بررسی نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ویباکس فورتنایت که باید بدانید!

مجموعه : موبایل
بررسی نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ویباکس فورتنایت که باید بدانید!

بازی فورتنایت یکی از منحصر به فرد ترین بازی های موبایلی است که تا به امروز به دلیل گرافیک، جذابیت بالا و داستانی جذاب می توان آن را در دسته پردانلود ترین بازی های موبایلی دید. این بازی توسط استودیو خلاق و ایده آل Epic Games که سازنده بازی های محبوبی همچون آنریل و چرخ دنده های جنگ می باشد، ساخته و پرداخته شده است.

 

بازی فورتنایت روایتی فانتزی دارد و با استفاده از آن شما می توانید به دنیای بازی های فانتزی راه پیدا کنید! اگر علاقه مند به بازی های فانتزی باشید، بازی فورتنایت یکی از جذاب ترین و منحصر به فرد ترین بازی ها برای شما خواهد بود!

 

به کمک گرافیک بسیار بالایی که کمپانی Epic Games برای این بازی در نظر گرفته است، فضای فانتزی آن به دنیای واقعیت بسیار بسیار نزدیک تر خواهد بود. از این رو شما می توانید تجربه بسیار لذت بخشی را در حین بازی به دست آورید.

 

ویباکس در بازی فورتنایت چیست؟

یکی از مهم ترین مواردی که در بازی فورتنایت وجود دارد، ویباکس است! به کمک ویباکس شما می توانید به دست آورد های بی نظیری در این بازی برسید و با رقبای خود به جنگ و جدال بپردازید. در واقع در تمامی بازی های درون برنامه ای، عنصری وجود دارد که از آن به عنوان پول بازی نیز یاد می شود.

 

با استفاده از این پول شما می توانید سلاح های جدید خریداری کنید و خیلی از موارد دیگر! بنابراین اگر به دنبال پیشرفت در بازی فورتنایت هستید باید حتما از ویباکس استفاده کنید.

 

ویباکس فورتنایت امکانات قابل توجه ای را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

 

با استفاده از ویباکس فورتنایت شما می توانید برای شخصیت خود در بازی، اقدام به تهیه و انواع سلاح کنید. این سلاح ها به دلیل آن که بروز و قوی هستند، می توانند تاثیر بسیار زیادی در مبارزات شما داشته باشند.

 

با استفاده از ویباکس می توانید برای شخصیت خود انواع لباس های جذاب و بسیار زیبایی را تهیه کنید تا با پوشیدن آن ها بتوانید در مراحل مختلف بازی خودنمایی کنید.

 

نکته قابل توجه ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که شما با استفاده از ویباکس علاوه بر خرید تجهیزات می توانید سلاح ها و تجهیزاتی که در حال حاضر به آن ها دسترسی دارید را به صورت ویژه ای تقویت کنید! این تقویت در نهایت می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند بازی شما داشته باشد.

 

همچنین شما می توانید با استفاده از ویباکس به مراحل و مسابقات ویژه ای که در این بازی برگذار می شود، راه پیدا کنید.

و….

بررسی نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ویباکس فورتنایت که باید بدانید!

آشنایی با مود های مختلف و تاثیر گذار در بازی فورتنایت

یکی از دلایل جذابیت بازی فورتنایت این است که شما می توانید به مود های مختلفی از این بازی دسترسی داشته باشید! به عنوان مثال از محبوب ترین این مود ها می توان به نجات دنیا – بتل رویال – کریتیو اشاره نمود که هرکدام از آن ها دار ای مزایای قابل توجه ای هستند که بر این اساس شما می توانید تجربه به یاد ماندنی ای از این بازی داشته باشید:

 

در  بخش نجات دنیا شما به همراه 4 نفر دیگر، مسئولیت محافظت از پناهگاه ها، بدست آوردن منابع و دفاع از تجهیزات را در برابر Husks ها خواهید داشت! Husks ها در واقع مردگان متحرکی هستند که می خواهند تمام پناهگاه ها و… تخریب کنند.

 

در این بخش دقیقا ویباکس ها به کمک شما خواهند آمد! شما می توانید با قدرتمند نمودن خود، عملا به برتری کاملی در برابر دشمنان برسید.

 

سایر مود های بازی نیز بسیار جذاب و دوست داشتنی است  که در مقالات بعدی به صورت مفصل در این خصوص صحبت خواهیم نمود.

 

بررسی نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ویباکس فورتنایت که باید بدانید!

از چه روش هایی می توانیم ویباکس را در بازی فورتنایت تهیه کنیم؟

شما عزیزان به دو صورت می توانید انواع ویباکس ها را تهیه کنید! در روش اول که روش رایگان است، شما باید با شرکت در مراحل مختلف بازی و پیدا کردن جعبه های مخصوص، عموما ویباکس های رایگانی را کسب کنید که این ویباکس ها عملا تعداد بسیار کمی دارند و زمان بسیار زیادی را نیز از شما خواهند گرفت! از این رو روش رایگان روش مناسبی برای به دست آوردن ویباکس فورتنایت نیست.

 

در روش دوم، شما باید با استفاده از بخش استور یا فروشگاه بازی اقدام به تهیه و خرید ویباکس کنید، این ویباکس ها در تعداد متفاوت و مختلفی در بخش فروشگاه وجود دارند که هرکدام از آن ها پاسخگوی نیاز شما عزیزان خواهد بود. از این رو شما می توانید در زمانی کمتر عملا به تعداد ویباکس مناسبی دسترسی پیدا کنید.

 

اما نکته ای که در این بین وجود دارد، این است که شما نمی توانید به صورت مستقیم از بخش استور فروشگاه، اقدام به کسب انواع ویباکس کنید چراکه باید پرداخت دلاری انجام بدید که این موضوع برای کاربران ایرانی امکان پذیر نیست! با این حال باید از سایت های واسط استفاده کنید.

جدیدترین مطالب سایت