بیوگرافی بازیگران سریال ترور حاج قاسم سلیمانی + زمان پخش

بیوگرافی بازیگران سریال ترور حاج قاسم سلیمانی + زمان پخش

مینی سریال «ترور» از تولیدات «مرکز سیما فیلم»؛ روایتگر ماجرای ترور نافرجام حاج قاسم سلیمانی در کرمان را بـه تصویر می‌ کشد و اهمیت حاج قاسم در منطقه و شجاعت و ذکاوت فرماندهی این سردار بزرگ را مطرح می‌ کند. ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز مقاله اي در مورد بیوگرافی بازیگران سریال ترور را منتشر کرده ایم.

 

داستان سریال ترور حاج قاسم

داستان سریال ترور حاج قاسم

سریال «ترور» روایتی از ماجرای ترور نافرجام حاج قاسم در کرمان را بـه تصویر می کشد. سریالی که از دو سال پیش زمزمه ساخت ان مطرح شد و بالأخره بـه سرانجام رسید و این روز‌ها مراحل پایانی خودش را طی میکند. عوامل سازنده و مدیران تلویزیون پیش از این نوید پخش این سریال را در ایام سالگرد شهید قاسم سلیمانی داده بودند.

 


مطالب مشابه: تلخ ترین اتفاقات در حین فیلمبرداری فیلم های سینمایی


 

زمان پخش سریال ترور

زمان پخش سریال ترور

سریال ترور از 14 دی ماه 1401 هر هفته روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت 22»15 از شبکه «یک سیما» بـه روی آنتن خواهد رفت، نخستین قسمت این سریال استثنا روز چهارشنبه 13 دی پخش شد.

 

بازیگران سریال ترور

سریال ترور محصول سال 1402 در ژانر امنیتی – سیاسی بـه کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی مجتبی امینی در ادامه سری سریال گاندو با حضور جمعی از بازیگران نام آشنا و جدید اسـت

 

فرهاد قائمیان از بازیگران سریال ترور

فرهاد قائمیان از بازیگران سریال ترور

فرهاد قائمیان متولد 15 اسفند 1344 در اردبیل، فعالیت خودرا با تئاتر شروع کرد و از سال 1372 با فيلم دمرل جلوی دوربین رفت. او درسال 1385 در نقش خرچنگ با سریال وفا بـه شهرت رسید و علاوه بر بازیگری در مداحی هم فعالیت میکند.

 

جعفر دهقان از بازیگران سریال ترور

جعفر دهقان از بازیگران سریال ترور

جعفر دهقان متولد 21 فروردین 1339 در تهران، دانش آموخته دیپلم هنرستان فنی بوده که با تئاتر شروع و سال 1360 وقتی 21 ساله بودم با فیلم توجیه جلوی دوربین رفت. او درسال 1375 با سریال مردان آنجلس بـه شهرت رسید و سالهاست ازدواج کرده و دو فرزند بنام سروش و سحر دارد.

 

انوش معظمی بازیگر سریال ترور

انوش معظمی بازیگر سریال ترور

انوش معظمی متولد 1350 در بروجرد، دانش آموخته بازیگری می‌باشد، با نقش حرمله در سریال مختارنامه درسال 1388 بـه شهرت رسید. سپس سال 1393 در سریال آسمان من بازی کرد و ازدواج کرده و متاهل میباشد. او همچنین سالهاست در آموزشگاه بازیگری تدریس می کند و برای تئاتر کودکان نیز دربخش فیلمنامه نویسی و ترانه سرایی فعالیت جدی دارد.

 

افشین سنگ چاپ بازیگر سریال ترور

افشین سنگ چاپ بازیگر سریال ترور

افشین سنگ چاپ متولد تیر 1347 در تهران، فارغ التحصیل مدرک لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه هنر بوده که با تئاتر شروع کرد. سال 1364 وقتی 17 ساله بود با سریال ما میتوانیم جلوی دوربین رفت و با سریال اغما سال 1386 دیده شد ,و علاوه بر بازیگری در زمینه دستیاری کارگردان نیز فعالیت دارد. علاقه زیاد بـه نقش منفی دارد ودر سال 1375 وقتی 28 ساله بود ازدواج کرد و صاحب یک دختر اسـت.

 

رامین راستاد بازیگر سریال ترور

رامین راستاد بازیگر سریال ترور

رامین راستاد متولد 2 خرداد 1351 در مشهد، تا مقطع دیپلم تحصیل کرد و ترم سوم دانشگاه از رشته ادبیات انصراف داد و از 22 سالگی وارد تئاتر شد. از سال 1375 با سریال نیاوران جلوی دوربین رفت و با سریال پیامک از دیار باقی درسال 1386 دیده شد. سال هاست ازدواج کرده که ثمره این زندگی موفق یک دختر بنام صدف متولد 1370 و پسرش آرشک متولد 1382 می‌باشد.

 

مهدی سلوکی بازیگر سریال ترور

مهدی سلوکی بازیگر سریال ترور

مهدی سلوکی متولد 14 خرداد 1361 در اصفهان ؛ فارغ التحصیل دیپلم رشته گرافیک از هنرستان مالک اشتر میباشد که از هنر خطاطی و نقاشی شروع کرد. او سال 1380 وقتی 19 ساله بود با سریال چراغ هاي‌ خاموش جلوی دوربین رفت. با سریال نرگس درسال 1385 در نقش بهروز بـه شدت دیده شد و آذر 1393 وقتی 32 ساله بود ازدواج کرده و متاهل می‌باشد.

 


مطالب مشابه: 20 نکته به بهانه بازپخش سریال یوسف پیامبر


 

یدالله شادمانی بازیگر سریال ترور

یدالله شادمانی بازیگر سریال ترور

یدالله شادمانی متولد 1 دی 1337؛ ماهان کرمان، بازنشستهٔ آموزش و پرورش بوده و فعالیت خودرا از دبیرستان، در زمینهٔ نویسندگی و کارگردانی تئاتر آغاز نموده‌اسـت. با فیلم خسته نباشید درسال 1391 جلوی دوربین رفت و با فیلم ممیرو درسال 1394 بـه شهرت رسید و چند سالیست با همسرش بتول علیپور سالهات ازدواج کرده که ثمره این زندگی 6 فرزند می‌باشد.

 

محمد حسین لطیفی

محمد حسین لطیفی

محمدحسین لطیفی متولد 25 اسفند 1341؛ تهران، فعالیت خودرا با نقاشی و مجسمه‌سازی و بـه دنبال ان نقاشی متحرک شروع کرد و سپس وارد عرصه فیلمسازی شد.

 

او با کارگردانی سریال هاي‌ محبوبی از جمله کت جادویی درسال 1377 و سفر سبز درسال 1381 خودش را مطرح کرد و سال 1392 در سریال دودکش بـه عنوان بازیگر بـه فعالیتش ادامه داد و همچنین سال 1399 در سریال آقازاده نیز بازی کرد و علاوه بر کارگردانی در زمینه اجرا و تهیه کنندگی هم فعالیت میکند

 

هدایت هاشمی

هدایت هاشمی

هدایت هاشمی متولد 17 اسفند 1353 در سبزوار، فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته کارگردانی بوده که با تئاتر شروع کرد و نخستین بار سال 81 با تله تئاتر بازرس جلوی دوربین رفت. با سریال چک برگشتی درسال 1390 معروف شد ودر حال حاضر متاهل بوده ودر کنار بازیگری فعالیت هاي‌ هنری و کارگردانی تدریس می کند.

 

شهرام ابراهیمی بازیگر سریال ترور

شهرام ابراهیمی بازیگر سریال ترور

شهرام ابراهیمی متولد 1362 در شهرکرد، فارغ التحصیل کارشناسی نمایش گرایش بازیگری که با کارگردانی فعالیتش را شروع کرد. سال 1385 با فیلم سربلند جلوی دوربین رفت و سال 1389 با فیلم مرد خاک نیز دیده شد

 

نانت تومه

نانت تومه

نانت تومه در ایران بازیگر، فعالیت خودرا با سریال مانکن درسال 1397 شروع کرد ودر اسامی بازیگران سریال ترور قرار دارد

 

حسین شفیعی

حسین شفیعی

حسین شفیعی در ایران بازیگر، فعالیت خودرا ابتدا با دستیار صحنه شروع کرد سپس سال 1375 با سریال خودرو تهران 11 وارد عرصه بازیگری شد و سال 1394 در فیلم ایستاده در غبار شناخته شد

 

داریوش مهربان

داریوش مهربان

داریوش مهربان در ایران بازیگر، سال 1395 با سریال عاشقانه جلوی دوربین رفت و با سریال پدرگواردیولا سال 1401 شناخته شد

 

عوامل سریال ترور قاسم سلیمانی

عوامل سریال ترور قاسم سلیمانی

 • مجری طرح: مصطفی سلطانی
 • مدیر تولید: علیرضا همت عبیری
 • مدیر تصویربرداری : خسرو دادگر
 • تدوین: سید حامد محسن پور
 • مدیر صدابرداری: یاسررمضانی
 • سرپرست گروه کارگردانی: داود باقری
 • طراح صحنه: صدرا صدری
 • طراح گریم :شهرام خلج
 • طراح لباس: محمود بیاتی
 • آهنگساز: حبیب خزاعی فر
 • صداگذاری : مهرداد جلوخانی
 • جلوه هاي‌ ویژه می‌دانی: حمید رسولیان
 • جلوه هاي‌ بصری: کامیار شفیع پور
 • عکاس: امیر محمد ترکی
 • مشاور رسانه : مریم کریمیان

 


مطالب مشابه: سریال آبی مثل دریا با معرفی بازیگر های مطرح


 

در پایان

کاری که برای نخستین بار در رسانه جمهوری اسلامی انجام شده بـه مینی سریال 8 قسمتی «ترور» برمی‌گردد که آماده شده و از 14؛ 15 دی‌ماه روی آنتن می رود. این سریال درست اسـت مستقیم بـه شخصیت حاج قاسم نمیپردازد، اما در واقع اهمیت حاج قاسم در منطقه و شجاعت و زکاوت فرماندهی این سردار بزرگ را در جای جای سریال مطرح می کند.

جدیدترین مطالب سایت