30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

مجموعه : موبایل
30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

“بهترین چیزها در زندگی رایگان اسـت”؛ میدانست در مورد چه چیزی صحبت می کند! این بـه ویژه برای یک بازی متعصب صادق اسـت. اما بهترین بازی هاي‌ رایگان برای آیفون کدامند؟ خوب، اگر همیشه مراقب جدید ترین و سرگرم کننده ترین بازی ها هستید، این مقاله از مجله تفریحی تالاب برای شـما مناسب اسـت!

 

جدیدترین بازی های گوشی 2023

من بیش از 72 بازی را کاوش و آزمایش کرده ام تا این 30 بازی برتر آیفون رایگان را انتخاب کنم کـه از پازل و بازی هاي‌ تیراندازی گرفته تا ماجراجویی هاي‌ استراتژیک و فراتر از ان را شامل می شود. برای هر گیمر چیزی وجوددارد!

 

من دقت کرده ام کـه بازی هایي را انتخاب کنم کـه رایگان هستند. با این حال، بیشتر بازی‌هاي‌ رایگان برای کسب درآمد بـه خریدهای درون برنامه‌اي متکی هستند. از این رو، فهرست ممکن اسـت دارای بازی هایي باشد کـه خریدهای اضافی را ارائه میدهند کـه بـه شـما امکان می دهد تبلیغات را حذف کنید، تغییرات زیبایی ایجاد کنید یا ویژگی هاي‌ اضافی را باز کنید.

 

بیشتر بخوانید: معرفی جذاب ترین بازی های اندرویدی برای موبایل در سبک run

 

بازی های اکشن

1. World War 2 Battle Combat

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

گرافیک خیره کننده این بازی تیراندازی اول شخص رایگان مطمئناً برجسته اسـت و شـما را مجذوب خود می کند. کـه همراه با گیم پلی مهیج و مجموعه اي از سلاح ها و زره هاي‌ تاریخی، شـما را بـه دنیای قهرمانی و مبارزه با اکشن بالا میبرد.

 

من از تمام پنج میدان نبرد و شش حالت مختلف بازی لذت بردم – حداکثر 10 بازیکن می‌توانند باهم بجنگند! پس پیش بروید و قبیله یا تیم خودرا برای تعقیب پیروزی ایجاد کنید. یا بـه صورت انفرادی بروید و با تیراندازان دیگر از سراسر جهان روبه‌رو شوید. این نه تنها نیست، بلکه استراتژی و تاکتیک هاي‌ شـما را نیز مورد آزمایش قرار می دهد!

 

2. Among Us!

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این بازی در طول قرنطینه هاي‌ جهانی درسال 2020 بـه محبوبیت رسید. می توانید با 4 تا 10 بازیکن بـه صورت آنلاین یا از طریق WiFi محلی بازی کنید. برای پرتاب سفینه فضایی خود آماده شوید، اما مراقب فریبکار بین خود باشید کـه قصد کشتن خدمه را دارد.

 

برای برنده شدن، باید فریبکار را بیرون بکشید و کارهای مختلف را انجام دهید. چیزی کـه ان را بسیار جذاب و اعتیادآور می کند این اسـت کـه هر مسابقه یک راز اسـت و همه ی مشکوک هستند. این عقل شـما را آزمایش می کند و شـما را درگیر نگه می دارد.

 

3. Sniper 3D

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

اگر بـه دنبال یک بازی تیراندازی مهیج ودر عین حال رایگان هستید، در این جا باید امتحان کنید. برای مبارزه با جرم و جنایت و ترور در 13 شهر باورنکردنی بـه ماموریت هاي‌ تک تیرانداز هیجان انگیز بروید. هدف شـما کمک بـه پلیس و کسب جوایز در طول مسیر اسـت و با پیشرفت شـما قفل شهر های بیشتری را باز می کند.

 

این بازی اکشن دارای گرافیک 3 بعدی باورنکردنی اسـت کـه شـما را برای کسب اطلاعات بیشتر باز خواهد داشت. با هزاران سلاح مختلف آزمایش کنید و زرادخانه خودرا بسازید. بهترین بخش این اسـت کـه همیشه می توانید کارهای ساده را در زمانی کـه برای خرید وسایل جدید بـه پول نقد یا الماس اضافی نیاز دارید، انجام دهید.

 

4. Super Fowlst 2

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

اگر تا بـه حال نام بازی‌هاي‌ فاولست را نشنیده‌اید، در انتظار شـما هستید. این دنباله فاولست و سوپر فاولست اسـت و هدف این اسـت کـه افراد بد را از بین ببرید، خطر را دور بزنید و طلا بزنید!

 

این گرافیک زیبا و رنگارنگ دارد کـه شـما را سرگرم می کند. با آزاد کردن طیف وسیعی از قدرت‌ها و تاکتیک‌هاي‌ اکشن هیجان‌انگیز بر روی ارتشی از دشمنان کـه شامل شیاطین سیخ‌دار، شیاطین در حال چرخش، شیاطین نفخ‌زده و موارد دیگر میشوند، انفجاری داشته باشید.

 

5. Walk master

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

با این بازی منحصربه‌فرد کـه ساده ودر عین حال چالش‌برانگیز اسـت، از منطقه خارج شوید و استراحت کنید. این اساساً یک شبیه‌ساز اکشن راه رفتن اسـت کـه در ان باید شخصیت‌هاي‌ حیوانات بامزه را در مناظری مانند جنگل‌ها، مناظر یخی و مزارع بچرخانید.

 

اما آن طور کـه بـه نظر می‌رسد راحت نیست. شـما باید مراقب باشید کـه عصاها را متعادل کنید و زاویه درست را بگیرید تا از زمین خوردن، واژگون شدن، سر خوردن یا کشته شدن توسط موانع یا موجودات پیش گیری کنید. موسیقی محیط بـه جذابیت بازی می‌افزاید ودر حین پیشرفت از جمع‌آوری طیفی از شخصیت‌هاي‌ زیبا لذت خواهید برد.

 

بازی های آرکید

6. Crossy Road

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

در این جا یک بازی دونده بی پایان برنده جایزه اسـت کـه ذهن شـما را درگیر می کند و نوید سرگرمی بی پایان را می دهد. از شخصیت هاي‌ زیبا گرفته تا سرگرم کننده، گرافیک رنگارنگ و جلوه هاي‌ صوتی، این بهترین راه برای گذراندن زمان اسـت.

 

هدف عبور از جاده ها و پیشگیری از ترافیک روبه‌رو و سایر موانع اسـت. با پیشرفت شـما، همه ی چیز بـه طور پیوسته چالش برانگیزتر می شود و باعث می شود کاملاً اعتیادآور و کنار گذاشتن ان غیرممکن باشد.

 

7. Pigeon Wings Strike

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

وقت ان اسـت کـه دراین بازی خنده دار بـه سبک آرکید، بـه اطراف پرواز کنید و چیزهایی از آسمان را تیراندازی کنید. هدف این اسـت کـه از دوک دکستر طفره برید و بـه مینیون هاي‌ او شلیک کنید. از گیم‌پلی فوق‌العاده روان در سریع‌ترین تیراندازی کـه تا بـه حال در دستگاه تلفن همراه استفاده شده اسـت، لذت ببرید.

 

علاوه بر این، بـه لطف حالت چند نفره محلی، زمانی کـه با دوستانتان جمع می شوید سرگرم‌کننده‌تر اسـت. این بازی دنباله‌اي بر Pigeon Wing اسـت، یکی از بهترین بازی‌هاي‌ سال کـه توسط TouchArcade، Macworld، CNET، TechRadar و غیره شناخته شده اسـت. آیا آماده اعتصاب هستید؟

 

بیشتر بخوانید: برترین بازی های سیستم اندروید

 

بازی های تخته ای

8. Gogogo

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

یکی از بهترین بازی‌هاي‌ مهمانی رایگان را کـه در هر جمعی سرگرمی را حفظ می کند، بررسی کنید. چالش هاي‌ متعددی را برای آزمایش حافظه، رفلکس ها و پاسخ ها، خلاقیت و موارد دیگر انجام دهید.

 

اگر از طرفداران بازی هاي‌ رومیزی باشید، بـه خصوص ان را دوست خواهید داشت و بهترین بخش این اسـت کـه همه ی میتوانند بازی کنند – از بچه ها گرفته تا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها. این برای 3 تا 16 بازیکن دریک زمان طراحی شده اسـت. گرافیک زیبا و سرگرم کننده فقط بـه جذابیت اضافه می کند.

 

9. Flow Free

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این پازل همه ی چیز را دارد، از چالش‌هاي‌ ساده و آرامش‌بخش کـه فعالیت‌هاي‌ ذهن‌آگاهی عالی هستند تا گیم‌پلی دیوانه‌وار کـه شـما را در لبه صندلی‌تان قرار می دهد. بهترین بخش این اسـت کـه می توانید از صدها سطح بـه صورت رایگان لذت ببرید.

 

هدف شـما این اسـت کـه رنگ هاي‌ منطبق رابا لوله ها وصل کنید تا زمانی کـه کل صفحه پازل را بپوشانید. اما مراقب باشید زیرا اگر لوله‌ها از روی هم عبور کنند یا روی هم قرار بگیرند، می‌شکنند. رنگارنگ، مینیمالیستی و جذاب اسـت.

 

بازی های دونده بی پایان

10. Subway Surfers

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

وقتی صحبت از بازی هاي‌ دونده بی پایان می شود، Subway Surfers یکی از بهترین گزینه هاي‌ رایگان اسـت. این بازی بازیکنان را برای سالها مجذوب حرکات آکروباتیک شگفت‌انگیز سریع رعد و برق نگه داشته اسـت.

 

هدف شـما این اسـت کـه از موانع طفره بروید و بـه سرعت بـه جلو ادامه دهید. دوستان خودرا دعوت کنید تا سرگرمی بیشتری بـه چالش اضافه کنند و برای برنده شدن جوایز شدید رقابت کنید. گرافیک زنده و بهینه شده باکیفیت HD و بـه روز رسانی هاي‌ مکرر این بازی را برای همه ی سنین تازه و لذت بخش نگه می دارد.

 

بازی های پازل

11. Farmscapes

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

آیا بـه دنبال سرگرمی خانواده پسندی هستید؟ Farmscapes را دانلود کنید و برای استراحت بـه حومه شهر فرار کنید! در آنجا، شـما می توانید بـه مری، یک دختر سابق شهری، کمک کنید تا مزرعه متروکه خودرا بـه یک بهشت پر نعمت تبدیل کند!

 

چالش هاي‌ زیادی در قالب پازل وجوددارد، مانند مشکلات منطقی یا تطبیق میوه ها و سبزیجات. شـما حتی می توانید مکان را تزئین کنید و از حیوانات، از جمله گربه مورد علاقه من، ادوارد، مراقبت کنید.

 

یکیدیگر از شخصیت‌هاي‌ دست‌ساز فیلیپ اسـت کـه با ابزارهای برقی و جوک‌هاي‌ پرقدرت بـه شـما کمک میکند. یک حاشیه جالب در بازی، شیمی آشکار بین مری و فیلیپ اسـت. در مجموع، این یکی از بهترین بازی هاي‌ آیفون رایگان برای گذراندن زمان و استراحت از زندگی واقعی اسـت.

 

12. Towers: Relaxing Puzzle

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این بازی جدید آیفون هم سرگرم کننده و هم آرامش بخش اسـت. هدف این اسـت کـه برج هاي‌ رنگارنگ را در سلول هاي‌ آزاد رها کنید! تشکل هاي‌ خلاقانه خودرا انتخاب کنید یا حالت هاي‌ مختلف را امتحان کنید و سطوح جایزه را بـه دست آورید.

 

من عاشق گرافیک مینیمالیستی ودر عین حال آرامش‌بخش هستم کـه باعث می شود بخواهید بیشتر بازی کنید. مملو از جلوه هاي‌ صوتی دلپذیر اسـت کـه یک تجربه کلی آرامش بخش را ایجاد می کند.

 

وقتی می خواهید خودتان را بـه چالش بکشید، سطوح چالش برانگیزتری وجوددارد کـه باید امتحان کنید. حتی می توانید برای سرگرمی در مقابل ساعت بازی کنید. این یک راه عالی برای از بین بردن زمان یا منطقه خارج از جهان اسـت. ماموریت‌هاي‌ روزانه برای رقابت با سایر بازیکنان و دیدن بهترین‌ها وجوددارد.

 

برج ها بـه مغز شـما تمرین ملایمی می‌دهند و استدلال فضایی، منطق و تفکر استراتژیک سریع را التیام می بخشند.

 

13. Find My Way

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این یک بازی کوچک زیبا اسـت کـه من را ساعت ها درگیر می کند. من دوست دارم درک کردن و بازی کردن چقدر ساده اسـت. هدف این اسـت کـه مسیری را در پیچ و خم پیدا کنید و شخصیت را بدون برخورد بـه دیوارها یا موانع بـه اتومبیل برسانید.

 

بـه اندازه کافی ساده بـه نظر میرسد، اما ایجاد یک مسیر عالی بـه جلو از همان ابتدا چالش برانگیز اسـت. این یک تعادل خوبی از سرگرمی و شبیه سازی مغز آزاردهنده ارائه می دهد. این یک معمای مینیمالیستی با گرافیک تمیز ودر عین حال رنگارنگ اسـت.

 

گرد آوری جواهرات و الماس ها را در طول مسیر فراموش نکنید! تنها نقطه ضعف ان ثبات تبلیغات بعد از هر سطح اسـت، اما بستن انها و ادامه بازی بسیار راحت اسـت.

 

14. Pink

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

در این جا یک بازی آرامش بخش و سرگرم کننده اسـت – هدف این اسـت کـه با حل پازل ها صفحه را صورتی کنید. دارای موسیقی فوق‌العاده و گیم‌پلی تفکر برانگیز اسـت کـه ان را برای هر شخصی کـه می خواهد همیشه ذهن خودرا مشغول نگه دارد عالی میکند.

 

50 سطح وجوددارد کـه هر کدام منطق و نکاتی دارد کـه درصورت گیر کردن بـه شـما کمک می کند. این نه تنها بـه مغز شـما تمرین ملایمی می دهد، بلکه بـه شـما کمک می کند مانند یک فعالیت ذهن آگاهی آرام شوید. من بـه خصوص از ترفندهای کوچک این جا و آنجا لذت میبرم کـه شـما را غافلگیر می کند تا همه ی چیز را جالب کنید!

 

15. Candy Crush Saga

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

یکی از موفق‌ترین بازی‌هاي‌ پازل تمام دوران را کـه بازی ان رایگان اسـت نیز بررسی کنید. هدف این اسـت کـه آب نبات ها را بکشید و با دلخواه مطابقت دهید. گیم پلی ساده ودر عین حال اعتیادآور چیزی اسـت کـه این گیج را متمایز می کند.

 

گرافیک روشن و خیره کننده اسـت و برای هر گروه سنی سرگرم کننده اسـت. استراتژی خودرا با برنامه ریزی حرکات و استفاده هوشمندانه از تقویت کننده ها برای شکست دادن سخت ترین بازی ها امتحان کنید. حالت هاي‌ مختلف بازی مانند Target Score، Clear the Jelly، Collect the Ingredients و غیره را کاوش کنید.

 

بازی های مسابقه ای

16. Asphalt 9 – Legends

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

دراین بازی مسابقه‌اي هیجان‌انگیز پر از مسابقه‌هاي‌ گرانشی در شگفت‌انگیزترین مکان‌هاي‌ دنیای واقعی وارد عمل شوید. چیزی برای همه ی وجوددارد، از مانور دادن در بین گردبادهای غول پیکر در بیابان کشور آمریکا گرفته تا جلوگیري از رانش زمین در هیمالیا و بزرگنمایی در سواحل کارائیب.

 

علاوه بر این، هر موزیک فرصت هاي‌ گیم پلی بی پایانی را ارائه می دهد کـه باعث می شود احساس کنید دریک فیلم هستید. گرافیک درجه یک و بازرسی هاي‌ روان شـما را سرگرم می کند. از حالت حرفه اي تک نفره لذت ببرید یا با دیگران مسابقه دهید تا بـه یک افسانه آسفالت تبدیل شوید.

 

17. High Heels

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

دویدن با کفش‌هاي‌ پاشنه‌دار چالش‌برانگیز اسـت، اما این بازی مد نوآورانه ان را تغییر میدهد و کسب هر چه پاشنه بلندتر را راحت‌تر می کند. هدف گرد آوری پاشنه ها در طول مسیر و عبور از تمام موانعی اسـت کـه روی باند فرودگاه وجوددارد. اگر زمین بخورید، شکست می‌خورید، اما اگر بـه انتها برسید، داوران برای راه رفتن خیره کننده شـما کف خواهند زد!

 

بازی کردن بسیار ساده اسـت و دنیای رنگارنگ شـما را درگیر می کند! علاوه بر این، بـه غیر از پاشنه، لوازم جانبی بسیار زیبای دیگری برای گرفتن وجوددارد، از الماس و تاج گرفته تا کیف، دستبند و حتی دم خرگوش! طراحی و گیم پلی کاملا منحصر بـه فردی دارد.

 

بازی های نقش آفرینی

18. Cyberika -Action Adventure RPG

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

اگر عاشق اکشن و جنایی هیجان انگیز هستید، این بازی برای شـما ساخته شده اسـت. دریک دنیای سایبرپانک جذاب با شهری آینده نگر و داستانی جذاب و چند وجهی می گذرد. ماموریت‌هاي‌ چالش برانگیز برای تکمیل، پانک‌هاي‌ عجیب‌وغریب برای انجام دادن، یک خودرو اسپرت برای مسابقه در خیابان‌ها، و موارد دیگر برای نگه داشتن شـما در لبه خیابان وجوددارد.

 

من عاشق این هستم کـه بازی حس یک فیلم علمی تخیلی را دارد، با جهان پر از تضادهایی مانند فناوری آینده نگر و فقر رو بـه رشد. تنها قانون، بقای توانا اسـت، و وقت ان رسیده کـه توانایی خودرا بیازمایی!

 

شـما سفر خودرا دریک آپارتمان محقر در حومه شهر آغاز می‌کنید و باید در تلاش برای خرید چیزهای جدید مانند جدید ترین اتومبیل، لباس هاي‌ مد روز و اسلحه پیشرفت کنید. در طول مسیر، می توانید خانه خودرا نیز ارتقا دهید.

 

سپس، جنگ‌هاي‌ باندی برای هدایت وجوددارد و شخصیت شـما باید ترکیبی از سرعت، قدرت و مهارت‌هاي‌ هک کردن را ایجاد کند. خودرا دراین جهان جای گزین غوطه ور کنید، و ترک ان دشوار خواهد بود!

 

بیشتر بخوانید: مار بازی در گوشی های نوکیا و خاطرات به جا مانده ی آن

 

بازی های شبیه سازی

19. Jelly Dye

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

کودک درون خودرا با این شبیه سازی سرگرم کننده هدایت کنید کـه همه ی چیز در مورد تزریق رنگ هاي‌ رنگی بـه ژله اسـت. این شبیه ساختن آثار هنری کودکانه اسـت و بازی کردن بسیار رضایت بخش اسـت. گرافیک رنگارنگ و احساس واقع گرایانه ان را سرگرم کننده می کند.

 

اگر چه تبلیغات کاملاً مزاحم هستند و تجربه را مختل میکنند، من هنوز از بازی با این بازی کاملاً لذت بردم. پر کردن رنگ‌هاي‌ مختلف و تماشای جریان ان‌ها در یک دیگر تقریبا مراقبه اسـت. این یک انتخاب عالی برای آرام کردن ذهن شـما در هر زمان و هر مکان اسـت.

 

20. Williams Pinball

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

دوست نداشتن این کلاسیک سخت اسـت! در این جا یکی از بهترین بازی هاي‌ پین بال وجوددارد کـه در ان می توانید برای جوایز نقدی واقعی با دیگران روبه‌رو شوید. دارای مجموعه گسترده اي از جداول با تم ها و گرافیک هاي‌ منحصر بـه فرد اسـت.

 

شـما عاشق شخصیت هاي‌ تعاملی سه بعدی و بازی هاي‌ چندنفره اي خواهید بود کـه بازی رقابتی بی پایانی را ارائه می‌دهند. از چالش‌هاي‌ روزانه لذت ببرید ودر تابلوهای امتیازات جهانی رقابت کنید تا چیزهای هیجان‌انگیز داشته باشید.

 

بازی های ورزشی

21. Score Hero 2

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

در این جا یک بازی جدید و هیجان انگیز iOS برای همه ی طرفداران ورزش و فوتبال وجوددارد. این بازی ادامه‌اي بر نخستین بازی این سری اسـت و از نظر گیم‌پلی و گرافیک بسیار عالی اسـت. من عاشق انیمیشن ها و حس واقعی داستان هستم، بـه لطف بیش از 90 باشگاه و لیگ فوتبال دارای مجوز رسمی.

 

وقت ان اسـت کـه با قهرمان فوتبال انتخابی خود یک حرفه درخشان را آغاز کنید. وی را از تبدیل شدن بـه یک بچه جدید در بلوک بـه یک سوپراستار جهانی هدایت کنید. البته می توانید ظاهر وی را شخصی سازی کنید ودر این مسیر انتخاب هاي‌ حساسی داشته باشید. حتی عده اي از تفسیرهای فوق العاده سرگرم کننده و قابل تشخیص از آرلو وایت مشهور وجوددارد!

 

بازی های استراتژیک

22. Summoners War: Lost Centuria

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

در این جا آخرین پیشنهاد سازندگان بازی محبوب جهانی Summoners War: Sky Arena اسـت. این شـما هستید در مقابل جهان، و باید با بازیکنان دیگر در نبردهای بی‌درنگ بجنگید تا کارت‌هایي رابا هیولاهای نمادین جمع‌آوری و ارتقا دهید. سپس هیولاهای خودرا با ترکیبات منحصر بـه فرد رونز و سنگ مهارت مسلح کنید تا بـه شکوفایی خود ادامه دهید.

 

با دوستان خود متحد شوید و استراتژی هاي‌ عالی برای پیروزی در هر نبرد ایجاد کنید. من مجذوب انیمیشن هاي‌ دیدنی شدم و با مکانیک هاي‌ ضدحمله جالب و غیر قابل پیشبینی بـه چالش کشیده شدم. نبردهای سریع شـما را مجبور می کند کـه فکر کنید و سریع حرکت کنید اگر می خواهید ادعای پیروزی کنید!

 

این یک سبک منحصر بـه فرد برای شخصیت سازی دارد و شامل استراتژی زمان واقعی اسـت. تمرکز اصلی PVP اسـت و تبلیغات تهاجمی نیستند. بنابر این، میتوانید از یک تجربه گیم‌پلی بدون حواس‌پرتی لذت ببرید و ان را بـه یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌هاي‌ آیفون تبدیل کنید کـه بـه صورت رایگان در معرض اسـت.

 

23. The Walking Dead: Survivors

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

آیا کسی از طرفداران The Walking Dead خارج اسـت؟ من یک بازی جدید برای شـما دارم! همانگونه کـه از نام ان پیداست، این یکی همه ی چیز در مورد بقا اسـت. شـما باید یک شهرک بسازید، از دیوارهای خود دفاع کنید، تدارکات گرد آوری کنید، اتحاد تشکیل دهید، ارتش خودرا آموزش دهید، رهبری کنید و بجنگید!

 

شـما با شخصیت‌هاي‌ نمادین TWD مانند ریک، میچون، نگان و گلن مواجه خواهید شد کـه حال و هوای واقع‌گرایانه و نوستالژیک را بـه شـما میدهد. در عین حال، این اقدام قابل لمس اسـت زیرا پناهگاه شـما در معرض تهدید دائمی واکرها قرار دارد. بنابر این شـما باید دیوارهای خودرا تقویت کنید، موانع را بکارید، برج هاي‌ دفاعی خودرا بسازید و هر کاری کـه لازم اسـت برای زنده ماندن انجام دهید.

 

شـما همچنین می توانید با بازیکنان دیگر تیم شوید تا قبیله تشکیل دهید. تسلط بر گیم پلی بـه اندازه کافی راحت اسـت و گرافیک نیز عدالت را در داستان انجام می دهد. این برای درگیر نگه داشتن شـما در حین آزمایش مهارت هاي‌ استراتژیک شـما عالی اسـت.

 

24. Core Defense

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

یکی از جدید ترین بازی‌هاي‌ استراتژیک را بررسی کنید، کـه مطمئناً تخیل شـما را جذب میکند و سلول‌هاي‌ مغز را بـه جریان می‌اندازد. این یک بازی معمولی دفاع از برج رابا مکانیک‌هاي‌ یاغی و عرشه‌سازی ترکیب می کند تا یک تجربه گیم‌پلی منحصربه‌فرد ایجاد کند کـه شـما را بـه چالش می کشد. یادگیری ان راحت اسـت، اما تسلط بر ان دشوار اسـت، کـه شـما را علاقه مند و درگیر نگه می دارد.

 

من عاشق سبک ها و استراتژی هاي‌ گیم پلی متعدد و هیجان باز کردن قفل پاداش هاي‌ انحصاری هستم. شـما می توانید تا 20 سطح را بـه صورت رایگان بازی کنید کـه بـه نظر من بسیار خوب اسـت.

 

حتی یک حالت بی پایان وجوددارد کـه شـما را بـه چالش می کشد تا تا جایی کـه می توانید پیش بروید. همچنین می توانید اینفوگرافیک هاي‌ پیشرفت خودرا ذخیره کرده و بـه اشتراک بگذارید. در مجموع، یک بازی کاملا منحصر بـه فرد و قابل توجه!

 

25. The Battle of Polytopia

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این بازی استراتژی نوبتی منحصر بـه فردی اسـت کـه من تا بـه حال بازی کرده ام. این شامل ساخت قبیله شـما، مبارزه با قبایل دشمن، تسخیر سرزمین هاي‌ جدید، تسلط بر فناوری هاي‌ جدید و تسلط بر نقشه اسـت. مهارت هاي‌ خودرا امتحان کنید و ببینید کـه آیا برای فرمانروایی یک قبیله و ساختن یک تمدن نیاز دارید یا خیر.

 

چیزی کـه من بـه خصوص دوست دارم این اسـت کـه می توانید بـه صورت آفلاین بازی کنید، بنابر این برای مسافرت و پروازهای طولانی عالی اسـت. سه حالت بازی وجوددارد کـه عبارتند از Perfection، Domination و Creative. هر کدام جذابیت خودرا دارند و سرگرمی بی پایان را ارائه می‌دهند.

 

نقشه هاي‌ تولید شده بـه صورت خودکار هر بازی را بـه یک تجربه منحصر بـه فرد تبدیل می کند. شـما همچنین می توانید انتخاب کنید کـه در حالت عمودی یا افقی بازی کنید کـه سفارشی سازی خوبی را ارائه می دهد.

 

26. Clash of Clans

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

این شاید یکی از حماسی ترین و محبوب ترین بازی هاي‌ iOS باشد کـه می توانید بـه صورت رایگان بازی کنید. هدف این اسـت کـه یک دهکده بسازید، یک قبیله ایجاد کنید و انها را بـه پیروزی در جنگ‌هاي‌ اکشن هدایت کنید.

 

میلیون‌ها بازیکن فعال در سراسر جهان وجوددارد و شـما می توانید برای بـه دست آوردن آیتم هاي‌ جادویی ارزشمند اتحاد ایجاد کنید. با دفاع در برابر حملات دشمن با استفاده از برج ها، دیوارها، تله ها و موارد دیگر، مهارت هاي‌ خودرا آزمایش کنید. حتی می توانید تجارب PVP سفارشی خودرا از طریق چالش هاي‌ اجتماعی و رویداد های زنده خاص ایجاد کنید.

 

بازی های چیزهای بی اهمیت

27. Trivia Crack

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

آیا می خواهید ذهن خودرا با چیزهای بی اهمیت حل کنید؟ این بازی رایگان عالی برای آیفون و آیپد شماست. برای انتخاب سوالات از شش دسته مختلف، یعنی تاریخ، ورزش، علم، هنر، سرگرمی و جغرافیا، بـه ویلی، چرخ چرخنده دوستانه اعتماد کنید.

 

دوستان خودرا بـه چالش بکشید و نخستین نفری باشید کـه شش تاج را برای برنده شدن بدست می آورد. حتی می توانید سوالات خودرا در Factory ایجاد کنید و با مخالفان خود چت کنید. بـه بیش از 20 زبان در معرض اسـت و همچنین می توانید ان را در اپل واچ خود بازی کنید.

 

28. Happy Printer

30 نمونه از بهترین بازی های رایگان برای گوشی آیفون 

عاشق تایپ کردن هستید؟ سپس، باید این بازی هیجان انگیز را امتحان کنید کـه شـما را بـه مسابقه با زمان و پاسخ دادن بـه کلمه چیزهای بی اهمیت دعوت می کند! این بسیار منحصر بـه فرد اسـت و شامل پازل هاي‌ سرگرم کننده، معماها، تست هاي‌ سرعت، مشکلات کلمه و موارد دیگر می شود.

قدردانی می‌کنم کـه چگونه این یک بازی کوچک همه ی دریک اسـت کـه برای از بین بردن خستگی در هر زمان و هر مکان عالی اسـت. علاوه بر این، یک طراحی رنگارنگ زیبا و رابط کاربری راحت برای پیمایش دارد. با این حال، تبلیغات زیادی دارد، و اغلب قابل رد شدن نیستند، بنابر این این باعث اختلال در گیم پلی می شود. اما با این وجود ان را دوست داشتم، بنابر این باید این فهرست از برترین بازی هاي‌ رایگان باشد.

 

در پایان

آیا هیچ یک از این بازی هاي‌ iOS را امتحان کرده‌اید؟ اگر میخواهید برای سرگرمی‌هاي‌ بیشتر پول خرج کنید، می توانید بازی هایي پولی را بخرید.

جدیدترین مطالب سایت