنم را پرداخت کنند. فقط در این میان بیشتر نگران مخارج دوره بعدی هستم که قرار است برای پیوند مغز استخوان بروم و نمی‌دانم هزینه‌هایش را چه کنم.

 

وی در پایان گفت: من 40 سال در سینما،‌تئاتر و تلویزیون این کشور فعالیت کردم و الان که این بیماری برایم پیش آمده نمی‌دانم که تلویزیون و وزارت ارشاد به این ماجرا نگاهی خواهند داشت یا نه.

فارس