بروزرسانی : 29 فروردین 1397

جملات دلچسب بزرگان برای موفقیت در خانواده

جملات دلچسب بزرگان برای موفقیت در خانواده

جملات دلچسب بزرگان برای موفقیت در خانواده 

همیشه جملاتی را میبینیم که خیلی برایمان دلچسب است و حتی باعث میشود در زندگی و خانواده مان تاثیر فراوانی بزارد در ادامه با جملات دلچسب برای موفقیت در خانواده در سایت تالاب همراه شوید.

تجربه های زندگی را خیلی جدی نگیر . از همه بالاتر به آن‌ها اجازه نده که به تو زیان برسانند , چرا که آن‌ها در‌ واقع هیچ چیزی به جز تجربه ی رؤیاها نیستند .

سهم خود را در زندگی بازی کن , اما هیچ‌گاه فراموش نکن که او تنها یک نقش است .اگر که شرایط بد هستند و باید آن‌ها را تحمل کنی , آن‌ها را جزئی از خود نکن .آنچه را که در این جهان از دست می‌دهی , فقدانی از روح تو نخواهند بود .

به خدا توکل کن و ترس را که همه ی تلاشها برای موفقیت را فلج کرده و همه ی آنچه را هراس داری جذب می‌کند نابود کن .

همه ی طبیعت با تو همنشین خواهد شد, وقتی که با خدا همنوا شوی . تجلی بخشیدن به این حقیقت , تو را استاد سرنوشت خود خواهد ساخت

تمام اطرافت پر از نشانه است گر نشانه خواهی،بارشی از نشانه ها در نزدت خواهد بود…فقط باید درست دیدن را بیاموزی دل بستگی های تو همچون چتر توست چترت را ببند.و زیر باران عشقش خیس شو…

بخواهی….به دست خواهی آورد …نگاه کنی،خواهی دید…درون را بنگری،تمام جوابها را خواهی گرفت…سکوت کن…گوش فرا ده…و ببین….دانسته های تو ،چیزهایی ست که برای نگفتن داری….

جملات دلچسب بزرگان برای موفقیت در خانواده

برای درآمد بیشتر داشتن باید ارتعاشی از خودتان بفرستید و همواره در ذهن خود این را مد نظر داشته باشید که قرار است درآمد شما بیشتر شود به محدودیت ها توجه نکنید ما نمی توانیم در ک کنیم از چه مسیرهایی ممکن است کسب در آمد کنیم اما جهان هستی میداند پس به دنبال راههایی برای بیشتر کردن در آمد ما میرود و به ناگاه میبینیم در مسیری هستیم که اصلا نمی توانستیم آن را پیش بینی کنیم پس لازم از محدودیتها در مورد کسب درآمد دست بر داریم مثل این پول کم‌است آنها می توانند من نمی توانم اخر من که استعدادی ندارم اصلا چه طور میشود؟

به این موارد به هیچ عنوان فکر نکنید این وظیفه شما نیست شما فقط ارتعاش پول و درآمد بدهید و ایمان داشته باشید که راهش به شما گفته میشود چشم‌ وگوشهایتان را باز کنید و به نشانه ها توجه کنید تا در مدار درآمد بیشتر و پول بیشتر قرار بگیرید.

جملات دلچسب بزرگان برای موفقیت در خانواده

می گویند هر وقت خواستی پارچه‌ای بخری؛

آنرا در دستت مچاله كن و بعد رهايش كن،

اگر چروك برنداشت، جنس خوبی دارد.

آدم‌ها، نیز همينطورند!!

آدم‌هايی كه بر اثر فشارها، و مشكلات، اخلاق، و رفتارشان عوض می‌شود،و «چروك» بر میدارند!!

اينها جنس خوبی ندارند،

و برای رفاقت، معاشرت، مشارکت، ازدواج و اعطای مسئولیت به ایشان،به هیچ وجه «گزینهٔ مناسبی» نخواهند بود.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت