بیوگرافی بازیگران سریال تلویزیونی بر سر دو راهی

بیوگرافی بازیگران سریال تلویزیونی بر سر دو راهی

سریال بر سر دو راهی

ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز مقاله اي در مورد بیوگرافی بازیگران سریال بر سر دوراهی را منتشر کرده ایم. این سریال یک ملودرام عاشقانه با درون مایه طنز اسـت و قراره بـه مشکلات جامعه از جمله بحث دلار و گرانی را در ان ببینیم و اصل قصه برهمین منوال اسـت.

 

خلاصه داستان سریال بر سر دو راهی

پس از پرداختن بـه ساعت پخش سریال بر سر دوراهی از شبکه آی فیلم سراغ قصه‌ي این مجموعه اجتماعی خانوادگی میرویم کـه روایتگر قصه‌ي عاشقانه‌ي پرفراز و نشیب پسری بـه نام حامد اسـت.

 

در خلاصه داستان سریال بر سر دوراهی آمده اسـت: «حامد پس از عوض شدن دنیایش و تغییر مسائل مالی، همه ی‌ي زندگی‌اش تغییر میکند. او همانند هر انسان دیگری هرازگاهی بر سر دوراهی قرار می‌‌گیرد و انتخاب‌‌هایش مسیر زندگیش را عوض می کنند. حامد پس از این تغییر، بـه فکر رها کردن مریم «دختر عمویش» و نگه داشتن پریناز در ایران و ازدواج با او می‌افتد.»

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی ورود و خروج ممنوع


 

سریال بر سر دوراهی چند قسمت است ؟ 

سریال بر سر دوراهی چند قسمت است

سریال بر سر دوراهی محصول سال 1398 در 16 قسمت با طراح و تهیه‌ کنندگی حامد عنقا و کارگردان بهرنگ توفیقی اسـت کـه نخستین بار از شبکه دو پخش شد.

 

ساعت پخش سریال بر سر دو راهی از شبکه آی فیلم

ساعت پخش سریال بر سر دو راهی از شبکه آی فیلم

بر اساس جدول پخش برنامه‌هاي‌ شبکه آی فیلم، زمان پخش سریال بر سر دوراهی از روز دوشنبه 11 دی ماه هر شب ساعت 19:00 اسـت. اگر دراین ساعت موفق بـه تماشای این مجموعه نشدید، ساعات 03:00 و 11:00 روزبعد کـه زمان پخش تکرار سریال بر سر دوراهی از آی فیلم اسـت، میتوانید ان را دنبال نمایید.

 

کارگردان سریال بر سر دو راهی

کارگردان سریال بر سر دو راهی

بهرنگ توفیقی کارگردان سریال بر سر دوراهی، در هجدهم بهمن ماه سال 1355 در تهران بـه دنیا آمده اسـت. او با مهاجرت خانواده بـه استان بوشهر از سال 1364 تا 1373 در بندر دیر این استان زندگی کرد و تحصیلات خودرا تا مقطع دیپلم دراین شهر گذراند. توفیقی پس از بـه اتمام رساندن تحصیلات متوسطه خود و دریافت دیپلم، بـه تهران آمد ودر رشته کارگردانی سینما در دانشگاه سوره بـه ادامه تحصیل پرداخت.

 

این کارگردان موفق پس از چند سال تجربه بازیگری و دستیاری دوم و سوم کارگردان، از 27 سالگی بـه عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه ریز فیلم و سریال بـه فعالیت هنری خود ادامه داد. بهرنگ توفیقی درسال 1390 با کارگردانی سریال پرمخاطب مسیر انحرافی، هنر و تجربه کارگردانی خودرا بـه نمایش گذاشت و کارش مورد تحسین قرار گرفت.

 

بهرنگ توفیقی در نوزدهمین جشن دنیای تصویر، نامزد جایزه تندیس حافظ بهترین کارگردان برای مجموعه تلویزیونی پدر شد. از آثار کارنامه هنری وی میتوان سریال‌هاي‌ پربیننده و موفق انقلاب زیبا، آمین، پشت بام تهران، زیر پای مادر، افرا، بر سر دوراهی، بی همگان، عقیق و پدر را نام برد.

 

بازیگران سریال بر سر دوراهی

بازیگران زیادی در سریال بر سر دوراهی بـه ایفای نقش پرداخته اند کـه از میان انها میتوان بـه اسماعیل پوررضا ؛ شیرین آقاکاشی ؛ بهرنگ علوی ؛ اکبر رحمتی ؛ شهین تسلیمی ؛ مجید مشیری، افسانه چهره آزاد ؛ مهراوه شریفی نیا ؛ حمید گودرزی و …. بازیگران این سریال نوروزی را تشکیل می دهند.

 

حمید گودرزی «حامد»

حمید گودرزی «حامد»

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران بوده کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1378 با فیلم سهراب جلوی دوربین رفت او سپس با سریال مسافری از هند درسال 1382 درخشید و یک‌بار ازدواج نا موفقی داشته و برای بار دوم سال 1398 دوباره ازدواج کرد ودر زمینه تبلیغات و اجرا هم فعالیت میکند.

 

مهراوه شریفی نیا «مریم»

مهراوه شریفی نیا «مریم»

مهراوه شریفی نیا متولد 29 فروردین 1360 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه هنر اسـت کـه سال 1368 از 8 سالگی با فیلم دزد عکروسکها بازیگری را آغاز کرد و سال 1387 با سریال روز حسرت دیده شد و از طرفداران شدید پرسپولیس بوده و عاشق کتاب خواندن، آشپزی، گیتار زدن و موسیقی می‌باشد.

 

بهرنگ علوی «سینا»

بهرنگ علوی «سینا»

بهرنگ علوی متولد 1 فروردین 1359 در تهران ؛ فارغ التحصیل دیپلم رشته نقشه کشی می‌باشد کـه فعالیت خودرا بابرنامه دوربین مخفی شروع کرد. سال 1386 در 27 سالگی با فیلم عیار 14 جلوی دوربین رفت و سال 1395 با نقش فرزین سریال هشت و نیم دقیقه بـه شهرت رسید. علاوه بر بازیگری ؛ بـه عکاسی، نویسندگی و طراحی لباس مشغول اسـت.

 

میترا حجاز «پریناز»

میترا حجاز «پریناز»

میترا حجار متولد 15 بهمن 1355 در مشهد، فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی سینما از کشور آمریکا می باشد کـه فعالیت خودرا با اجرا شروع کرد او سپس سال 1376 با فیلم «غریبانه» وارد عرصه بازیگری شد و با سریال پلیس جوان درسال 1380 بـه شهرت رسید و بـه عکاسی علاقه دارد و گاهی نقاشی هم می‌کشد.

 

عنایت بخشی «جلال»

عنایت بخشی «جلال»

عنایت الله بخشی متولد 7 فروردین 1324 در طالقان، دارای گواهینامه درجه یک هنری از وزارت ارشاد بوده، از 14 سالگی با تئاتر شروع کرد. او سال 1349 وقتی 25 ساله بود با فیلم آقای هالو جلوی دوربین رفت و با سریال مرد اول درسال 1355 دیده شد و سال‌ها پیش با سیمین «زهرا» بازرجانی فیلمنامه نویس ازدواج کرده و سه فرزند دارد.

 

بهنوش بختیاری «ثریا»

بهنوش بختیاری «ثریا»

بهنوش بختیاری متولد 1354 در تهران ؛ لیسانس زبان فرانسه دارد کـه نخستین بار سال 1375 در 21 سالگی در سریال هوای بازی جلوی دوربین رفت. با سریال خانه بـه دوش سال 83 بـه شهرت رسید و از سال 1386 ازدواج کرده اسـت

 

یلدا قشقایی «اکرم»

یلدا قشقایی «اکرم»

یلدا قشقایی متولد خرداد 1351 در آبادان، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اصفهان و فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران اسـت. از سال 1380 وقتی 29 ساله بود با تئاتر شروع کرد و با سریال سیب ترش درسال 1381 وارد قاب تلویزیون شد و با فیلم سینمایی صورتی سال 82 روی پرده سینما رفت. ازدواج کرده اسـت و یک پسر دارد کـه در استرالیا زندگی می کند ودر زمینه نویسندگی و کارگردانی هم فعالیت میکند

 


مطالب مشابه: در ایام نوروز و رمضان 1403 چه فیلم هایی پخش خواهد شد؟


 

مجید مشیری «جاوید»

مجید مشیری «جاوید»

مجید مشیری متولد 1340 در شیراز، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران در دانشگاه سراسری شیراز اسـت و با سریال هفت سنگ درسال 1376 جلوی دوربین رفت. او با سریال مسافری از هند درسال 1381 بسیار دیده شد و سال هاست با خانومی بنام نازی ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر می باشند.

 

شهین تسلیمی «عزت الملوک»

شهین تسلیمی «عزت الملوک»

شهین تسلیمی متولد 19 شهریور 1334 در خشکرود، فارغ التحصیل مقطع دیپلم بوده کـه با تئاتر شروع کرد و نخستین بار با سریال باغ مظفر سال 1385 جلوی دوربین رفت. سال 87 با سریال بزنگاه بـه شهرت رسید و سال‌ها پیش با احسان گرامی ازدواج کرد و عاشق پیاده روی و آشپزی اسـت.

 

محمد ساربان «سام»

محمد ساربان «سام»

محمد ساربان متولد 16 بهمن 1326 در قزوین، فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه تهران بوده کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1351 با سریال مردی از دنیا وارد قاب تلویزیون شد با سریال راه شب سال 1384 شناخته شد و سالهاست ازدواج کرده و صاحب چند فرزند می باشد و به جز بازیگری، کارگردان، نویسنده و مدرس بازیگری نیز می باشد.

 

افسانه چهره آزاد «سیمین»

افسانه چهره آزاد «سیمین»

افسانه چهره‌ آزاد متولد 22 بهمن 1341 در تهران، دوره دیده بازیگری از اداره تئاتر می‌باشد کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1366 در 25 سالگی با سریال «سال هاي‌ بدون خانه» جلوی دوربین رفت. سال 1381 با سریال «جمعه تعطیل نیست» شناخته شد ودر سال 1361 وقتی 20 ساله بود با شاهرخ فروتنیان «طراح صحنه، لباس و بازیگر» آشنا و بعد ازدواج کرد.

 

اسماعیل پوررضا

اسماعیل پوررضا

اسماعیل پوررضا متولد 1328 در قصر شیرین ؛ فعالیت خودرا ابتدا با تئاتر شروع کرد سپس سال 1354 با فیلم غریبه در مه جلوی دوربین رفت و با سریال آرایشگاه زیبا سال 1369 دیده شد

 

اکبر رحمتی

اکبر رحمتی

اکبر رحمتی متولد 13 اردیبهشت 1328 در تهران، فارغ التحصیل دیپلم رشته اقتصاد و دارنده نشان درجه دو هنری از وزارت ارشاد اسلامی می‌باشد کـه از تئاتر شروع کرد. او سال 1360 با فیلم رسول پسر ابوالقاسم وارد سینما شد و سال 1363 با سریال محله بهداشت چهره اش شناخته شد و سالهاست با همسرش بانو فرین وحدانی ازدواج کرده اسـت.

 

شیرین آقاکاشی

شیرین آقاکاشی

شیرین آقاکاشی 14 دی 1335 در تهران، سال 1393 با فیلم روز مبدا جلوی دوربین رفت و با فیلم فروشنده سال 1395 بـه شهرت رسید و سالهاست با ولی‌ الله عزیزخانی ازدواج کرده و چهار فرزند دارد.

 

مجید علیزاده

مجید علیزاده

مجید علیزاده در ایران بازیگر، فعالیت خودرا با نوازندگی و پیانو شروع کرد و سال 1359 با فیلم از فریاد تا ترور وارد عرصه بلزیگری شد و با سریال سه دنگ سه دنگ سال 1389 شناخته شد.

 

داوود بنی اسد

داوود بنی اسد

داوود بنی اسد متولد سال 1329 در تهران ؛ با سریال میعاد در سپیده دم درسال 1377 جلوی دوربین رفت و با فیلم ابد و یک روز سال 1394 شناخته شد

 

محمد شهرابی

محمد شهرابی

محمد شهرابی در ایران بازیگر، فعالیت خودرا از سال 1394 با سریال آمین شروع کرد و با سریال آقازاده سال 1399 شناخته شد.

 

محسن شریفی

محسن شریفی

محسن شریفی در ایران بازیگر، سال 1381 با فیلم توکیو بدون توقف جلوی دوربین رفت ودر سریال پدر سال 1396 نیز بازی کرد و علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی صحنه،طراحی لباس و کارگردانی نیز فعالیت میکند

 

عوامل سریال بر سر دو راهی

عوامل سریال بر سر دو راهی

 • طراح، نویسنده و تهیه کننده: حامد عنقا
 • کارگردان: بهرنگ توفیقی
 • مدیر تصویربرداری: میلاد پرتوی
 • مدیر تولید: افشین قلی پور
 • دستیار اول کارگردان: مجید مافی
 • تدوینگر: کاوه ایمانی، بهمن داداشی
 • مدیر صدابرداری: مسعود شاهوردی
 • فیلمنامه: حامد عنقا و سیدحسین امیرجهانی
 • آهنگساز: فرزین قره گوزلو
 • خواننده تیتراژ: علی زند وکیلی
 • طراح گریم: مهرنوش طبیبی
 • طراح صحنه و لباس: محسن شریفی
 • منشی صحنه: مهین شهبازی
 • مدیر صحنه: مانی ربیعی
 • صدا: علی شندآبادی
 • تدوین: کسری پیش نماز و رضا بقائی
 • مجریان گریم: سمن حجازی و عماد صمدی
 • عکاس: محمد دارایی
 • مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان

 


مطالب مشابه: سریال آبی مثل دریا با معرفی بازیگر های مطرح


 

در پایان

با اتمام سریال کوچه اقاقیا مسئولین شبکه آی فیلم قصد دارند سریال بر سر دوراهی را روی آنتن این شبکه ببرند. سریال بر سر دوراهی محصول سال 1397 می باشد. این سریال ساخته بهرنگ توفیقی و بـه تهیه کنندگی حامد عنقا و نویسندگی محمدحسین لطیفی ودر ژانر کمدی می باشد کـه نخستین بار از شبکه دوی سیما ودر 16 قسمت بـه نمایش در آمد.

جدیدترین مطالب سایت