بروزرسانی : 16 آبان 1402

15 لوازم جانبی تلفن همراه که هر روز از آنها استفاده خواهید کرد

15 لوازم جانبی تلفن همراه که هر روز از آنها استفاده خواهید کرد

با توجه بـه وابستگی ما بـه تلفن هاي‌ هوشمند، ایده مفیدتر کردن آن ها نه تنها فریبنده اسـت، بلکه هیجان انگیز اسـت. ببینید این لوازم جانبی چه کاری می‌توانند برای بهترین دوست دیجیتال شـما انجام دهند. ما دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از وسایل جانبی گوشی را منتشر کرده ایم.

لوازم جانبی گوشی

اکنون فکر کردن بـه ان احمقانه بـه نظر می رسد، اما تلفن هاي‌ همراه هنوز یک اختراع نسبتاً جدید هستند – بـه خصوص تلفن هاي‌ همراه کـه امروزه انها را می شناسیم، با همه ی زنگ ها و سوت هایي کـه ارائه می دهند.

1. قاب بسته باطری هوای موفی جویس پک

قاب بسته باطری هوای موفی جویس پک

زمانی کـه صحبت از حفظ عمر باتری آیفون شـما بـه میان می‌آید، مبارزه واقعی اسـت، بـه خصوص اگر هر یک از این کارها را انجام دهید کـه باتری گوشی هوشمند شـما را از بین ببرد. بین ارسال پیامک، پخش جریانی، FaceTiming و پیمایش، این شارژ می تواند سریع‌تر از آنچه برای ان آماده شده‌اید تمام شود. اما Mophie Juice Pack Air می تواند کمی بیشتر بـه گوشی شـما کمک کند.

این قاب کم مشخصات با یک باتری اضافی همراه اسـت و گوشی شـما را حتی زمانی کـه بـه پریز یا شارژر دسترسی ندارید کار می کند. یک شارژر قابل حمل یا مغناطیسی آیفون نیز می تواند در مواقعی کـه بـه یک راه آسان و بی‌سیم برای تقویت انرژی اضافی بـه تلفن خود نیاز دارید، یک راه حل عالی باشد.


مطالب مشابه: چگونه عمر باتری آیفون خود را افزایش دهیم ؟


2. چراغ حلقه ای LED سلفی Aptoyu 8 اینچی

چراغ حلقه ای LED سلفی Aptoyu 8 اینچی

اگر فیلم‌هاي‌ زیادی در خانه فیلم میگیرید یا بـه اندازه کافی سلفی می گیرید، بـه چراغ حلقه‌اي LED 8 اینچی نیاز دارید. این لوازم جانبی تلفن همراه نابغه، چهره شـما را بسیار التیام می بخشد و باعث می شود بلافاصله جلوی دوربین بهتر بـه نظر برسید.

سه حالت مختلف نورپردازی را ارائه می‌دهد کـه هر کدام دارای 10 گزینه کاهش نور هستند، بنابر این می توانید بهترین نور ممکن را برای هر موقعیتی انتخاب کنید. و با یک سه پایه داخلی و نظارت از راه دور دوربین، تمام نیازهای عکاسی خودرا دریک محصول ساده و مقرون بـه صرفه پوشش داده اید.

3. اسپیکر بلوتوث بی سیم قابل حمل A2 Lenrue

اسپیکر بلوتوث بی سیم قابل حمل A2 Lenrue

بیشتر اسپیکرهای مینی مزیت زیادی نسبت بـه بلندگوهای گوشی شـما ندارند. با این حال، اسپیکر بلوتوث بی‌سیم قابل حمل A2 Lenrue داستان متفاوتی دارد و عمر باتری باورنکردنی، باس صدای HD و یک میکروفون داخلی برای تماس‌هاي‌ هندزفری ارائه میکند. این اسپیکر در رنگ‌هاي‌ متنوعی عرضه میشود ودر کف دست شـما قرار می گیرد، اما بهتر از همه ی این اسـت کـه این اسپیکر بی‌سیم تا پنج ساعت قبل از شارژ مجدد پخش میشود.

نکته: در حالی کـه از بلندگوهای خود لذت میبرید، بـه جای پخش جریانی موزیک هاي‌ خود، بـه موسیقی دانلود شده پایبند باشید. شـما مقدار زیادی در مصرف باتری صرفه جویی خواهید کرد و کمتر از ان مکث هاي‌ آزاردهنده “بافر” خواهید داشت. اگر تعجب کردید، فناوری بلوتوث دقیقاً آن گونه عمل می کند.

4. هدفون بی سیم Jabra Elite 65t

هدفون بی سیم Jabra Elite 65t

هدفون هاي‌ Jabra Elite 65t دارای قابلیت هاي‌ الکسا هستند کـه آن ها را بـه یک دستیار دیجیتال ایده آل تبدیل می کند. ان‌ها تمام ویژگی‌هاي‌ الکسا را در حال حرکت بـه شـما میدهند، بنابر این وقتی آن ها را میپوشید، تقریبا شبیه این اسـت کـه همیشه یک آمازون اکو در گوش خود داشته باشید – چه در حال رانندگی بـه سمت محل کار، چه با قطار یا بیرون رفتن اجرا کن.

اگر کاربر ترموستات Nest هستید، حتی می توانید دمای آپارتمانتان رابا انها تغییر دهید. اگر ترجیح می‌دهید تلفن خودرا در جیب یا کیف خود بگذارید اما همان‌ گونه می‌خواهید بـه عملکردهای مختلف دسترسی داشته باشید، بسیار مفید هستند.

5. پایه تلفن با طراحی میکروفون پندولوکس

پایه تلفن با طراحی میکروفون پندولوکس

این کـه بتوانید در حین چت با کسی تماس بگیرید و چهره وی را ببینید یکی از ان پیشرفت هاي‌ فن آوری قابل توجهی اسـت کـه همه ی دوست دارند «حداقل در برخی مواقع». با این حال، نگه داشتن تلفن یا تبلت خود ممکن اسـت کسل کننده باشد.

این ایستگاه پایه پندولوکس این مشکل را بـه زیبایی حل میکند: شبیه یک میکروفون بـه سبک دهه 1940 اسـت، بنابر این حتی زمانی کـه از ان استفاده نمی کنید روی میز شـما خوب بـه نظر میرسد. این پایه از طیف وسیعی از گوشی ها و تبلت ها پشتیبانی می کند و دارای یک شیار برای کابل هاي‌ شارژ اسـت.

6. سه پایه تلفن UBeesize

سه پایه تلفن UBeesize

گوشی هاي‌ هوشمند امروزی اساساً دوربین هاي‌ کلیک و عکاسی گذشته ما را کنار گذاشته اند. انها تصاویر واضح و رنگارنگ میگیرند تا حتی عکاسان تازه کار نیز بتوانند عکس هایي باکیفیت حرفه اي ثبت کنند.

ان‌ها همچنین اجازه میدهند تا تصاویر زمان‌بندی شده را داشته باشید، بنابر این میتوانید دوربین خودرا با شمارش معکوس تنظیم کنید و بخشی از تصویر باشید. اما اگر میخواهید ان تصویر ثابت باشد، بـه یک سه پایه تلفن قابل تنظیم نیاز دارید. اینجاست کـه سه پایه تلفن UBeesize وارد می شود. این گزینه بسیار مقرون بـه صرفه و قابل حمل اسـت.

7. کنترل از راه دور شاتر دوربین CamKix

کنترل از راه دور شاتر دوربین CamKix

بنابر این، شـما توانایی گرفتن عکس‌هاي‌ باکیفیت حرفه‌اي و همچنین یک سه پایه برای ثابت نگه داشتن همه ی چیز را دارید. چرا یک شاتر از راه دور تهیه نمی کنید تا میزان نوردهی و نور مناسب را بـه تصاویر خود اضافه کنید؟ بازرسی از راه دور شاتر دوربین CamKix برای iOS و Android کار می کند و می تواند بـه شـما کمک کند تا تصاویر گوشی شـما را بـه سطح بالاتری ببرید. 


مطالب مشابه: 30 تا از بهترین ترفندهای مخفی گوشی آیفون


8. پایه تلفن ماشین یونیورسال Vicseed

پایه تلفن ماشین یونیورسال Vicseed

همه ی ما میدانیم کـه استفاده از تلفن خود در ماشین بی خطر نیست، اما بسیاری از ما برای GPS، موسیقی و مکالمات هندزفری در حین رانندگی بـه تلفن هاي‌ خود متکی هستیم. اینجاست کـه یک پایه ماشین خوب وارد می شود – تلفن شـما را بـه طور ایمن روی داشبوردتان قرار میدهد و هرگونه نیازی را کـه هنگام رانندگی با ان سر و کار دارید برطرف می کند.

حتی بهتر؟ با نصب گوشی خود در خودرو، خطر تبدیل شدن بـه پرتابه ان درصورت تصادف را از بین میبرید. برد – برد! پایه تلفن ماشین یونیورسال Vicseed تلفن Android یا iOS شـما را بـه طور ایمن در جای خود نگه می‌دارد تا بتوانید بر روی وظیفه مهم رانندگی ایمن تمرکز کنید. د

9. پایه تبلت CLCKR

پایه تبلت CLCKR

ماشین تنها جایی نیست کـه ممکن اسـت بخواهید از دستگاه خود بـه صورت هندزفری استفاده کنید. فیس تایمینگ با دوستان هنگام آشپزی چطور؟ یا از سیری بخواهید در حین حمام کردن بچه ها چیزی را جست‌وجو کند؟

با پایه تبلت CLCKR، میتوانید گوشی خودرا برای مشاهده و استفاده بدون هندز تقریبا در هر جایی کـه می توانید سطح صافی برای تنظیم ان پیدا کنید، تنظیم کنید. و از آنجایی کـه تقریبا با هر تلفن یا تبلتی سازگار اسـت، شـما یک ابزار چند منظوره دارید کـه می تواند در هر تعداد از موارد مفید باشد.

10. دستگیره تلفن همراه LoveHandle

دستگیره تلفن همراه LoveHandle

با دستگیره تلفن همراه Love Handle دیگر هرگز گوشی خودرا رها نکنید. این وسیله جانبی نگه داشتن گوشی خودرا با یک دست راحت تر می کند بدون این کـه خطر لیز خوردن ان روی زمین باشد. با اکثر گوشی هاي‌ هوشمند و تبلت ها سازگار اسـت و حتی با قاب هاي‌ ضد آب نیز کار می کند. و بند انگشت بـه این معنی اسـت کـه تلفن شـما حتی زمانی کـه ناپایدار هستید ایمن خواهد بود.

11. کیف کیف پول TORU CX PRO II iPhone Xs

کیف کیف پول TORU CX PRO II iPhone Xs

بیایید با ان روبه‌رو شویم – حمل یک کیف پول یا کیف پول می تواند دردسرساز باشد. اما اگر این لوازم جانبی مفید را تهیه کنید، وادار نخواهید بود! TORU CS PRO II نه تنها تلفن شـما را ایمن نگه می دارد. همچنین بـه طور ایمن کارت شناسایی، پول نقد و کارت اعتباری شـما را در خود جای میدهد. و با بند مچ دست و آینه، دیگر هرگز حسرت یک کیف پول سنتی را نخواهید یافت. 

12. شارژر بی سیم CHOETECH

شارژر بی سیم CHOETECH

سیم هاي‌ شارژ غیر قابل پیشبینی هستند. انها یک روز کار می‌کنند و روزبعد ناگهان خراب می‌شوند. شاید گربه شـما ان را جویده باشد، شاید کوتاه باشد، یا شاید عمر مفید ان تمام شده باشد. هر چه کـه باشد، این درد بـه اندازه کافی بزرگ اسـت کـه وادار باشید ان سیم و دوشاخه را همیشه در معرض داشته باشید – و وقتی کار نمیکنند، ناراحتی بزرگ‌تری اسـت.

اما با یک پد شارژ بی سیم CHOETECH، لازم نیست نگران هیچ یک از این موارد باشید. این لوازم جانبی کـه با آیفون 11 و بالاتر و سامسونگ گلکسی نوت 10 و بالاتر سازگار اسـت، تمام نیازهای شارژ شـما را برآورده میکند—بدون استفاده از سیم‌هاي‌ غیر قابل خاطرجمعی.

13. حافظه MEEM برای اندروید

حافظه MEEM برای اندروید

آخرین باری کـه از گوشی خود بک آپ گرفتید کی بود؟ ما اینطور فکر می‌کردیم. بـه همین دلیل اسـت کـه بـه MEEM نیاز دارید، یک کابل شارژ کـه حاوی یک درایو پشتیبان اسـت. هر زمان کـه گوشی خود «iOS و Android» را برای شارژ وصل می کنید، MEEM بـه طور خودکار از گوشی شـما نسخه پشتیبان تهیه می کند.

با استفاده از برنامه همراه، میتوانید بـه اسانی عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و برنامه‌ها را درصورت گم شدن یا بـه سرقت رفتن تلفنتان بازیابی کنید—یا ان را در دریاچه رها کنید «دوباره». ودر حالی کـه ما در مورد این موضوع هستیم، هر چند وقت یک‌بار باید از رایانه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

14. کاشی میت

کاشی میت

می توانید از Tile Mate برای پیگیری مواردی مانند کلیدها و کیف پول ها از طریق برنامه همراه ساده دستگاه استفاده کنید. خوشبختانه، اگر تلفن شـما بـه دنبال ان هستید، قابلیت معکوس را نیز دارد: بـه سادگی یک کاشی را فشار دهید تا تلفن شـما زنگ بخورد – و حتی اگر روی بی‌صدا تنظیم شده باشد، اینکار انجام می شود.

15. دوربین حرارتی Flir One Gen 3

دوربین حرارتی Flir One Gen 3

با Flir One، یک ضمیمه دوربین تصویربرداری حرارتی برای iOS «Gen 3» و دستگاه‌هاي‌ Android «Pro LT»؛ میتوانید متوجه شوید کـه هوای گرم چگونه بـه خانه شـما میرود.

همچنین برای پروژه‌هاي‌ DIY، کمپینگ و آشپزی، Flir One در اطراف خانه نیز مفید اسـت: می تواند بـه شـما کمک کند آسیب‌هاي‌ آب را در کف، دیوارها و سقف‌ها مشخص کنید، گرفتگی‌هاي‌ سینک را پیدا کنید و مدارهای بارگذاری شده را شناسایی کنید. اگر سعی میکنید پیشرفت خانه را حفظ کنید، این میتواند زندگی را بسیار آسان‌تر کند.


مطالب مشابه: گران قیمت ترین گوشی های موبایل دنیا در سال 1402


در پایان

تلفن همراه بدون لوازم جانبی مربوطه از نظر فنی خالی اسـت. در واقع، ما نمیتوانیم از تلفن همراه بدون لوازم جانبی مانند شارژر استفاده کنیم. با این حال، برخلاف شارژر، لوازم جانبی دیگری وجوددارد کـه اهمیت چندانی ندارند اما بسیار مرتبط هستند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت