سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

سریال نیوکمپ روایتی کمدی اجتماعی از داستان خانواده اي بـه نام سرچشمه اسـت کـه بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌اند. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه شـما همراهان عزیز درباره ي این سریال کمدی خواهیم گفت.

موضوع سریال نیو کمپ چیست؟

اینروزها سریال‌هاي‌ شبکه نمایش خانگی طرفداران زیادی دارند و توجه تعداد زیادی از بینندگان ایرانی را بـه خود جلب کرده‌اند. سریال نیوکمپ منوچهر هادی نیز بـه تازگی شروع بـه پخش کرده و بـه خاطر تیم بازیگران پر ستاره و کارگردان مشهورش، مورد توجه بسیاری قرار گرفته اسـت. ژانر سریال نیوکمپ فیلیمو، کمدی، درام و خانوادگی اسـت.

این فیلم کمدی اجتماعی داستان یک خانواده اسـت کـه بر سر مشکلی، دچار بحران مالی بزرگ شده‌اند. پسر خانواده، برای حل این بحران و جور کردن پول مورد نیاز، از طریق سایت شرط‌بندی، روی بازی مساوی ایران با آرژانتین شرط می‌بندد.

در طول این بازی 90 دقیقه‌اي همه ی چیز خوب و طبق خواسته ان‌ها پیش میرود و نتایج امیدوارکننده اسـت، تا زمانی‌کـه در دقیقه 91 بازی، لیونل مسی، بـه دروازه ایران گل میزند و بازی را از حالت مساوی خارج میکند. پس از این گل مسی، اوضاع بـه هم می‌ریزد و ماجراهای جدیدی آغاز می شود.

بیشتر بخوانید: بازیگران سریال سرگیجه چه کسانی هستند؟

خلاصه سریال نیوکمپ

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

در خلاصه سریال ایرانی نیوکمپ می خوانیم کـه این سریال کمدی سرگذشت خانواده‌اي با مشکلات مالی را روایت میکند. ان‌ها برای خلاصی از دردسرهایشان راهی ساده اما پرریسک برای پول درآوردن پیدا می کنند و ان هم شرطبندی سر بازی ایران و آرژانتین در جام جهانی اسـت. اما وقتی مسی در دقایق پایانی بازی گل میزند، این خانواده در دردسر بزرگی می‌افتند و…

زمان پخش سریال نیوکمپ

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

سریال نیوکمپ از 17 اردیبهشت 1402 توسط پلتفرم‌هاي‌ شبکه نمایش خانگی منتشر شد. زمان پخش سریال نیوکمپ نیز هر یکشنبه ساعت 8 صبح اسـت.

سریال نیوکمپ چند قسمت است؟

درباره تعداد قسمت ها نیز سازندگان این سریال میگویند کـه نیوکمپ قرار اسـت در 15 قسمت ودر روزهای یکشنبه 8 صبح منتشر شود. بنابر این تا پایان مرداد ماه نیوکمپ مهمان شبکه نمایش خانگی اسـت.

تهیه کننده و کارگردان سریال نیوکمپ چه کسانی هستند؟

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

پخش سریال نیوکمپ بـه کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی بابک کایدان از روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه آغاز شده اسـت. این سریال محصول سال 1402 اسـت و تهیه کنندگی ان برعهده ي زینب تقوایی بوده اسـت.

لیست بازیگران سریال نیوکمپ

لیست بازیگران سریال نیوکمپ ترکیبی از بازیگرانی اسـت کـه تجربه بازی در اثری کمدی را داشته و نداشته‌اند؛ بهاره افشاری، حامد آهنگی، لادن ژافه‌وند، ایمان صفا، گیتی قاسمی، حسن معجونی، بهشاد شریفیان، سعید نعمتی، صفر کشکولی، کریم قربانی، یوسف کرمی، شیرین منجمی، معین محمودزاده، پیمان قربانی‌صفا، امیرحسین موسوی، افشین حیدری‌سروستانی و بازیگر خردسال: امین عسکراوی

بیشتر بخوانید: نام بازیگران سریال کتابفروشی هدهد + زمان پخش و خلاصه داستان

1. حسن معجونی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ
حسن معجونی بازیگر و کارگردان متولد 28 دی 1347 در زنجان اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی «تئاتر» و موسس گروه تئاتری لیو بوده تا این کـه سال 1374 وقتی 27 ساله بود با نمایش تلویزیونی پرده عجایب جلوی دوربین رفت. او با سریال مسافران درخشید و حالا چند سالیست با خانم هدیه نژاد ازدواج کرده و متاهل می‌باشد و میگوید خیلی از غذاهارا میپسند و بـه رنگ خاکستری علاقه دارد.

2. اکبر عبدی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 4 شهریور 1339 در تهران اسـت. دانش آموخته «دیپلم» رشته نمایش هاي‌ آماتوری بوده کـه با تئاتر شروع کرد تا این کـه سال 1360وقتی 20 ساله بود با تله تئاتر سنجاب ها جلوی دوربین رفت. او با سریال تلویزیونی مثل آباد وارد قاب تلویزیون شد سپس با سریال مدرسه ام دیر شد بـه شهرت رسید.

در 19 سالگی با نینا دختر دایی 14 ساله محمدرضا شریفی نیا ازدواج کرد کـه ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام المیرا می باشد و از طرفدار استقلال بوده و خودرا فردی سیاسی نمی داند.

3. گیتی قاسمی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

گیتی قاسمی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 16 مرداد 1355 در همدان ست. فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بوده کـه از 21 سالگی بازی رابا تئاتر شروع کرد و سال 1386 با سریال حیاط خلوت جلوی دوربین رفت. با سریال پیامک از دیار باقی دیده شد و سال هاست ازدواج کرده و صاحب دو فرزند پسر می باشد ؛ نام فرزند بزرگش مهیار اسـت.

4. بهاره افشاری

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

بهاره افشاری بازیگر و کارگردان متولد 14 تیر 1363 در شاهرود سمنان می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی و دیپلمه بازیگری اسـت ابتدا با کار مونتاژ شروع کرد کـه نخستین بار سال 1381 در 18 سالگی نقش کوتاهی دریک سریال تلویزیونی بازی کرد. او سپس با سریال نقش شیطان در سریال او یک فرشته بود بـه شهرت رسید. رفیق باز اسـت و از دوستای هنری مشهور اش می‌توان بـه الناز حبیبی و نرگس محمدی بوده ودر زمینه مزون لباس هم فعالیت دارد.

5. ایمان صفا

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

ایمان صفا بازیگر سینما و تلویزیون متولد 30 آذر 1362 در تهران اسـت. فارغ التحصیل لیسانس هنر و معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز بوده کـه با تئاتر شروع کرد تا این کـه درسال 1386 وقتی 24 ساله بود با فیلم «قرنطینه» جلوی دوربین رفت. او با سریال عملیات 125 بـه شهرت رسید و می‌گوید نقش هایش رابا جان و دل بازی می‌ کند و بـه فوتبال، تکواندو علاقه مند اسـت.

6. حامد آهنگی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

حامد آهنگی بازیگر و مجری متولد 17 تیر ماه 1358 در بندر انزلی اسـت. تحصیلکره مقطع لیسانس و دارنده دکترای افتخاری رشته بازیگری از دانشگاه علوم و فنون بوده ابتدا با فوتبال و تئاتر شروع کرد و سال 1380 در 22 سالگی کار در جنگ شبانه را آغاز کرد. او با برنامه خندوانه بـه شهرت رسید، سال 1386 وقتی 28 ساله بود با خانم «صفورا آغاسی» ازدواج کرد کـه ثمره این ازدواج تنها یک پسر بنام آردا اسـت.

علاوه بر بازیگر کار فیلمنامه نویسی کارگردانی و نمایشنامه نویسی نیز میکند و از پرنده، ارتفاع، تاریکی، فیلم وحشتناک و تنهایی بـه شدت میترسد.

7. لیلا اوتادی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

لیلا اوتادی بازیگر و شاعر متولد 14 مرداد 1362 در تهران اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران می باشد کـه از تئاتر کار خودرا شروع کرد و سال 1381 وقتی 19 ساله بود با فیلم چشمان سیاه جلوی دوربین رفت. در ادامه با سریال آخرین گناه درخشید و میگوید دوست دارد همه ی ژانرها را تجربه کند و هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد و طرفدار شدید پرسپولیس اسـت.

8. فرزاد فرزین

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

فرزاد فرزین خواننده آهنگساز و بازیگر متولد 3 تیر 1360 در تهران اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد تهران بوده کـه از 13 سالگی با موسیقی شروع کرد و سال 1383 با موزیک شراره درخشید. نخستین بار درسال 1385 کـه 25 ساله بود در فیلم پسران آجری قدم در عرصه بازیگری گذاشت و با سریال مانکن درخشید. سال 1390 وقتی 30 ساله بود با خانم شیوا کاکاخانی ازدواج کرد و فردی انتقاد پذیر و صبوری اسـت.

9. ملیکا شریفی نیا

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

ملیکا شریفی نیا بازیگر متولد 21 آبان 1365 در تهران اسـت. تحصیلکرده رشته گرافیک بوده کـه نخستین بار سال 1370 در 5 سالگی بود با فیلم «اویناز» جلوی دوربین رفت و با فیلم مهمان مامان دیده شد. درکنار بازیگری ؛ عکاسی ؛ تصویرسازی و گرافیک هم کار کرده و بـه موسیقی راک و سنتی مدرن نیز از علاقه دارد. سال 1386 وقتی 19 ساله بود با آقای امیر رضا طلاچیان یک فعال صنعتی ازدواج کرد اما خیلی زود این زندگی بـه جدایی ختم شد.

10. ساناز سعیدی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 24 فروردین 1368 در تهران اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می باشد کـه از 25 سالگی با تئاتر بروی صحنه رفت و تا این کـه سال 1396 با سریال نفس جلوی دوربین رفت و با سریال «بچه مهندس» بـه اوج شهرت رسید. طبق معمول در مورد نقش هایش تحقیق می کند و بـه نقش منفی و مثبت خیلی اعتقاد ندارد

11. لادن ژافه وند

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

لادن ژاوه وند بازیگر متولد 10 بهمن 1334 در تهران اسـت. بـه خاطر ازدواج از مدرسه ترک تحصیل کرده ودر سال 1396 با فیلم مغزهای کوچک زنگ زده نخستین بار جلوی دوربین رفت و بسیار درخشید. سال 1346 وقتی 12 ساله بود با مرگ پدر وادار بـه ازدواج شد کـه ثمره ان یک فرزند پسر بود. مدت ها ساکن بهزیستی بودو در حال نگارش کتاب زندگینامه خود اسـت.

12. حمید گودرزی

سریال نیوکمپ چگونه است ؟+ لیست بازیگران سریال نیوکمپ

حمید گودرزی بازیگر و مجری تلویزیون متولد 2 آذر 1356 در بروجرد اسـت. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران بوده کـه با تئاتر شروع کرد و سال 1378 با فیلم سهراب جلوی دوربین رفت و سپس با سریال مسافری از هند درخشید. یک‌بار ازدواج نا موفقی داشته و برای بار دوم سال 1398 دوباره ازدواج کرد و عاشق پاریس بوده بـه موبایل علاقه زیادی دارد و علاوه بر بازیگری تاجر فرش و شکلات هم هست.

بیشتر بخوانید: تصاویر بازیگران سریال ممنوعه | اسامی بازیگران سریال ممنوعه

در پایان

سریال نیوکمپ جدید ترین ساخته کمدی نمایش خانگی از منوچهر هادی اسـت کـه خاطره سریال نیسان آبی را برای تماشاگران زنده میکند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت