مجموعه : هنرهای دستی
بروزرسانی : 10 آبان 1402

25 تاج گل هالووین وحشتناک که باید برای هالووین درست کنید

25 تاج گل هالووین وحشتناک که باید برای هالووین درست کنید

درب ورودی خودرا با این تزئینات دست ساز، از شیک گرفته تا ترسناک، تزیین کنید. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از بهترین مدل هاي‌ تاج گل برای تزیین خانه را منتشر کرده ایم.

بهترین مدل های تاج گل برای تزیین خانه

برنامه ریزی هالووین شـما ممکن اسـت شامل پیدا کردن لباس مناسب، ارائه ایده هاي‌ میان وعده هاي‌ خوشمزه و انتخاب مجموعه اي از فیلم هاي‌ ترسناک برای تماشا باشد. در حالی کـه همه ی این ها بخشی از سرگرمی اسـت، از دکوراسیون فضای باز هالووین خود غافل نشوید. بین خوشامدگویی بـه اعضای خانواده و انبوه ترفندهایی کـه احتمالاً در هالووین بـه آنجا سفر می‌کنند، بـه یک تاج گل خلاقانه نیاز دارید تا تأثیر اولیه خوبی داشته باشید.

1. تاج گل خشک پاییزی

تاج گل خشک پاییزی

شاخه‌ها، گل‌ها و علف‌هاي‌ خشک شده را بـه شکل اکلیلی قرار دهید و با بافتن ان‌ها در پایه اکلیل مطمئن شوید کـه محکم هستند. «نکته: با اقلام بزرگ‌تر شروع کنید و اقلام نازک تر را روی ان اضافه کنید!» میوه خشک را در آخر با سیم گلدار سیم کشی کنید و ان را از سوراخ ها عبور دهید و ان را بـه دور شکل اکلیل بپیچید «اگر از میوه خشک استفاده میکنید ممکن اسـت بـه چسب حرارتی نیاز داشته باشید. سوراخ ندارد».


مطالب مشابه: 25 ایده زیبا برای دسته گل عروس زیبا و خاص تابستانی + عکس


2. تاج گل چشم

تاج گل چشم

این یک کاردستی اسـت کـه باید بـه ان توجه کنید! کلیپ آرت کره چشم ما را دانلود کنید و روی کاغذ برچسب شفاف چاپ کنید، سپس از قیچی یا پانچ کاردستی گرد برای بریدن مردمک ها استفاده کنید.

برچسب ها را روی توپ هاي‌ پینگ پنگ سفید قرار دهید، سپس “کاه چشم” رابا چسب بـه شکل اکلیل فوم بچسبانید، مطمئن شوید کـه چشم ها در جهات مختلف “نگاه” دارند و اجازه دهید خشک شوند. «توجه داشته باشید: گرمای چسب حرارتی ممکن اسـت پشت توپ پینگ پنگ را کمی نرم کند، اما اشکالی ندارد!» با سیم کاردستی و چسب حرارتی یک حلقه ایجاد کنید تا پشت اکلیل آویزان شود.

3. تاج گل هلال پاییزی

تاج گل هلال پاییزی

یک تاج گل ساده انگور با مجموعه اي از شکوفه ها و علف ها در رنگ هاي‌ پاییزی بپوشید. برای ایجاد، با چمن لاغر دراز در دو سر هلالی کـه در حال شکل دادن بـه ان هستید شروع کنید تا انتهای ان مشخص شود. انها رابا چسب حرارتی در جای خود بچسبانید.

وسط ان رابا مخلوطی از گل هاي‌ خشک شده اي کـه گرد آوری کرده‌اید پر کنید، مطمئن شوید کـه علف هاي‌ بیشتری و شکل هاي‌ لاغر دراز بین گل ها مخلوط کنید تا تعادل ان حفظ شود. برای خاطرجمعی از ایمن بودن هر چیزی کـه اضافه می‌کنید، چسب داغ بزنید. تاج گل رابا چسباندن یک روبان در اطراف ان بـه اتمام برسانید.

4. تاج گل پرهای کلاغ

تاج گل پرهای کلاغ

یک اکلیل پر ساده رابا استفاده از رنگ اسپری مشکی بـه سمت تاریک ببرید تا شکل اکلیل انگور را بپوشانید. سپس مقدار کمی از چسب کاردستی را روی نوک پرهای کاردستی بمالید «از ترکیبی از پرهای غاز سیاه و پرهای قرقاول رنگ شده استفاده کردیم» و با زرق و برق بپاشید. پس از خشک شدن، دم هر پر را بـه چسب آغشته کرده ودر قالب اکلیل قرار دهید. در نهایت از سیم برای اتصال یک کلاغ سیاه مصنوعی بـه قالب اکلیل استفاده کنید.

5. تاج گل شبح وار تخم عنکبوت

تاج گل شبح وار تخم عنکبوت

با اسپری رنگ آمیزی عنکبوت هاي‌ پلاستیکی با رنگ هاي‌ پررنگ شروع کنید و بگذارید خشک شوند. سپس توپ‌هاي‌ فوم فوم را بـه شکل تصادفی دور تاج گل انگور بچسبانید تا ظاهر تخم‌هاي‌ عنکبوت را پیدا کنید. «مطمئن شوید کـه تعداد زیادی توپ کوچک باهم مخلوط کرده‌اید!» قبل از این کـه عنکبوت رابا چسب حرارتی روی ان بچسبانید، مواد تار عنکبوت مصنوعی را دور تاج گل محکم کنید.

6. تاج گل تار عنکبوت

تاج گل تار عنکبوت

دراین هالووین با برداشتن دایره فلزی از یک شیشه کنسرو دهان بزرگ و رنگ آمیزی مشکی ان؛ یک تار شبح وار ببافید. سپس، یک مشت حشره پلاستیکی را بـه هر رنگی کـه می خواهید رنگ کنید. سپس 12 عدد چاپستیک مشکی رابا فاصله مساوی بـه مرکز دایره فلزی با مقدار خوبی چسب حرارتی بچسبانید و بگذارید خشک شود.

یک طناب نخی یا نخی بـه طول 17 اینچ بردارید، یک‌بار ان را دور چاپستیک بپیچید و بـه بعدی ادامه دهید و دور ان را بپیچید تا زمانی کـه همه ی چاپستیک ها را بچرخانید. انتهای جایی کـه ابتدا را چسب زده اید، چسب داغ بزنید و طناب اضافی را کوتاه کنید.

طول طناب دیگری را حدود پنج اینچ بیشتر از طناب قبلی بردارید و اینکار رابا فاصله یک اینچ و نیم از دایره قبلی طناب تکرار کنید. اینکار را تکرار کنید تا بـه انتهای چاپستیک برسید. حشرات رنگ شده خودرا در مرکز با چسب حرارتی و همچنین چند عنکبوت در خارج از وب اضافه کنید.

7. قاب وینتاژ معلق جادوی سیاه

قاب وینتاژ معلق جادوی سیاه

این کاردستی خوب اسـت توصیه میکنیم این دکوراسیون درب را در داخل خانه یا بیرون زیر یک قسمت سرپوشیده آویزان کنید تا در دسترس رطوبت بیش از حد قرار نگیرد.

با برداشتن شیشه از یک قاب قدیمی «هرچه تزیین تر بهتر!» شروع کنید و سطح را کمی سنباده بزنید. رنگ مشکی را اسپری کنید و بگذارید کاملا خشک شود. طولی از روبان را ببرید و ان را بـه پشت قاب بچسبانید تا آویز ایجاد کنید. «اگر قاب شـما سنگین اسـت، می‌توانید از یک تفنگ منگنه برای چسباندن روبان استفاده کنید یا از سیم آویز عکس سنتی بـه عنوان تکیه گاه اصلی استفاده کنید.»

طول دوم روبان را ببرید و یک پاپیون را در مرکز چوب لباسی ببندید. “مراقب باشید!” ما را بارگیری و چاپ کنید. گیره خوشنویسی روی مقوا «میتوانید حروف را قاب کنید یا با چرخاندن کاغذ و استفاده از چسب برای نگه داشتن ان؛ یک اسکرول کاغذی ساده ایجاد کنید». اشکالات هالووین ما را بارگیری و روی کارتن چاپ کنید. برش بزنید و از محل اتصالات تا کنید تا بعد ایجاد شود، سپس روی قاب بچسبانید.

8. حلقه های توری جادویی

حلقه های توری جادویی

انواع حلقه هاي‌ گلدوزی در اندازه هاي‌ مختلف را بردارید، سپس انها را از هم جدا کنید تا دو برابر حلقه هاي‌ بیشتری داشته باشید. چند جفت جوراب رنگی مختلف بردارید و پاها و کمر را ببرید تا از هر رنگ دو تا داشته باشید.

جوراب ها را روی حلقه هاي‌ گلدوزی بکشید تا محکم شوند ودر بالا و پایین حلقه گره بزنید. حلقه دیگری با اندازه متفاوت بـه جوراب اضافی باقی مانده اضافه کنید و یک گره دیگر در انتهای باز ببندید. مواد اضافی را کوتاه کنید – سپس مراحل رابا استفاده از جوراب هاي‌ توری روی جوراب هاي‌ رنگی تکرار کنید.

9. تاج گل مار

تاج گل مار

همسایه ها رابا این تاج گل پر از مار ترساند. برای درست کردن ان؛ مجموعه اي از مارهای پلاستیکی و یک تاج گل جمع کنید. با بزرگ ترین مارهایی کـه دارید شروع کنید و آن ها را بین شاخه ها ببافید و اینکار را تکرار کنید تا از همه ی مارهای لاستیکی خود استفاده کنید و تا جایی کـه می‌توانید شاخه ها را بپوشانید. درصورت نیاز از چسب حرارتی برای نگه داشتن آن ها روی اکلیل استفاده کنید.

10. تاج گل دست اسکلت

تاج گل دست اسکلت

لبه هاي‌ نامرتب بـه جذابیت وهم انگیز این تاج گل خزه اي می افزاید. برای ایجاد، از سیم گلدار استفاده کنید تا ترکیبی از قطعات سبز و طبیعی خزه اسپانیایی را روی شکل اکلیل فوم سبز رنگ بپیچید تا محکم شود.

خزه بیشتری رابا چسب داغ بچسبانید تا سیم را پنهان کنید و بگذارید خشک شود. بـه آرامی خزه را بکشید تا پیچک هاي‌ بلندی چکه کند، سپس دست اسکلت پلاستیکی را بـه بالای اکلیل سیم کشی کنید، خزه را در اطراف انگشتان قرار دهید تا بـه نظر برسد کـه دست تاج گل را گرفته اسـت. یک پاپیون و آویز سیمی تزئینی وصل کنید. چند حشره پلاستیکی را بـه خزه اضافه کنید تا حال و هوای ترسناک بیشتری داشته باشید.

11. تاج گل تار عنکبوت

تاج گل تار عنکبوت

برای درست کردن این تاج گل ساده، یک تار عنکبوت مصنوعی را روی حلقه گلدوزی 12 اینچی بکشید و حلقه را ببندید. سپس هر تار اضافی را از پشت جدا کنید و چند عنکبوت کوچک بـه جلو اضافه کنید.


مطالب مشابه: مدل جدیدترین دسته گل های زیبا


12. تاج گل کدو حلوایی متالیک

تاج گل کدو حلوایی متالیک

برای ظاهری ساده ودر عین حال شیک کـه مناسب اسـت در تمام فصول از ان پیروی کنید، یک اکلیل از مینی کدو حلوایی طلایی متالیک بسازید.

13. تاج گل هالووین کلاغ

تاج گل هالووین کلاغ

با یک نگاه بـه این تاج گل ترسناک، مهمانان شـما مطمئناً ترسیده خواهند شد. با اسپری کردن تاج گل انگور با رنگ مشکی مات شروع کنید. کلاغ هاي‌ مقوایی «در این جا یک الگوی اسـت کـه می‌توانید دنبال نمایید» را بـه ان وصل کنید و از یک روبان شطرنجی برای آویزان کردن آثار خود استفاده کنید.

14. تاج گل هالووین عنکبوتی

تاج گل هالووین عنکبوتی

برای این تاج گل هوشمندانه هالووین، صفحات روزنامه با اسپری تمام سیاه رنگ شده بودند. از سیم گلدار برای چسباندن عنکبوت راه راه استفاده شده اسـت کـه بـه ان حس بازی می بخشد.

15. تاج گل برگ سبز

تاج گل برگ سبز

ترکیبی از سبزه هاي‌ سرسبز، انواع توت ها و فانوس هاي‌ کوچک بـه صورت یکپارچه دراین نمایش هالووین گرد هم آمده اند.

16. تاج گل ساقه گندم

تاج گل ساقه گندم

اگر بـه دنبال تاج گلی هستید کـه بتواند بـه روز شکرگزاری تبدیل شود، این طرح جذاب را درنظر بگیرید کـه ترکیبی از ساقه هاي‌ گندم خشک شده با کاغذ ساختمانی قهوه اي احاطه شده اسـت.

17. تاج گل هالووین خفاش

تاج گل هالووین خفاش

این ظاهر خفاشی برای آرایش هر دری برای هالووین عالی اسـت. ابتدا صفحات کتاب قدیمی را روی یک تاج گل مرتب کنید. سپس، خفاش ها را از کارت سیاه جدا کرده و با چسب حرارتی روی اکلیل خود بمالید. برای آویزان کردن تاج گل جدید خود از روبان مشکی استفاده کنید.

18. تاج گل مشکی

تاج گل مشکی

اگر همه ی بـه تزیینات هالووین دراماتیک علاقه دارید، گل هاي‌ مصنوعی سیاه را بـه تاج گل انگور اضافه کنید. ان رابا پرنده اي سیاه کـه روی شاخه سفید درختی نشسته اسـت تکمیل کنید.

19. تاج گل پوسته ذرت

تاج گل پوسته ذرت

یک حلقه کاردستی 18 اینچی رابا ذرت خشک در رنگ‌هاي‌ متنوع بسازید. این یک راه آسان برای افزودن رنگ بـه هر دری اسـت.

20. تاج گل

تاج گل

با یک تاج گل انگور و چند شاخه بـه عنوان پایه خود، روی گل هاي‌ مصنوعی و علف هاي‌ خشک شده برای یک تاج گل غیرمنتظره هالووین انباشته کنید.

21. تاج گل هالووین نخ

تاج گل هالووین نخ

این عدد پیچیده شده با نخ احتمالاً کمترین ترسناکی اسـت کـه پاییز امسال با ان روبه‌رو خواهید شد – اما دقیقاً بـه همین دلیل اسـت کـه همسایگان ان را دوست خواهند داشت.

22. ما همه یک تاج گل کوچک باتی هستیم

ما همه یک تاج گل کوچک باتی هستیم

برای دکور این در، از حلقه گلدوزی و الگوی خاصی از وبلاگ نویس استفاده می‌کنید تا طرحی شایان ستایش ایجاد کنید.

23. تاج گل ذرت آب نبات پارچه ای

تاج گل ذرت آب نبات پارچه ای

برای استفاده شیک از ذرت آب نباتی «یک غذای اصلی فصلی واقعی»؛ پارچه هاي‌ تا شده رابا رنگ هاي‌ گرم مدرج بـه شکل فوم استایروفی سنجاق کنید.

24. تاج گل اسکلت

تاج گل اسکلت

از دور، این پانسمان درب بـه سادگی مانند یک اکسسوری پاییزی بـه نظر می‌رسد. اما از نزدیک، ترفندها متوجه تزئینات ظریف استخوانی می‌شوند کـه ثابت میکند خانه شـما ترسناک تر از ان چیزی اسـت کـه بـه نظر میرسد.

25. تاج گل غلیظ سیاه

تاج گل غلیظ سیاه

هرروز نیست کـه توصیه می‌کنیم با شوم ترین تاج گل دنیا بـه بازدیدکنندگان خوش آمد بگوییم، اما فصل ترساندن اسـت!


مطالب مشابه: مدل های دسته گل عروس نگین دار ایرانی


در پایان

یک تاج گل هالووین باعث می‌شود خانه شـما برای افراد حقه باز جذاب بـه نظر برسد و بـه شـما این فرصت را میدهد کـه خلاقیت خودرا بدرخشید. اکثر تاج هاي‌ گل هالووین DIY را میتوان با استفاده از چند لوازم اولیه صنایع دستی کـه ممکن اسـت از قبل در خانه خود داشته باشید، ارزان تهیه کنید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت