بروزرسانی : 23 مرداد 1396

مسدودیت کاربران در واتس‌اپ

مسدودیت کاربران در واتس‌اپ

رفع مسدودیت در واتس‌اپ

واتس آپ یکی از محبوبترین اپیکیشن هاي هست که این روزها اضافه بر اپلیکیشن تلگرام می‌توان نام برد اپلیکیشن واتس‌اپ نیز به علت پشتیبانی از قابلیت برقراری تماس تلفنی، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در بین کاربران ایرانی به‌شمار میرود.

همان‌طور که میدانید این اپلیکیشن اضافه بر تماس تلفنی، از قابلیت پیام‌رسانی نیز پشتیبانی کرده و به شما این امکان را می دهد با دوستان و آشنایان خود مکاتبه کنید. یکی از انتخاب‌هاي بسیار ضروری در چنین اپلیکیشن‌هایي پشتیبانی از قابلیتی برای مسدود کردن کاربرانی هست که به هر علت احتمال دارد برای شما مزاحمت ایجاد کنند.

به گزارش تالاب:این قابلیت در واتس‌اپ نیز وجود دارد و چنانچه شما یک مزاحم تلفنی داشته باشید یا کاربری با ارسال پیام‌هاي متنی برایتان ایجاد مزاحمت کند، می توانید ‌براحتی با بهرهگیری از قابلیت موجود، عملیات مسدودسازی کاربر را اجرا کنید.

مسدودسازی در واتس‌اپ:

اپلیکیشن واتس‌اپ را روی دستگاه هوشمندتان اجرا کرده و صفحه ارسال پیام به مخاطب موردنظر را باز کنید. میتوانید با مراجعه به منوی Contacts روی نام مخاطب موردنظر فشار دهید یا در سیستم‌عامل آی‌او‌اس انتخاب Chats را انتخاب کنید.

در پنجره گفت‌وگو روی آیکون منو فشار داده یا کلید منو روی دستگاه هوشمندتان را فشار دهید.

از منوی به‌نمایش درآمده گزینش‌ More را انتخاب کرده و روی Block فشار دهید. در سیستم‌عامل آی‌او‌اس روی شماره تلفن یا نام مخاطب فشار داده و انتخاب Block this Contact را انتخاب کنید.

در پنجره تائید روی OK فشار دهید. «در سیستم‌عامل آی‌او‌اس روی Block فشار دهید»

از حالا به بعد مخاطب موردنظر شما در لیست سیاه مسدود شده‌ها قرار گرفته و قادر به ارسال پیام یا برقراری تماس با شما نخواهد بود.

رفع مسدودیت در واتس‌اپ:

برای انجام اینکار می توانید از دو روش کمک بگیرید:
روش اول: از بخش Contacts روی نام مخاطب مسدود شده فشار داده و چند لحظه صبر کنید سپس از منوی به ‌نمایش درآمده گزینش Unblock را انتخاب کنید. «این روش برای اجرا روی تعداد مخاطبان کم پیشنهاد میشود»

روش دوم: با فشار آیکون منوی اصلی یا کلید منوی اصلی، به بخش Settings در واتس‌اپ مراجعه کرده و انتخاب Account را انتخاب کنید.

در ادامه به بخش Privacy مراجعه کرده و روی Blocked Contacts فشار دهید. در پایان از لیست به‌نمایش درآمده روی هریک از مخاطبان موردنظر فشار داده و با انتخاب گزینش Unblock در پنجره به‌نمایش درآمده، فرمان رفع مسدودی را صادر کنید. «در سیستم‌عامل آی‌او‌اس باید پس از انتخاب مخاطبان موردنظر صفحه را به پایین اسکرول کرده و Unblock this Contact را فشار دهید»

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت