بیوگرافی بازیگران سریال بیست کووید + خلاصه داستان سریال بیست کووید

بیوگرافی بازیگران سریال بیست کووید + خلاصه داستان سریال بیست کووید

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب در مورد موضوع سریال بیست کووید، زمان پخش سریال بیست کووید، تعداد قسمت هاي‌ سریال و بیوگرافی بازیگران پرداخته ایم. سریال بیست کووید جدید ترین سریال شبکه سه سیماست کـه در ژانر اجتماعی، درام و طنز بـه تهیه کنندگی ابوالفضل حاجتمند ساخته شده اسـت. 

 

داستان سریال بیست کووید چیست؟

داستان سریال بیست کووید چیست؟

داستان این سریال داوطلب شدن عده‌ اي از مردم را برای کمک بـه کادر درمان در دوران کرونا بـه تصویر می‌ کشد اما در بین این افراد، شخصی اسـت کـه هدفش از اینکار با دیگران فرق دارد.

 

سریال بیست کووید چه ساعتی پخش می شود؟

سریال بیست کووید چه ساعتی پخش می شود؟

سریال بیست کووید از روز 23 دی 1402 هر شب ساعت هشت و نیم شب از شنبه تا چهارشنبه بـه روی آنتن شبکه سه میرود.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال پرستاران + نقد و بررسی سریال پرستاران


 

سریال بیست کووید چند قسمت است؟

سریال بیست کووید چند قسمت است؟

 

سریال بیست‌ کووید محصول سال 1402 صدا و سینما در ژانر کمدی در 30 قسمت بـه کارگردانی «هادی حاجتمند» و تهیه کنندگی «ابوالفضل حاجتمند» با حضور جمعی از بازیگران جدید و نوظهور اسـت.

 

اسامی بازیگران سریال بیست کوید

دراین سریال بازیگران مطرح و توانمندی از جمله علی عامل‌هاشمی، بهار نوحیان، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند و میرطاهر مظلومی بـه نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

 

علیرام نورایی

علیرام نورایی

علیرام نورایی متولد 18 فروردین 1356 در تهران، تحصیلکرده فوق دیپلم مهندسی کامپیوتر از جهاد دانشگاهی میباشد کـه با فعالیت خود با تئاتر شروع کرد. سال 1380 وقتی 24 ساله بود با سریال «شب آفتابی» وارد قاب تلویزیون شد و سال 1381 با سریال خط قرمز شناخته شد. به جز بازیگری رزمی کار و مربی پارکور اسـت ،درسال 1389 وقتی 33 ساله بود با «صبا تاجیک»کـه در عرصه مد فعالیت دارد ازدواج کرد.

 

علی عامل هاشمی

علی عامل هاشمی

علی عامل هاشمی متولد 2 شهریور 1365 در سبزوار، فارغ التحصیل فوق دیپلم نویسندگی از دانشگاه فردوس مشهد و لیسانس بازیگری از دانشگاه آزاد اراک میباشد. ابتدا با نویسندگی شروع کرد و با تئاتر وارد عرصه بازیگری شد و اولین بار درسال 1389 وقتی 24 ساله بود با فیلم سینمایی لطفا مزاحم نشوید جلوی دوربین رفت

 

او در نوروز 99 هم با سریال کامیون دیده شد و به جز بازیگری بـه مکانیکی هم علاقه دارد ودر خرداد ماه 1393 وقتی 28 ساله بود با خانوم پگاه ترکی ،طراح لباس کـه حالا بازیگر تئاتر هم شده ازدواج کرد.

 

میر طاهر مظلومی

میر طاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی متولد 7 اسفند 1353 در اردبیل، فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر میباشد، با تئاتر فعالیت خودرا شروع کرد. در نهایت با دوبلور استعدادهای خودرا بـه نمایش گذاشت و سال 1387 با سریال قصه هاي‌ فلانی وارد عرصه ي بازیگری شد. او با سریال پرونده هاي‌ مجهول سال 1380 بـه شهرت رسید و سال 1377 وقتی 24 ساله بود با خانم شهلا مقدم ازدواج کرد، این زوج درسال 1384 صاحب یک دختر بنام ستایش شدند.

 

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند

آزیتا ترکاشوند متولد 30 خرداد 1359 در لرستان ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی میباشد کـه از 25 سالگی با تئاتر کار خودرا شروع کرد. سال 1384 وقتی 25 ساله بود با سریال طبقه دوم جلوی دوربین رفت و با فیلم سینمایی من و زیبا درسال 1390 دیده شد و فردی آرام و شیطون بوده و بـه رژیم غذایی خود توجه زیادی میکند.

 

فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی متولد خرداد 1349 در تهران، فارغ التحصیل دکترای علوم قرآنی و لیسانس حقوق میباشد، فعالیت خودرا با نویسندگی در حوزه ادبی، دینی و دفاع مقدس شروع کرد. با اجرای برنامه هاي‌ یاد خدا و بـه خصوص ماه خدا بـه محبوبیت رسید ودر اسامی بازیگران سریال بیست کوید قرار دارد. سالهاست ازدواج کرده و یک دختر نیز دارد و به جز اجرا نویسنده ادبی دینی بوده و مدتی هم ریاست دفتر هماهنگی مجریان سیما بوده اسـت.

 

حسام خلیل نژاد

حسام خلیل نژاد

حسام خلیل نژاد متولد 10 اردیبهشت 1364 در سمنان، فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد دامغان می‌باشد، فعالیت خودرا با تئاتر شروع کرد. سال 1389 با فیلم پر بازیگر مختارنامه اولین بار جلوی دوربین رفت و با سریال شاهگوش سال 92 دیده شد وتاکنون ازدواج نکرده و مجرد میباشد.

 

بهار داور زنی

بهار داور زنی

بهار داورزنی متولد 10 خرداد 1370 در تهران، فارغ التحصیل کارشناسی رشته سینما از دانشگاه سروش اسـت و با فیلم رویا سینما سال 1389 جلوی دوربین رفت. او با سریال وضعیت زرد سال 1400 بـه شهرت رسید و علاوه بر بازیگری مدرس بازیگری‌کودک و نوجوان از سال 1389 بوده ودر کارگردانی تئاتر نیز فعال اسـت. چند سالیست با با فرشاد کلباسی ازدواج کرده اسـت و حاصل این ازدواج دختری بـه نام ماهورا می باشند.

 

علی زکریایی

علی زکریایی

علی زکریایی متولد 11 آبان 1362 در تهران، دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر بوده کـه فعالیت اش را در حوزه موسیقی و مداحی را از گروه سرود و تواشیح مدرسه آغاز کرد سپس وارد خوانندگی شد و سال 1394 با انتشار موزیک جیبوتی کجایی بـه شدت دیده شد. او همچنین در در زمینه اجرا و گویندگی رادیو هم فعالیت میکند و با فیلم منطقه پرواز ممنوع سال 1398 وارد عرصه بازیگری شد و همین حالا در اسامی بازیگران سریال بیست کوید قرار دارد.

 

فهیمه مومنی

فهیمه مومنی

فهیمه مومنی متولد 23 آذر 1365 در خمام گیلان ؛ فارغ التحصیل لیسانس رشته جغرافیا از دانشگاه پیام نور بندرانزلی می‌باشد کـه فعالیت خودرا با تئاتر و سپس استندآپ کمدین شروع کرد. سال 1395 با سریال «پرستاران» وارد عرصه بازیگری شد و سال 96 هم در سریال «ستایش» حضور داشت و سال‌ها پیش با همسرش آقای «مهرزاد فکری» ازدواج کرده اسـت. 

 

ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی

ابتسام بغلانی متولد 8 شهریور 1354 در خرمشهر، از تئاتر شروع کرد ودر سال 1387 برای اولین بار با فیلم سینمایی «کودک و فرشته» جلوی دوربین رفت. با سریال «سرجوخه» 1400 دیده شد و علاوه بر بازیگری در هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر، اجرای مراسم را برعهده داشت و می‌تواند بـه زبان کردی و عربی نیز صحبت کند.

 

صفر کشکولی

صفر کشکولی

صفر کشکولی متولد 10 بهمن 1323 در آبادان، دیپلم فنی دارد و بـه عنوان هرکول در خوزستان شناخته شد و اولین بار سال 1362 با فیلم نقطه ضعف وارد عرصه بازیگری شد. او سال 1367 با سریال آینه عبرت بـه شهرت رسید و بـه سلامتیش توجه زیادی دارد و عاشق آشپزی اسـت.

 

پانته آ کی قبادی

پانته آ کی قبادی

پانته آ کیقبادی متولد 8 مرداد 1353 در تهران، اولین بار درسال 1390 در سریال تلویزیونی سه پنج دو جلوی دوربین رفت و سال 1395 با سریال گمشدگان دیده شد. او با امیر صائمی ازدواج کرده و حاصل ازدواج انها فرزند دختری بـه نام ستایش اسـت.

 

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا متولد 23 آذر 1326 در تهران ؛ تحصیلکرده مقطع سیکل «راهنمایی» می‌باشد کـه به‌صورت اتفاقی وارد تئاتر شد و اولین بار درسال 1344 وقتی 18 ساله بود در فیلم مراد و لاله جلوی دوربین رفت و سال 1368 در فیلم هامون نیز بازی کرد. درسال 1357 با همسرش کبری گرجی ازدواج کرد و صاحب 6 فرزند اسـت.

 

یاسر حمزه

یاسر حمزه

یاسر حمزه متولد 5 مرداد 1369 در مشهد، تحصیلات خودرا در آکادمیک بازیگری گذراند و سال 1387 با بازی در فیلم سینمایی “بـه کبودی یاس” بازیگری را آغاز کرد. او با فیلم ژن خوک سال 1397 شناخته شد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی هم فعالیت میکند.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال فرار از زندان + خلاصه داستان سریال فرار از زندان


 

جواد سلطانی

جواد سلطانی

جواد سلطانی در ایران بازیگر، سال 1391 با سریال نوشدارو جلوی دوربین رفت و با فیلم ماجرای نیم روز سال 1397 شناخته شد.

 

محمد دلگشا

محمد دلگشا

محمد دلگشا در ایران بازیگر، با فیلم نیمه شب سال 1390 جلوی دوربین رفت و سال 1395 با فیلم اشنگول شناخته شد.

 

اصغر نقی‌ زاده

اصغر نقی‌ زاده

اصغر نقی زاده متولد 1340 در تهران، فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته بازیگری میباشد کـه از تئاتر بعد از انقلاب شروع کرد. سال 1368 وقتی 28 ساله بود با فیلم مهاجر جلوی دوربین رفت و شهرت اصلی او با فیلم آژانس شیشه اي درسال 1375 شروع شد و متاهل بوده و دو فرزند بنام محسن و محمد سجاد دارد.

 

حسن زارعی

حسن زارعی

حسن زارعی متولد 1 فروردین 1331 در شیراز، فعالیت خودرا با عروسک گردانی شروع کرد و سپس وارد تئاتر شد و سال 1352 با فیلم تنگنا جلوی دوربین رفت. او با سریال دیوار بـه دیوار سال 1396 دیده شد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی هم فعالیت میکند

 

بهار نوحیان

بهار نوحیان

بهار نوحیان متولد 1356 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه هنر و معماری می‌باشد کـه با تئاتر شروع کرد. با سریال سیاه و سفید درسال 1375 جلوی دوربین رفت و سال 93 در فیلم سینمایی خنده هاي‌ آتوسا دیده شد و مجرد بوده و سعی میکند همیشه ورزش و باشگاه در برنامه روزانه اش باشد.

 

امیر غفارمنش

امیر غفارمنش

امیر غفارمنش متولد 6 اردیبهشت 1347 در تهران، فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر و معماری تهران می‌باشد و سال 1353 وقتی 6 ساله بود در فیلم ویدیویی «فردوس» جلوی دوربین رفت و سال 1373 با «ساعت خوش» درخشید. یک بار ازدواج ناموفقی داشته و دوباره ازدواج کرده و ثمره این ازدواج یک پسر بـه نام راستین اسـت.

 

مرتضی شریف

مرتضی شریف

مرتضی شریف متولد سال 1357 در تهران، فارغ التحصیل رشته بازیگری میباشد و با تئاتر شروع کرد و با سریال از یادها رفته جلوی دوربین رفت و با سریال گسل سال 1396 شناخته شد و حالا در اسامی بازیگران سریال بیست کووید حضور دارد، ایشان متاهل بوده و دارای یک دختر میباشد.

 

سعید ولی‌ زاده

سعید ولی‌ زاده

سعید ولی‌ زاده در ایران بازیگر، فعالیت خودرا با سریال مسافران دره انار سال 1370 شروع کرد و با فیلم بـه کبودی یاس سال 1387 شناخته شد. او در زمینه نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی هم فعالیت میکند.

 

مرجان علوی

مرجان علوی

مرجان علوی در ایران بازیگر، فعالیت خودرا از سال 1380 با بازی در سریال “هفت گنج شروع کرد و سال 1392 با سریال تلخ و شیرین شناخته شد.

 

عوامل سریال بیست کوید چه کسانی بودند؟

عوامل سریال بیست کوید چه کسانی بودند؟

 • کارگردان: هادی حاجتمند
 • نویسنده: حمید برزگر
 • تدوینگر: علی گورانی
 • مدیر برنامه ریزی: جواد علیزاده
 • دستیار اول کارگردان: امیر جاودانی زرین
 • منشی صحنه: سارا طالبیان
 • مدیر تولید: محمدحسین غفرانی
 • مدیر فیلمبرداری: یوسف سبحانی
 • طراح صحنه و لباس: علی سنگین
 • مدیر صدا برداری: محسن طیبی بجستانی
 • طراح چهره پرداز: امیر ترابی

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال توطئه فامیلی + زمان سریال توطئه فامیلی


 

در پایان

درسال 2020 ویروسی جدید و خطرناکی کل دنیا را فرا گرفته بود. این ویروس باعث کشته شدن افراد زیادی از جمله پرستاران قهرمانمان شده بود. از این رو برای سپاس و قدردانی از پرستاران عزیزمان سریالی زیبایی بنام کووید بیست ساخته اند.

جدیدترین مطالب سایت