خرید و فروش در اینترنت

مسابقه صداتو چگونه است + زمان پخش مسابقه صداتو

مجموعه : سینما
مسابقه صداتو چگونه است + زمان پخش مسابقه صداتو

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز مطالبی از مسابقه صداتو ، محصول جدید فیلیمو با اجرای حرفه اي محسن کیایی را منتشر کرده ایم.

 

روند بازی مسابقه صداتو چگونه است؟

در هر قسمت از این برنامه،. شرکت کننده با کمک گروه کمک‌کنندگان بـه شور و مشورت نشسته و بر اساس نظرات و دیدگاه هاي‌ خود و گروه کمک کننده باید خواننده واقعی را تشخیص دهد. روش مسابقه بـه این شکل کـه شرکت‌کننده باید از بین ۶ فردی کـه با چهره‌ها و پوشش‌هاي‌ متنوع روی صحنه می آیند -و با استفاده از چالش‌هایي کـه تدارک دیده شده- تشخیص دهد کـه کدام‌یک خواننده نیست و باید حذف شود!

 

دراین بین، گروه کمک‌کننده هم بـه شرکت‌کننده برای باز کردن معمای هر بخش، کمک و همراهی می کند. در صورتی کـه شرکت‌کننده بتواند همه ی مراحل مسابقه را بگذراند، در هر مرحله صاحب 20 میلیون تومان می شود ودر صورت برنده شدن در فینال، هم برنده خوشبخت 200 میلیون تومان میشود. دراین برنامه جز تهیه‌کننده و کارگردان، هیچ‌کس -حتی مجری- از خواننده اصلی هر قسمت اطلاعی ندارد.

 

 

زمان پخش مسابقه صداتو

زمان پخش مسابقه صداتو

مسابقه صداتو از دهم خرداد 1402 ساعت 8 صبح در فیلیمو پخش میشود. این برنامه موزیکال معمایی هیجان‌انگیز یک ویژگی مهم دارد؛ مخاطبان فیلیمو، علاوه بر تماشای یک مسابقه متفاوت در نمایش خانگی، دراین مسابقه هم حضور فعال و تعاملی دارند و جایزه می گیرند!

 

قوانین مسابقه صداتو

شرکت کننده این مسابقه باید از بین 6 نفر، خواننده واقعی را تشخیص دهد. اما مسابقه هم بـه همین اسانی کـه فکرش را میکنید نیست! این 6 نفر با چهره هاي‌ متنوع و لباس هاي‌ تم دار روی صحنه آمده و چالش هاي‌ مختلفی را اجرا میکنند تا شرکت کننده و تیم کمک کننده را بـه اشتباه بیاندازند! حتی تعداد خواننده واقعی بین این 6 نفر هم مشخص نیست.

 

شرکت کننده با حذف درست افراد غیر خواننده در هر مرحله 20 میلیون تومان ودر صورت برنده شدن در فینال 200 میلیون تومان بـه دست می آورد. نکته جالب توجه اینجاست کـه بـه جز خود ان 6 نفر هیچکس از عوامل دیگر، یعنی مجری و کمک کننده ها اطلاعات درستی ندارند! حالا سری بزنیم بـه چالش هاي‌ این مسابقه:

 

قوانین مسابقه صداتو

 

1. لیپ سینک

چالش اول مسابقه صداتو لیپ سینک اسـت، یعنی هر 6 نفر یک موزیک را روی صحنه لب می‌زنند. نکته این چالش این اسـت کـه خواننده اصلی موزیک خودش را لیپ سینک می کند اما مابقی غیرخواننده ها موزیک خوانندگان واقعی دیگر را لب میزنند.

 

2. آنلاک

چالش دوم آنلاک نام دارد. دراین مبارزه شرکت کننده می تواند تقاضای کند تا اطلاعات یکی از 6 نفر را برایش پخش کنند. این اطلاعات گمراه کننده هستند و شرکت کننده باید حدس بزند کـه صاحب این اطلاعات خواننده اسـت یا خیر!

 

3. استودیو مخفی صداتو

چالش بعدی بـه چالش استودیو مخفی صداتو شهرت دارد. اینبار نیز بـه تقاضای شرکت کننده یک ویدیو از یکی از 6 نفر پخش میشود کـه در استودیوی صداتو ضبط شده اسـت.

 

4. سین جیم

چالش آخر کـه شرکت کننده را بـه مرحله فینال و برد قطعی میرساند، چالش سین جیم اسـت. شرکت کننده 30 ثانیه فرصت دارد تا یکی از 6 نفر را سین جیم کرده و از دل سوالات بـه این برسد کـه فرد مذکور خواننده اسـت یا خیر.

 

بعد از چالش ها نوبت بـه فینال سریال میرسد. مرحله اي کـه شرکت کننده تصمیم میگیرد با پول هاي‌ جمع شده‌اش خداحافظی کند یا نفر بعدی را درست تشخیص داده و برنده جایزه بزرگ صداتو شود.

 

کارگردان و تهیه کننده مسابقه صداتو کیست؟

کارگردان و تهیه کننده مسابقه صداتو کیست

مسابقه صداتو بـه کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد جوادزاده، تازه‌ترین پروژه غیرداستانی پلتفرم فیلیمو اسـت. مسابقه صداتو با زمینه معمایی – موسیقایی ساخته شده و جنبه سرگرمی دارد. این برنامه شیوه اجرای قوانین خاص خودرا دارد و با نمونه‌هاي‌ مشابهش متفاوت اسـت.

 

سازندگان برنامه می گویند کـه صداتو مسابقه استعدادیابی موسیقی بـه روش مرسوم و تجربه ان در جهان و ایران نیست. البته دراین مسابقه استعدادهایی برای مخاطبان فاش میشود، اما نباید ان رابا نسخه جهانی خوانندگی و موسیقی یا چند برنامه داخلی برای کشف استعداد موسیقی مقایسه کرد. این برنامه بیشتر از استعدادیابی، یک برنامه معمایی اسـت.

 

مجری مسابقه صداتو کیست؟

مجری مسابقه صداتو کیست

محسن کیایی «کـه بابت کاهش وزن زیاد ممکن اسـت در وهله اول از دیدنش جا بخورید» مجری‌گری صداتو را برعهده دارد. کیایی و برادرش، از جمله سازندگان خوب برخی سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ سینمایی بودند اما کیایی تا کنون در قامت یک مجری ظاهر نشده بود. اجرای کیایی در برنامه صداتو نشان می دهد کـه او برخلاف بازیگری، هیچ استعدادی در مجری‌گری ندارد و نمیتواند بازرسی برنامه را بـه دست بگیرد.

 

بیوگرافی محسن کیایی مجری مسابقه صداتو

محسن کیایی متولد سال 1360 در تهران اسـت. او فارغ‌‌التحصیل رشته‌ي بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. وی علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی نیز فعالیت دارد. فیلمنامه سریال طنز مهمانان ویژه بـه کارگردانی جواد رضویان کـه از شبکه 5 پخش شد، توسط او نوشته شده بود.

 

کیایی در آثاری هم چون بعد از ظهر سگی سگی، ضد گلوله، یک روز بخصوص، چهارراه استانبول، دینامیت، ماجرای نیمروز: ردخون، بی صدا حلزون و نگهبان شب بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

محسن کیایی درسال 1386 با سهیلا امیر حسینی ازدواج کرده و صاحب یک دختر بـه نام رز اسـت. ایشان برادر مصطفی کیایی، کارگردان و تهیه کننده کشورمان اسـت.

 

چه ستاره‌هایی در برنامه صداتو حضور دارند؟

در فصل اول این مسابقه، گروه کمک‌کنندگان صداتو از چهره‌هاي‌ نام‌آشنایی چون شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان و امیرمهدی ژوله تشکیل شده اسـت. این جمع، گروه کمک‌کنندگان نام دارند و شبیه بقیه مسابقه‌هاي‌ موسیقی، هیئت داوری نیستند. انها قرار اسـت شرکت‌کنندگان صداتو را دراین مسابقه راهنمایی و کمک کنند.

 

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی

او بازیگر موفق سال‌هاي‌ اخیر سینما و سریال ایران اسـت. همیشه استانداردی از بازی را بـه نمایش میگذارد کـه در اثرهای متوسط هم می‌درخشد. حالا قرار اسـت در مسابقه صداتو -متفاوت از تجربه بازی‌هایش- بـه شرکت‌کنندگان کمک کند تا بتوانند از عهده چالش‌هاي‌ پیچیده این مسابقه بربیایند.

 

محمد بحرانی

محمد بحرانی

صدای شناخته‌شده و محبوب تلویزیون، حالا در نمایش خانگی هم می‌درخشد. او کـه سابقه تولید، بازیگری، اجرا، صداپیشگی زیادی دارد، با جنابخان برای مردم شناخته‌تر شد. حالا او با ترکیبی از همه ی هنرهایی کـه دارد و طنز درخشانی کـه در کلامش نهفته اسـت، بـه شرکت‌کنندگان صداتو کمک می کند.

 

محسن شریفیان

محسن شریفیان

موسیقایی‌ترین کمک‌کننده یا هلپر برنامه صداتو. خواننده، آهنگساز، نویسنده و نوازنده بوشهری کـه با گروه لیان برای تعداد زیادی از مردم شناخته شده اسـت. او تقریباً همه ی سازهای جنوبی و بادی را استادانه مینوازد و حضورش درکنار بحرانی یکی از جذابیت‌هاي‌ مسابقه صداتو برای بینندگان خواهد بود.

 

امیرمهدی ژوله

امیرمهدی ژوله

قدیمی‌ها اگه وی را یک روزنامه‌نگار و سپس نویسنده کمدی با استعداد میدانستند، حالا او برای مردم یک بازیگر بانمک اسـت کـه حضورش در هر فیلمی غنیمت اسـت. ژوله اجرا و قلم درجه‌یکی دارد و موشکافی و ریزبینی هم از ویژگی‌هایي اوست و میتواند بـه شرکت‌کنندگان صداتو حسابی کمک کند.

 

جایزه بینندگان در صداتو

جایزه بینندگان در صداتو

در صداتو برای شـما هم جایزه هست! بینندگان برنامه صداتو میتوانند با حدس درست خود برنده سکه بهار آزادی شوند. روال شرکت دراین قرعه کشی بـه این صورت اسـت کـه هنگامی کـه بیننده در حال تماشای آنلاین از فیلیمو اسـت، در زمان مشخص، برنامه متوقف شده و یک پنجره دو گزینه اي بـه نمایش در می‌آید.

 

بیننده 20 ثانیه فرصت دارد تا گزینه بله و خیر را کلیک کرده ودر مورد خواننده یا غیرخواننده بودن ان فرد حدس بزند. بنابر این هر بیننده 6 بار فرصت حدس زدن دارد. بعد از پخش برنامه ودر صورتی کـه 4 پاسخ صحیح داشته باشد، در قرعه کشی 3 سکه بهار آزادی شرکت داده می شود.

 

در پایان

سریال صداتو با توجه بـه محتوای جذاب و جالب خود، توانسته اسـت جایگاه خودرا در میان برنامه هاي‌ متنوع دیگر پیدا کرده و مخاطبان زیادی را بـه سمت خود جذب کند.