20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

20 انیمیشن کودکانه : از این کارتون‌ها، عاشقانه‌ برای بچه‌ها در روز ولنتاین پخش کنید. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از انیمیشن هاي‌ ولنتاینی را منتشر کرده ایم.

 

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

اگر بـه دنبال راه‌هایی برای خاص کردن روز ولنتاین برای بچه‌ها هستید، همیشه میتوانید بازی‌هاي‌ روز ولنتاین رابا قلب‌ها و گل‌ها و تمام تزئینات صورتی و قرمزی که با ان‌ها همراه اسـت راه‌اندازی کنید. می توانید برای آن ها پیتزای شکل قلب سرو کنید «و با کیک قلبی شکل دنبال نمایید»؛ یا از آن ها یک کارت خانگی و برای روز ولنتاین درست کنید.

 

اما اگر واقعاً می خواهید فاکتور خفه شدن را افزایش دهید، هیچ چیز بهتر از این نیست که تمام خانواده را روی کاناپه جمع کنید، زیر یک پتو آسان باشید و یک فیلم روز ولنتاین را تماشا کنید.

 

با این حال، فیلم‌هاي‌ V-Day برای بچه‌ها می تواند سخت باشد، زیرا باید بین داستان‌هایی تعادل برقرار کنید که برای ان‌هایی که خجالت میکشند خجالت نمی کشند، برای کوچک‌ترها خیلی بزرگسال نیستند – و برای والدین خیلی خسته‌کننده نیستند. این ها بهترین فیلم‌هاي‌ روز ولنتاین هستند که بچه‌ها می توانند با خانواده تماشا کنند.

 

عده اي از ان‌ها حتی برای کودکان نوپا مناسب هستند، با زمان‌هاي‌ کوتاه‌تر و مضامین مناسب برای کودکان. برخی دیگر بیشتر در مورد عشق خانوادگی یا عشق بین دوستان هستند تا عشق رمانتیک، که انها را انتخاب هاي‌ خوبی برای بچه هاي‌ کوچک می کند.

 

سپس عاشقانه هاي‌ قدیمی تر و بیشتر YA و رام-کام نوجوانان برای نوجوانان جوان و نوجوانی که برای انها آماده هستند وجوددارد. انتخاب‌هاي‌ جدیدتری وجوددارد – از جمله عده اي از فیلم‌هاي‌ کودکان مورد علاقه ما درسال گذشته – بـه همراه فیلم‌هاي‌ کلاسیک قدیمی که امتحان خودرا پس داده‌اند. بنابر این، حتماً یک جعبه آب نبات بـه شکل قلب بردارید یا آماده باشید که بگویید: “هرطور که می خواهید!”

 

بیشتر بخوانید: بهترین انیمیشن های ارزشمند و آموزنده برای کودکان

 

1. ولنتاین من باش، چارلی براون «Be My Valentine, Charlie Brown » «1975»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

روز ولنتاین در کلاس چارلی براون اسـت: چارلی امیدوار اسـت که یک صندوق پستی کامل از کارت‌ها داشته باشد، در حالی‌که لینوس میـــخواهد یک هدیه بـه معلمش بدهد. اما، در مد واقعی بادام زمینی، دلشکستگی با تمام قلب هاي‌ آب نبات و یادداشت هاي‌ DIY ترکیب شده اسـت.

 

2. 13: موزیکال «13: The Musical» «2022»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

برای نوجوانان، این موزیکال ماجراهای وخیم ایوان را دنبال میکند، بچه‌اي که درست قبل از بار میتزوه‌اش از شهر نیویورک بـه ایندیانا نقل مکان می کند. این بـه دغدغه‌هاي‌ نوجوانان نزدیک میشود، مانند جا افتادن، دوست‌یابی و – مهم‌تر از همه ی – یافتن نخستین بوسه. این موسیقی از اسطوره برادوی، جیسون رابرت براون، که برای نمایش هایی مانند The Last Five Years و Parade شناخته می شود، می‌آید.

 

3. وینی پو: ولنتاین برای تو «Winnie the Pooh: A Valentine for You » «1999»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این فیلم کوتاه 22 دقیقه‌اي متوجه می شود که گروهی در 100 Acre Wood حسادت میکنند که کریستوفر رابین از وقت خود برای تهیه کارت روز ولنتاین برای یک دختر استفاده می کند. جغد بـه ان‌ها کمک میکند بفهمند که کرستوفر رابین از عشق رنج میبرد، و فقط یک «شبکه عشق» بـه نام «اسمیتن» می تواند وی را درمان کند – بنابر این آن ها برای یافتن یکی از آن ها در جنگل بـه شکار می روند.

 

4. ارزش های خانوادگی آدامز «Addams Family Values» «1993»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

برای خانواده‌هایی که چهارشنبه را در نتفلیکس تماشا کردند، ان رابا دور دیگری از سوء استفاده‌هاي‌ خانواده آدامز دنبال نمایید. دراین فیلم، دنباله‌اي بر اقتباس سینمایی سال 1991؛ دلتنگی‌هاي‌ زیادی در جریان اسـت: نه تنها گومز و مورتیشیا هنوز برای یک دیگر «و همچنین نوزاد جدیدشان، پوبرت» روی ماه هستند، عمو فستر نیز شیفته پرستار بچه پوبرت می شود. 

 

شهر دبی تنها مشکل این اسـت که شهر دبی یک قاتل زنجیره اي اسـت که با مردان ثروتمند ازدواج می کند و بـه قتل میرسد. این یک انتخاب خوب برای بچه‌هایی اسـت که نمی توانند همه ی چیزهای لطیف را که با روز ولنتاین می آیند تحمل کنند.

 

5. ترول ها «Trolls» «2016»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

ترول ها بـه رنگ آب نبات و شاد همه ی در مورد گسترش عشق و شادی هستند. دنیای شادی ان‌ها وقتی غم‌انگیز اسـت، وارونه می شود، یعنی برگن‌ها تهدید میکنند که همه ی سرگرمی‌ها را قطع خواهد کرد. با موسیقی جذاب جاستین تیمبرلیک، این فیلم انیمیشن همه ی را در آواز خواندن و رقصیدن نگه می دارد. خوب اسـت که قبل از سومین فیلم ترولز که قرار اسـت در پایان امسال اکران شود، دوباره از ان بازدید کنید.

 

6. Z-O-M-B-I-E-S «2018»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این موزیکال دریک پیچ و تاب علمی تخیلی درباره عاشقانه هاي‌ ممنوعه، در شهری اتفاق میوفتد که دریک نیروگاه دچار حادثه شد و نیمی از جمعیت را بـه زامبی تبدیل کرد. زامبی‌ها و انسان‌ها از یک دیگر جدا شده بودند تا این که دولت باندهای Z را اختراع کرد که زامبی‌ها را از هوس مغز انسان دور نگه می‌دارد و بـه انسان‌ها و زامبی‌ها اجازه میدهد یک‌بار دیگر باهم ترکیب شوند.

 

در بین این ادغام مجدد دشوار، یک بازیکن فوتبال زامبی و یک تشویق کننده انسان عاشق یک دیگر می شوند و مجبورند عشق خودرا از خانواده و دوستان خود مخفی نگه دارند. Z-O-M-B-I-E-S اکنون یک فرنچایز سه فیلم اسـت و آخرین قسمت ان؛ Z-O-M-B-I-E-S 3 درسال 2022؛ بیگانگان را وارد ترکیب می کند.

 

7. گنومئو و ژولیت «Gnomeo and Juliet» «2011»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این انیمیشن سه بعدی کامپیوتری که بر اساس نمایشنامه رومئو و ژولیت اثر ویلیام شکسپیر ساخته شده اسـت، داستان بی انتها عشق ممنوع را بـه تصویر می‌کشد. بچه‌هایی که از ان لذت میبرند، می توانند بـه دنباله ان یعنی شرلوک گنومز بروند، هرچند که کمتر یک داستان عاشقانه اسـت.

 

8. خوشگل «Belle» «2022»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

برای افراد مسن تر، این انیمه نوعی بازگویی علمی تخیلی و آینده نگر از Beauty and the Beast اسـت. این فیلم سوزو، دختری خجالتی را دنبال می کند که دریک شهر کوچک زندگی می کند. با این حال، هنگامیکه او وارد یک متاورس مشهور بـه U می شود، یک خواننده مشهور با هزاران طرفدار اسـت. اما در کمین U نیز یک جانور بـه نام “اژدها” اسـت که با بل ارتباط برقرار می کند. آیا آن ها می توانند از اختلافات خود عبور کنند و احتمالاً در دنیای واقعی ملاقات کنند؟

 

9. بانو و ولگرد «Lady and the Tramp» «2019»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

وقتی زندگی شیک و آسان یک توله سگ نوازنده در خانه تیره می شود، او با یک مات ولگرد جذاب دوست می شود که دراین داستان کلاسیک، با صحنه اي نمادین و رمانتیک اسپاگتی خوری، قلب وی را بـه دست می آورد. می توانید بـه سراغ بازسازی ان بروید که تسا تامپسون، جاستین تروکس و ژانل مونه در ان بازی میکنند، یا انیمیشن کلاسیک 1955 را تماشا کنید.

 

بیشتر بخوانید: 50 بهترین فیلم و انیمیشن جهان + اکشن و ترسناک و عاشقانه

 

10. زنان کوچک «Little Women» «2019»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

بزرگ ترها ممکن اسـت شیفته خانواده مارس شوند و همسایه آن ها لوری که عاشق چندین خواهر مارس می شود. این اقتباس توسط گرتا گرویگ کارگردانی شد که فیلم باربی آینده را ساخت، اگر چه همیشه می توانید نسخه 1994 رابا کریستین بیل در نقش لوری بـه جای تیموتی شالامه انتخاب کنید.

 

11. فیلم بادام زمینی «The Peanuts Movie» «2015»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

برای چیزی طولانی‌تر از ولنتاین من باش، چارلی براون، این کمدی تمام‌قد و انیمیشن رایانه‌اي، چارلی را شیفته دختر مو قرمز کوچکی می بیند که بـه محله‌اش نقل مکان می کند. او و بیگل محبوبش، اسنوپی، در تلاش خود برای شناخت بهتر او با ماجراهای ناگواری روبه‌رو می شوند.

 

12. عروسک های زشت «Ugly Dolls» «2019»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

انبوهی از عروسک‌هاي‌ خوش‌تخت و سرگرم‌کننده با ایده‌آل‌هاي‌ کمال‌گرایی و فردیت بـه چالش کشیده میشوند، زیرا بـه دنبال پذیرش در دنیایی هستند که بـه همگنی پاداش میدهد. موزیکال انیمیشن 2019 پیامی از عشق بـه خود می فرستد که تمام خانواده از ان لذت خواهند برد.

 

13. عروس پرنسس «The Princess Bride» «1987»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این افسانه کلاسیک یک پیچ و تاب با طراوت در داستان قدیمی دختر در پریشانی ایجاد می کند. بر اساس رمان فانتزی ویلیام گلدمن با همین عنوان، مملو از کمدی، ماجراجویی و البته عاشقانه اسـت. این اکران درسال 1987 با بازی رابین رایت و کری الوز بـه عنوان یک شاهکار فرهنگ پاپ تحسین شده اسـت.

 

14. بر فراز ماه «Over the Moon» «2020»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

پس از از دست دادن مادرش، یک نفر با اراده قوی مصمم اسـت وجود یک الهه افسانه اي ماه را ثابت کند. این دختر که بـه شدت مدبر اسـت، همراه با خرگوش خانگی اش بـه ماه سفر می کنند تا بـه خانواده‌اش نشان دهند و پدرش را متقاعد کنند که دوباره ازدواج می کند که عشق ابدی واقعی اسـت.

 

15. سیندرلا «Cinderella» «2021»

کی کانن از Pitch Perfect یک اقتباس جدید از سیندرلا را کارگردانی می کند که در موزیک هاي‌ پاپ مختلف بـه عنوان بخشی از موسیقی متن موسیقی ترکیب می شود. طرح داستان نیز پیچشی اسـت بر داستان معمولی شاهزاده-دختر.

 

16. لوکا «Luca» «2021»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

عشق رمانتیک وجوددارد، و سپس عشقی که بچه ها وقتی آزادی سوار شدن بر وسپا را تجربه می کنند، احساس می کنند. حدس بزنید کدام قوی‌تر اسـت؟ در لوکا، سه کودک در ریویرای ایتالیا با تلاش برای ساختن، برنده شدن یا سوار شدن یک اسکوتر دوستی پیدا می کنند – همه ی این‌ها در حالی‌که یک راز بزرگ را حفظ می کنند – اما در نهایت با خیلی چیزهای بیشتری روبه‌رو میشوند.

 

17. شاهزاده خانم و قورباغه «The Princess and the Frog» «2009»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این انیمیشن موزیکال در نیواورلئان اتفاق می‌افتد، تیانا «آنیکا نونی رز»؛ آشپزی خارق‌العاده و رستوران‌دار مشتاق را دنبال میکند که بـه اشتباه توسط شاهزاده ناوین بـه قورباغه تبدیل میشود. و شاهزاده نوین نیز توسط نیروی شیطانی بـه یک دوزیستان تبدیل شده اسـت! این زوج باید باهم کار کنند تا طلسم خودرا بشکنند.

 

18. راسکال های کوچک «The Little Rascals» «1994»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این ویژگی درسال 1994 گروهی از بچه هاي‌ بدجنس را دنبال می کند که قصد دارند یک سازمان ممنوعیت دختران را رهبری کنند. وقتی اسپانکی و گندم سیاه متوجه می شوند که رفیقشان یونجه با دختری بـه نام دارلا در حال خوش‌گذرانی اسـت، ناامیدانه سعی میکنند دراین ماجراجویی شیرین اما خنده‌دار، عاشقانه‌ي نوپای خودرا خنثی کنند.

 

19. وب شارلوت «Charlotte’s Web» «1973»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

یکی از محبوب ترین کتاب هاي‌ کودکان جهان دراین انیمیشن اقتباسی 1973 زنده شده اسـت. هنگامیکه عنکبوت بـه نام شارلوت از سرنوشت برنامه ریزی شده دوستش ویلبر خوک باخبر می شود، تمام تلاش خودرا می کند تا وی را ایمن نگه دارد ودر عین حال بـه او و دیگر حیوانات باغچه درس هاي‌ عشق و دوستی می دهد.

 

20. شازده کوچولو «The Little Prince» «2015»

20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین

این انیمیشن بازسازی شده بر اساس داستان جاودانه آنتوان دو سنت اگزوپری، بـه سبک کلاسیک گسترش می‌یابد. مضامین جهانی عشق، ماجراجویی و دوستی در هسته اصلی این اقتباس 2015 باقیمانده اسـت.

 

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های انیمیشنی خانوادگی

 

در پایان

انیمیشن معمولاً آسان ترین راه برای رساندن پیام ها بـه بچه هاست. این برنامه ها بـه خاطر موسیقی ورنگ هایی که دارند ذهن ان ها را برانگیخته و بهشان کمک می کنند بهتر یاد بگیرند.

جدیدترین مطالب سایت