چگونه از اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟

چگونه از اینستاگرام درآمدزایی کنیم؟

کسب درآمد واقعی از اینستاگرام امکان پذیر اسـت. برای اینکار تنها لازم اسـت با نحوه کار با اینستاگرام بـه صورت اصولی آشنا باشید. سپس با فعالیت مداوم ابتدا بـه دنبال افزایش فالوور اینستاگرام و کسب درآمد از طریق ان‌ها بپردازید. ما دراین قسمت از مجله تالاب بـه جزئیات بیشتری پرداخته ام.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و بیش از صد میلیون اکانت بـه صورت روزانه استوری میگذارند. این آمار کافی اسـت تا متوجه جذابیت این شبکه اجتماعی شوید. همین امر باعث شده تا اینروزها جستجوی عباراتی مانند درآمد دلاری از اینستاگرام یا کسب درآمد از اینستاگرام بـه شدت زیاد باشد. زیرا افراد بسیاری الان درآمد خوبی از اینستاگرام دارند.

 

درآمد ریالی و دلاری از اینستاگرام بـه قدری جذاب اسـت کـه بسیاری افراد را وسوسه میکند. بـه همین دلیل کسانی کـه قصد دارند از اینستاگرام درآمد کسب کنند لازم اسـت با روش‌هاي‌ کسب درآمد دلاری از اینستاگرام و حتی درآمد ریالی از ان آشنا باشند.

 


مطالب مشابه: 20 ترفند و ویژگی پنهان اینستاگرام که ممکن است از آنها ندانید


 

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟

نکته مثبتی کـه دراین زمینه وجوددارد این اسـت کـه لازم نیست حتما میلیونها دنبال کننده داشته باشید تا بتوانید بـه درآمد برسید. گاهی فقط با 1000 فالوور یا بیشتر، میتوانید در اینستاگرام درآمد کسب کنید. نیل پاتل، متخصص بازاریابی دیجیتال، میگوید کـه نکته کلیدی برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام تعامل اسـت. افرادی کـه پست‌هاي‌ شـما را دوست دارند، بـه اشتراک میگذارند ودر مورد ان‌ها نظر می دهند.

 

با تعداد طرفداران مشتاق، هر چقدر هم کـه کوچک باشد، کسب درآمد امکان پذیر اسـت، زیرا برندها بـه دلیل اقدامات سودآوری کـه از طریق حساب خود انجام می دهید، مایلند روی شـما سرمایه‌گذاری کنند. در ادامه این محتوا از ایران هاست « ارائه دهنده انواع هاست از جمله هاست سی پنل ایران » همراه ما باشید تا بیشتر در مورد راه هاي‌ کسب در آمد از اینستاگرام صحبت کنیم.

 

مهم‌ترین ترفندها برای افزایش درآمد از اینستاگرام

مهم‌ترین ترفندها برای افزایش درآمد از اینستاگرام

همان‌ طور کـه گفته شد روش‌هاي‌ مختلفی وجوددارد کـه با استفاده از ان‌هاي‌ می توانید بـه کسب درآمد بپردازید. اما چه نکات و ترفندهایی برای افزایش میزان درآمد وجوددارد. در ادامه برخی از نکات مهم معرفی شده‌اند:

  • انتخاب موضوع مناسب برای پیج و فعالیت در راستای موضوع
  • داشتن ارتباط قوی با دنبال کنندگان و جلب اعتماد ان‌هاست
  • افزایش تعداد دنبال کنندگان پیج
  • برگزاری چالش‌ها و مسابقات مختلف برای همراه کردن مخاطب
  • انتخاب اسم مناسب و کاربرپسند برای پیج
  • محدود کردن تعداد تبلیغات پیج
  • ایجاد محتوای یونیک و منحصر بـه فرد
  • تبادل با پیج‌ها و کانال‌هاي‌ دیگر
  • استفاده از هشتگ‌هاي‌ مناسب
  • خلاقیت در انتشار محتوا

 

با رعایت بسیاری از این نکات، می توانید حساب کاربری خودرا بـه یک پیج پربازدید و مورد پسند کاربران تبدیل کنید. بـه این صورت میتوانید بـه اسانی از طریق ان کسب درآمد کنید.

 

16 ایده کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام یا معدن طلا؟ با همین گوشی در خانه خود می نشینیم و از این گنج استفاده میکنیم تا برایمان پول در بیاورد. اینستاگرام بازار وسیعی دارد و کلی فرصت در ان اسـت. شاید برخی یکسری بهانه بیاورند. آقا دست زیاد اسـت! من کـه ایده ندارم! یادمان باشد اگر انسان کاری را واقعا از اعماق وجود خود بخواهد انجام بدهد راه ان را پیدا می کند و اگرهم نخواهد بهانه‌ي ان را. حالا بپردازیم بـه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام!

 

1. کالا یا خدماتتان را بفروشید!

کالا یا خدماتتان را بفروشید!

یک راه خیلی متداول کسب درآمد از اینستاگرام، فروش مستقیم یا غیر مستقیم کالا و خدمات اسـت. کافی اسـت کمی در فضای مجازی گشت و گذار کنیم تا با تنوع خدمات و فروش پیج‌ها آشنا شویم.

 

از پیج آموزشی زبان، دیجیتال مارکتینگ، باغبانی، آشپزی، شیرینی‌پزی، موفقیت، توسعه فردی، بورس و … گرفته تا فروش لباس، عطر، لوازم خانه، طلا و ارائه خدماتی مثل ترجمه، مشاوره و غیره. فراموش نکنیم اصول مشتری مداری را هم درفضای فروش آنلاین هم رعایت کنیم. «مقاله کامل آموزش فروش در اینستاگرام را بخوانید»

 

2. کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

یک راه متداول درآمد آنلاین از اینستاگرام گرفتن تبلیغات از سایر پیج‌ها اسـت. کافی اسـت یک پیج پربازدید با فالوئر واقعی در اینستاگرام داشته باشیم تا بـه اصطلاح نانمان تو روغن باشد. برای اینکار افراد بـه شـما پیشنهاد تبلیغ پیج خودشان را می دهند. این تبلیغات در پیج اینستاگرام در قالب پست یا استوری اینستاگرام می شود کـه درآمد چشمگیری هم دارد.

 

هر چه کیفیت صفحه اینستاگرامی شـما درجه یک‌تر باشد و هر چه فالوئرها بیشتر شـما را دنبال کنند میزان درآمد بالاتر اسـت. توجه داشته باشیم مهم نیست چقدر فالوئر داشته باشیم، بلکه مهم این اسـت کـه followers چقدر بـه پیج ما علاقمند باشند و همراهی کنند؟ چقدر بـه ما اعتماد داشته باشند و بـه پیشنهاد هاي‌ ما جواب مثبت دهند.

 

اگرچه امروزه پیج هاي‌ کـه مستقیماً تبلیغات میکنند خیلی مورد نقد قرار می‌گیرند اما هنوز هم پیج هاي‌ تبلیغاتی درآمد نسبتاً خوبی را دارند، این پیج ها محتوای جذاب و وایرال تولید میکنند در موضوعات مختلف سپس بـه واسطه بازدید و تعداد دنبال کننده‌اي کـه دارند تبلیغات میکنند و از این راه کسب درآمد دارند. اغلب موضوعات این پیج ها شامل کلیپ هاي‌ طنز و سرگرمی، اخبار و حواشی، هنرمندان و موسیقی و… میباشد.

 

3. هر مهارتی دارید، آموزش بدهید!

هر مهارتی دارید، آموزش بدهید!

بسیاری از افراد در ایران با آموزش دادن آنچه کـه بلد هستند، مشغول کسب درآمد از اینستاگرام هستند. اینستاگرام یک بستر رایگان اسـت برای آموزش. هر مهارتی دارید، میتوانید در ان آموزش بدهید. اگر آموزش زبان بدن بلدید، اگر میتوانید فن بیان آموزش بدهید، اگر می توانید مهارت‌هاي‌ فروش را آموزش بدهید، اگر توانایی این را دارید کـه آموزش تندخوانی بدهید،خلاصه هر کاری بلد هستید میتوانید آموزش بدهید.

 

4. آموزش خود اینستاگرام بدهید!

آموزش خود اینستاگرام بدهید!

اگر ایده، خدمات و یا محصولی ندارید، جای نگرانی نیست! شـما میتوانید در خود شبکه اینستاگرام مهارت لازم را کسب کنید. حالا پیج آموزشی اینستاگرام باز کنید. بـه خودتان نگاه نکنید کـه مدت زمان قابل توجهی در شبکه‌ اینستاگرام حضور داشتید؛ خیلی از افرادی کـه بـه تازگی وارد می شوند دچار مشکل میشوند. از طرف دیگر روز بـه روز اینستاگرام الگوریتم‌ها و امکانات خودرا آپدیت میکند.

 

پس بازار امروز اینستاگرام بـه فردی نیاز دارد کـه صفر تا صد اینستاگرام را بداند. همچنین از بروزرسانی‌هاي‌ جدید اینستاگرام نیز اطلاع داشته باشد. حالا وقت ان اسـت کـه آموزش اینستاگرام را شروع کنید. این هم مثالی از این کـه چگونه کسب درآمد از اینستاگرام کنیم برای افرادی کـه می گویند ما ایده‌هاي‌ نداریم.

 

5. جعبه باز کنید «آنباکسینگ»

جعبه باز کنید «آنباکسینگ»

یکی از عجیب‌ترین ودر عین حال جالب‌ترین شغل‌هاي‌ اینستاگرامی جعبه باز کردن اسـت! جعبه باز یا بـه اصطلاح Unboxin از ایده هاي‌ اسـت کـه در یوتیوب و اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت، دراین موضوع شـما یا فرد مورد نظر محصولات مختلف را جعبه گشایی میکنید و از محتویات جعبه برای دیگران صحبت می کنید و مخاطب درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات کامل و دقیقی بدست می آورد،

 

مسلماً افرادی کـه بـه اینکار مشغول هستند مورد توجه نمایندگی هاي‌ شرکت هاي‌ بزرگ و تولیدکنندگان و برندهای مختلف هستند و برای معرفی محصول از این شرکت ها مبلغ قابل توجهی را دریافت میکنند. البته یادتان باشد کـه باید برای اینکار خلاقیت داشته باشید و کارهای خلاقانه کنید.

 

6. ادمین پیج اینستاگرام باشید!

ادمین پیج اینستاگرام باشید!

یک منبع درآمد یا بـه عبارتی یک فرصت شغلی کـه خیلی امروزه نیاز کسب و کارها شده اسـت؛ پیدا کردن یک ادمین حرفه‌اي برای پیج کاری اسـت یک منبع درآمد یا بـه عبارتی یک فرصت شغلی کـه خیلی امروزه نیاز کسب و کارها شده اسـت؛ پیدا کردن یک ادمین حرفه‌اي برای پیج کاری اسـت.

 

شاید بتوان گفت یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد از اینستاگرام می تواند باشد. چرا کـه می توان ادمین شدن پیج اینستاگرام را بـه عنوان شغل دوم با درآمد قابل توجهی درنظر گرفت. البته بـه شرط این کـه بتوانیم یک ادمین حرفه‌اي باشیم.

 

برای این کـه بـه یک ادمین حرفه اي در اینستاگرام تبدیل شویم، چند تا فاکتور را درنظر داشته باشید. اول این کـه قاعدتا باید بـه اصطلاح بالا و پایین اینستاگرام دستتان باشد. از طرف دیگر قوانین اینستاگرام را هم بـه اصطلاح خورده باشیم کـه بدانیم چه کارهایی را انجام ندیم کـه اکشن بلاک نشویم.

 

با نرم‌افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ آشنایی داشته باشیم. پست‌هاي‌ خلاقانه و منحصر بـه فرد بسازیم. یک برنامه منظم برای پست و استوری درنظر بگیریم. از هشتگ ها متناسب و بـه اندازه استفاده کنیم.

 

هشتگ در اینستاگرام مثل کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت اسـت. سعی کنید هشتگ هاي‌ مربوط بـه حوزه کاری خودرا در بیاوریم. اگر نمیدانیم هشتگ‌هاي‌ اصلی حوزه خودمان چیست کافی اسـت بـه پیج رقبای کاری خود سری بزنیم و هشتگ ها را شناسایی کنیم. یک نکته هم بد نیست درنظر بگیریم، شاید بهتر باشد مدیریت پیجی را انتخاب کنیم کـه در ان حوزه علاقمند هستیم و یک تخصصی هم داشته باشیم.

 


مطالب مشابه: ورژن جدید اینستاگرام و قابلیت به وجود آمدن آلبوم عکس


 

7. طراح گرافیک شوید!

طراح گرافیک شوید!

یک طراح گرافیک میتواند نمونه کارهای خودرا در اینستاگرام بـه اشتراک بگذارد و سپس از این طریق جذب مشتری کند، یک طراح گرافیک حرفه اي میتواند آموزش هم درکنار کار خود داشته باشد و از این طریق هم کسب درآمد خوبی را برای خود رقم بزند.

 

حتی بسیاری از افراد در اینستاگرام هستند کـه توانایی طراحی تصاویر و پست برای اینستاگرام را ندارند و بـه یک فرد خلاق برای انجام این موارد نیازمند می شوند کـه اگر شـما بتوانید بـه خوبی خودتان را نشان بدهید درآمد اینکار کاملاً قابل توجه اسـت.

 

8. در اینستاگرام بلاگری کنید

در اینستاگرام بلاگری کنید

بلاگر شدن راهی اسـت کـه خیلی از افراد برای کسب درآمد از اینستاگرام، انتخابش کرده‌اند! بلاگر شدن یکیدیگر از شغل‌هایي اسـت کـه امروزه زیاد بـه گوش ما مخصوصا در اینستاگرام میخورد. بلاگری یعنی تبدیل بـه فردی تاثیر گذار بشویم کـه تولید محتوا دریک حوزه خاص را دارد. از ان‌جایی کـه بلاگرها نفوذ خوبی میتوانند بر روی کاربران داشته باشند پس بـه خوبی از پس تبلیغاتی کـه بـه ان‌ها سپرده می شود برمی‌آیند.

 

بلاگرها اغلب کاریزما دارند. بلاگر شدن در حوزه‌هاي‌ مختلف اسـت. از مد و لوزم آرایش گرفته تا غذا، زبان، فیتنس و غیره. بلاگرها طبق معمول بـه صورت متنی یا ویدیویی از زبان خودشان برند یا خدماتی را معرفی کنند. از درآمدشان هم نگوییم کـه عالی اسـت.

 

9. رستوران گردی و کافه گردی کنید

رستوران گردی و کافه گردی کنید

ایده اي کـه بسیار در اینستاگرام رایج شده، افراد بـه رستوران گردی و کافه گردی می‌پردازند ودر این زمینه تولید محتوا میکنند و پست هاي‌ جذابی منتشر میکنند، سپس با مخاطبی کـه جذب کرده اند میتواند توجه هر رستورانی را نیز جلب کنند،

 

در ابتدای کار بـه رایگان رستوران ها و اماکن مختلف معرفی میشوند و یقیناً هیچ رستورانی از تبلیغ رایگان بدش نمیاد اما رفته رفته کـه مخاطبان شـما افزایش یافت این رستوران ها هستند کـه برای معرفی بـه شـما هزینه هاي‌ بالا پرداخت میکنند.

 

10. پیج اینستاگرامی با فالوئر بالا بفروشید!

پیج اینستاگرامی با فالوئر بالا بفروشید

برسیم بـه یک ایده دیگر از این کـه چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ گزینه دیگر این اسـت کـه یک پیج را رشد بدهیم و شروع بـه گرد آوری فالوئرهای واقعی کنیم نه ربات! اگر در نهایت بـه تعداد قابل توجهی فالوئر فعال برسیم، مشتریانی هستند کـه حاضرند میلیون ها تومان بـه ما پول بپردازند.

 

11. همکاری در فروش داشته باشید

همکاری در فروش داشته باشید

وقتی شـما خودتان محصول یا خدماتی برای فروش ندارید، میتوانید با کسانی کـه وارد کننده یا عرضه کننده هستند همکاری در فروش داشته باشید و کالا یا خدمات آن ها را بفروش برسانید، اینکار میتواند برای شـما سود بسیار مناسبی داشته باشد بـه شرط این کـه حتما سراغ تولید، وارد یا عرضه کننده بروید و از همکاری با واسطه ها خودداری کنید چون سود شـما را بـه شدت کاهش میدهد. دراین مورد بازاریابی در اینستاگرام را باید بـه خوبی بلد باشید.

 

12. پیج سرگرمی راه‌اندازی کنید

پیج سرگرمی راه‌اندازی کنید

راه اندازی یک پیج سرگرمی میتواند خیلی سریع دنبال کنندگان شـما را افزایش دهد، زیرا اغلب مخاطبین در اینستاگرام بـه دنبال سرگرم شدن هستند. پیج هاي‌ سرگرمی اغلب از تعامل و نرخ اینگیجمنت «engagement» بالایی برخوردار هستند و همین عامل باعث میشه رشد بهتری نسبت بـه سایر موضوعات داشته باشند. در پیج هاي‌ سرگرمی میتوانید معماهای مختلف قرار دهید،

 

مسابقه یا چیستان و یا هر چیزی کـه مخاطب را بـه تامل وا بدارد و موجب شود کـه برای شـما پاسخ را کامنت کنند این قبیل پیج ها در اینستاگرام زیاد هستند و شـما میتوانید بـه خوبی از رقبا ایده بگیرید و فعالیت خودرا چند برابر آن ها کنید.

 

13. پیج موزیک راه‌اندازی کنید

پیج موزیک راه‌اندازی کنید

پیج هاي‌ موسیقی و آهنگ میتوانند مورد توجه خوانندگان جدید و نوظهور باشند، زیرا انها بـه دنبال جلب توجه افرادی هستند کـه اهل موسیقی و دانلود اهنگ باشند، زمانی کـه شـما یک پیج در حوزه موسیقی داشته باشید و اخبار و کلیپ هاي‌ مربوط بـه خوانندگان را منتشر کنید میتوانید با موسسات مختلف در زمینه پخش موسیقی همکاری کنید و درآمد خوبی را از این طریق بدست آورید.

 

14. ورزش در خانه و تکنیک‌های کاهش و افزایش وزن

ورزش در خانه و تکنیک‌های کاهش و افزایش وزن

اگر ورزشکار هستید کافی اسـت یک پیج در زمینه ورزش مورد علاقه‌تان بزنید و تکنیک‌هاي‌ ان ورزش را معرفی کنید. کافی اسـت فالوور هاي‌ زیادی جذب کنید. خیلی از برندهای بزرگ با شـما برای تبلیغ محصولاتشان قرارداد میبندند.

 

15. آموزش و معرفی appهای موبایل

آموزش و معرفی appهای موبایل

معرفی جدید ترین هاي‌ تکنولوژی و نقد گوشی هاي‌ مختلف. اگر علاقمند بـه تکنولوژی هستید با معرفی جدید ترین بازی ها و برنامه هاي‌ موبایل و آموزش ان‌ها میتوانید فالورهای زیادی جذب کنید. روش کسب درآمد: بعد از جذب فالوور کافی‌ست از طریق مشارکت در فروش دی جی کالا یا عمده فروشان صحبت کنید و محصولاتشان را تبلغ کنید.

 

16. حوزه موفقیت و انگیزشی

حوزه موفقیت و انگیزشی

از طریق سخنرانی‌هاي‌ انگیزشی و پست کردن مطالب انگیزه بخش، از اینستاگرام کسب درآمد کنید! جملات انگیزشی و درست کردن کلیپ هاي‌ انگیزشی هم بـه مرور زمان می تواند درصورت کیفیت بالا داشتن، فالوورهای زیادی بـه سما شـما جذب کند.

 

شـما می توانید در پیجتان با یک گرافیک زیبا، جملات اعتماد بـه نفس دهنده، جملات امید دهنده و جملات زیبا برای احال پرسی قرار دهید. یا کلیپ هایي از صحبت افراد سخنران و انگیزشی را در قالب محتوای ویدئویی درست کنید و از این راه، هم تبلیغات جذب کنید و هم بتوانید ان‌ها را بـه سمت سایت خود جذب کنید.

 

مزایای کسب درآمد حرفه ای از اینستاگرام

نخستین موردی کـه باید بـه ان بپردازیم، مزایای کسب درآمد از اینستاگرام اسـت ودر اینبخش میخواهیم بفهمیم کـه چراباید کسب و کار خودمان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام راه اندازی کنیم؟ مگر این رسانه چه ویژگی‌هایي دارد کـه ایجاد یک پیج کسب و کار «بیزینس پیج» در ان تا این حد ضروری اسـت؟ در ادامه بـه چند مورد از مهمترین دلایل و مزایای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام اشاره شده اسـت:

 

1. تعداد کاربران اینستاگرام بسیار بالا است

تعداد کاربران اینستاگرام بسیار بالا است

نخستین دلیلی کـه ما را ملزم بـه حضور در اینستاگرام و راه اندازی کسب و کار در ان می کند، تعداد بالای کاربران دراین رسانه اجتماعی اسـت. بر اساس مطالعات اخیر بیش از یک میلیون کاربر بـه صورت ماهانه دراین رسانه فعالیت دارند.

 

بررسی‌ها و مطالعاتی کـه در ایران بـه عمل آمده بـه روشنی نشان میدهد کـه بیش از 50 میلیون ایرانی از این رسانه استفاده میکنند. تعداد بالای کاربران بـه این معنا اسـت کـه اینستاگرام میتواند ابزار خوبی برای افزایش فروش و کسب درآمد باشد، همچنین این رسانه اجتماعی بازاری منحصر بـه فرد برای بیزینس بـه حساب می آید.

 

2. هر کسب و کاری در اینستاگرام امکان شکوفایی و رشد دارد

هر کسب و کاری در اینستاگرام امکان شکوفایی و رشد دارد

یکی از ویژگی‌هاي‌ اینستاگرام این اسـت کـه اگر فردی کوشا، پرتلاش، پیگیر و خلاق باشید، بـه اسانی میتوانید در ان رشد و پیشرفت کنید و بـه اوج برسید. بسیاری از پیج‌هاي‌ خلاق توانستند در مدت کوتاهی نخستین فروش خودرا در اینستاگرام تجربه کنند.

 

البته اگر میخواهید در سریع‌ترین زمان ممکن در اینستاگرام شکوفا شوید، بهتر اسـت در دوره آموزش اینستاگرام شرکت کنید و از نظر متخصصان و افراد باتجربه دراین زمینه درس بگیرید. استفاده از تجربه دیگران، مسافت شـما تا مقصد موفقیت را خیلی کوتاه‌تر میکند.

 

3. در اینستاگرام آگاهی افراد از برند ما بیشتر می شود

در اینستاگرام آگاهی افراد از برند ما بیشتر می شود

یکی از دلایلی کـه باعث راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام میشود، افزایش آگاهی مخاطبان بالفعل از برند ما اسـت. در صورتی کـه در اینستاگرام حضور موثر و فعال داشته باشیم، محتوای ما در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده می شود. با ورود بـه صفحه اکسپلور مخاطبان بالفعل بیشتری محتوای ما را مشاهده می کنند ودر نهایت آگاهی مخاطبان بالفعل از برند ما بـه میزان قابل توجهی افزایش مییابد.

 

4. می توانیم از معروفیت اینفلوئنسرها به نفع خودمان استفاده کنیم

می توانیم از معروفیت اینفلوئنسرها به نفع خودمان استفاده کنیم

اینستاگرام این توانایی را بـه ما میدهد کـه با اینفلوئنسرها، اینستاگرامرها و پیج‌هاي‌ پرمخاطب همکاری داشته باشید. اینفلوئنسرها در ازای دریافت مبلغی مشخص، مخاطبان خودرا تشویق و ترغیب می کنند کـه پیج ما را دنبال کنند. بنابر این با استفاده از اینفلوئنسرها می توانیم خیلی راحت فالوورهای خودرا بیشتر کرده و فروش بالاتری را تجربه کنیم.

 

5. با پیج اینستاگرامی می توانیم فروش سایت خود را بیشتر کنیم

با پیج اینستاگرامی می توانیم فروش سایت خود را بیشتر کنیم

یکی از مزایای کسب درآمد حرفه اي از اینستاگرام این اسـت کـه بـه کمک ان میتوانیم مخاطبان را بـه حضور در سایت خودمان تشویق کنیم. بـه عنوان مثال یک مشتری بـه دایرکت ما می آید و از ما میـــخواهد کـه سفارش وی را ثبت کنیم. ما می توانیم از این مشتری بخواهیم وارد سایت ما شود و با ثبت سفارش در سایت از تخفیف ویژه بهره‌مند شود. با اینکار بـه سئوی سایت خود هم کمک میکنیم.

 


مطالب مشابه: پربیننده ترین اکانت های اینستاگرام دنیا 


 

در پایان

همان طور کـه می‌دانید اینستاگرام در ابتدا برای کاربرانش صرفاً جنبه سرگرمی و برقراری ارتباط هاي‌ دوستانه داشت. اما با رونمایی از اکانت تجاری اینستاگرام، ورق بازی برگشت و تقریبا برای درصد بالایی از کسب و کارها تبدیل بـه یک پلتفرمی جهت تبلیغ کالاهای دیجیتالی و یا فیزیکی شد.

جدیدترین مطالب سایت